Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Warszawa jak po wizytacji?

Po jakiej wizytacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kończę pracę w tej firmie. Niestety ale kolektor wygrał. Chciałam na koniec zaprosić Prezesa i innych aby spróbowali zrobić lajouty z tym urządzeniem. Nic nie widać, człowiek się tylko denerwuje. Ludzie oszukują, robią na kartkach. Ostatnio gdy moja kierowniczka zgłosiła temat do opiekuna sklepu to usłyszała że jesteśmy cienkie bo inne sklepy sobie radzą. Jak pomyślę że ma kolejny miesiąc zacząć i pracować przez 2 tygodnie na tym małym g***ie to dziękuję. Kto to wymyślił. W dodatku te lajouty zajmują więcej czasu niż jest to planowane - oczywiście gospodasz sklepu uważa że nie umiemy z niego korzystać - "zamiast narzekać by się Pani nauczyła". Nie pozwolę się być poniższą przez jakiegoś szczeniaka co zaczął pracę. Życzę wszystkim powodzenia w Rossmannie. Moja są już ostatnie dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Po jakiej wizytacji?

Prezesa z delegacja z Niemiec..U kogo byli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahaha
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

Prezesa z delegacja z Niemiec..U kogo byli?

Kto wam takich bzdur nagadał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Witam 

Czy ktoś z Was brał pożyczkę w pracy ?

Ile czeka sie na rozpatrzenie wniosku ? 

Jesli rozpatrzenie będzie pozytywne to " ile czeka się na przelew na konto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc ross

Delegacja byla na pewno na arkadii i sadybie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kończę pracę w tej firmie. Niestety ale kolektor wygrał. Chciałam na koniec zaprosić Prezesa i innych aby spróbowali zrobić lajouty z tym urządzeniem. Nic nie widać, człowiek się tylko denerwuje. Ludzie oszukują, robią na kartkach. Ostatnio gdy moja kierowniczka zgłosiła temat do opiekuna sklepu to usłyszała że jesteśmy cienkie bo inne sklepy sobie radzą. Jak pomyślę że ma kolejny miesiąc zacząć i pracować przez 2 tygodnie na tym małym g***ie to dziękuję. Kto to wymyślił. W dodatku te lajouty zajmują więcej czasu niż jest to planowane - oczywiście gospodasz sklepu uważa że nie umiemy z niego korzystać - "zamiast narzekać by się Pani nauczyła". Nie pozwolę się być poniższą przez jakiegoś szczeniaka co zaczął pracę. Życzę wszystkim powodzenia w Rossmannie. Moja są już ostatnie dni. 

Moim zdaniem nikt nigdy na tym malutkim ekraniku tego nie przetestował. Dłużej zajmuje niż robimy z kartki. My mamy prosty sposób 🙂 kartka obok kolektor i klikamy bo później dzwonią i wypytytuja czemu tak i morały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Prezesa z delegacja z Niemiec..U kogo byli?

Trzeba było dac im leyout do wykonania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokitka

podobno dostawy nocne mają się zmienić. będzie jedna pracownica rossmanna i dwóch facetów z zewnętrznej firmy. ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kolektor to jest zbawienie! Bzdury piszesz wystarczy aby layout był poprawnie wykonany i wszystko idzie sprawnie i szybko nawet szybciej niż z kartką. Dp to kwestia dobrej organizacji sklepu... widocznie na sklepach na których to nie funkcjonuje dobrze, trzeba zmienić organizację i nauczyć wszystkich systematycznosci... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie róbcie z tego tragedii. U nas odkąd weszli w dostępność robimy layouty z kartką. Moja ówczesna KR powiedziała jasno, w dupe niech sobie to wsadzą i sprawdzają ile ruchów gowno robi. Do tej pory nikt nie dzwonił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiaaa

U nas są trzy sklepy w mieście w dp i tam też robią z kartki a potem sobie odklikuja ruchy na kolektorze. Oczywiście zaden ks nie przyznaje się do tego. Bo się boją odezwać ze jednak ciężko się robi niektóre layout na kolektorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoscGosc
13 godzin temu, Gość rokitka napisał:

podobno dostawy nocne mają się zmienić. będzie jedna pracownica rossmanna i dwóch facetów z zewnętrznej firmy. ktoś coś wie?

Będzie dokładnie tak jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Co na to mężowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Co na to mężowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawa
1 godzinę temu, Gość Mamusiaaa napisał:

U nas są trzy sklepy w mieście w dp i tam też robią z kartki a potem sobie odklikuja ruchy na kolektorze. Oczywiście zaden ks nie przyznaje się do tego. Bo się boją odezwać ze jednak ciężko się robi niektóre layout na kolektorze.

Nie rozumiem czego Wy się boicie. Nawet przecież robicie sobie krzywdę, ja pisze jasno do gospodarza że przekonuje. Zgłosiłam do hr kr i czekam jak wróć i do mnie z informacją. Ktoś kto to wymyślił nie robił chyba nigdy tego. Musimy mieć obraz całości a nie tylko ruchy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Co na to mężowie?

