Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość BlackWella
no ja wlasnie sie zastanawialam nad zmiana fryzury :) a z nia to juz pogadam sobie :) walne jej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galler
hej =) widze ze rozwinal sie tu temat o farbach wiec mam pytanko bo jestem szantym ciemnym i juz kiedys mialem czarne troche wlosy ale to bylo dawno i chaillbym sobie znowu zafarbowac co o tym myslicie? pytam o rade bo jak zle zrobie to potem miesiac w plecy mam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galler -no to jz Twoja sprawa, zalezy czy Ci pasuje... To temat o wlosach kreconych;] Dobra ide spac. pa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galler
hm chyba tak tzn napewno nie jest gorzej niz w naturalnych.. wiem sorka ze sie wtracilem =) tylko chce wiedziec jakie jest wasze zdanie na ten temat i juz przestaje marudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzOoPka17
Witam:):) ja mam na głowie zazwyczaj wieeeelką szopę:( zawsze związuje włosy...kiedyś próbowałam rozpuścić ale po chwili wyglądałam jakbym wyszła z buszu:( włosy są sztywne i sterczą nawet przy związanych;( niecierpię ich ale chcialabym to zmienić! Doradźcie mi coś prosze!!! słyszlam o takim mleczku LOreal curl memory down, może używałyście?? a poza tym chciałam polecić kosmetyki Radical, są super!! pzrd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzOoPka17
słyszałam też o Matrix ale są strasznie drogie! Nie na moją kieszeń:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
SzOoPka17: ja też tak miałam i też postanowiłam to zmienić ;] na początku używałam Nivea do kręconych ale to strasznie przesusza włosy i pewnie miałabyś po tym jeszcze większą szopę, tak jak ja, więc to ci raczej odradzam ;P Jeśli chodzi mleczko Loreal curl memory down to nie mam pojęcia czy to jest dobre bo nigdy nie używałam i Matrixa niestety też ;/ Właściwie to nie znam sie na włosach ale jeśli chcesz to na początek spróbuj Pantene !!do włosów suchych!! i odzywke bez spłukiwania też z Pantene do kręconych (ona jest taka różowa) ;D ja używam właśnie tego i narazie moje włosy mi sie podobają, są o wiele lepsze niż kiedyś, bo kiedyś myłam zwykłymi szamponami i to był błąd... nie wiem czy suszysz włosy ale ja staram sie w ogóle tego nie robić!! po tym jest chyba jeszcze większa szopa ;/ no chyba że masz dyfuzor ;) ja tego nie mam ale mam zamiar kiedyś kupić ;] (już jakieś 2 miesiące kupuje tylko zawsze zapomne jak jestem na zakupach ;d) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
tutaj jest fota moich włosów ;d narazie tylko od tyłu ale zawsze coś... ostrzegam że nie sa wcale piękne ;/ no i niestety moja kochana siostra nie chciała zrobić mi tego zdjecia więc musiałam robić samowyzwalaczem i troche nie wyszło bo była 23.00 i światło sie źle odbijało no i nie widać jaką mam długość bo za blisko podeszłam :( --> http://www.fotka.pl/profil/anusia100892 chciałam jeszcze dodać że teraz mam inaczej ścięte włosy bo wczoraj byłam u fryzjera i mocno pocieniowałam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdałukasz
Witam wszystkie dziewczyny z pieknymi włoskami:)Włoski krecone mam od zawsze.Kiedys tak jak wiekszosc z was ich nie lubiałam,ale przyszła pora kiedy zaczeto zwracac na nie szczególna uwage i mowic mi ze sa BOSKIE:)Strasznie je polubiłam i tak jest do dzisiejszego dnia.Jakis rok temu miałam włoski za łopatki czyli były długie,poszłam do fryzjera zrobic pasemka,zaproponował mi podciecie koncówek i tak mnie "wyciął",ze SZOK!!!Zciał ok 20cm!!!Byłam zrozpaczona i jestem do dzis bo włosy mi okropnie wolno rosna.Po scieciu miałam je do ramion i tak pozostało.Moze to dziwne ale zapuszczałam moje włoski przez ok 10 lat.Rosna- co widac po odrostach ale sie skrecaja i nie widac ich długosci.MOJ SPOSÓB NA ŁADNE LOCZKI: -myje włosy szamponem head shoulders -nakładam odzywke garniera wzmacniajaca do włosów kreconych -po wytarciu włosów recznikiem,spryskuje włosy odzywka gliss kura,olejki pielegnacyjne do zniszczonych końcówek-REWELACYJNA!!! -nastepnie rozczesuje,ugniatam rekami,nakładam odrobinke zelu-zwykłego i na sam koniec spryskuje sprayem superskret "zakrec" z welli i ugniatam włosy- efekt PIEKNE LOCZKI:) Polecam ten spray z welli jest naprawde bardzo dobry,kosztuje ok 13 zł w sklepach kosmetycznych,jest w czerwonej buteleczce.trzeba pamietac zeby małą ilościa pryskac włoski,bo inaczej sa zbyt sztywne.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, tak dużo rzeczy dajesz na te włosy? ja nie lubie mieć na łbie tych wszystkich specyfików... ostatnio wyprobowałam własnie tego head & shoulders i bardzo ładnie pokręcił mi włosy :D stosuje tylko szampon i odżywke (chociaż nie zawsze) i na włosy nie narzekam. szkoda tylko, że loki utrzymują sie przez 1 dzień i praktycznie codziennie musiałabym myć głowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
magdałukasz: a ten szampon head & shoulder to do jakich włosów?? suchych, zniszczonych, kręconych?? bo nie wiem ;) no i czy te wszystkie produkty co wypisałaś są łatwo dostępne?? np. można je kupić w Rossmanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ania...- head & shoulder jest ogolnie przeciwluppiezowy. O rety a ile ja rzeczy do wlosow uzywam;p. Chce je zapuscic wiec: -maski(kallos, placenta, wax) -przeoxzne szampony i odzywki -olejek rycynowy -nafta -woda brzozowa -seria radiical(szampon, serum, mgielka odzywka, serum) Jezeli chodzi o ukladanie to roznie zalezy od humoru... -pianka sunsilka -L\'oreal wloknisty krem rzezbiacy(najlepszy)! -guma profisilk -lekka odzywka pantene -pianka Welli(nie pammietam jaka) -spray welli Ogolnie wlosy mam zdrowe;] Nie suche;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdałukasz
ania uzywam różnych szamponów head shoulders,ale zazwyczaj klasyczny lub ice:)To sa przeciwłupieżowe szampony,ale swietnie nawilzają.Te produkty sa łatwo dostepne,praktycznie w kazdym sklepie kosmetycznym:) Dziewczyny wydaje sie ze duzo mam tego ma głowie,ale to juz dla mnie rutyna,trwa to bardzo krótko.Uzywałam tego zawsze,wiec sie przyzwyc zaiłam-nowoscia jest ten spray z welli,naprawde polecam,to jest boski preparat. wczoraj kolezanka powiedziała mi ze mam "jakies inne"włosy,takie strasznie pokrecone i zdrowe-nawet nie wiecie ile radości dały mi jej słowa.A to wszystko dzieki temu cudenku z welli,który slicznie podkreslił moj skret.Nigdy tego nie praktykowałam ale 3 dni temu umyłam głowe i dalej mam świetne loczki,a najbardziej zachwycony jest moj maz,który kocha burze pieknych likow na mojej główce:))))SERDECZNIE POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY O NAJCUDOWNIEJSZYCH WŁOSKACH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
