Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Ja bardzo lubię moję kręcone włosy i dużo osób mi zazdrości. ;) Też kiedyś chciałam je wyprostować ale już mi dawno przeszło. Po myciu nakładam piankę, głowa w dół i \"wgniatam\" piankę we włosy. Później albo zostawiam żeby same wyschły albo suszę suszarką z dyfuzorem. Myję rano bo jak robiłam to wieczorem to miałam na głowie jedno \"niewiadomoco\". Pozdrawiam wszstkie zakręcone dziewczyny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię moję kręcone włosy i dużo osób mi zazdrości. ;) Też kiedyś chciałam je wyprostować ale już mi dawno przeszło. Po myciu nakładam piankę, głowa w dół i \"wgniatam\" piankę we włosy. Później albo zostawiam żeby same wyschły albo suszę suszarką z dyfuzorem. Myję rano bo jak robiłam to wieczorem to miałam na głowie jedno \"niewiadomoco\". Pozdrawiam wszstkie zakręcone dziewczyny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolka
Hejka :)) Krecone wloski sa naprawde neisforne. Ja uzywam szamponu i odzywki NIVEA do wlosow kreconych i falowanych.. - naprawde sa dobre. Ale fakt faktem, my Pokrecone osobki mamy marne szanse zeby miec gladkie fale na glowie, to specyfika naszych wloskow. Mam teraz sliczne skrety a nie szopke Bozo Narodzeniowa. Na moje wloski kosmetki NIVEA pomogly :) Pozdrawiam Bardziej i Mniej Zakrecone :) BUZKA! ps. podobno krecone wloski sa Sexi.. Sexi.. Sexi.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brasil
Hej to znofff ja:)moze ktois zna dobry sposob na takie wloski plis pomozcie bo aj juz nie moge z nimi wytrzymac:(hehehheh help!!plis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka......
Też nalężę do grona szczęśliwych posiadaczek kręconych włosów. Niestety żeby były ładne trzeba o nie specjalnie dbać. Piszcie dziewczyny jakich szamponów i odżywek używacie - stworzymy swoisty ranking kosmetyków dla zakręconych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcone górą
!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippi
ej dziewczyny czyzby nasz topik umieral????????????? wpisujcie sie :) chyba troszke wiecej jest szczesciarek z kreconymi wloskami:) co do kosmetykow to chyba zaczne uzywac odzywki waxa , slyszalam ze podobno jest swietny, a ktora z Was moze polecic jakies dobre witaminki na wloski ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanapka
Hej No to i ja się wpisze. Też mam kręcone włoski. A jak o nie dbam. Hmm... Myję co dzień. Po umyciu rozczesuję tylko i zostawiam do wyschnięcia. Używam szamponu Gliss Kur do włosów farbowanych. Ogólnie nie narzekam na swoje włosy. Chociaz mogłyby być grubsze. No i kręcą mi się nie od samej głowy. Przy samej głowie mam proste a dopiero dalej się kręcą. Wy też tak macie?? Najlepiej jakby sie całe kręciły. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka.....
