Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Gość
9 godzin temu, Oxana12 napisał:

Juz mi sie wymiotowac chce tym ross. W "co slychać"piszą,że mimo iż filtr w kranie to drozsza alternatywa to chcą byc eco i dlatego dają nam ten luxus🤣🤣Po pierwsze filtr wychodzi im taniej niz woda,po drugie w centrali wprowadzili segregacje.A czemuż to w centrali nie mogą pic wody filtrowanej tylko piją ze szklanych butelek.Nie zamydlicie nam oczu.Dzieki nam macie prace,to my na Was robimy to moze troche szacunku a nie traktowanie nas jak smieci.Moze zapytacie czy wolimy segregowac śmieci i pic wode ze szklanych butelek a nie syf z kranu.Rossmann to dno a ludzi pracujacych na sklepach traktują TRAGICZNIE

 

8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Może czas najwyższy coś z tym zrobić co się dzieje w tej firmie ???  Czas zgłaszać do instytucji państwowych co oni robią z ludźmi !!!! Nie bójcie się zastraszania , bo oni nie są poza prawem i w końcu może ktoś coś z tym zrobi . Jeżeli lidzie się zwalniają a resztę oni zwolnią to w końcu ta firma padnie. 

Bo to jest tzw.  nowoczesna polityka zarządzania.
Polega ona na sztuce  wmówienia pracownikowi,  że wszystko co firma czyni , czyni wyłącznie dla jego dobra i dobra ogólnego bliżej nieokreślonego. Trzeba to powtarzać pracownikowi głośno i często przy każdej okazji aż uwierzy, najlepiej łącząc to z frazesami np. prestiżem pracy w firmie. W międzyczasie sukcesywnie zwiększa się pracownikowi wymagania pracy oraz  otacza  ścisłym nadzorem i kontrolą w godzinach pracy i poza. Ogranicza mu się prawa do odmiennego zdania, domagania się przywrócenia zabieranych praw, a na niepokornych nasyła HR by się go z byle powodu pozbyć. I nagle człowiek po 3 miesiącach zdaje się zauważać, że  budzi się w innej rzeczywistości i stwierdza, że tak naprawdę  jest wobec wszystkiego bezradny a dodatkowo zapierdala na sklepie za 3 (troje) za te same pieniądze.......

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pamiętajcie młodzi.Jestescie u siebie.To jest Wasz e życie a Wasz prywatny czas jest święty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja111

Dzięki za odp. 

Z kiero nie dogadam się co do godzin ,ma swoich pupilków pod których ustalany jest grafik .Przepraszam za szczerość ,ale taka jest prawda.Ja niestety nie wkupiłam się w łaski..Postanowiłam ,że nie wracam dobro dziecka,rodziny i mojej psychiki najwazniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

 

Bo to jest tzw.  nowoczesna polityka zarządzania.
Polega ona na sztuce  wmówienia pracownikowi,  że wszystko co firma czyni , czyni wyłącznie dla jego dobra i dobra ogólnego bliżej nieokreślonego. Trzeba to powtarzać pracownikowi głośno i często przy każdej okazji aż uwierzy, najlepiej łącząc to z frazesami np. prestiżem pracy w firmie. W międzyczasie sukcesywnie zwiększa się pracownikowi wymagania pracy oraz  otacza  ścisłym nadzorem i kontrolą w godzinach pracy i poza. Ogranicza mu się prawa do odmiennego zdania, domagania się przywrócenia zabieranych praw, a na niepokornych nasyła HR by się go z byle powodu pozbyć. I nagle człowiek po 3 miesiącach zdaje się zauważać, że  budzi się w innej rzeczywistości i stwierdza, że tak naprawdę  jest wobec wszystkiego bezradny a dodatkowo zapierdala na sklepie za 3 (troje) za te same pieniądze.......

 

I to jakie pieniądze 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 godziny temu, Gość xmen napisał:

Gratuluję centrali, fantastycznego pomysłu zatrudniania osób na umowę zlecenie... w terminie przed i po Bożym Ciele z tej profesjonalnej firmy nie przyszło nam do pracy ponad 8 osób. Fajnie się pracuje w 2 osoby robiąc 40 tyś. bo nikt z uz nie łaskaw przyjść do pracy a ten kierownik od tej firmy sam nie ogarnia swojej osoby. Co z tego,że nie ma ci kto robić priorytetów, flag czy dostawy...luz centrala nie przejmuje się tym, bo po co. To nie ludzie z centrali są 12h na nogach, bez przerwy i bez siku, bo jak tu iść na przerwe jak jest się we 2 zamiast w 5. A ten pomysł kasjera z uz, czekam tylko aż będzie taka sytuacja, że jesteśmy we 2 a ona znowu nie przyjdzie, to sklep będzie zamknięty, obiecuję, bo nikt nie jest robotem wielofunkcyjnym. A za te pieniądze to śmiało tą firmę obozem pracy nazwać można. Laska po jednej takiej dniówki dostała jakiejś biegunki i bóli brzucha, że nie jest w stanie pracować. Kto to widział 12h bez możliwości zjedzenie jednego ciepłego posiłku czy normalnego skorzystania z toalety, bo non stop dzwonek i kolejka, która się nie kończy! dziękujemy kierownictwu odpowiedzialnemu za umowy zleceni, że tak profesjonalnie podchodzą do tej sprawy. Nie dziwię się, że tyle lasek się zwalnia, reszta czeka na premię inwentaryzacyjną, a po mniej reszta się zwolni.

