Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość gosciuwa

Możecie odkładać sobie produkty do późniejsze zakupu, nam właśnie zabroniono odkładać czegokolwiek...nic zero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dostał już ktoś odpowiedz o dofinansowanie do wczasów? Kiedy można się spodziewać i w jakiej formie będzie odpowiedz? Zadzwonią czy meila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjj
1 godzinę temu, Gość gosciuwa napisał:

Możecie odkładać sobie produkty do późniejsze zakupu, nam właśnie zabroniono odkładać czegokolwiek...nic zero...

Nigdy nie można było odkładać produktów, tak jest w instrukcji... po prostu na niektórych sklepach przymykano na to oko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wczasy

Wczasy wiadomo między 8 a 14 koleżanka dzwoniła do kadr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenada
Dnia 1.04.2019 o 07:40, Gość Gość napisał:

No to w ogóle szafy będą puste. Zróbmy to przed kolorowka. W Łodzi oczywiście będzie sukces, nikt złego słowa nie powie. Obłuda!

Akurat jestem z takiego sklepu i uwierz że szafy nie są puste, prędzej szuflady. I nie. Nie mamy problemu przed kolorowka, bo towar nie leży w tysiącach kuwet na magazynie. Obłuda? Bo co? Bo nie każdy żyje po to by narzekać na każdą zmianę? Miałaś z tym styczność że już sie spinasz że porażka? Ogarnij się, najpierw się z czymś zapoznaj a potem dopiero narzekaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Oho ktoś napisał coś dobrego, zaraz karyny się zleca że pewnie z centrali!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uwaga....pragnę zakomunikować że  z wolnilam się po 8 latach pracy (bardziej orki)...,i powiem Wam, mam mniejsze pieniądze ale czuje się wysmienicie!!! Istnieje życie poza  Rossmann !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))
1 godzinę temu, Gość Żenada napisał:

Akurat jestem z takiego sklepu i uwierz że szafy nie są puste, prędzej szuflady. I nie. Nie mamy problemu przed kolorowka, bo towar nie leży w tysiącach kuwet na magazynie. Obłuda? Bo co? Bo nie każdy żyje po to by narzekać na każdą zmianę? Miałaś z tym styczność że już sie spinasz że porażka? Ogarnij się, najpierw się z czymś zapoznaj a potem dopiero narzekaj. 

Bo ci zabronił mówić prawdę. Layouty też chwalisz? Też masz więcej czasu? Czy przed wejściem do dp na kolorówce miałaś puste szafy? My jak wchodzilysmy do dp kr powiedziała że nie wolno krytykować. Jedna krytykowała i jej już nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zad
7 godzin temu, Gość :)) napisał:

Bo ci zabronił mówić prawdę. Layouty też chwalisz? Też masz więcej czasu? Czy przed wejściem do dp na kolorówce miałaś puste szafy? My jak wchodzilysmy do dp kr powiedziała że nie wolno krytykować. Jedna krytykowała i jej już nie ma. 

A co miała napisane w wypowiedzeniu? Za krytykę zwolnienie dyscyplinarne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

My w Łodzi czasu nawet do ubikacji iść nie mamy bo na dużym sklepie pracujemy po 2 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Zwolniłam się . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEW009
13 godzin temu, Gość Żenada napisał:

Akurat jestem z takiego sklepu i uwierz że szafy nie są puste, prędzej szuflady. I nie. Nie mamy problemu przed kolorowka, bo towar nie leży w tysiącach kuwet na magazynie. Obłuda? Bo co? Bo nie każdy żyje po to by narzekać na każdą zmianę? Miałaś z tym styczność że już sie spinasz że porażka? Ogarnij się, najpierw się z czymś zapoznaj a potem dopiero narzekaj. 

To podziwiam. U ans zawsze większość w szufladach a na stanie po 2-3 rzeczy. Jak się wyjmie 10 tuszy jednakowych to następnego dnia 1 sprzedany + 9 otwartych. I klientki pytają,c zy można dostać nowy nieotwierany z szuflady 😛

Revlon podkłady? Jest tester. Plus 3 sztuki na sprzedaż tego samego koloru. Oczywiście WSZYSTKIE 4 otwarte.

