Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość aluniaa90
no widz etan sam problem co ja, taz mam tortalne siano i doslownie nie mam mowy o rozpuszczobych włosach, wystarczy troche wiatro i juz mam szope.. sa takie za zbyt lekkie, totalne sprezynki. Ostatnio je lubie, mimo to ze czesze je caly czas tak samo.. górna warstewe włosów zwiazuje a dolna zostawiam rozpuszczona.nigdy tez nie czesze włosow na sucho tak jak ty, zawsze na mokro.. poprostu kocham myc moje włosy.zawsze uzywam pianki do układania.no i suszylam suszarka zdyfuzorem dopuki jej nie popsułam;/ :P a jka by ci to powiedzoiec co to dyfuzor? hm.. nie mam pojecia.. suszy szybciej niz zwykła suszarka.. takie suszarki maja fryzjerki:P POzdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyfuzor to nie jest to ze szybciej susza sie wlosy! To jest specjalna nasadka do suszarki do lokow. Jak suszysz suszarka zwykla to robi sie sieano nie? A tym ladne loki, nie wierzylamw to dopoki sama nie sprobowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia- kręcona
Ja mam włoski "kręcone" ale tylko po umyciu... nie wiem jakich preparatów mam stosowac aby stały się bardziej elastyczne i żeby nie rbiło się z nim siano.....błagam o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia- kręcona
A i jeszcze jadno pytanie: mogę sobie wycieniowac włosy??? Zaznaczam: SĄ KRĘCONE!!! mam je do ramion, ciemno brązowe....błagam o pomoc w tych moich dwóch barrrrdzo ważnych sprawach...;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oktaffka
Nooo moje drogie kobitki te nasze loczki są oszałamiające:P Moi znajomi mowia na mnie Fredzelek, ale juz sie przyzwyczailam ;) Ja myje wloski co dwa dni, najpierw szamponem do wlosow kreconych pozniej nakladam ja kilka minut odzywke sunsilka:>Czekam aż podeschną nakladam pianke a pozniej olejek z Avonu zeby mi sie nie puszyły:P Moze nie sa wiecznie idealne ale taka natura :) I nie przejmujcie sie jak czasem włos jest w lewo czy w prawo bo curly is sweet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeranek
u mnie nie jest tak że jeden jest w lewo czy w prawo tylko każdy jak chce ... :P kupiłam mleczko fioletowe sunsilka i zamiast troche wygladzać (trochę, niczego więcej się przecież nie spodziewałam) jeszcze bardziej mi puszy włosy. eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeranek a ja zaczela uzywac troche pianki i jakiegos kremu rzezbiacego i jest zajebiscie i sa piekne;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeranek
krem , ale jaki? bo wiecie co, w sumie, to ja nie szukam czegos podkreslajacego loki, tylko (o ironio) obciążającego je. bo ja mam typowe pierścionki, takie sprężynki, że się prawie zwijają w rurkę. To nie wygląda ładnie nawet jak jest podkreślone (do podkreślania używałam mleczka sunsilk zielonego i faktycznie, podkreślało, ale miałam full pokreślonych sprężynek, a innego efektu szukam) Jak są mokre, są obciążone, i ładnie wyglądają ;p tyle że wiadomo, żaden producent nie napisze, że produkt jego obciąża włosy, bo niedużo takich majeranków jak ja po świecie chodzi. wiec może ktoś używał czegoś, co mu włosy obciążyło, i pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeranek
aha, Olcia- kręcona , możesz sobie wycieniowac włoski. Ja kiedyś MUSIAłAM włosy związywac w kitkę, bo bez tego naprawdę wyglądałam jak czarownica, a poszłam do fryzjerki, i ona powiedziała, żę ta moja fryzura była kompletnie bezkształtna. Po ukształtowaniu przez nią (no akurat trafiłam na dobrą fryzjerkę, która też miała kręcone włosy) jakoś to lepiej wygląda, choć i tak nie chodzę w rozpuszczonych, bo moje włosy są nieprzewidywalne. No ale moje włosy to jest taki typowy baran :P Nie widać nawet że rosną, bo nie rosną wzdłuż tylko wszerz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeranek - wydaje mi sie ze najbardziej obciazysz je jakas maska po umyciu, a i dobrze Ci to zrobi na wlosy bo krecone sa z natury suche. Wiesz co jest bardzo dobre? Bloto do wloso troche je obciaza ale wlosy sa naprawde fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jednak znowu wróciłam do pianek i porannego mycia włosów :) Pianka z Sunsilka a szampon Nivea do skręt fal i loków + odżywka + suszarka z dyfuzorem = na prawdę niezły efekt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszka.