Jaki region, kto jest kr ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie odpowiadające na zapytania kto KR czy KS.Nie oni tym zarządzają,mają narzucone wykonują pomysły,polecenia i projekty centrali.Fakt działają na granicy prawa ale za pełnym poleceniem.Hr was wysłucha owszem ale założenie jest takie"skarży się do nas to poskarży się dalej,zduśmy w zarodku,niech nie wychodzi dalej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie odpowiadające na zapytania kto KR czy KS.Nie oni tym zarządzają,mają narzucone wykonują pomysły,polecenia i projekty centrali.Fakt działają na granicy prawa ale za pełnym poleceniem.Hr was wysłucha owszem ale założenie jest takie"skarży się do nas to poskarży się dalej,zduśmy w zarodku,niech nie wychodzi dalej"

A Polak sobie na to pozwala,to jest max zysku najmniejszym kosztem,widzą że nikt się nie stawia i tak będzie tzn jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti

Nie do końca tak jest.Gdyby obecny Minister Pracy tego rządu była zresztą Dyrektor Katowickiego PIP w jakiś sposób poznała nasze problemy,wierzcie mi koniec by temu nadała.Jakiś czas temu , podważając program rządu konkretnie sobie Rossmann zaszkodził.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Beti napisał:

Nie do końca tak jest.Gdyby obecny Minister Pracy tego rządu była zresztą Dyrektor Katowickiego PIP w jakiś sposób poznała nasze problemy,wierzcie mi koniec by temu nadała.Jakiś czas temu , podważając program rządu konkretnie sobie Rossmann zaszkodził.

 

Ale widocznie Rossmann powrócił do łask PiS  po tym haniebnym artykule o którym wspominasz. Na każdym programie publicznej TV są reklamy wykupione przez Rossmanna. Ale wtedy po artykule PiS pewnie porządnie Rossmanna ścisnął i zagroził "odstawką na boczny tor" a to ogromne byłyby straty, przede wszystkim finansowe, więc poświęcili/zwolnili autorkę artykułu pomimo, że  w wywiadzie twierdziła ona, że kierownictwo zaaprobowało treść artykułu przed wydaniem do druku. A może to tylko plotka.


W Garwolinie załoga AVON zbuntowała się ze względu wymuszanie na pracownikach nadgodzin.  Ale tam mają związki zawodowe, będzie dym na Polskę?

https://www.ofeminin.pl/swiat-kobiet/to-dla-nas-wazne/bunt-pracownikow-avon-u-przerwali-prace-z-powodu-nadgodzin-pracodawca-wydal/g9jszxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxana

Oni robią z nas deb*li... Najpierw w layoutach jakiś produkt okazuje się OUT-em, zostaje wycofany, a za miesiąc w postawie przychodzi spowrotem. Ogarnijcie się, bo jedynymi deb*lami tutaj są ludzie z góry, którzy robią sobie takie jaja, a nie my, pracownicy sklepów 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxana

*dostawie, a nie postawie miało być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak bo wszyscy myślą że jest ok.Że ludzie mają pracę a państwo podatki.To wy musicie powiedzieć dość nie jestem koniem pociągowym.To wasze rodziny nie ich na tym cierpią.Dodzwoń się do centrali po 15.00.Już wszyscy po pracy,na ogródkach,grillach czy spacerach z dziećmi.Kiedy spokojnie poszłaś na spacer tak bez stresu że nie zabrałaś telefonu, czy bez myśli czy jutro powinnaś zjeść przed pracą bo w trakcie będzie problem.Czy jutro złodziej wejdzie czy nie.Czy ktoś nie weźmie uż i zmieni ci się grafik a ty już zaplanowałaś opiekę dla dziecka.To jest nasza codzienność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXx

Bral ktos pozyczke z firmy ? W jakim czasie od podpisania umowy wysylali pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 20.06.2019 o 06:42, Gość Gość napisał:

No właśnie dlatego. Teraz kr w firmie nie muszą być dobrzy za to muszą być "ukierunkowani na sukces" i zapewnić efekty dla firmy na wszelki sposób i cenę, reszta się nie liczy.

No tak, jak był zbyt ludzki to się go pozbyli. Lepiej mieć kr którzy wykoncza nas psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurdej

Dziewczyny , które regionalne z Warszawy zostały w tym roku zdegradowane ? Podajcie inicjały chociaż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No tak, jak był zbyt ludzki to się go pozbyli. Lepiej mieć kr którzy wykoncza nas psychicznie...

