Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Hej

A możecie powiedzieć dlaczego nie opłaca się być asystentem? 

Jak jest z wypłata i premiami, dużo więcej? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.06.2019 o 14:20, Gość xmen napisał:

Gratuluję centrali, fantastycznego pomysłu zatrudniania osób na umowę zlecenie... w terminie przed i po Bożym Ciele z tej profesjonalnej firmy nie przyszło nam do pracy ponad 8 osób. Fajnie się pracuje w 2 osoby robiąc 40 tyś. bo nikt z uz nie łaskaw przyjść do pracy a ten kierownik od tej firmy sam nie ogarnia swojej osoby. Co z tego,że nie ma ci kto robić priorytetów, flag czy dostawy...luz centrala nie przejmuje się tym, bo po co. To nie ludzie z centrali są 12h na nogach, bez przerwy i bez siku, bo jak tu iść na przerwe jak jest się we 2 zamiast w 5. A ten pomysł kasjera z uz, czekam tylko aż będzie taka sytuacja, że jesteśmy we 2 a ona znowu nie przyjdzie, to sklep będzie zamknięty, obiecuję, bo nikt nie jest robotem wielofunkcyjnym. A za te pieniądze to śmiało tą firmę obozem pracy nazwać można. Laska po jednej takiej dniówki dostała jakiejś biegunki i bóli brzucha, że nie jest w stanie pracować. Kto to widział 12h bez możliwości zjedzenie jednego ciepłego posiłku czy normalnego skorzystania z toalety, bo non stop dzwonek i kolejka, która się nie kończy! dziękujemy kierownictwu odpowiedzialnemu za umowy zleceni, że tak profesjonalnie podchodzą do tej sprawy. Nie dziwię się, że tyle lasek się zwalnia, reszta czeka na premię inwentaryzacyjną, a po mniej reszta się zwolni.

Brawo Zgierz za szczerość i nazywanie rzeczy po imieniu. Nastroje  fatalne, rozjechał się region totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 26.06.2019 o 11:04, Gość gość napisał:

Napisz chociaż region. Opisz jak się zachowuje, macie prawo się bronić publicznie. Osoba kr, która jest nadpobudliwą, despotyczną, choleryczną nieznoszącą sprzeciwu, która w poczuciu swojej misji potrafi się zapędzić poza cienką czerwoną linię, a ze swojej władzy i poniżania ludzi czerpać satysfakcję – nie powinna pracować z ludźmi bo rozwala współprace i wszystkich ze sobą skłóca. Zbierać dowody, nagrywać rozmowy, jak przyjdzie co do czego to centrala wyprze się i zwolni takiego kr udając że nic nie wiedziała. Ale trzeba nagrywać i zbierać dowody.
 

Pisanie regionu nie ma sensu. Niestety centrala nic z tym nie zrobi, a kilkadziesiąt sklepów będzie mieć przes.ane 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscia
1 godzinę temu, Gość Hej napisał:

A możecie powiedzieć dlaczego nie opłaca się być asystentem? 

Jak jest z wypłata i premiami, dużo więcej? 🙂

W malym miescie to różnica rzędu 150-200 zł wypłaty. Przy 2 osobach na zmianie (i nie mam na myśli niedzieli) kasjer kasa, asystent rano papiery, rozliczenie, komputer, pisma w kompie, zadania, kolektor, priorytety, potem kasjer dalej stoi na kasie (plus cała reszta), tamten asysystent wyjazd z wózkiem, 150 telefonów, reklamację od klientów, helpdesk, wszelkie problemy, zgłaszanie błędów, robienie promo i wszystko, co z promo związane on odpowiedzialny i ...ka, gdy nie zrobi, (nocka, prowadzenie i to on się martwi, gdy się spóźnia 3 godz, a rano sklep się otwiera, nie ma służy i na ezesach stanąć musi) latanie na dzwonki, wycofywanie, robienie zamówień internetowych na czas, lauouty, zaczepianie przez klienta, podbiory, konwój, dalej sejf itd. Przyjazd bhp i innych ludzi, znowu segregatory i papiery, martwi się tym asystent prowadzący zmianę. I każda dopisałaby jeszcze inne obowiązki. Za 150, 200 zł plus wyższe 2 premie w ciągu roku - nie warto. Szkoda nerwów. Oczywiście w różnych sklepach jest inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Ross napisał:

Czystki w firmie a pracować nie ma komu. Już nie wiadomo, gdzie ręce włożyć a jeszcze redukcja etatów... 