Ogólnie to mam kręcone włosy. Ale do 14 roku życia, rozczesywałam je, i nie miałąm poprostu szopę jakiś stronków. I nie było widać, że to coś może być lokami xD. Oczywiście chodziłam wczęsniej do fryzjerek, ale obcinały mi tak, że robiłą się taka szopa,i wyglądałąm dosłownie jak czarownica :P. I zawsze było to samo, powrót od fryzjera włosy w kucyk i tak przez 14 lat. Dopiero jak miałąm 15 lat poszłam do fryzjerki i powiedziałam, ze nie chce juz więcej chodzić w kucyku i nie ch coś z nimi zrobi, żebym mogła chodzić w rozpiszczonych. No i pokazała mi fryzurę, najpierw przeraziłąm się widząc ile mi włosów obcina, ale potem xD Naprawde wycieniowała mi bardzo ładnie, tak aby mi się nie puszyły, wycieniowała żebym brałą je do przody na ramiona. I są śliczne xD a w tn czwartek tez idę podciąć, bo juz troszkę za długie :) Ogólnie mam takie włosy, że czy bym nie wzięła: pianką, żelem, gumą a nawet czymś do prostowania, jakimś specyfikiem i tak mi się kręcą. Nie ma różnicy czy użyję piankę za 2 czy 20 zł. I fryzjerka poradziła mi, żebym po myciu jak są mokre rozczesała je i dopiero po tym pianka. I rzeczywiście są potem łądnie kecone, bez kołtuów. :) xD i polubiałm swoje włosy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiooleta jak Ty uzywasz tej suszarki z dyfuzorem :(? bo ja dostałam własnie nie dawno, chciałam ja wypróbowac i jak susze to jest po prostu siano i nie sa w ogóle pokrecone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie, które możliwe, że już padło w tym temacie... Jak podkreślić włosy podatne na kręcenie? tzn. u nasady proste a na dole lekko kręcące się. Czy gdybym wycieniowała włosy tak żeby w stanie prostym ledwo sięgały końcówkami do obojczyka (obecnie mam włosy \"za cycki\" :P) to zaczęły by mi się mocno kręcić? Mam nadzieje, że zrozumiecie coś z tego zagmatwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznanaa - sluchaj naloz sobie jakas pianke (wtedy beda ldniejsze) i jakby Ci to wytlumaczyc...? przykladasz ten dyfuzor do glowy(razem z wlosami) tak jakby wkladasz wlosy w ten dyfuzro trzymaz chwilke i bierzesz nastepne wlosy;] najlepiej rob tak z glowa do dolu, wtedy bedzie latwiej... Integral - poczytaj, nie jest tego az tak duzo... tu jest wszytsko i wybierz ktorys sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włochaty
Tak sie składa, że też mam kręcone włosy, tylko niestety nie jestem kobietą:P Dobrym sposobem jest długo myć włosy i niejako czesać je palcami, a po umyciu nie rozczesywać i pozostawić aż same wyschną. Niemożna jednak tego stosować często bo sie skołtunią":D Innym problemem jest to, ze moje włosy niezwykle wolno rosną, wiec szukam sposobu na przyspieszenie tego procesu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mam kręcone włoski( ale chyba tego nie musze pisac :P)i problem od jakiego czasu, gdyż nie chca sie krecic.. znaczy niby są kręcone, ale nie tak jak kiedys. Ogolnie suche i stosuje jedwab, maseczki, ale jakos narazie efektu zbytnio nie ma.. Przeczytałam wcześąniej, ze w czasie dojrzewania bardziej sie kreca i moze to racja, ale fakt jest jeden, ze chce miec takie again... Czy jest jakis sposób na polepszenie ich struktury i skrętu bez obcinania?? zaznaczam,ze włosy są rozjaśnianie pasemkami od 7lat :( i to chyba je zdecydowanie wykończyło... jakies moze special maseczki, odżywki czy zabieg w salonach kosmetycznych... Dziękuje za pomoc Kudłata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka123