Będzie łatwiej o ciążę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Będzie łatwiej o ciążę 🙂

Nie zartujcie koleżanki prawda jest taka że osoby z zewnątrz będą mieć wyje***e na to jak towar bedzie lezał jak bedzie zmagazynowany i gdzie...np. papier promocyjny na samym spodzie piramidy itp.my(kasjerzy,asystenci)sami sobie tak nie położymy eh i znów pod górkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszołom

I jeszcze będzie zabawniej jak w DP nie będą nabijać produktów bo im to bedzie zwisało. Boże.... a kiedyś tak było fajnie w Ross. Gdzie ja teraz pracuję? W kopalni wegla jest lżejsza praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisciowa

A ja się właśnie zwolniłam po kilku latach.... Żegnajcie fybki na layoucie w kolektorze, nocki i promki, gondole, paski i okropne półki. Żegnaj psplsnino na kasie, ceno łał i te inne bzdety 🙂 nawet dron xiaomi już mnie nie ujrzy 🙂🙂 pozdrawiam was wszystkie i życzę siły w codziennej i conocnej pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa5

Dlaczego tak narzekacie ja kolektor ? Wystarczę dobrze zrobiony pierwszy layout a później łatwizna. Layout na 16 godzin robicie w godzinę. Wystarczy tylko ruszyć to co się zmienia. Nie trzeba stać w kartkami i sprawdzać krok po kroku. Nie narzekajcie też że mało widoczny produkt. Można powiększyć, sprawdzić po nazwie czy DANie. Jest to DUZE ułatwienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polo9
8 minut temu, Gość Gościówa5 napisał:

Dlaczego tak narzekacie ja kolektor ? Wystarczę dobrze zrobiony pierwszy layout a później łatwizna. Layout na 16 godzin robicie w godzinę. Wystarczy tylko ruszyć to co się zmienia. Nie trzeba stać w kartkami i sprawdzać krok po kroku. Nie narzekajcie też że mało widoczny produkt. Można powiększyć, sprawdzić po nazwie czy DANie. Jest to DUZE ułatwienie. 

Ty chyba nie wiesz co piszesz zapraszam Cię do mnie. Pokażesz jak robisz layout na 16 godzin w godzinę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa5
24 minuty temu, Gość Polo9 napisał:

Ty chyba nie wiesz co piszesz zapraszam Cię do mnie. Pokażesz jak robisz layout na 16 godzin w godzinę. 

Z ogromną przyjemnością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łódź
1 godzinę temu, Gość Gisciowa napisał:

A ja się właśnie zwolniłam po kilku latach.... Żegnajcie fybki na layoucie w kolektorze, nocki i promki, gondole, paski i okropne półki. Żegnaj psplsnino na kasie, ceno łał i te inne bzdety 🙂 nawet dron xiaomi już mnie nie ujrzy 🙂🙂 pozdrawiam was wszystkie i życzę siły w codziennej i conocnej pracy. 

U nast też w regionie paskudne nastroje :(
Mało ludzi, nie ma kto pracować  na sklepach  i trzeba pożyczać. Rozjechało się to wszystko po zmianie regionalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sraczko
7 minut temu, Gość Łódź napisał:

U nast też w regionie paskudne nastroje 😞
Mało ludzi, nie ma kto pracować  na sklepach  i trzeba pożyczać. Rozjechało się to wszystko po zmianie regionalnej.

A kogo to?Haha.Ja na was frajerzy nie bede robil.I co mi zrobisz?Loda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
59 minut temu, Gość Sraczko napisał:

A kogo to?Haha.Ja na was frajerzy nie bede robil.I co mi zrobisz?Loda?

Z ta glizdą pajacu to na ryby a nie między ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Trzeba być mega nie ogarnietym aby nie potrafic zrobić layoutu na kolektorze. Żadna filozofia... jesli nie ogarniasz metrow i pozycji  danow i eanow produktu a tym bardziej nazwy to wspolczuje... mamy inne czasy niż kiedyś i warto iść do przodu otworzyć się na nowe... i ulatwic sobie prace... na kolektorze wszystko widać jasno i klarownie... A jak masz problem powiększ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Trzeba być mega nie ogarnietym aby nie potrafic zrobić layoutu na kolektorze. Żadna filozofia... jesli nie ogarniasz metrow i pozycji  danow i eanow produktu a tym bardziej nazwy to wspolczuje... mamy inne czasy niż kiedyś i warto iść do przodu otworzyć się na nowe... i ulatwic sobie prace... na kolektorze wszystko widać jasno i klarownie... A jak masz problem powiększ!!!!

Zapraszam na Pomorze! Proszę pokazać jak to cudo działa. Chyba że piszesz z centrali bo to był wasz pomysł i boicie się przyznać do błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lii
5 godzin temu, Gość Polo9 napisał:

Ty chyba nie wiesz co piszesz zapraszam Cię do mnie. Pokażesz jak robisz layout na 16 godzin w godzinę. 

16 godz. w 1 godz. koń by się uśmiał. Fajnie że wprowadzili na kartkach oznaczenia, to zdecydowanie ułatwia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo

Akurat layout z kolektorem robi się dużo szybciej niż z kartką. Dziwne, że niektóre sklepy sobie radzą, a inne mają takie problemy 😉 Żadna filozofia robić to, co każe kolektor. I nie, nie jestem z centrali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×