Moje kręcą się na wierzchu a pod spodem sa proste. Mam z nimi problem bo są mieszane te na spodzie się szybciej przetłuszczają , a te na górze są suche jak siano. Nie mogę ich czasami rozczesać. Używam odżywek ale są chyba mało skuteczne. Napiszcie dziewczyny jakich kosmetyków używacie. Czy któraś z was używa może szamponu Nivea do włosów kręconych? Czy ten szampon nie wysusza jeszcze bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grido
ja mam krecone włoski tylko wtedy gdy wysusze suszarką. jak wyschną same to takie sianko sie robi. powiedzcie mi jak mam rozczesac takie mocno krecone włosy po imprezie? (wczoraj miała 100dniówke) jest na nich duzo zeli lakieru i pianki !!! pomocy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajla
Moje wlosy tez sie kręcą jak chcą i kiedy chcą. Wyprobowałm chyba wszystko, co mozliwe. Wiem, że nalezy je jak najrzadziej rozczesywać, rzadkim grzebieniem, albo nawet tylko palcami. Nie ciagnać, bo zmieniaja strukture i staja sie własnie takie sianowate. Zreszta wszystkiego mniej i pianek i odzywek. Sama myje włosy tylko szamponami dla dzieci, teraz mam taki z Ziaji. Stosuje maseczki z nafty, żółtka, cytryny. Po tym nie potrzeba nawet odzywek. Wiekszość odzywek to szybki efekt a potem siano. Moje włosy świetnie układaja się zmoczone lekko wodą. Próbowałm jakieś mgiełki, ale to było do niczego. Jeszcze mozna spłukiwać cytryna, albo siemieniem lnianym, albo lipą. To tez daje efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też mam kręcone
Ja też mam kręcone włosy. Noszę je do ramion. Nie chodzę do fryzjera, bo nigdy nie byam zadowolona ze ścięcia. Ostatnio byłam w Lublinie, trafiłam na fajny salon, tam Pani powiedziała mi, że właściwie może mi jedynie wycieniować włosy. Mam już wycieniowane, ale następnym razem pewnie zrobię to w tym salonie. Moja siostra tam była i fantastycznie wygląda. A do pielęgnacji używam serii do włosów kręconych Nivea, ale na zmianę z innym szamponem do włosów suchych. Potem nakkładam piankę z Welii z serii SHOCK WAVES SUPERSKRĘT, troszkę żelu i suszę suszarką, czasem z dyfuzorem. I są naprawdę fajne. Na drugi dzień, żeby loki były trwalsze nakładam troszkę kremu Welli z tej samej serii. Czasem uzywam też wosku Joanny. Ale nie wszystko naraz oczywiście:). Włosy myję co drugi dzień, myłam codziennie, ale trochę to męczące:). Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Bbrasil
Wiesz co, moja siostra ma mniej więcej takie włosy, a raczej miała. Znalazła super fryzjera, który doradził Jej fantastyczną fryzurkę. Ma grzywkę, taką skośną, z jednej strony bardzo króciutką, a dalej troszkę dłuższą. włosy są mocno wycieniowane. Wygląda naprawdę fantastycznie. Nie kręcą się bardzo, tylko troszkę, naprawdę bardzo gorąco polecam Ci tę fryzurkę. tylko doradź się jeszcze fryzjera jak będziesz wyglądała w tej fryzurce. Jest taka sieć salonów PIERRE. Właśnie tam była moja siostra, ja też tam byłam, nie obcięłam, ale Pani mi bardzo fajnie doradziła jak pielęgnować włosy (za darmo). Pozdrawiam. Trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długowłosa
Dziewczyny a co byście poradziły na nijakie włosy?? Nie są mocno kręcone raczej falowane i bardzo podatne. Teraz mam je długie - prawie do pasa i mam taki problem że zaczynają się kręcić dopiero od brody a ja bym chciala zeby cale sie pokrecily!! Przy głowie są takie klapnięte a poniżej takie siano-juz nie wiem co robić. Wszystkie te kosmetyki do włosów kręconych fajnie kręcą dól ale górę jescze bardziej uklapuja!!a może macie jakieś zdjęcie z fajna fryzurka do takich włosów, tylko nie chce za bardzo ścinać z długości - tzn. wycieniować mogę ale nie chce skracać. Pomóżcie bo mam ich dosyć... AA i jeszcze jedno, wiecie na czym polega trwala spiralna?? Podobno po niej są taie super spręzynki o których zawsze marzyłam. Pytałam fryzjerki ale mi nie wytlumaczyla bo stwierdzila ze mam krecone włosy i wystarczy je zakrecic na cienkie wałki, tylko ze kto ma tyle czasu zeby co 3 dzien kręcić takie dlugie włosy??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulka
Jak ja nie nawidzilam swoich wlosow jak bylam mlodsza tzn do okolo 16 lat dopoki nie zauwazylam ze to atut:) Myje wlosy co drugi dzien, szamponem ktory ma jak najmniej skladnikow i chemii, jeszcze miesiac temu mi strasznie wylazily(mylam glisskurem i shauma) a teraz zwykly szampon miodowy z jakiejs bio serii, naprawde super. Rozczesuje mokre wlosy grzebieniem takim co ma kilka tylko zabkow, na wilgotne wlosy nakladam pianke sunsilk taka rozowa do kreconych wlosow i susze suszarka z dyfuzorem chlodnym strumieniem albo na zmiane raz cieplym raz chlodnym. Musze suszyc suszarka bo inaczej to chyba 5 godzin przed praca bym musila wstawac bo strasznie dlugo mi schna a poza tym sa wtedy takie klapniete a ja lubie jak sie podnosza do gory. Fryzjer mi powiedzial ze mozna suszyc suszarka ale nie goracym strumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Długowłosej
Jeśli nie chcesz obcianć włosów, uważam, że powinnaś je koniecznie wycieniować. Wlosy są bardzo ciężkie, bo są długie i dlatego nie chcą się kręcić przy głowie. Pójdź do fryzjera, ale dobrego:) i doradź się. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręciulka
Hej! tez mam kręcone włoski które to od niedawna bardzo mi sie podobają:) Wcześniej nie wiedziałam jak je pielęgnować-toteż wygładały marnie-na głowie miałam nie wiadomo co. O porade porposiłam fryzjerkę. I oto co robię: myję włoski szamponem sunsilk zielony-do kręconych włosków-(wcześniej używałam Nivea do keconych, ale za bardzo mi wysuszał). Następnie po umyciu-nakładam odżywkę sunsilku-również zieloną, włoski rozczesuję, nanoszę odrobinkę pianki i suszę szuszarką z dyfuzorem, ale tylko przez momencik> Następnie we włoski wcieram KREM WELLI do włosów kręconych-REWELACJA!!! (15ml kosztuje ok. 15 złotych) i ponownie suszę. Skręty wychodzą rewelacyjne, a krem welli nadaje im sprężystości, gładkości i niweluje efekt puszenia się. Gorąco polecam!!! Acha-odradzam kładzenie się z mokrymi włoskami do łózka(kategorycznie zabroniła mi tego fryzjerka) gdyż włski się łamią, tracą swą strukturę, oraz przyjemny zapach po umyciu:P ps. w najblizszym czasie zamierzam wyprobowac linię kosmetyków firmy AVON do moich włosków: w skład wchodzi szampon, odżywk i krem-łaczna wartość w macowym kataogu około 27 złotych:) ps. loczki nadają sexappilu:P:) pozdrawiam gorąco!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V.I.P_ka
hej! ja tez mam kręcone włosy sięgajace do połowy pleców. Używam do mycia szamponu Garnier Fructis Nutri gładki, potem w mokre włosy wcieram odżywkę DOVEnastępnie -GUMĘ do stylizacji "Joanna" Roztrzepuje palcami i susze suszarka z dołu i góry .Powstaja piękne loki a fryzura trzyma się kilka dni. Myje je co trzeci dzień i nie mam problemów.Piękny skręt.Nareszcie jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomóżcie
Mam do Was pytanie. Ja tez kochałam swoje kreciołki do czasu, gdy nie zaczęły mi sie rozprostowywać :( BŁAGAM, jeśli znacie jakiś specyfik na ten problem powiedzcie. Kiedys miałam śliczne kreciołki na całej głowe, sprezynki, dzisiaj kreca mi sie tylko z przodu, z tyłu mam długie kłaki, proste i sianowate. Może wiecie, jakie zioła pomagaja na takie problemy? POMÓŻCIE! Ja chce z powrotem moje loczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokochałam moje loczki. Kiedyś strasznie rozpaczałam z powodu moich pokręconych włosów, ach jak zazdrościłam \"stronków\" na głowie moim koleżankom.Mam bardzo dobre sposoby na prostowanie kędziorków. SIEMIE LNIANE- 10 minut gotować na małum okniu, przelać przez sito , nanieść