Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Czywarto

A z asystenta na zastępcę warto przejść ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Czywarto napisał:

A z asystenta na zastępcę warto przejść ? 

Nie warto być na żadnym stanowisku w tej firmie . To jest obóz pracy a nie praca w drogerii . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
13 godzin temu, Gość Kogbvhj napisał:

Nie jest ciężko dostać L4 od psychiatry . Idziesz i mówisz o tym że szefowa się ma ciebie uwzięła , nie możesz spać , masz biegunki o wymioty kiedy idziesz do pracy . Wszystko stało Ci się obojętne i nie jesteś się w stanie na niczym skupić . 

I na to firma znalazła sposób, nie dostaniesz premii jeśli przekroczysz chyba 15dni na zwolnieniu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
Dnia 25.06.2019 o 15:24, Gość Gość napisał:

Nie odpowiadające na zapytania kto KR czy KS.Nie oni tym zarządzają,mają narzucone wykonują pomysły,polecenia i projekty centrali.Fakt działają na granicy prawa ale za pełnym poleceniem.Hr was wysłucha owszem ale założenie jest takie"skarży się do nas to poskarży się dalej,zduśmy w zarodku,niech nie wychodzi dalej"

A ja mam cały regulamin pracy, w inspekcji pracy powiedzieli że to jest podstawa, jeśli tam nie jest coś zapisane to pracodawca nie ma prawa zastosować,jest to dużo do czytania, ale warto. Znaleźć można na e-rosie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Najlepsze w tej firmie jest to informowanie o zmianach w grafiku. Czy u was też były listy? W sumie nie muszę odbierać tel. ani odczytywać sms, przecież to mój telefon, nie służbowy a co gdybym nie chciała podać numeru, albo powiedziała, że nie mam telefonu? Jak wchodziła aplikacja to kiero mówiła że każda musi mieć, wręcz zmuszała do założenia. Czasem firma za bardzo ingeruje w życie prywatne. Ciekawi mnie jak pracujecie, ile razy w miesiącu i jak często w tygodniu zmienia wam się grafik, ile macie pierwszych zmian-czyli max. do 15:00 a ile drugich, czyli zamykacie albo dłużej? A ile nocek w miesiącu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tak masz rację ale to tyczy KS.

to dotyczy każdej z nas! przeczytaj aneks do regulaminu który dostałaś to zrozumiesz, albo poproś ks to Ci wytłumaczy to proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 24.06.2019 o 22:15, Oxana12 napisał:

Juz mi sie wymiotowac chce tym ross. W "co slychać"piszą,że mimo iż filtr w kranie to drozsza alternatywa to chcą byc eco i dlatego dają nam ten luxus🤣🤣Po pierwsze filtr wychodzi im taniej niz woda,po drugie w centrali wprowadzili segregacje.A czemuż to w centrali nie mogą pic wody filtrowanej tylko piją ze szklanych butelek.Nie zamydlicie nam oczu.Dzieki nam macie prace,to my na Was robimy to moze troche szacunku a nie traktowanie nas jak smieci.Moze zapytacie czy wolimy segregowac śmieci i pic wode ze szklanych butelek a nie syf z kranu.Rossmann to dno a ludzi pracujacych na sklepach traktują TRAGICZNIE

Jak to? Centrala u siebie nie chce pić wody z kranów a woli kupować dla siebie świeżutką w szklanych butelkach bez chemicznych dodatków wypływających z filtrów?   To się nazywa chyba hipokryzja.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 20.06.2019 o 13:05, Gość Gość napisał:

Jakie ksywki noszą wasze kr :) :) :)  Moja to "Dziunia" hahha :)

 

Dnia 20.06.2019 o 13:05, Gość Gość napisał:

Jakie ksywki noszą wasze kr :) :) :)  Moja to "Dziunia" hahha :)

 

Dnia 20.06.2019 o 17:23, Gość nnn napisał:

Nasz ma  wredna s*ka

 

Dnia 20.06.2019 o 20:10, Gość XDX napisał:

Nasza ma SZEFOWA 😂😂😂

 

Dnia 21.06.2019 o 00:12, Gość Kurman napisał:

Nasza Celina - ale mówią też Hetera , fałszywiec i że zjada spod siebie

 

Dnia 21.06.2019 o 00:35, Gość StevBick napisał:

