Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Gość
3 godziny temu, Gość 65432 napisał:

Ja nie dostałam tego aneksu bo w tym czasie byłam na macierzyńskim... A pytanie jakie miesiące obowiązuje okres rozliczeniowy? Z czerwcem czy bez? I rozumiem, że L4 na dziecko wlicza się do tych regulaminowych 15 dni? 

styczeń czerwiec, lipiec grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wyświetlają mi się nowe produkty w klubie recenzentów, a Wam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxcccccc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie wyświetlają mi się nowe produkty w klubie recenzentów, a Wam? 

było mówione, że przez wakacje nie bedzie nic nwoego do testuw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trollllll

to prawda, ze kierownicy zwalaja wiekszosc roboty na asystentow ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiaaa
9 godzin temu, Gość Trollllll napisał:

to prawda, ze kierownicy zwalaja wiekszosc roboty na asystentow ??

Szczera prawda 😉 kierownik jest od planowania grafiku a asystenci od zapieprz... 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem
20 godzin temu, Gość 65432 napisał:

Ja nie dostałam tego aneksu bo w tym czasie byłam na macierzyńskim... A pytanie jakie miesiące obowiązuje okres rozliczeniowy? Z czerwcem czy bez? I rozumiem, że L4 na dziecko wlicza się do tych regulaminowych 15 dni? 

Niestety jak będziesz 15 dni to już nie dostaniesz. Można być tylko 14 dni (soboty i niedziele też się liczą). Jak dostaniesz L4 od pn do ndz to masz wykorzystane 7dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 14.06.2019 o 23:30, Gość Nmb napisał:

 

Jak zostać asystentem w tej firmie? Są jakieś kroki awansu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buryna
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jak zostać asystentem w tej firmie? Są jakieś kroki awansu? 

Przepraszam ale trzeba mieć niepokolei w głowie żeby zostać w tej firmie asystentem. Roboty, obowiązków masz od ciula, jesteś na kompletnie każde zawołanie, że nie mówiąc o odpowiedzialności za wszystko a do wypłaty 100-150 zł wiecej 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Buryna napisał:

Przepraszam ale trzeba mieć niepokolei w głowie żeby zostać w tej firmie asystentem. Roboty, obowiązków masz od ciula, jesteś na kompletnie każde zawołanie, że nie mówiąc o odpowiedzialności za wszystko a do wypłaty 100-150 zł wiecej 🙈

Nie wszyscy myślą tylko pod tym względem, liczy się też doświadczenie, z którym potem możesz pójść dalej niekoniecznie już w tej firmie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Buryna napisał:

Przepraszam ale trzeba mieć niepokolei w głowie żeby zostać w tej firmie asystentem. Roboty, obowiązków masz od ciula, jesteś na kompletnie każde zawołanie, że nie mówiąc o odpowiedzialności za wszystko a do wypłaty 100-150 zł wiecej 🙈

I to jest odpowiedz osoby,ktora ma zero ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Oxana12 napisał:

I to jest odpowiedz osoby,ktora ma zero ambicji.

O jakiej ambicji można mówić. Jeśli rossmann liczy na charytatywne działania  niech się zwróci do Owsiaka.  Obowiązki funkcyjnej nie są współmierne z zapłatą. Tylko ...a poświęci za 100zł rodzinę i dzieci. Swoje na kasie i do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

O jakiej ambicji można mówić. Jeśli rossmann liczy na charytatywne działania  niech się zwróci do Owsiaka.  Obowiązki funkcyjnej nie są współmierne z zapłatą. Tylko ...a poświęci za 100zł rodzinę i dzieci. Swoje na kasie i do domu.

Godziny funcyjnych przeważnie są równe godzinom kasjerskim.Zawsze w cv lepiej patrzą na funkcje asystenta.Dodatkowo będac asystentem mozesz zawsze pnąc sie na wyzsze stanowisko.A asystent nie zawsze ma więcej pracy bo przeważnie zmiane prowadzi ks i zca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggff
2 godziny temu, Oxana12 napisał:

Godziny funcyjnych przeważnie są równe godzinom kasjerskim.Zawsze w cv lepiej patrzą na funkcje asystenta.Dodatkowo będac asystentem mozesz zawsze pnąc sie na wyzsze stanowisko.A asystent nie zawsze ma więcej pracy bo przeważnie zmiane prowadzi ks i zca

Ambicje mam dlatego zostawiłam ten kołchoz. To że zmianę prowadzi ks czy zastępca, to nic. Asystent odwala całą robotę. Asystent musi sklep otworzyć, zamknąć. Praca asystenta jest kompletnie nieadekwatna do zarobków. Niczym wolontariart, też nabierasz doświadczenia a zapłata to satysfakcja tylko. Asystentów wybierają już w rekrutacji zewnętrzej bo nikt nie chce brać takiej odpowiedzialności za darmo. Ale oczywiście co region to inna historia więc twierdzę że może gdzieś tam w odległej Polsce jest lepiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelnik
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

O jakiej ambicji można mówić. Jeśli rossmann liczy na charytatywne działania  niech się zwróci do Owsiaka.  Obowiązki funkcyjnej nie są współmierne z zapłatą. Tylko ...a poświęci za 100zł rodzinę i dzieci. Swoje na kasie i do domu.

Jakie charytatywne działanie? 

Jest stanowisko pracy, określony zakres obowiązków, każdy wie jakie wynagrodzenie jest mu oferowane i to jego decyzja czy decyduje się pracować na tym stanowisku za te pieniądze. Nikt nikogo nie zmusza. 

