Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Pracownik

Z tego co udało mi się dowiedzieć ze strony, to mamy pracujące mogą brać udział- również te, które mają własną działalność gospodarczą. Jednak o pracownikach nie ma nic .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakie ksywki noszą wasze kr :) :) :)  Moja to "Dziunia" hahha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn

Nasz ma  wredna s*ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XDX

Nasza ma SZEFOWA 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurman

Nasza Celina - ale mówią też Hetera , fałszywiec i że zjada spod siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StevBick

Propecia Dolore Prostata Blue Mountain Pharmacy Canada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ale Wy jesteście wredne... wcale nie lepsze od osób zajmujących wyższe stanowiska. Zjecie się wzajemnie. Tak Wam źle - rynek pracy jest otwarty i z pewnością znajdziecie zatrudnienie w innym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćć
Dnia 19.06.2019 o 23:35, Gość Gościówa5 napisał:

Serio? Wraca na Podkarpacie? Mógłby wrócić,. Był ok. A niby czemu go zwolnili? 

O tak mógłby wrócić :)  był bardzo dobrym kierownikiem, też jestem w szoku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na śląsku mówimy na swojo kr  -  halba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 19.06.2019 o 14:20, Gość gość napisał:

Dziewczyny u was tez tak jest jak ktoś pisał, czy to przesada ? W jakim regionie taka sytuacja jest?

Pisz do PIP oraz do Sanepidu po prostu na ta z...a firmę trzeba składać skargi wszędzie gdzie się da bo wszystko jest nie tak jak powinno. Js tez będę pisała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Firma schodzi na psy traktują ludzi jak śmieci to jest obóz pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia

Pip zna sytuację w ross.Jednak bez oficjalnej skargi nie wejdzie.Pamiętajcie że nigdy nie wolno im w podać danych osoby ,która zgłasza i na pewno tego nie robią Jeśli ktoś wam wmawia że się dowiedzą to tylko hr z rossmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość wiesia napisał:

Pip zna sytuację w ross.Jednak bez oficjalnej skargi nie wejdzie.Pamiętajcie że nigdy nie wolno im w podać danych osoby ,która zgłasza i na pewno tego nie robią Jeśli ktoś wam wmawia że się dowiedzą to tylko hr z rossmana.

Bo hr ma za zadanie wspierać swojego pracodawce czyli Rossmanna  a  nie pracowników.
HR to nie jest żadna niezależna, obiektywna osoba. Wielu się przekonało, że nie warto nawet puszczać pary z gęby bo w końcu to składający skargę zostali zwolnieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia

A co ty myślałaś.Widziałaś kiedyś wspierającego bhp-wca w rossmanie?.Przewróci się między ścieżkami z towarem w magazynie,tak jesteśmy przetowarowane co jest niezgodne z przepisami.Widziałaś takiego ,który by z tym walczył?Jak się odważy to go zwolnią. Bezpieczństwo i Higiena Pracy-funkcja chroniąca ludzi !!!!To samo jest z hr .To tylko żołnierzyki wystawione na pierwszą linię walki.Rodzaj muru kolczastego,który chronić ma firmę przed Wami a nie Was .Dzęki Bogu ludzie młodzi przychodzą coraz mądrzejsi nie dający się wykorzystać,zastraszyć.To własnie jest nadzieja na rychły koniec w tym kraju ,takich właśnie firemek.Jestescie Polakami w Polsce to oni są obcy,dlatego Pip,sanepid czy sądy są dla Was nie dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość wiesia napisał:

A co ty myślałaś.Widziałaś kiedyś wspierającego bhp-wca w rossmanie?.Przewróci się między ścieżkami z towarem w magazynie,tak jesteśmy przetowarowane co jest niezgodne z przepisami.Widziałaś takiego ,który by z tym walczył?Jak się odważy to go zwolnią. Bezpieczństwo i Higiena Pracy-funkcja chroniąca ludzi !!!!To samo jest z hr .To tylko żołnierzyki wystawione na pierwszą linię walki.Rodzaj muru kolczastego,który chronić ma firmę przed Wami a nie Was .Dzęki Bogu ludzie młodzi przychodzą coraz mądrzejsi nie dający się wykorzystać,zastraszyć.To własnie jest nadzieja na rychły koniec w tym kraju ,takich właśnie firemek.Jestescie Polakami w Polsce to oni są obcy,dlatego Pip,sanepid czy sądy są dla Was nie dla nich.

To prawda, nie ma takich przynajmniej nie w Rossmannie.
Dramatyczne jest to, że nie ma kto stanąć w naszej obronie  w ewentualnym sporze bo nie ma związków zawodowych. Umyślono sobie więc, że właśnie takie komórki jak hr czy bhp będące na sznurku Rossmanna jako pracodawcy, mają  pozornie stać na straży praw pracowników.  Są wentylem bezpieczeństwa dla Rossmanna, a każda skarga dochodzi do oskarżonej osoby. HR czy bhp stały się wygodnym narzędziem dla Rossmanna, słuchają, rozmawiają a opinie w zależności od potrzeb  mogą wykorzystać do własnych celów zależnie od doraźnej korzyści.  Przykre jest to, że że większość ludzi w centrali,  kr wytresowanych  przez firmowy couczing  czy nawet kierowników zdaje sobie z tego sprawę ale bezkrytycznie i świadomie godzi się na wszystko co im polecą przełożeni, skuszeni pieniędzmi, awansami, przytłoczeni kredytami we frankach w obawie przed utratą pracy, lub szykanami zdolni są do najgorszych rzeczy w stosunku do innego człowieka. Mądrych, prospołecznych ludzi Rossmann w Centrali się pozbył, część jest na wylocie albo ZL, nastały czasy zysku i oszczędności oraz ludzi wilków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia

Przecież to są bardzo "słabi"ludzie w tym momęcie. Smutny teatrzyk z lalkami na sznurku.Użyłaś zwrotu Związki zawodowe.Namierzą Cię.Już to na pewno robią.:classic_ninja::classic_ninja:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może słabi ale to oni niestety meblują życie takim jak ty czy ja.
Nie wiedziałam, że wypowiadanie tych dwóch słów - związki zawodowe - jest w firmie zabronione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Może słabi ale to oni niestety meblują życie takim jak ty czy ja.
Nie wiedziałam, że wypowiadanie tych dwóch słów - związki zawodowe - jest w firmie zabronione?

Związki zawodowe to już ostatnia szansa na powrót do normalności w tej firmie. W każdej dużej sieci handlowej jest przynajmniej jeden związek. Jeśli go nie założymy  to bedą nas wykorzystywać bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 9.01.2019 o 21:01, Gość Pracownik Roska napisał:

Tak jak drużyna sportowa potrzebuje niekiedy zmiany trenera tak i u nas dobry pomysł zamiany KR regionami. Uważam że to będzie powiew świeżości na sklepach. Bo to o czym ciągle piszecie, układy kr-ks, nierówne traktowanie, pupile kr- ks, przymykanie oczu na nieprawidłowości przez kr, ks stwarza chaos na sklepach. Może niektórzy w końcu zrozumieją (zwłaszcza ks, as) , że nowa władza to niekiedy nowy sztab. 

Zgrabnie ułożone zdania to pewnie przemyślany głos z Centrali.

Czyli co mamy rozumieć, że w nowym rozdaniu, to teraz nie ma już nowych układów kr- ks,  nie ma nierównego traktowania,  kr-ks nie potworzyły sobie nowych pupilków szczególnie werbujących się z tych, którzy poprzednio byli w niełasce,  przymykania oczu na nieprawidłowości przez kr ?

Dziewczyny, co  wy na to, macie bezpośredni wgląd w to co się dzisiaj dzieje w regionach, może trzeba pokazać Centrali, że jest tak samo a może i  gorzej,  jakieś przykłady?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 12.05.2019 o 21:28, Gość Była napisał:

Zmień pracę, ja to zrobiłam i to była moja najlepsza decyzja w moim życiu. 

Teraz mam spokojną pracę i zarabiam dwa razy więcej, pozdrawiam moją byłą ks M.S, to dzięki niej odeszłam z tej firmy, tak mi obrzydziła pracę w Ross.

Czyżbyś pisała o królowej z Wilanowa? Jeżeli tak to witaj w klubie👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzeba zacząć działać i naprawdę coś robić bo firma robi z ludzi niewolników i pracujemy jak w obozie pracy. Jesteśmy zle traktowane nie pozwólmy im dłużej na to. Żadne pieniądze nie są tego warte. Jesteśmy wartościowymi ludźmi i szanujmy się sami. Naprawdę związek zawodowy to dobry pomysł . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakiego dnia dostaje się kasę za 10 lat w Rossmannie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakiego dnia jest przelew na 10 lat w Rossmannie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj

nie wysilac sie w pracy, ja robie to co mam zlecone i nic a nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja..

Są tutaj mamy na macierzyńskim?Wracacie po roku? Bierzecie wychowawczy, ten najmniejszy etat, czy zwalniacie się?Sama myślę i nie wiem co mam robić, ciekawa jestem Waszego zdania... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkol
Dnia 22.06.2019 o 08:25, Gość Gość napisał:

Czyżbyś pisała o królowej z Wilanowa? Jeżeli tak to witaj w klubie👋

Że tego jeszcze nie wyebali to porażka firmy . A złodziej jakich mało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaaaa

Ja wracałam na 3/4 normalnie ale miałam z kim zostawić dziecko. Koleżanka poszła na wychowawczy. Teraz z drugim jestem w ciąży i raczej be chciała wrócić na 1/2 jak się dogadam z kiero. Jak nie to idę na wychowawczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
Dnia 17.06.2019 o 15:31, Gość 65432 napisał:

Ja nie dostałam tego aneksu bo w tym czasie byłam na macierzyńskim... A pytanie jakie miesiące obowiązuje okres rozliczeniowy? Z czerwcem czy bez? I rozumiem, że L4 na dziecko wlicza się do tych regulaminowych 15 dni? 

Hej. Udzielicie informacji ile zarabia asystent w Gdańsku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Hej. Udzielicie informacji ile zarabia asystent w Gdańsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Konkol napisał:

Że tego jeszcze nie wyebali to porażka firmy . A złodziej jakich mało 

Królowa z Wilanowa to rodzina KR A.C  i dlatego siedzi i nikt jej nic nie zrobi. Niestety ta firma tak funkcjonuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×