wiooleta: ale ja jestem ciemna ;] dopiero jak napisałas że head & shoulders jest przeciwłupieżowy to mnie olśniło i przypomniałam sobie że kiedyś jak miałam łupież to go używałam ;D zapłon jak nie wiem co ;/ a jak przeczytałam co nakładasz na głowe to mnie zatkało!! gdzie ty to wszystko kupujesz?? bo jak ja chce coś kupić i ide po to np. do Rossmana to zwykle tego nie ma :( i który produkt uważasz za taki najlepszy (wypróbuje na początek tylko jeden;]) ten L'oreal wloknisty krem rzezbiacy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdałukasz
...ania...jeśli ja moge Ci cos polecic to napewno ta odzywka gliss kur olejki pielęgnacyjne na zniszczone końcówki,naprawde działa!!!Włosy sa delikatne,błyszczące,pieknie pachna,efekty widac po 2-3 myciach.No i ten spray superskret "zakrec"cudownie podkresla skret....ania...jakiej długości masz włosy?Mocno krecone?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
magdałukasz: wypróbuje ten spray superskret "zakrec" z welli (tak to sie nazywało??) no i mam jeszcze jedno pytanie... kiedy myjesz włosy?? rano czy wieczorem?? bo ja żeby mieć ładne loczki musze wstawać o 6.00 co dwa dni i czekać aż wyschną, a pisałaś że po 3 dniach masz dalej fajne loki więc może w końcu zaczne myć wieczorem i rano jak sie obudze to nie bede miała na głowie szopy tylko ładne loczki ;) no chyba że używasz suszarki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
magdałukasz: OK ;) spisze sobie te produkty których używasz i wypróbuje ;d a to jest zdjęcie moich włosów --> http://www.fotka.pl/profil/anusia100892 niestaty na nim nie widać długości ale i tak ostatnio się ścięłam i mocno pocieniowałam a zdjęcie było robione wcześcniej ;] teraz mam wyprostowane i sięgają mi za łopatki a jak się skręcą to są do ramion ;] masz grzywke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdałukasz
...ania...masz sliczne loczki,widziałam zdjecie wczesniej,w górnych komentarzach:)Ja nie uzywam suszarki bo po niej włosy mam jak buszmen:)Nie myje włosów wieczorem bo gdy kłade sie z mokrymi, to rano jest szopa i kazdy włos układa sie w inna stronę.Myje rano,zazwyczaj co 2-3 dzień.Dzis jest 3 dzien odkad mam loczki,rano wstaję i delikatnie mocze je woda,po wyschnieciu slicznie wygladaja.Grzywki nie mam.Ale uważam ze te sliczne loczki zawdzieczam własnie temu sprayowi z welli.Cieplutko Cie pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
magdałukasz: no właśnie nie wiem czy takie śliczne, bo z dołu sie może nawet fajnie kręcą a z góry to raczej fale mam a nie loki ;/ dlatego pocieniowałam ;] teraz jeszcze musze musze wypróbować ten spray to może będą lepsze ;] dzięki za rade i też pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ania...- hehe bywa. L\'oreal wloknisty krem rzezbiacy to zaj ebi sta sprawa. Jest on dostepny w salonach frzyjerskich ale widziala tez na allegro. Na pade niw iedziala nic lepszego! A co do tego sprayu z Welli to powiem wam ze kiedys byl 100 razy lepszy, jak jeszcze byl w takim niebieskim przezroczystym opakowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montra
ania....śliczne masz te włosy:) to są po umycu? Co na nie kładziesz że są takie fajne? Bo ja mam ta odżywke z pantene bez splukiwania i tylka ja klade po umyciu:) tam pisze ze wystarczy tej odzywki odrobine, wielkosci orzecha laskowego xD ale tyle to mi idzie na 4 kosmyki :D Opisz jak Ty to wszystko robisz:) bo naprawdę cudne są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
Montra: no nie wiem czy cudne... moze tu sie tak fajnie ułożyły ale tak naprawde to one są żałosne ;( a jeśli chodzi o to co z nimi robie no to na początku myję szamponem Pantene do suchych, potem nakładam tą odżywke co ty, czyli Pantene bez spłukiwania do kręconych i czekam ponad 1,5 godziny aż wyschną ;) to wszystko ;] teraz bede próbować nowych rzeczy ;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