Nie mam pojęcia co oni wyprawiaja . Już mnie słuchy doszły ze maja pracować tylko ludzie na UZ pracowników Rossmanna już nie będzie  w takiej ilości jak teraz . Żenada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie mam pojęcia co oni wyprawiaja . Już mnie słuchy doszły ze maja pracować tylko ludzie na UZ pracowników Rossmanna już nie będzie  w takiej ilości jak teraz . Żenada 

Kasjer  zatrudniany na sklep z firmy zewnętrznej ma obecnie 3-4 złote więcej od kasjera zatrudnionego przez Rossmanna. Popytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dostał już ktoś może przelew pożyczki o którą ubiegłą się teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość i gd
14 minut temu, Gość gość napisał:

Kasjer  zatrudniany na sklep z firmy zewnętrznej ma obecnie 3-4 złote więcej od kasjera zatrudnionego przez Rossmanna. Popytajcie.

I gdzie tu sens  ? Ludzie z wieloletnim stażem są zwalniani a na ich miejsce firmy zewnętrzne    ???? Rossmann chyba długo już nie pociągnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewi

czy przedłużają umowy na macierzyńskim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzwonił ktoś do księgowej i pytał kiedy ma być premia? Wiem, że niby do 60 dni po końcu okresu rozliczeniowego... Ale fajnie by było wiedzieć kiedy się dostanie dodatkowy grosz. A nikt nic nie wie, pytałam kierownika to też mówi, że nie ma pojęcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dzwonił ktoś do księgowej i pytał kiedy ma być premia? Wiem, że niby do 60 dni po końcu okresu rozliczeniowego... Ale fajnie by było wiedzieć kiedy się dostanie dodatkowy grosz. A nikt nic nie wie, pytałam kierownika to też mówi, że nie ma pojęcia. 

Do kadrowej w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Hej mam pytanie jesli dostala wypowiedzenie 24 czerwca a umowe mam do 30 lipca .I dostalam z jednomiesiecznym wypowiedzeniem to za urlop mi zaplaca osobno czy dadza mi urlop w lipcu do mego etatu I w sierpniu dostane wyplate z urlopem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biuiui

Też jestem ciekawa jak to z tą premią będzie teraz... W lipcu parę groszy by się przydało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel

Hej mam pytanie jesli dostala wypowiedzenie 24 czerwca a umowe mam do 30 lipca .I dostalam z jednomiesiecznym wypowiedzeniem to za urlop mi zaplaca osobno czy dadza mi urlop w lipcu do mego etatu I w sierpniu dostane wyplate z urlopem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia

Natychmiast idż na l4 teraz na  aż do końca lipca.Dostaniesz ciut mniejszą wypłatę ,a za cały urlop który został muszą ci wtedy wypłacić.

To l4 koniecznie weż od psychologa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
Dnia 26.06.2019 o 23:05, Gość Xyz napisał:

 

Po co od psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 84

Hej jak myslicie ile moze byc tej premii skoro 1 prog mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie od psychologa tylko od psychiatry. Miesiąc da co bez problemu. W rossmanie takie zwolnienia to już standard. My raz mieliśmy taką co po 2 tygodniach od zatrudnienia poszła na zwolnienie od psychiatry. Centrala nic z tym nie zrobi bo się boją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie od psychologa tylko od psychiatry. Miesiąc da co bez problemu. W rossmanie takie zwolnienia to już standard. My raz mieliśmy taką co po 2 tygodniach od zatrudnienia poszła na zwolnienie od psychiatry. Centrala nic z tym nie zrobi bo się boją.

Nie możliwe ze centrala się czegoś boi ???? To teraz już wiemy od jakiego lekarza L4 brać . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gosc 84 napisał:

Hej jak myslicie ile moze byc tej premii skoro 1 prog mamy?

dla kasjera i asystenta jedna trzecia średniej z trzech ostatnich wypłat bez premii ale 150% 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti

Wraz z nadaniem  Ci numeru kadrowego,dostałaś w pakiecie :ciągły stres,nawał obowiązków,gonitwę za niczym,obowiązkowe uśmiechanie się.Nikt nie odważy się podważyć zwolnienia od psychiatry.Żyjąc w ciągłym napięciu tylko Ci się wydaje że jest ok.To nie jest kombinacja to efekt uboczny ,którego jeszcze nie widzisz.Za urlop ,którego nie mogli Ci wlepić w czasie wypowiedzenia muszą zapłacić.To się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

dla kasjera i asystenta jedna trzecia średniej z trzech ostatnich wypłat bez premii ale 150% 