Napisz chociaż region. Opisz jak się zachowuje, macie prawo się bronić publicznie. Osoba kr, która jest nadpobudliwą, despotyczną, choleryczną nieznoszącą sprzeciwu, która w poczuciu swojej misji potrafi się zapędzić poza cienką czerwoną linię, a ze swojej władzy i poniżania ludzi czerpać satysfakcję – nie powinna pracować z ludźmi bo rozwala współprace i wszystkich ze sobą skłóca. Zbierać dowody, nagrywać rozmowy, jak przyjdzie co do czego to centrala wyprze się i zwolni takiego kr udając że nic nie wiedziała. Ale trzeba nagrywać i zbierać dowody.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie dajcie się zastraszać przez KR , HR  i te wszystkie kierowniczki.... ja już złożyłam skargę do PIP i Sanepidu ja już nie dam robić z siebie parobka z którym można zrobić wszystko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wsamosedno

Jak uda się tobie to pewnie znajdą się inne odważne. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oferent

NutriProfits to największy w Europie system partnerski umożliwiający zarabianie na najbardziej popularnych i chętnie kupowanych produktach z kategorii uroda i zdrowie. Możesz zarabiać tu nie tylko polecając sklepy i poszczególne produkty ale i sam program.

Prowizje są bardzo wysokie:

- 40% od sprzedaży każdego poleconego produktu;

- stałe 20% od każdego powracającego klienta;

- 10% sumy wypracowanej przez partnera któremu polecisz program

Zacznij zarabiać już teraz!: http://nplink.net/Hro5c42X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik
47 minut temu, Gość Oferent napisał:

NutriProfits to największy w Europie system partnerski umożliwiający zarabianie na najbardziej popularnych i chętnie kupowanych produktach z kategorii uroda i zdrowie. Możesz zarabiać tu nie tylko polecając sklepy i poszczególne produkty ale i sam program.

Prowizje są bardzo wysokie:

- 40% od sprzedaży każdego poleconego produktu;

- stałe 20% od każdego powracającego klienta;

- 10% sumy wypracowanej przez partnera któremu polecisz program

Zacznij zarabiać już teraz!: http://nplink.net/Hro5c42X

wypierdalaj stąd buraku ...y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Orientuję sie ktoś jak wygląda rozmowa  kwalifikacyjna z kasjerem w sprawie awansu na asystenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vvvjjnn
5 minut temu, Gość Xyz napisał:

Orientuję sie ktoś jak wygląda rozmowa  kwalifikacyjna z kasjerem w sprawie awansu na asystenta?

Jak? Srak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość Vvvjjnn napisał:

Jak? Srak

Odpowiedź na poziomie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoscGosc
48 minut temu, Gość Xyz napisał:

Orientuję sie ktoś jak wygląda rozmowa  kwalifikacyjna z kasjerem w sprawie awansu na asystenta?

Im wiecej znasz obowiazkow asystenta i na czym polega praca na tym stanowisku tym lepiej. Ponadto scenki, jesteś asystentem i np.masz odegrac trudna rozmowe z kasjerem lub klientem. Teraz tez pewnie pytaja o DP bo to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Hej mam pytanie jesli dostala wypowiedzenie 24 czerwca a umowe mam do 30 lipca .I dostalam z jednomiesiecznym wypowiedzeniem to za urlop mi zaplaca osobno czy dadza mi urlop w lipcu do mego etatu I w sierpniu dostane wyplate z urlopem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palma
9 godzin temu, Gość JagoscGosc napisał:

Im wiecej znasz obowiazkow asystenta i na czym polega praca na tym stanowisku tym lepiej. Ponadto scenki, jesteś asystentem i np.masz odegrac trudna rozmowe z kasjerem lub klientem. Teraz tez pewnie pytaja o DP bo to najważniejsze.

dokładnie jak mówisz, niedawno miałam taką rozmowę ale nie była ona trudna, sytuację do odegrania miałam taką że koleżanka miała mi rzucić mopem i powiedzieć że ona sama podłogi myć nie będzie podczas gdy ja miałam coś w kompie do robienia np zamknięcie systemu i trzeba było wybrać co ważniejsze po prostu... oczywiście pytanie o DP już występują - oni wiedzą że jest wtedy mniej godzin, pytają jak nastawienie, jak przekonać innych. Generalnie proste, ale czy warto? Niekoniecznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pela

Hej Wam

 

Powiedzcie mi co to sa te plany kapitałowe, czy oni mnie z automatu zapisza ja nie chce do tego należeć  mam ofe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Wiki napisał:

Hej mam pytanie jesli dostala wypowiedzenie 24 czerwca a umowe mam do 30 lipca .I dostalam z jednomiesiecznym wypowiedzeniem to za urlop mi zaplaca osobno czy dadza mi urlop w lipcu do mego etatu I w sierpniu dostane wyplate z urlopem?

Zapłacą Ci za urlop . Widzę że robią czystki w firmie ???? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmowa

Orientuje się ktoś jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna z asystenta na zastępcę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ross
54 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zapłacą Ci za urlop . Widzę że robią czystki w firmie ???? 

Czystki w firmie a pracować nie ma komu. Już nie wiadomo, gdzie ręce włożyć a jeszcze redukcja etatów... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×