Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Hajajaj

Peemia bedzie w sierpniu..za styczen -czerwiec. Czy to prawda ze to jedna prwmia? Wydawalo mi sie ze czerwiec-grudzien...ze za to tez prenia...jakie macie info? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gupek

Będzie wypłata w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ppaaa

Kto wymyślił te karty aby przykładać do czytnika NA SKLEPIE !!  Jakby dali na magazynie jakieś czytnik to inna sprawa. A tam się idzie i ludzie się patrzą co ty na tym czuniku robisz. To tego imię i nazwisko widzą a rodo gdzie zachowane? Dla mnie nie poważne że jak umyje podłogę to mam latać jeszcze z kartą. Mogli to obmyslec bardziej a nie że byle by do przodu.. 

Czy ktoś wie kiedy premia za inwenture? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćca

Nie licz na premię szybciej niż na koniec sierpnia.Firma bardzo dobrze wie że powysłaniu premii ,posypią się L4 a mamy okres urlopowy.Więc jak każdy pracodawca zabezpiecza się zwyczajnie.Nie chodzicie na L4 teraz bo czekacie na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wth?!
23 godziny temu, Gość abc napisał:

A czy kierowniczka sklepu ma podgląd  do tego kiedy ja wzięłam zwolnienie? Np. jestem na urlopie i zachorowałam i powiadamiam ją za dwa dni, a nie od razu po wyjsciu od lekarza ? Albo jest piatek i po pracy ide do lekarza i w poniedziałek zgłaszam, że przebywam na zwolnieniu to czy ks bedzie wiedziała kiedy ja byłam u lekarza czy w piatek a może rano w poniedziałek i jej zgłosiłam? 

 

Weź się za robotę a nie kombinujesz. Wiecej wolnego latem się chce?! Żenada. A potem reszta musi za Ciebie tyrac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Era

Wiecie coś na temat pracowniczych planów kapitałowych, u nas nikt nic nie wie, kiero ba zwolnieniu, zastępcy brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

PPKK wchodzi z automatu bez zgody pracownika. Jeżeli nie chcesz należeć to ty musisz złożyć rezygnację która składa się z 1 deklaracji i 6 oświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha

I co krzykaczki już siedzicie na zwolnieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest ktoś ze sklepu na którym grafik ustala centrala ? jak to wygląda ? Faktycznie jest sprawiedliwiej ,czy to pic na wode? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa

też mnie to interesuje, ktoś się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty

Czy druczek rezygnacji z ppk i te konieczne oświadczenia są na e rosie do druku czy trzeba we własnym zakresie przygotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wniosek składasz sama, są na necie dostępne formularze. Ważne jest wpisanie prawidłowych danych pracodawcy jak z pieczątki bądź umowy. Taki wniosek jest ważny 4 lata, potem trzeba go złożyć ponownie. To samo dotyczy zmiany pracy - składasz ponownie. Możesz zapytać księgowej czy udostępniają pracownikom druki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeejtam
Dnia 29.06.2019 o 08:32, Gość Gość napisał:

Nie warto być na żadnym stanowisku w tej firmie . To jest obóz pracy a nie praca w drogerii . 

Nie warto. Uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość haha napisał:

I co krzykaczki już siedzicie na zwolnieniach?

Tak a co żal ci ściska dup...e 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wth?!
11 godzin temu, Gość haha napisał:

I co krzykaczki już siedzicie na zwolnieniach?

Już Cię lubię 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbbd

Ale Wam żal żee ktoś siedzi na zwolnieniu, bo ma odwagę a wy musicie zapier*alać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati
46 minut temu, Gość Bbbbd napisał:

Ale Wam żal żee ktoś siedzi na zwolnieniu, bo ma odwagę a wy musicie zapier*alać

To jest w tych czasach odwaga? To raczej niemoc. Odwagą byłoby rzucenie złej pracy i znalezienie nowego pomysłu na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rzygać mi się chce jak to czytam. Dziwne że macie 3/4 etatu a musicie być w pracy codziennie i dopisuja wam godziny dodatkowe godziny? Zgadzacie się na to podpisując umowę której oczywiście nie czytacie bo po co, informuje że istnieje możliwość napisania pisma że chcecie pracować tylko swój nominalny etat i kierownik nie ma prawa wam nic dopisać. Ciekawe w jakim obozie pracy macie dodatek na święta, wyprawke dla malucha, prezenty na Mikołaja, wycieczki, kolonie, wyjazdy, konkursy, pożyczki??? Idźcie do Janusza do pracy do sklepu "słoneczko czy inny kwiatek" to zobaczycie jak jest super. Jedna z druga tylko kombibujecie jak by tu na zwolnienie pójść A później się dziwcie że pracownicy uz nie przychodzą, tak samo są odpowiedzialni jak wy! Informuje także że każdy region ma kierownika hrdo którego można składać skargi na KS do woli, ale nie robicie tego bo się boicie i daje sobie obydwie ręce odciąć że jak dzwoni KS i mówi "Madzia jutro zmiana grafiku masz na 8 zamiast na 14" to każda z was mówi "tak oczywiście, nie ma problemu" A 5 minut później dawaj na forum jaka kierowniczka ... bo grafik zmieniła A co ma robić jak połowa nierobow obecnych tutaj na forum ciągnie zwolnienia od psychiatry może słusznie weźcie się leczcie naprawdę bo żal to czytać. Nie chce wam się pracować to nie pracujcie i z głowy w każdej chwili można złożyć wypowiedzenie a nie kombinować i lamentowac, całkiem powinni wam zabrać wszystkie premie bo premia to nagroda w waszym przypadku nie wiem za co ???????!!!!  Złej baletnicy przeszkadza wszystko chyba do żadnej pracy się nie nadajecie. Wstyd, czego wy swoje dzieci nauczycie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcbvbvcbvc

Ile zarabiają pracownicy w Rossmannie i co znaczą te leyauty,kolorówki itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Błagam jak chcesz zacząć pracować w ross to idź na rekrutację tam wszystkiego się dowiesz A na szkoleniu wyjaśnia Ci co to layout, kolorowka, flagi, zic itd. Spróbuj, nie czytaj tych bzdur bo te paniusie Ci zaraz nagadaja, że to obóz pracy I więzienie i żebyś lepiej zamiatala ulice. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Rzygać mi się chce jak to czytam. Dziwne że macie 3/4 etatu a musicie być w pracy codziennie i dopisuja wam godziny dodatkowe godziny? Zgadzacie się na to podpisując umowę której oczywiście nie czytacie bo po co, informuje że istnieje możliwość napisania pisma że chcecie pracować tylko swój nominalny etat i kierownik nie ma prawa wam nic dopisać. Ciekawe w jakim obozie pracy macie dodatek na święta, wyprawke dla malucha, prezenty na Mikołaja, wycieczki, kolonie, wyjazdy, konkursy, pożyczki??? Idźcie do Janusza do pracy do sklepu "słoneczko czy inny kwiatek" to zobaczycie jak jest super. Jedna z druga tylko kombibujecie jak by tu na zwolnienie pójść A później się dziwcie że pracownicy uz nie przychodzą, tak samo są odpowiedzialni jak wy! Informuje także że każdy region ma kierownika hrdo którego można składać skargi na KS do woli, ale nie robicie tego bo się boicie i daje sobie obydwie ręce odciąć że jak dzwoni KS i mówi "Madzia jutro zmiana grafiku masz na 8 zamiast na 14" to każda z was mówi "tak oczywiście, nie ma problemu" A 5 minut później dawaj na forum jaka kierowniczka ... bo grafik zmieniła A co ma robić jak połowa nierobow obecnych tutaj na forum ciągnie zwolnienia od psychiatry może słusznie weźcie się leczcie naprawdę bo żal to czytać. Nie chce wam się pracować to nie pracujcie i z głowy w każdej chwili można złożyć wypowiedzenie a nie kombinować i lamentowac, całkiem powinni wam zabrać wszystkie premie bo premia to nagroda w waszym przypadku nie wiem za co ???????!!!!  Złej baletnicy przeszkadza wszystko chyba do żadnej pracy się nie nadajecie. Wstyd, czego wy swoje dzieci nauczycie !!!!