Nie 150% ma ks nie kasjerzy.Jesteś w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.06.2019 o 14:20, Gość xmen napisał:

Gratuluję centrali, fantastycznego pomysłu zatrudniania osób na umowę zlecenie... w terminie przed i po Bożym Ciele z tej profesjonalnej firmy nie przyszło nam do pracy ponad 8 osób. Fajnie się pracuje w 2 osoby robiąc 40 tyś. bo nikt z uz nie łaskaw przyjść do pracy a ten kierownik od tej firmy sam nie ogarnia swojej osoby. Co z tego,że nie ma ci kto robić priorytetów, flag czy dostawy...luz centrala nie przejmuje się tym, bo po co. To nie ludzie z centrali są 12h na nogach, bez przerwy i bez siku, bo jak tu iść na przerwe jak jest się we 2 zamiast w 5. A ten pomysł kasjera z uz, czekam tylko aż będzie taka sytuacja, że jesteśmy we 2 a ona znowu nie przyjdzie, to sklep będzie zamknięty, obiecuję, bo nikt nie jest robotem wielofunkcyjnym. A za te pieniądze to śmiało tą firmę obozem pracy nazwać można. Laska po jednej takiej dniówki dostała jakiejś biegunki i bóli brzucha, że nie jest w stanie pracować. Kto to widział 12h bez możliwości zjedzenie jednego ciepłego posiłku czy normalnego skorzystania z toalety, bo non stop dzwonek i kolejka, która się nie kończy! dziękujemy kierownictwu odpowiedzialnemu za umowy zleceni, że tak profesjonalnie podchodzą do tej sprawy. Nie dziwię się, że tyle lasek się zwalnia, reszta czeka na premię inwentaryzacyjną, a po mniej reszta się zwolni.

 

Dnia 24.06.2019 o 18:01, Gość tu robot napisał:

praca w dwie osoby na sklepie wysokoobrotowym: jestem na ss, sms o nowym zamówieniu internetowym, pędzę zrealizować, po drodze zaczepia mnie klient z prośbą o sprawdzenie dostępności 5 paczek pantsów, pani żąda pomocy przy kolorówce, słyszę 2 dzwonki, podążam przy okazji słysząc kąśliwe uwagi dotyczące ,,reszty chowającej się na zapleczu”, następnie z pełnym pęcherzem biegnę wystawić fakturę ,,na już”, po drodze otrzymuję telefon z centrali, dotyczący niezadowolonego klienta...

Dnia 27.06.2019 o 12:28, Gość Gość napisał:

Brawo Zgierz za szczerość i nazywanie rzeczy po imieniu. Nastroje  fatalne, rozjechał się region totalnie.

I co dziewczyny,  byłyście pewnie zgodnie z regulaminem pracy na 15 minutowej przerwie ? :)
A jak wy robicie przerwy funkcyjnej jeżeli jest sama na zmianie?
No nie piszczcie tylko, że nie przestrzegacie przerwy, przecież jest  bezwzględne zalecenie kr !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jnanan

Ciężko jest załatwić L4 od psychiatry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Koko napisał:

Nie 150% ma ks nie kasjerzy.Jesteś w błędzie.

nie jestem w błędzie tylko Ty nie rozumiesz co napisałam, przeczytaj jeszcze raz całe zdanie, pisząc 150% mam na myśli fakt, że kiedyś w roku były 3 premie a teraz są 2, a ta jedna której nie ma jest rozbita na pół i jedna połówka będzie dołożona do jednej premii a druga do drugiej, stąd te 150% 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kogbvhj

Nie jest ciężko dostać L4 od psychiatry . Idziesz i mówisz o tym że szefowa się ma ciebie uwzięła , nie możesz spać , masz biegunki o wymioty kiedy idziesz do pracy . Wszystko stało Ci się obojętne i nie jesteś się w stanie na niczym skupić . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

nie jestem w błędzie tylko Ty nie rozumiesz co napisałam, przeczytaj jeszcze raz całe zdanie, pisząc 150% mam na myśli fakt, że kiedyś w roku były 3 premie a teraz są 2, a ta jedna której nie ma jest rozbita na pół i jedna połówka będzie dołożona do jednej premii a druga do drugiej, stąd te 150% 

Tak masz rację ale to tyczy KS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleble

A za 2 próg kasjer ile dostanie premii w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati
Dnia 26.06.2019 o 23:11, Gość Vvvjjnn napisał:

 

Ile wynosiły wasze premie za inwentaryzacje w tamtym roku na poziomie kasjera? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×