Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Juankhg

Co Cela robi ? Tera to nic nie robi przynajmniej własna ręka żeby jej sobie nie pobrudzić , ma od tego przyglupa Siedzi na kafeterii razem z MI i czyta o sobie a przyglup się nadstawia 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdar
10 godzin temu, Gość gość 5 napisał:

W ciągu pół roku 15 dni

Jeszcze lepiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Dziewczyny ogarnijcie się. Przychodzicie na chwilę do pracy, oczywiście narzekacie jak to jest źle w firmie, bo Wam się nie chce pracować. Związków zawodowych wam się zachciewa, a po pewnym czasie same się zwalnianie, a my przez to cierpimy bo zarząd to czyta i później są zmiany z niekorzyścią dla nas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Wie ktoś może czy Milka świąteczna będzie w tym roku wyprzedawana po 99 groszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Gosia
15 godzin temu, Gość Gosia napisał:

Dziewczyny ogarnijcie się. Przychodzicie na chwilę do pracy, oczywiście narzekacie jak to jest źle w firmie, bo Wam się nie chce pracować. Związków zawodowych wam się zachciewa, a po pewnym czasie same się zwalnianie, a my przez to cierpimy bo zarząd to czyta i później są zmiany z niekorzyścią dla nas. 

Nice obraź się ale piszesz tak jakbyś chciała pracować tu do emerytury. To oczywiście nic złego. Sama pracuję tu już ładnych pare lat. Nie uważam że zarząd dzień zaczyna od kafeterii i po jej przeczytaniu robi nam na złość. Im chodzi tylko o kasę i każde działania są pewnie podporządkowane temu. To czy mu tu na dole jesteśmy zadowolone czy nie to nie ma znaczenia. Najważniejsze żeby zysk był. Z perspektywy przepracowanych lat tak to wyglada. Od kiedy Chińczycy rządzą rossem to mamy coraz bardziej przykręcaną śrubę. Gdzie jest koniec tego przykrecania? Sama sobie odpowiedz. Patrząc na ostatnią pensję w porównaniu tą ze stycznia ubiegłego roku to żal ściska pewną cześć ciała. Mimo że była podwyżka. Po wprowadzeniu dp obcięto nam godziny do etatów a nawet musiałyśmy na siłę brać urlopy spoza planu urlopowego. Mimo że sklep ma całkiem duże obroty to pracujemy po dwie na zmianie kiedy wcześniej były nas conajmniej cztery. Kiedyś był czas na wszystko, dzisiaj biegamy z wywieszonymi językami. Mylisz się jeśli sądzisz że jak przestaniemy o tym pisać to wszystko się zmieni na lepsze. Tylko związki mogą sie postawić firmie i przywrócić dobre warunki do pracy tak aby godnie pracować. Tego się zarząd boi bo wtedy koszty wzrosną i nie będzie już takiej kasy dla niech i właścicieli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierowniczka

Firma stacza się na dno . Folguje sobie zdrowiem pracowników nie zważając na nic , czy odrobine mniejszy zysk kosztem zdrowego zadowolonego pracownika pogorszył by kondycję firmy ? NIE . Ale nie ma to jak jeść g ó w ..o spod siebie aby oszczędzić . Zaproście pracowników sklepu do biura aby zobaczyli tempo pracy Centrali . Rossmann balansuje na granicy upadku swoim postępowaniem .. potem będą głupie tłumaczenia a przyczyna będzie brak szacunku do ludzi. Regionalni to w 90 % przerost formy nad treścią .”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To prawda, że od marca będą ciepłe posiłki w postaci chińskiej zupki błyskawicznej. Ktoś coś wie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0087
38 minut temu, Gość Gość napisał:

To prawda, że od marca będą ciepłe posiłki w postaci chińskiej zupki błyskawicznej. Ktoś coś wie? 

Mała miska ryżu i zapierniczasz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek

, We dwie na zmianie na tak ...nym sklepie, w sumie sama ma sklepie, bo druga osoba towar, zamówienie i trylion innych rzeczy. Bez ochrony. Rozkradaja Was klienci w ...u. Gdzie ta oszczędność jak rozkradaja. Jak osoba na kasie, będąc sama ma upilnowac sklep, doradzić bo klient prosi, dokładać towar. To jest już granica gdzie więcej nie da się wykręcić z człowieka. Wbrew logice i jego możliwością. Zarząd obudź się. Szanuj tych co zapierdalaja na wasze grube wypłaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Zenek napisał:

, We dwie na zmianie na tak ...nym sklepie, w sumie sama ma sklepie, bo druga osoba towar, zamówienie i trylion innych rzeczy. Bez ochrony. Rozkradaja Was klienci w ...u. Gdzie ta oszczędność jak rozkradaja. Jak osoba na kasie, będąc sama ma upilnowac sklep, doradzić bo klient prosi, dokładać towar. To jest już granica gdzie więcej nie da się wykręcić z człowieka. Wbrew logice i jego możliwością. Zarząd obudź się. Szanuj tych co zapierdalaja na wasze grube wypłaty. 