No właśnie, dziwne, że mamy 3/4 etatu a godziny są dopisywane prawda? A co ma zrobić kiero  kiedy ludzi do pracy nie ma - ma zamknąć sklep, myślisz że to decyzja kierowników sklepów a kr i centrala głusi i ślepi?


Te wszystkie dodatki jak piszesz to mają na celu przede wszystkim tworzenie wrażenia, że firma dba o pracownika by go przyciągnąć.
Poza tym socjal nie jest za darmo - wycieczki jak sobie konkurs wygrasz, kolonie - jak masz określony dochód, wyjazdy - to chyba masz na myśli oferowaną możliwość nie do odrzucenia dorobienia na umowę zlecenie w innym sklepie w  czasie wolnym,  konkursy ,pożyczki - a gdzie w której firmie ich nie ma???  Pozwól, że każdy z nas sam wyciągnie wnioski szczególnie na integracji przy kawie i wodzie mineralnej za kwotę 30zł   nie zmienianej od kilku lat bo za to można tylko to kupić sobie resztę trzeba wyłożyć z kieszeni. Ale wielkie halo - INTEGRACJA za pieniądze firmy. Żenada.


To, że ludzie boją się odmówić zmiany grafika to świadczy źle nie o tych co odmawiają ale ci co naciskają. Rozumiem jak to jest incydentalnie bo ktoś zachorował, wziął UŻ ale w większości sklepów nie da się uniknąć zmian bo nie ma ludzi.  I to jest temat dla hr - dlaczego ludzie czują się zaszczuci i boją się o tym mówić. A może boją się psychicznych presji, sekowania i zwolnienia z pracy?.

Zwolnienia Lekarskie ? To kolejny temat dla hr do wyjaśnienia, dlaczego z tylko niektórych sklepów ludzie uciekają na zwolnienia i dlaczego są to ulubione sklepy kr.

Ech. widać pisząca Pana Boga za nogi w Rossmannie złapała :) Widzę, że należysz do tych której jak mąż powie, że jest piękna i mądra to z zachwytu tonę węgla do piwnicy wrzuci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Dnia 1.07.2019 o 21:09, Gość Gupek napisał:

Będzie wypłata w tym tygodniu?

wyplata jest 10 dnia kazdego miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wth?!

Jak jest tak źle to zmień pracę a nie wylewasz swoje żale w niewidomym celu. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Trzeba słuchać i czytać ze zrozumieniem jak podpisuje się umowę. A potem setki pytan kiedy premia, jak wszystko jest napisane w regulaminie. Jesteś z tej części społeczeństwa, która przyzwyczaja się do otrzymywania wszystkiego na tacy, załatwiania hejtem i buzia a nie racjonalnymi argumentami. Ludzie kładą zwolnienia w wakacje nagminnie przedłużając sobie urlopy. A potem w styczniu pytania czy im się premia należy jak były na zwolnieniu. Ludzie... Więc idź zobacz jak jest gdzie indziej. Wyrwij się z 'więzienia'. Życzę Ci powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asystent

