Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Ala
40 minut temu, Gość Olo napisał:

Akurat layout z kolektorem robi się dużo szybciej niż z kartką. Dziwne, że niektóre sklepy sobie radzą, a inne mają takie problemy 😉 Żadna filozofia robić to, co każe kolektor. I nie, nie jestem z centrali. 

Szczegolnie fybki z pędzelkami lub gumki do włosów gdzie polowa nie lezy na swoim miejscu(nie,nie mamy burdelu na sali sprzedaży  po prostu klient porozp******ł i ciężko wychwycić co gdzie leży przy frontowaniu)wtedy yo można robić layout 👏👏👏dostępność to niewypał i niech nikt nie pisze głupot że jest lepiej!!!chyba że w sklepie z utargiem kilka tys dziennie ale wysokoobrotowe to porażka💩💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jearots

Acheter Dapoxetine Paypal buy generic accutane uk Zithromax Order How Much Amoxicillin Do I Take

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wyczerpana po wczorajszej zmianie. Obsługiwałam klientów, siedziałam na kasie, dokładałam priorytety, robiłam zamówienia internetowe i w międzyczasie wystawiłam Wielkanoc. Jestem asystentem z 7 letnim stażem. Razem ze mną na zmianie była asystentka pracująca pół roku. W czasie gdy ja wystawiłam nonfod i robiłam razem z nią po równo wszystkie inne obowiązki ona nie zrobiła nawet jednego standu na promocję. Mamy taką samą stawkę godzinowa. Jej godziny liczą się w raportach jednakowo jak moje, mimo, że jest znacznie mniej wydajna. Każdy musi się wszystkiego nauczyć ale taka sama stawka dla osób pracujących kilka lat a kilka miesięcy jest bardzo niesprawiedliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
1 godzinę temu, Maruś napisał:

Jestem wyczerpana po wczorajszej zmianie. Obsługiwałam klientów, siedziałam na kasie, dokładałam priorytety, robiłam zamówienia internetowe i w międzyczasie wystawiłam Wielkanoc. Jestem asystentem z 7 letnim stażem. Razem ze mną na zmianie była asystentka pracująca pół roku. W czasie gdy ja wystawiłam nonfod i robiłam razem z nią po równo wszystkie inne obowiązki ona nie zrobiła nawet jednego standu na promocję. Mamy taką samą stawkę godzinowa. Jej godziny liczą się w raportach jednakowo jak moje, mimo, że jest znacznie mniej wydajna. Każdy musi się wszystkiego nauczyć ale taka sama stawka dla osób pracujących kilka lat a kilka miesięcy jest bardzo niesprawiedliwa.

O tak, w zupełności się zgadzam. U mnie w zespole jest kasjerka, która ma mniejszy etat, pracuje jakiś rok w Ross i swoją zmiane woli gadać z ochroną a jak już coś robi to na odwal. Rzekomo zrobione przez nią layouty nie miały ściągniętych outow, gdy przyszły nowości i chciałam je wystawić wyszło na jaw, że odhaczyla layout nie robiąc realnie nocna regałach. W dniu dostawy (2x większej niż zwykle) poprawiałam kilka layoutów, które były podobno zrobione. I co? Ja pracuję za kilku a ona nawet nie za siebie i mamy za h płacone tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Nie robiąc realnie nic na regałach*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Olo napisał:

Akurat layout z kolektorem robi się dużo szybciej niż z kartką. Dziwne, że niektóre sklepy sobie radzą, a inne mają takie problemy 😉 Żadna filozofia robić to, co każe kolektor. I nie, nie jestem z centrali. 

Zauważmy ze tylko 1 osoba na tym forum chwali kolektor z layoutem. Bądźcie obiektywne. My co miesiąc na layouty poświęcamy więcej godzin niż mamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość Ala napisał:

Szczegolnie fybki z pędzelkami lub gumki do włosów gdzie polowa nie lezy na swoim miejscu(nie,nie mamy burdelu na sali sprzedaży  po prostu klient porozp******ł i ciężko wychwycić co gdzie leży przy frontowaniu)wtedy yo można robić layout 👏👏👏dostępność to niewypał i niech nikt nie pisze głupot że jest lepiej!!!chyba że w sklepie z utargiem kilka tys dziennie ale wysokoobrotowe to porażka💩💩

Bo to wszystko powstaje przy biurkach, bez kontaktu z rzeczywistością sklepową. Moja KR powiedziała że ludzie co to wdrażają i wymyślają pracują w magazynie, w życiu w sklepie nie byli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjj

Dziewczyny zamiast narzekać na koleżanki amorach może wystarczyłoby zwrócić im uwagę, albo pokazać jak powinny pracować.. zastanówmy się najpierw czy Ty jako pracująca 7lat po pół roku bycia asystentem przypadkiem tez nie pracowałaś wolniej. Każda potrzebuje czasu na wdrożenie. Jedne więcej drugie mniej. Narzekanie na forum nie zmieni pracy Waszych koleżanek. Skoro jest aż tak zle to może warto porozmawiać z kierownikiem o pracy innych dziewczyn. Przy kierowniku każdy pracuje inaczej niż jak go nie ma :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W temacie layoutów my musimy robić z kartką bo mamy za mało sprzętu. Teraz coraz więcej rzeczy na kolektorze a sprzętu tyle samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Jjj napisał:

Dziewczyny zamiast narzekać na koleżanki amorach może wystarczyłoby zwrócić im uwagę, albo pokazać jak powinny pracować.. zastanówmy się najpierw czy Ty jako pracująca 7lat po pół roku bycia asystentem przypadkiem tez nie pracowałaś wolniej. Każda potrzebuje czasu na wdrożenie. Jedne więcej drugie mniej. Narzekanie na forum nie zmieni pracy Waszych koleżanek. Skoro jest aż tak zle to może warto porozmawiać z kierownikiem o pracy innych dziewczyn. Przy kierowniku każdy pracuje inaczej niż jak go nie ma 🙂

Przecież napisałam, że każdy musi się wszystkiego nauczyć. Ja również kiedyś pracowałam znacznie wolniej, tylko kiedyś były różne stawki w zależności od stażu. Kierownik też tu dużo nie pomoże bo nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki nie sprawi, że ktoś będzie pracował szybciej. Każdy potrzebuje czasu i uważam to za normalne. Za niesprawiedliwe natomiast uważam to, że nowe osoby mają taką samą stawkę. Gdy jeszcze był okres próbny to przynajmniej wtedy te osoby zarabiały mniej a teraz od pierwszego dnia pracy taki uczący się wszystkiego asystent zarabia tyle samo co ja. Tak więc ja nie tylko narzekam na forum ale i szukam innej pracy i wkrótce składam wypowiedzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cxzsfh

Tylko że takie same stawki na tym samym stanowisku gwarantuje kodeks pracy... Jeśli tak dobrze pracujesz to porozmawiaj z kierownikiem odnośnie np. Stanowiska Starszy Asystent lub awans wyżej jeśli jest możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Cxzsfh napisał:

Tylko że takie same stawki na tym samym stanowisku gwarantuje kodeks pracy... Jeśli tak dobrze pracujesz to porozmawiaj z kierownikiem odnośnie np. Stanowiska Starszy Asystent lub awans wyżej jeśli jest możliwość

można docenić pracownika wieloletniego np. dodatkiem stażowym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka
32 minuty temu, Gość Cxzsfh napisał:

Tylko że takie same stawki na tym samym stanowisku gwarantuje kodeks pracy... Jeśli tak dobrze pracujesz to porozmawiaj z kierownikiem odnośnie np. Stanowiska Starszy Asystent lub awans wyżej jeśli jest możliwość

Jeszcze jest coś takiego jak wysługa lat jeśli już wspominamy o kodeksie,a tam jest oznaczone wyraźnie dodatki za kazdy kolejny rok przepracowany(niewielkie procentowo ale zawsze na waciki)😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka
39 minut temu, Gość Cxzsfh napisał:

Tylko że takie same stawki na tym samym stanowisku gwarantuje kodeks pracy... Jeśli tak dobrze pracujesz to porozmawiaj z kierownikiem odnośnie np. Stanowiska Starszy Asystent lub awans wyżej jeśli jest możliwość

to czemu w małych miastach względem dużych miast jest różnica na stawce na tym samym stanowisku w tej samej firmie o około 5zł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ross
Dnia 28.03.2019 o 21:24, Gość Gość napisał:

Jak Was czytam to serio nie wierzę. Od pół roku trombicie że nie możecie więcej zarobić. To firma przestała zatrudniać. Możecie zarobić więcej to Wam źle bo za mało ludzi. Zastanówcie się co Wy chcecie.

Jakaś osoba wypada, ale my nie dostajemy od niej godzin 🙂 Godzin jest mniej niż rok temu, a obowiązków więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr
4 minuty temu, Gość ross napisał:

Jakaś osoba wypada, ale my nie dostajemy od niej godzin 🙂 Godzin jest mniej niż rok temu, a obowiązków więcej. 

W punkt!! brawo 👏👏czy ktoś to w koncu pojmie ze właśnie tak firma postępuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

W temacie layoutów my musimy robić z kartką bo mamy za mało sprzętu. Teraz coraz więcej rzeczy na kolektorze a sprzętu tyle samo. 