Śmieszą mnie te teksty " zarządzie obudź się". Ty myślisz, że oni nie widzą co się dzieje? DP to oczko w głowie prezesa. Ten projekt ma na celu jedno. Oszczędność. A największym kosztem firmy są pracownicy sklepów. Redukcja godzin, to redukcja kosztów. Prezes jak będzie niebawem odchodził, to się będzie chwalił jaką rewolucję przeprowadził i obciął koszty. A że przy tym zmniejszył zysk, to się już liczyć nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola
4 godziny temu, Gość Nie Gosia napisał:

… Mimo że sklep ma całkiem duże obroty to pracujemy po dwie na zmianie kiedy wcześniej były nas conajmniej cztery. Kiedyś był czas na wszystko, dzisiaj biegamy z wywieszonymi językami. 

U nas też byłyśmy 3 na zmianie dziennej a 2 na dostawy. Teraz 3-4 są na dostawie bo trzeba to wszystko nabić, a na dzień zostają 2. Dodatkowo jeszcze dostaję z centrali telefony, że mam za słabo wypełnione szuflady. A towaru mam tyle, że 2 sklepy mogłabym otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Serio jest was az 3-4 na dostawie? U nas jak dawniej, we dwie, nabijamy same, tylko dłużej schodzi, więc trzeba znaleźć własny sposób, nabijac, jak się spora kupke już ma nadstanow, na bieżąco się nie opłaca, bo kolektor zbyt często się wylogowuje i traci się czas. Zwykle jesteśmy 8,9 godzin, a dawniej bywały nocki, gdzie zaplanowano nas na 6 godzin i wszystko dosłownie biegiem (ale to przed dp).  Ale w dzień też często 2 na zmianie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sera
1 godzinę temu, Gość 0087 napisał:

Mała miska ryżu i zapierniczasz dalej

A ten ryż to gotowany czy na surowo żeby starczyło na dłużej?

A miskę przynieść swoją czy zakład zapewni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pytanie odnośnie delegacji, czy za 5 dni na sklepie w innym mieście przysługuje dodatkowa kasa za delegacje? I do kogo ewentualnie się o to zwrócić, KS, KR??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Powaznie będziemy dostawać zupkę chińska na dzien? Z jakiej okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik sklepu

Sklep niskoobrotowy. Powiedzchnia jak w sklepie wysoko obrotowym. Brak ochrony. Pseudo klijeci klient nasz pan kradną na potęgę. Inwentaryzacja oczywiście wychodzi źle nie z winy pracowników.  2 pracowników na zmianie jeden wychodzi  o15 drugi przychodzi na 15. Czyli przez jakieś 15 min jedna osoba na sklepie. Druga w tym czasie się rozlicza. (zalecenia kier regionalnego że względu na oszczędności) O przerwie ciągłej zapomnij. Ciągle dzwonki a to wycofać a to doradzić. Gdzie tu zachowane przepisy bhp. A za kradzieże klijetow ukarani pracownicy. Brak premii. W dupie se Wsadz taka pracę rossmannie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupi

Kopa możesz dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 9.02.2019 o 08:16, Gość Juankhg napisał:

Co Cela robi ? Tera to nic nie robi przynajmniej własna ręka żeby jej sobie nie pobrudzić , ma od tego przyglupa Siedzi na kafeterii razem z MI i czyta o sobie a przyglup się nadstawia 😂😂😂

A MI to któż to taki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cela
3 godziny temu, Gość Pracownik sklepu napisał:

Sklep niskoobrotowy. Powiedzchnia jak w sklepie wysoko obrotowym. Brak ochrony. Pseudo klijeci klient nasz pan kradną na potęgę. Inwentaryzacja oczywiście wychodzi źle nie z winy pracowników.  2 pracowników na zmianie jeden wychodzi  o15 drugi przychodzi na 15. Czyli przez jakieś 15 min jedna osoba na sklepie. Druga w tym czasie się rozlicza. (zalecenia kier regionalnego że względu na oszczędności) O przerwie ciągłej zapomnij. Ciągle dzwonki a to wycofać a to doradzić. Gdzie tu zachowane przepisy bhp. A za kradzieże klijetow ukarani pracownicy. Brak premii. W dupie se Wsadz taka pracę rossmannie. 