Ta "karta sprawiedliwości " to jakiś żart ... Mam zmiany od 9 do 15 , ale według karty sprawiedliwości to już są zmiany na popołudnie bo ranki są tylko do 13 ... Więc pracując nawet od 8 do 13.30 według nich to jest zmiana popołudniowa bo przekroczyła godzinę 13... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziś każda firma na taki socjal.Biedronka,Kik,Rossmann,Pepko,Kaufland .Nie pieprz z tym socjalem na który się składasz co miesiąc.Nawet najlepszy socjal w złej ,wręcz katastrofalnej opinii tej foremki nie BN pomoże.Firma ,która wie że jest wszystko dobrze że dba o ludzi nie trzęsie się na wyraz związki.Zapamiętaj to i dobrze Przemyśl.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolitka
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Rzygać mi się chce jak to czytam. Dziwne że macie 3/4 etatu a musicie być w pracy codziennie i dopisuja wam godziny dodatkowe godziny? Zgadzacie się na to podpisując umowę której oczywiście nie czytacie bo po co, informuje że istnieje możliwość napisania pisma że chcecie pracować tylko swój nominalny etat i kierownik nie ma prawa wam nic dopisać. Ciekawe w jakim obozie pracy macie dodatek na święta, wyprawke dla malucha, prezenty na Mikołaja, wycieczki, kolonie, wyjazdy, konkursy, pożyczki??? Idźcie do Janusza do pracy do sklepu "słoneczko czy inny kwiatek" to zobaczycie jak jest super. Jedna z druga tylko kombibujecie jak by tu na zwolnienie pójść A później się dziwcie że pracownicy uz nie przychodzą, tak samo są odpowiedzialni jak wy! Informuje także że każdy region ma kierownika hrdo którego można składać skargi na KS do woli, ale nie robicie tego bo się boicie i daje sobie obydwie ręce odciąć że jak dzwoni KS i mówi "Madzia jutro zmiana grafiku masz na 8 zamiast na 14" to każda z was mówi "tak oczywiście, nie ma problemu" A 5 minut później dawaj na forum jaka kierowniczka ... bo grafik zmieniła A co ma robić jak połowa nierobow obecnych tutaj na forum ciągnie zwolnienia od psychiatry może słusznie weźcie się leczcie naprawdę bo żal to czytać. Nie chce wam się pracować to nie pracujcie i z głowy w każdej chwili można złożyć wypowiedzenie a nie kombinować i lamentowac, całkiem powinni wam zabrać wszystkie premie bo premia to nagroda w waszym przypadku nie wiem za co ???????!!!!  Złej baletnicy przeszkadza wszystko chyba do żadnej pracy się nie nadajecie. Wstyd, czego wy swoje dzieci nauczycie !!!!

 

Proszę bardzo. Może to piszę kochanka prezesa żeby wychwalać firmę pod niebiosa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lolitka brawo zgadlas jestem kochanką prezesa😁 poprostu trzeba myśleć... na wszystkie te rzeczy się zgadzacie a później się dziwcie że tak jest. Wasza niewiedza wzbudza we mnie lament nad ludzką głupotą. Idźcie do biedronki jak tam lepiej zaraz się przerzuce na forum o biedronce jak będziecie pisać jak tam źle. Wam wszędzie będzie źle bo się nie nadajecie i już, czas spojrzeć prawdzie w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i pyk macie darmową konsultację psychologiczną z określeniem profilu i diagnozą. I po co wam z firmy prywatna opieka medyczna. Nawet tu zaoszczędzą 😎🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ross
51 minut temu, Gość Gość napisał:

Lolitka brawo zgadlas jestem kochanką prezesa😁 poprostu trzeba myśleć... na wszystkie te rzeczy się zgadzacie a później się dziwcie że tak jest. Wasza niewiedza wzbudza we mnie lament nad ludzką głupotą. Idźcie do biedronki jak tam lepiej zaraz się przerzuce na forum o biedronce jak będziecie pisać jak tam źle. Wam wszędzie będzie źle bo się nie nadajecie i już, czas spojrzeć prawdzie w oczy.

Nie nadajecie? Co to ma być za tekst... Każdy lata z wywalonym jęzorem, żeby zrobić wszystko na czas. Nie oszukujmy się, żeby pójść na przerwę, która rwgulaminowo powinna trwać 15 min to z cudem graniczy. Dwie osoby na zmianie, kolejki aż się zawijają, tysiąc pytań do, między czasie zamówienia internetowe, priorytety i ect. I kto jest za to rozliczany, kto to robi? Samo się nie robi, więc nie mów, że się ktoś nie nadaje! Myślę, że każda się stara jak może a to jak jest w firmie to druga sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak zrezygnować z  wpłat na ppk  i czy już z tą wypłatą odciągną nam pieniądze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×