A jeśli ktoś akceptuje oferowane warunki to przyzwoicie byłoby się wywiązywać ze swoich obowiązków i wykazywać minimum zaangażowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Czytelnik napisał:

Jakie charytatywne działanie? 

Jest stanowisko pracy, określony zakres obowiązków, każdy wie jakie wynagrodzenie jest mu oferowane i to jego decyzja czy decyduje się pracować na tym stanowisku za te pieniądze. Nikt nikogo nie zmusza. 

A jeśli ktoś akceptuje oferowane warunki to przyzwoicie byłoby się wywiązywać ze swoich obowiązków i wykazywać minimum zaangażowania.

 Mowa jest o opłacalności przejścia z kasjera na funkcyjną w sytuacji kiedy różnica w zarobkach jest żadna . Ze swoich obowiązków w pracy każdy powinien się wywiązywać o ile faktycznie nie przekraczają one zakresu obowiązków na stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruma
8 godzin temu, Oxana12 napisał:

I to jest odpowiedz osoby,ktora ma zero ambicji.

Oprócz ambicji jest jeszcze szacunek dla samego siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 7.03.2019 o 12:42, Gość Gosc napisał:

Dziewczyny możecie mi podpowiedzieć gdzie składać skargi oprócz Pipu, a właściwie zanim się złoży zawiadomienie do Pipu, że warunki pracy są karygodne? Jestem jedynym asystentem na zmianie, co chwila dzwonek, kolejki, layouty, layouty na standy,priorytety, pvm do ogarnięcia i jak w takich warunkach skorzystać z należnej mi, nieprzwrywanej 15 min przerwy, nie mówiąc o skorzystaniu z toalety. Co i rusz dzwonek, po 2 na zmianie osoby. Lewe l4, absencje, zmiany po 13 godzin... 

Dziewczyny u was tez tak jest jak ktoś pisał, czy to przesada ? W jakim regionie taka sytuacja jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Dziewczyny u was tez tak jest jak ktoś pisał, czy to przesada ? W jakim regionie taka sytuacja jest?

No właśnie też chciałabym wiedzieć gdzie takie cuda 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 26

W większości regionów teraz tak się dzieje. Nie masz czasu na nic. A wypłata jest tak beznadziejna do tej pracy ze szkoda słów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl

hej dziewczyn, piszę pracę lic na temat rekrutacji i stresu. Macie chwilę na jej wypełnienie? dosłownie 10 min, a będę Wam naprawdę wdzięczna, bardzo mi pomożecie! 🙂 

dla osób, które kiedykolwiek ubiegały się o pracę: https://www.interankiety.pl/i/VDaAV27D

dla osób, które kiedykolwiek prowadziły rekrutację: https://www.interankiety.pl/i/bOMQxaAO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćówa

Czy to prawda że nareszcie zwolnili naszego rk Jacka R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 8.03.2019 o 13:02, Oxana12 napisał:

A jak jesteśmy we dwie caly czas to jak spokojnie isc na przerwe.Ciagle dzwonek,kolejka  itd.Wszystko zalezy od sklepu ile osób jest.Zawsze bylesmy we 4-5 a teraz czesto wr dwie.Pobierajac priorytety biorę talez z jedzeniem i tak z godzine minie jak uda mi się cos zjesc.

Nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gośćówa napisał:

Czy to prawda że nareszcie zwolnili naszego rk Jacka R.

A co w nim takiego złego było? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik

Dziewczyny mam pytanie o ten nowy projekt dla mam pracujących. Poczytałam sobie o tym, chciałam zgłosić ale nie można - ciągle mnie wybija. Czy znowu pracownicy są pominięci i nie mogą brać udziału ? Zadzwonilabym na sklep żeby zapytać ale tam już nikogo nie ma o tej godzinie, dlatego pytam tu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
55 minut temu, Gość Pracownik napisał:

Dziewczyny mam pytanie o ten nowy projekt dla mam pracujących. Poczytałam sobie o tym, chciałam zgłosić ale nie można - ciągle mnie wybija. Czy znowu pracownicy są pominięci i nie mogą brać udziału ? Zadzwonilabym na sklep żeby zapytać ale tam już nikogo nie ma o tej godzinie, dlatego pytam tu. 

Ja bym zadzwoniła do kr. Nie krępuj się  na pewno nie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćówa
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A co w nim takiego złego było? 

W porównaniu z poprzednim to chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa5
4 godziny temu, Gość Gośćówa napisał:

Czy to prawda że nareszcie zwolnili naszego rk Jacka R.

Serio? Wraca na Podkarpacie? Mógłby wrócić,. Był ok. A niby czemu go zwolnili? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr
8 godzin temu, Gość Gośćówa napisał:

Czy to prawda że nareszcie zwolnili naszego rk Jacka R.

SZOK! !czemu?😱 był dobrym kierownikiem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Piotr napisał:

SZOK! !czemu?😱 był dobrym kierownikiem

 

No właśnie dlatego. Teraz kr w firmie nie muszą być dobrzy za to muszą być "ukierunkowani na sukces" i zapewnić efekty dla firmy na wszelki sposób i cenę, reszta się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość Pracownik napisał:

Dziewczyny mam pytanie o ten nowy projekt dla mam pracujących. Poczytałam sobie o tym, chciałam zgłosić ale nie można - ciągle mnie wybija. Czy znowu pracownicy są pominięci i nie mogą brać udziału ? Zadzwonilabym na sklep żeby zapytać ale tam już nikogo nie ma o tej godzinie, dlatego pytam tu. 

A to nie jest program dla mam ktore nie pracuja??Na sklepach nie bylo pism wiec nic sie nie dowiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×