 

Więc przed DP jak ktoś prosił to się wyciągało 😉 Teraz jak pocięli godziny to nie wiem jak jest, bo akurat jakoś przed samym tym narzucaniem godzin z góry mnie wywiało na ciążowe 😛 Miałam trochę później, ale z łóżka nie byłam w stanie wyjść do ok 14-stej... Takie mdłości i osłabienie... Zwykły gin, który kiedyś mówił, że on L4 na ciąże nie daje, jak mnie zobaczył to od ręki wystawił na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tej co zabronił
13 godzin temu, Gość :)) napisał:

Bo ci zabronił mówić prawdę. Layouty też chwalisz? Też masz więcej czasu? Czy przed wejściem do dp na kolorówce miałaś puste szafy? My jak wchodzilysmy do dp kr powiedziała że nie wolno krytykować. Jedna krytykowała i jej już nie ma. 

hahahahahahaha sorry ro...a*** mnie właśnie na łopatki, kto mi zabronił mówić prawdę? prezes? Skąd te teorie spiskowe bierzesz? Prawda jest taka, że jak się jest burdelarzem to i bez dostępności ma się problemy. 🙂   Czy każdy kto ma inne zdanie niż ty od razu z automatu jest z centrali albo boi się mówić prawdę? No żenada. Dostępność ma swoje plusy i minusy. Ja już sobie nie wyobrażam jeździć z całym towarem na sklep, zaraz pewnie krzykniesz że każe ci brać za dużo albo za mało. Zmień pojemność półki 😉 problem zniknie. Kolorówka? W poprzednią tonełyśmy w towarze, teraz szafy mamy idealnie poukładane, towar leży w szufladzie i to tylko w takich szafach jak lovely czy wibo, bo jego zawsze sypną więcej. I jedyne co się z tobą zgodzę co do layoutów, to fakt, że ostatnio coś się zepsuło pod względem robienia bezsensownych ruchów. Dyscyplina i porządek. To jedyne rozwiązanie aby nie utonąć w dostępności, aha i jestem ze sklepu średnio obrotowego, nie jest nas 32462386423746 osób na zmianie, zazwyczaj 3 osoby do 16:00 a potem tylko dwie.   Więc da się i przestań pluć jadem, że nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość Tej co zabronił napisał:

hahahahahahaha sorry ro...a*** mnie właśnie na łopatki, kto mi zabronił mówić prawdę? prezes? Skąd te teorie spiskowe bierzesz? Prawda jest taka, że jak się jest burdelarzem to i bez dostępności ma się problemy. 🙂   Czy każdy kto ma inne zdanie niż ty od razu z automatu jest z centrali albo boi się mówić prawdę? No żenada. Dostępność ma swoje plusy i minusy. Ja już sobie nie wyobrażam jeździć z całym towarem na sklep, zaraz pewnie krzykniesz że każe ci brać za dużo albo za mało. Zmień pojemność półki 😉 problem zniknie. Kolorówka? W poprzednią tonełyśmy w towarze, teraz szafy mamy idealnie poukładane, towar leży w szufladzie i to tylko w takich szafach jak lovely czy wibo, bo jego zawsze sypną więcej. I jedyne co się z tobą zgodzę co do layoutów, to fakt, że ostatnio coś się zepsuło pod względem robienia bezsensownych ruchów. Dyscyplina i porządek. To jedyne rozwiązanie aby nie utonąć w dostępności, aha i jestem ze sklepu średnio obrotowego, nie jest nas 32462386423746 osób na zmianie, zazwyczaj 3 osoby do 16:00 a potem tylko dwie.   Więc da się i przestań pluć jadem, że nie. 

Od razu widać, że z wiadomościami na temat jak to  na prawdę kiepsko działa nie jesteś na bieżąco. Gdyby świnia myślała o niebie pewnie rozumowałaby podobnie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmn.

Urodzilam w styczniu, czy dostanę paczkę za urodzenie dziecka? Jak tak to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łodzianka

Pieprze  całego rosmana, zwalniam się bez żalu. Tego syfu jaki obecnie panuje  nie da się wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Powiedzcie mi jeśli są tu osoby które zwalniały się w ciągu ostatniego miesiąca lub są na wypowiedzeniu. Robili wam problemy z odejściem? Kazali zachowywać okres wypowiedzenia czy bez problemu z dnia na dzień? Jeśli można napiszcie też z jakiego regionu jesteście. Bo nie wiem jak ugryźć temat moje zwolnienia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa
4 godziny temu, Gość Kmn. napisał:

Urodzilam w styczniu, czy dostanę paczkę za urodzenie dziecka? Jak tak to kiedy?

wypełniłaś wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

Co jest w paczce dla dziecka? Becikowe od rossmanna... ile się czeka po złozeniu wniosku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co do zmiany pojemności półek problemem nie jest pojemność, a stan alarmowy, który nawet przy ręcznej zmianie z automatu wraca do odgórnie ustalonych z początkiem kolejnego mca. Zmienialysmy tak raz przez 2 dni np. szampony, podpaski, kilka dni później było to samo, typu 10 w półce, alarm przy 2 na półce..... To jest syzyfiwa praca. Co do zwolnienia z rosska, da się dogadać z dnia na dzień. Jeśli nie puszcza, bierze się l4, bo i takie przypadki znam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmn.
1 godzinę temu, Gość aaaa napisał:

wypełniłaś wniosek?