Propecia Dolore Prostata Blue Mountain Pharmacy Canada

W łódzkim na swoją mówimy  GBURIA FURIA 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jaka jest premia inwentaryzacyjna do 2 progu? (Kasjer)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

 

 

 

 

 

W łódzkim na swoją mówimy  GBURIA FURIA 😂

Pierwsze słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyu

Dziewczęta, a jak to jest teraz ze zwolnieniami eletronicznymi??? Jak lekarz napisze to zwolnienie idzie prosto do kadr?? Kier.sklepu tego nie widzi, choć trzeba powiadomić.Bo jeżeli np. wezmę od lekarza psychiatry to kadrowa będzie widziała, a ks też od jakiego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkol

Nikt nie widzi od jakiego lekarza , nasza KR to wiedźma Celina co by g..no spod siebie zjadła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tikik

Pytanie co do grafików -> u nas na sklepie kierowniczki razem zaczynają dzionek, od rana do południa, tj. 14:00/15:00 i jak tu nie chcieć żyć? Przed wyjściem z pracy zostawiają całą listę z obowiązkami, które muszą zrobić inne osoby takie jak kasjerki czy asystętki 🙂 reszta osób to poganiacze, i zazwyczaj my mamy na popołudnia lub środek dnia. Nie mam czasu dla znajomych, dla swojego chłopaka. Szukam innej pracy bo tak się nie da na dłuższą metę. Człowiek oszaleje z frustracji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ross
11 godzin temu, Gość Iwona napisał:

Najlepsze w tej firmie jest to informowanie o zmianach w grafiku. Czy u was też były listy? W sumie nie muszę odbierać tel. ani odczytywać sms, przecież to mój telefon, nie służbowy a co gdybym nie chciała podać numeru, albo powiedziała, że nie mam telefonu? Jak wchodziła aplikacja to kiero mówiła że każda musi mieć, wręcz zmuszała do założenia. Czasem firma za bardzo ingeruje w życie prywatne. Ciekawi mnie jak pracujecie, ile razy w miesiącu i jak często w tygodniu zmienia wam się grafik, ile macie pierwszych zmian-czyli max. do 15:00 a ile drugich, czyli zamykacie albo dłużej? A ile nocek w miesiącu? 

Dni na rano? Nie wiem czy starczy mi palcy u jednej ręki, żeby zliczyć hah. A tak poważnie, zmiana ranna w tej firmie to luksus, środki i zmiany zamykające to chleb powszedni... A nocki to od jakiegoś czasu notorycznie 4 bądź 5 w miesiącu. Także żyć nie umierać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmoonia

A wiecie ze idąc w sobotę na 12 h jest liczone według karty sprawiedliwości jako ranna zmiana? Tak dziewczyny bo do pracy przychodzimy rano. Porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość


 "Zapewniamy, że podstawą naszej kultury korporacyjnej jest wolność poglądów, tolerancja i szacunek dla każdego pracownika"  - pisze IKEA.
Zapomniała dodać: tylko nie dla katolików. Dobrze byłoby Polacy pokazali tej tej firmie, że w Polsce nie ma zgody na dyskryminację osób wierzących...

Czy Wam się nie wydaje, że Rossmann podobny jest do IKEI ? Czy za oficjalnymi górnolotnymi gadkami firmy o poszanowaniu praw pracownika, sprawiedliwości,  a przede wszystkim wysokich standardach w traktowaniu ludzi nie kryje się wyzysk i zamordyzm ? Jakie macie odczucia? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula
4 godziny temu, Gość gość napisał:


 "Zapewniamy, że podstawą naszej kultury korporacyjnej jest wolność poglądów, tolerancja i szacunek dla każdego pracownika"  - pisze IKEA.
Zapomniała dodać: tylko nie dla katolików. Dobrze byłoby Polacy pokazali tej tej firmie, że w Polsce nie ma zgody na dyskryminację osób wierzących...