Zobaczysz co się będzie działo jak do DP wejdziesz. W takich niskoobrotowych sklepach towar będzie zalegał cały czas w magazynie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurmy
9 godzin temu, Gość Cela napisał:

Zobaczysz co się będzie działo jak do DP wejdziesz. W takich niskoobrotowych sklepach towar będzie zalegał cały czas w magazynie. 

Przynajmniej nie ukradną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22357
16 godzin temu, Gość daria napisał:

Powaznie będziemy dostawać zupkę chińska na dzien? Z jakiej okazji?

Z okazji tego ze w ciagu dnia trzeba zjeść ciepły posiłek. Jeszcze bedziesz mogla wybrac czy chcesz rosół czy pomidorową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Nie wiem co robimy źle, ale wszystkie layouty musimy sprawdzać z kartką po wykonaniu. Na aplikacji w ogóle różne ruchy pokazuje, które nie mają się w ogóle do rzeczywistości. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagosc
19 godzin temu, Gość gość napisał:

Pytanie odnośnie delegacji, czy za 5 dni na sklepie w innym mieście przysługuje dodatkowa kasa za delegacje? I do kogo ewentualnie się o to zwrócić, KS, KR??

KS moze przyznac Ci premie, ale to jej decyzja czy Ci ja da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania
1 godzinę temu, Gość GOŚĆ napisał:

Nie wiem co robimy źle, ale wszystkie layouty musimy sprawdzać z kartką po wykonaniu. Na aplikacji w ogóle różne ruchy pokazuje, które nie mają się w ogóle do rzeczywistości. Też tak macie?

Tak tylko nie zgłaszaj tego do Łodzi bo Cię wyśmieją że nie umiesz obsługiwać aplikacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoscGosc
2 godziny temu, Gość GOŚĆ napisał:

Nie wiem co robimy źle, ale wszystkie layouty musimy sprawdzać z kartką po wykonaniu. Na aplikacji w ogóle różne ruchy pokazuje, które nie mają się w ogóle do rzeczywistości. Też tak macie?

Jesli layouty są robione na bieżąco to nie powinno byc żadnych problemów, gorzej jak sie opusci chociaż jeden miesiac, to wtedy rzeczywiście nic sie nie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z layoutami to prawda. I nie ma mowy o opuszczeniu mca. Robiłam jeden konkretny mc temu i kilka dni temu ten sam, przy czym dodatkowo miałam wydruk. Na papierowym było na szaro kilka pozycji, których kolektor w ogóle nie pokazał do przesunięcia, zamiany. I to nie pierwszy taki przypadek.  A już kolorowka, czy gumki spinki hardcore :), szukać miejsca 2/32 jak na całej półce np. 16 pozycji się mieści itd...... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik sklepu
18 godzin temu, Gość Cela napisał:

Zobaczysz co się będzie działo jak do DP wejdziesz. W takich niskoobrotowych sklepach towar będzie zalegał cały czas w magazynie. 

Mam nadzieję że mnie już nie będzie w tym burdel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 123

Ten system 3 miesięcznego okresu rozliczeniowego jest to porażka tną godziny na maksa wypłata mała sklep zaniedbany jeden wielki syf co się dzieje czy Góra  nie widzi ludzie będą odchodzić z pracy bo za takie grosze nikt nie będzie pracowal wcale się nie dziwię ze lepiej płacą w lidlu lub w biedrace i cały etat i stała pensja A nie jak w ss raz 100 godzin raz 120 o co tu chodzi oni sami odpychają pracowników  przecież nikt nie będzie robił za takie grosze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
Dnia 10.02.2019 o 20:44, Gość Gość napisał:

A MI to któż to taki? 

Czyzby mowa o regionalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śćog
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Na papierowym było na szaro kilka pozycji, których kolektor w ogóle nie pokazał do przesunięcia, zamiany. I to nie pierwszy taki przypadek.  A już kolorowka, czy gumki spinki hardcore :), szukać miejsca 2/32 jak na całej półce np. 16 pozycji się mieści itd...... 

Ja zgłosiłam to SD i odpowiedzi brak. Ta kolorówka w aplikacji to pomyłka. Zgłosiła to podczas wizyty HR KR powiedział że zgłosi w centrali. Też odpowiedzi brak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×