Jaki wniosek? 😮 nikt nic nie mówił a mi z głowy wyleciało... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa

Ja również postanowiłam zmienić pracę i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Mam cały etat, więc pensja jest stała i większa niż w Rossmannie, a praca lżejsza fizycznie i psychicznie. Wychodząc z pracy nie czekam na telefon. Mam normalne przerwy, grafik stały, zmieniany sporadycznie przy nagłych sytuacjach, ale zawsze z pytaniem o akceptację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość aaaa napisał:

wypełniłaś wniosek?

Jaki wniosek...O paczke nie ma żadnych wnioskow.Po 3-4 miesiącach od urodzrnia wysylają paczkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
4 minuty temu, Oxana12 napisał:

Jaki wniosek...O paczke nie ma żadnych wnioskow.Po 3-4 miesiącach od urodzrnia wysylają paczkę 

Dzwoniłam do działu rekrutacji bo nie dostałam paczki o prZeslali mi wniosek na meila muszę wypełnić i odesłać już są wnioski. Nie wysyłają z automatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa
1 godzinę temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Ja również postanowiłam zmienić pracę i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Mam cały etat, więc pensja jest stała i większa niż w Rossmannie, a praca lżejsza fizycznie i psychicznie. Wychodząc z pracy nie czekam na telefon. Mam normalne przerwy, grafik stały, zmieniany sporadycznie przy nagłych sytuacjach, ale zawsze z pytaniem o akceptację. 

A gdzie jest tak dobrze jeśli można wiedzieć  ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ross

Stan alarmowy ostatnio od górnie nam podkręcili, stąd nagle tyle priorytetów. Czy wy też stoicie tak kiepsko z layoutami? My jesteśmy ze dwa dni w plecy. Syf na magazynie przez to jest niemiłosierny. A KR karze nam się tłumaczyć. Bo ja przecież leżę i bąki zbijam..... Przerwy nie mam nie raz już nie wspominając o pójściu do toalety.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość ross napisał:

Stan alarmowy ostatnio od górnie nam podkręcili, stąd nagle tyle priorytetów. Czy wy też stoicie tak kiepsko z layoutami? My jesteśmy ze dwa dni w plecy. Syf na magazynie przez to jest niemiłosierny. A KR karze nam się tłumaczyć. Bo ja przecież leżę i bąki zbijam..... Przerwy nie mam nie raz już nie wspominając o pójściu do toalety.... 

Ja już się zwolniłam, dałam wypowiedzenie i powiem wam tak.  Świat się nie kończy na rossmannie i cieszę się, że podjęłam taką decyzje. Niech się nie dziwią w Centrali, że nikt nie chce pracować w ciągłym nacisku psychicznym i  kieracie przez to szuka pracy  a jak znajduje ucieka gdzie indziej nawet za parę złotych mniej. Ciągłe pretensje jak wpadnie na sklep KR do kierowniczki  i funkcyjnych na zmianie, że coś nie zrobione na czas, że nie tak i, że teraz trzeba zapieprzać bo taka jest polityka firmy ale jak robić na sklepie, kiedy ludzi brakuje a tych co chcą jeszcze pracować się w ogóle nie szanuje i nie zauważa ich ciężkiej pracy i potrzeb. Nikt tego nie docenia a juz na pewno KR.  Miałam dość złych humorów niemiłej w zachowaniu i prostackiej KR, zastraszonej kierowniczki  i robienia za tych, co brakuje bo sklep jakoś musi funkcjonować. Po prostu chore. Jeszcze chwila  a sklepach będzie pracowała tylko  kierowniczka i KR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

Dziewczyny kończy mi się umowa w trakcie macierzyńskiego.. czy Wam przedłużyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BbB

Dziewczyny od 15 lutego przebywam na l4 ciążowym. W marcu dostałam normalnie wypłatę. Teraz moje pytanie: w kwietniu przyjdzie normalnie 10 czy będę na nią musiała czekać niewiadomo ile bo to z zusu? Jestem zdezorientowana bo żyłam w przekonaniu, że kasa przyjdzie jak zawsze do 10 a tu czytam, że po 33 dniach przejmuje zus... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 5

Mojej koleżance nie przedluzyli 😕  wypłatę będziesz dostawać normalnie z Rossa bo firma ma powyżej 20 pracowników czy jakoś tak. Wypłata będzie normalnie 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×