Gdzie można zamówić kolektor? Jak sobie załatwiłaś dodatkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Gdzie można zamówić kolektor? Jak sobie załatwiłaś dodatkowy?

U Świętego Mikołaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka
21 godzin temu, Gość Ala napisał:

Szczegolnie fybki z pędzelkami lub gumki do włosów gdzie polowa nie lezy na swoim miejscu(nie,nie mamy burdelu na sali sprzedaży  po prostu klient porozp******ł i ciężko wychwycić co gdzie leży przy frontowaniu)wtedy yo można robić layout 👏👏👏dostępność to niewypał

A robiła któraś z was layouty na kolorówce? Tam jest jazda bez trzymanki! Ktoś to przetestował w sklepach przed wdrożeniem? Raczej nie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plk

A słyszałyście o tym że kolorówka też ma wejść w dostępność? Ja sobie tego nie wyobrażam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na workplace wszystkie takie grzeczne,a tu jad wylewaja i pomyje. Obludne jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
57 minut temu, Gość Plk napisał:

A słyszałyście o tym że kolorówka też ma wejść w dostępność? Ja sobie tego nie wyobrażam ....

kolorówka już jest w Dp w niektórych sklepach, narazie napewno w Łodzi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciaa

Kto chwali layouty na kolektorze? Na dniach robiłam layout, gdzie najpierw kazal mi zdjąć pierwszy produkt z lewej do wózka, potem drugi z prawej do wózka, potem wróciło do lewej, połka była już cała pusta. Przesunelam na nią inna półkę i potem miałam wstawic pierwszy z lewej, drugi z prawej,  trzeci z prawej, drugi i trzeci z lewej, chyba piaty z lewej i dopiero pod koniec czwarty z lewej. Podkreślam, że wszystko na pusta polka. Nie rozumiem, czemu nie po kolei. Innym razem na Deo kazali przesunąć grupę produktów np od 3 do 8 i od 11 do 14 itp. w lewo. Zastanawiałam się, co z 9 i 10. Na końcu ruchów na tej półce kazalo przesunąć ten 9, 10 na pozycję chyba 1,2. Musiałam znowu przesuwać od 3 w lewo.... Nie wszystko na kolektorze robi się szybko. Czasem ruchy są pozbawione sensu i trzeba rozwijać, co dzieje się z jakimś produktem.  A już np szafa aa wings, czy gumki spinki są nie do zrobienia na kolektorze. Na kartce szybciej i wszystko widać, ma się obraz całości. Kolrktoe nie dość, że się wiesza, to jeszcze co kilka minut się wylovowuje... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
5 godzin temu, Gość Gosciaa napisał:

Kto chwali layouty na kolektorze? Na dniach robiłam layout, gdzie najpierw kazal mi zdjąć pierwszy produkt z lewej do wózka, potem drugi z prawej do wózka, potem wróciło do lewej, połka była już cała pusta. Przesunelam na nią inna półkę i potem miałam wstawic pierwszy z lewej, drugi z prawej,  trzeci z prawej, drugi i trzeci z lewej, chyba piaty z lewej i dopiero pod koniec czwarty z lewej. Podkreślam, że wszystko na pusta polka. Nie rozumiem, czemu nie po kolei. Innym razem na Deo kazali przesunąć grupę produktów np od 3 do 8 i od 11 do 14 itp. w lewo. Zastanawiałam się, co z 9 i 10. Na końcu ruchów na tej półce kazalo przesunąć ten 9, 10 na pozycję chyba 1,2. Musiałam znowu przesuwać od 3 w lewo.... Nie wszystko na kolektorze robi się szybko. Czasem ruchy są pozbawione sensu i trzeba rozwijać, co dzieje się z jakimś produktem.  A już np szafa aa wings, czy gumki spinki są nie do zrobienia na kolektorze. Na kartce szybciej i wszystko widać, ma się obraz całości. Kolrktoe nie dość, że się wiesza, to jeszcze co kilka minut się wylovowuje... 

Co racja to racja 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość gość napisał:

kolorówka już jest w Dp w niektórych sklepach, narazie napewno w Łodzi

 

No to w ogóle szafy będą puste. Zróbmy to przed kolorowka. W Łodzi oczywiście będzie sukces, nikt złego słowa nie powie. Obłuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 5

Tak ciekawe jak zrobisz layout na dzieci który jest na 311 ruchów w godzinę. Chciałbym to widzieć haha 😄  jak na razie ponoć kolorowka wstrzymana w DP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

A kiedy jest centaur w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Pati napisał:

A kiedy jest centaur w tym roku.

W maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rororo
Dnia 29.03.2019 o 19:50, Gość rokitka napisał:

Kiedy wypłata?? 😅

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Rororo napisał:

 

10 kwietnia 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×