Ohh... Co ja mam zrobić?:(( Mam tzw. ''murzyńskie włosy'' :/ Probowalam juz wielu odzywek, szamponow po ktorych mialam miec '' piekne loki'' i co? Nic... :/ Jeden wielki stog siana...;( prostownica tez sie do nich nie nadaje, chyba ze trzeba miec 2h czasu i sie z nimi meczyc:(( Myslalam o chemicznym prostowaniu, ale to chyba tylko niszczy wlosy. Co radzicie? Buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkaakuussia
SIEMA!!! JA ROWNIEZ MAM KRECONE WLOSY! W DODATKU BLOND! PROSTE OD GORY, SILNIE KRECONE NA DOLE, ALE MAM PYTANIE JAK JE CZESAC?? SPINAC ODROBINE W GORE( PASEK), PRZEDZIALEK??? DORADZCIE COS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z reguly nosze rozpuszczone z przedzialkiem z boku, albo posrodku. wlosy mam wycieniowane tak, ze ladnie sie skrecaja. aby krecly sie od glowy proponuje wlasnie wycieniowac wtedy nie beda takie ciezkie i te od gory tez sie skreca. wlasciwie to mozesz noscic wszystkie fryzury. kucyki, koki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam kręcone włosy :). Czasem prostuję, kiedy mnie najdzie ochota :). Nie mam zbyt dużo włosów, dlatego, kiedy mam kręcone, to sprawiają wrażenie, że jest ich więcej i to sobie chwalę :). Co robię z włosami? Myję codziennie lub co dwa dni, czasem jak mam czas to nakładam odżywkę. Nic szczególnego :). Deneruje mnie, kiedy znajome ciągle się wypytują jak kręce włosy, czy papiloty, lokówka czy wałki... Tak jakby nie wiedziały, że mam naturalnie kręcone :O. Nie mam typowych \"kręciołków\", są to bardziej loczki-fale ;) trudne do określenia. Będąc w gimnazjum :D uparcie zaczesywałąm swoje włosy, co ja się nie napróbowałam, żeby były proste (wtedy jeszcze nie było takiego szału na prostownice, teraz to chyba praktycznie w każdym domu jest). Ale zmądrzałam :). Teraz wyróżniam się wśród tłumu dziewczyn o superprostych i gładkich włosach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy miałąm dłuzsze włosy robiłam koczka, a grzywkę prostowałam i wypuszczałam parę kosmyków z koczka :). Teraz, kiedy mam dość krótkie (coś w stylu Rihanny, wszyscy mi ją odradzali, a teraz chwalą, że super ta fryzurka wyglada z kręconymi włosami :) ) nie robię z nimi nic, czasem wepnę jakąś ciekawą spinkę dla ozdoby i tyle :). Na długich włosach, kręconych, falowanych, fajnie wygladają wysoko spiete kucyki, tzn mi się podobają ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
Hey kręcone.! Piszę bo mam ten sam problem co większość z was niestety... Kiedyś codziennie robiłam kucyk, ale niedawno postanowiłam to zmienić, no i szukam dobrego szamponu, odżywki itd. Narazie wypróbowałam tylko szampon i odżywke z Nivei no i krem z Sunsilka, ale co do Nivei to wydaje mi się, że mam po niej suche włosy ;( Dlatego muszę poszukać czegoś innego i z tego co wyczytałam tutaj to chyba dużo z was używa Gliss Kur i kremu z Welli, ale ja nigdzie nie umiem tego znaleźć!! Tym bardziej, że nie wiem jak to wygląda. Jeśli możecie, to podajcie adres na którym ten krem, albo szampon jest na zdjęciu, to może wtedy coś znajde w sklepie. Chyba, że znacie lepsze szapomny itp. to piszcie. Z góry dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ania.. po Nivea mialam to samo. Ja nie uzywam szamponow do wlosow kreconych, tylko do suchych i zniszczonych(bo wlosy krecone sa suche) do tego jakis fajny kosmetyk to juz sama musisz poprobowac. Moze na poczatku sprobuj z panteprovi mleczka :sprezyste loki i fale\" do tego jakas pianka i juz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznanaa No to nie wiem czemu tak... W sumie moja mama moi ze tez ni elubi dyfuzorem bo jej sie siano robi... Moze a ktoryms razem Ci sie uda probuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×