Czy Wam się nie wydaje, że Rossmann podobny jest do IKEI ? Czy za oficjalnymi górnolotnymi gadkami firmy o poszanowaniu praw pracownika, sprawiedliwości,  a przede wszystkim wysokich standardach w traktowaniu ludzi nie kryje się wyzysk i zamordyzm ? Jakie macie odczucia? 😞

Rossmann jak Ikea?  Raczej nie ... według mnie szacunkiem dla pracownika nie jest sytuacja kiedy kr przyjeżdża do sklepu prosi kasjerke do biura i przekazuje jej informacje że jest zwolniona , kasjerka odpowiada: ok , czyli miesięczny okres wypowiedzenia. Na to kr : nie już możesz wyjść i nie przychodzić.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikea
Dnia 17.06.2019 o 19:19, Gość Trollllll napisał:

 

W Ikei jest podobnie. Umowy tylko na 3/4 i tez pomiatają ludźmi jak w ross

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

A czy kierowniczka sklepu ma podgląd  do tego kiedy ja wzięłam zwolnienie? Np. jestem na urlopie i zachorowałam i powiadamiam ją za dwa dni, a nie od razu po wyjsciu od lekarza ? Albo jest piatek i po pracy ide do lekarza i w poniedziałek zgłaszam, że przebywam na zwolnieniu to czy ks bedzie wiedziała kiedy ja byłam u lekarza czy w piatek a może rano w poniedziałek i jej zgłosiłam? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Heyo mam pytanko czy na wypowiedzeniu ktore dostalam to wyplata 10 bede miec czy szybciej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palma

nosz szlag mnie strzelił. dzisiaj się dowiedziałam od koleżanek że ukradli nam perfum za dwie stówy. W niedzielę. cudowna niedzielę, podczas której są 2 osoby przez cały dzień od 9:30-18:30, oczywiście bez ochrony bo i po co. a opieprz pewnie ja dostanę że nie upilnowalam i fochy kierowniczki cały dzień... "marzę" po prostu żeby chodzić do tej pracy zwłaszcza przed ewidencja gdzie ona świra dostaje. ciekawe co mi dzisiaj powie... wasze też takie są? foszaste? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wie ktoś może kiedy będą puszczane przelewy pożyczkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do abc
10 godzin temu, Gość abc napisał:

A czy kierowniczka sklepu ma podgląd  do tego kiedy ja wzięłam zwolnienie? Np. jestem na urlopie i zachorowałam i powiadamiam ją za dwa dni, a nie od razu po wyjsciu od lekarza ? Albo jest piatek i po pracy ide do lekarza i w poniedziałek zgłaszam, że przebywam na zwolnieniu to czy ks bedzie wiedziała kiedy ja byłam u lekarza czy w piatek a może rano w poniedziałek i jej zgłosiłam? 

 

Kadry wprowadzają L4 w kartę pomocniczą w grafik i kierownik widzi od kiedy jesteś na zwolnieniu i do kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rossmann to praca , która niszczy człowieka psychicznie. Zero życia prywatnego i własnego zdania. Trzeba uciekać jak najszybciej😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość palma napisał:

nosz szlag mnie strzelił. dzisiaj się dowiedziałam od koleżanek że ukradli nam perfum za dwie stówy. W niedzielę. cudowna niedzielę, podczas której są 2 osoby przez cały dzień od 9:30-18:30, oczywiście bez ochrony bo i po co. a opieprz pewnie ja dostanę że nie upilnowalam i fochy kierowniczki cały dzień... "marzę" po prostu żeby chodzić do tej pracy zwłaszcza przed ewidencja gdzie ona świra dostaje. ciekawe co mi dzisiaj powie... wasze też takie są? foszaste? 😛

A co się przejmujesz. Na umowie nie masz wpisane pracownik ochrony. Firma jest ubezpieczona od kradzieży, a zakombinowali żeby zaoszczędzić na premiach inwentaryzacyjnych. Nie daj się zwariować. To kiero traci dobrą premię dlatego się piekli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palma
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A co się przejmujesz. Na umowie nie masz wpisane pracownik ochrony. Firma jest ubezpieczona od kradzieży, a zakombinowali żeby zaoszczędzić na premiach inwentaryzacyjnych. Nie daj się zwariować. To kiero traci dobrą premię dlatego się piekli.

Dzięki koleżanko za słowo wsparcia. 🙂 rzeczywiście mi nie przyszło do głowy że to o jej premię chodzi 😉 teraz wszystko jasne dlaczego ona taka jest hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W ogóle co do tych premii to nie miało być tak, że teraz będą już do wypłaty a nie osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hej wiecie może kiedy przelewy pożyczki z ZFŚS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

Hej wiecie może kiedy przelewy pożyczki z ZFŚS

Też jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Też jestem ciekawa

w tamtym roku były zaraz po wypłatach ( w lipcu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×