Montra: jeszcze zapomniałam napisać że jakbym miała dać na włosy odżywke wielkości orzecha laskowego, to to by mi nic nie dało!! ja tego nakładam aż mi sie znudzi ;D najpierw od doły potem w okolicach przedziałka układam a potem daje odżywke na ręke i ugniatam włosy do góry ;) pech w tym że nie zawsze wyjdzie tak jakbym chciała :( aha no i to są włosy po umyciu ;] tylko po umyciu mam takie w miare fajne a potem to już... żal :( jeszcze pytanie do wszystkich ;] znacie jakieś fajne sposoby na spinanie kręconych włosów?? ja jak nie mam rozpuszczonych to zawsze chodze w zwykłym kucyku i chciałabym to zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montra
Ja to czekam pół dnia jak mi wyschną xD hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka120992
Siemka...mam kręcone włosy i to bardzo...:/ i nie dość ze są mocno kręcone to jeszcze bardzo gęste...chcę sobie zrobić grzywke i nie wiem czy to dobry pomysł?? Owszem bd ją prostowała tylko żeby w połowie dnia mi sie nie pokręciły np.w szkole bo co wtedy...hehe z prostownicą do szkoły? nie za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka120992 - To mozesz zawsze nosic wsowke i spinac ta grzywke, to normalne ze si eposkrecaja, ja tez mam grzywke(na bok), ostatnio jej w ogole nie prostuje i tez fajnie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
Moniczka120992: a ja mam grzywe nad oczy ale ją zapuszczam bo nie chce mi sie już codziennie prostować ;] teraz cały czas chodze w opasce i mam ją spiętą do góry ;) ale jeśli chodzi o takie proste grzywki to nawet polecam bo fajnie to wygląda - kręcone włosy i prosta grzywa ;) Tylko że ja jestem strasznie leniwa i jak mam wstawać wcześniej żeby ją wyprostować to wole włożyć opaske i dłużej pospać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkallaxx
ja mam krecone wlosy i bardzo mi sie one podobaj nie lubie jak niektore dziewczyny maja ladne krecone wlosy a nie ukladaja ich i maj strongi lub dziwnie falowane nieraz prostuje zeby cos sobie zmienic ale na codzien mam loczki pozdrawiam wszystkich co kochaja swoje wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula2609
ok. 3 lat prostowałam włosy a efekt końcowy był tragiczny. połamane końcówki suche wypdające włosy itp. od pewnego czasu nie prostuje polubiłam swoje loczki a poza tym wiele osób mówi że są one o wiele ładniejsze niż proste ;] obecnie stosuje kosmetyki z AVONU do włosów kręconych oraz szampon i odżywkę DOVE naprawde polecam ;) dziewczyny nie prostujcie włosów loczki są śłiczne !!!!!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ania..
ostatnio byłam w Rossmanie i szukałam przede wszystkim tego spray'u z welli superskręt "zakręć" i włóknistego kremu rzeźbiącego z L'oreala ale nie znalazłam tego bo nie wiem jak to wygląda i nie miałam za dużo czasu żeby szukać ;/ no i potem poleciałam do zwykłego kosmetycznego i poprosiłam o to, ale sprzedawczyni powiedziała mi że ma zwykły spray z welli do loków i fal ale nie było superskręt "zakreć" ;( czy to jest mniej więcej to samo?? bedzie ten sam efekt potem?? no a co do kremu to on tak wygląda?? bo ja nie mam pojęcia czego mam szukac ;) http://www.allegro.pl/item322877420_l_oreal_web_wloknisty_krem_rzezbiacy_a_head.html pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×