na mokre włosy .po takim przygotowaniu prostować dużą płaską szczotką. Jakiś czas temu kupiłam profesjonalne \"żelazko \" do włosów w zakładzie fryzjerskim i efeekt jest idealnyale również przed wysuszeniem włosów stosuję SIEMIĘ LNIANE. Nie ma takiego specyfiku do prostowania włosów którego niewypróbowałabym osobiście wszystko co się ukazało miałam i efekt był średni. Kiedyś koleżanka przywiozła mi z USA specjalną pastę do prostowania włosów (dla murzynów) to był jedyny cudowny środek który okazał się lepszy od nasion lnu.Niestety do dzisiaj nie spotkałam tego kosmetyku w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnna a jakie proporcje
ile tego siemienia i ile wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2łyżeczki nasion na szklankę wody. Gotować na małym ogniu aby woda nieodparowała zanadto. Gdyby tak się stało można uzupełnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kin gusia
a czy to również działa pilęgnująco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. pomimo że już teraz raczej rzadko prostuję włosy nadal używam siemienia lnianego zamiase gelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajka ja też mam kręcone włosy ,ale co jest najzabawniejsze od jakiś 3 lat zaczęły mi sie kręcić ..dziwne teoche no ale.. teraz planuje isc do fryzjera i zobic balayage swietnie podobno wygląda na kręconych włosach a co do fryzury to jakos fajnie wycieniowac -najlepiej 3 warstwy zeby były:) taka mam wizje jakos CO do kosmetykow to używam Nive do kreconych włosów i odzywki z tej samej serii -dla mnie ok Pozdrawiam was zakręcone w 100% dziewuszki i kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekuska
Ja tez mam krecone , ale tylko I-ego dnia sa super, po umyciu i nalozeniu odzywki ugniatam włosy rękami i wtedy robia sie krecone :)))poczekam z 30 minut i znowu pryskam spryskiwaczem i ugniatam powtarzam tak kilkka razy az w koncy same wysychaja i sa super loczki :)))kazdy m izazdrosci i patrzy z z zzdroscia na nie, dla mnie sa normalne,zawsze chcialam miec proste...ale postanowilam juz nie prostowac - tylko odzywiac i regenerowac:)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.white
Moim problemem za to sa wlosy nijakie. Mam loki, owszem, ale jakie? tzw. francuskie. To mnie dobija. Blech. Nie lubie ich. Kiedys mialam krotkie wlosy, zawsze mi sie wywijaly i byly niesforne, a teraz? Od kilku dobrych lat, wlosy nosze ciagle zwiazane, przez co sie niszcza. Wieczorem, po umyciu, zwiazuje je, ukladam w gumke, i uzywam jakiejs odzywki lub zelu aby zostaly 'wyprostowane' na glowie. Wlosy, ktore sa przy glowie, sa proste - dzieki gumce, w ktorej nawet spie. Natomiast te, w konskim ogonie kreca sie strasznie. Mam jak juz mowilam francuskie loki, wlosy do lopatek. Mam tego dosyc. Ile mozna chodzic w zwiazanych wlosach? Proowalam je ukladac, cudowalam z nimi. Od razu po umyciu, chcialam je jakos ulozyc. Krecily sie i robila mi sie na glowie burza szopowatych lokow. One sa beznadziejne. Chcialabym zaczac nosic rozpuszczone wlosy, ale to chyba nie mozliwe. Sa nijakie. Doradzcie mi cos, prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.white
Moim problemem za to sa wlosy nijakie. Mam loki, owszem, ale jakie? tzw. francuskie. To mnie dobija. Blech. Nie lubie ich. Kiedys mialam krotkie wlosy, zawsze mi sie wywijaly i byly niesforne, a teraz? Od kilku dobrych lat, wlosy nosze ciagle zwiazane, przez co sie niszcza. Wieczorem, po umyciu, zwiazuje je, ukladam w gumke, i uzywam jakiejs odzywki lub zelu aby zostaly 'wyprostowane' na glowie. Wlosy, ktore sa przy glowie, sa proste - dzieki gumce, w ktorej nawet spie. Natomiast te, w konskim ogonie kreca sie strasznie. Mam jak juz mowilam francuskie loki, wlosy do lopatek. Mam tego dosyc. Ile mozna chodzic w zwiazanych wlosach? Proowalam je ukladac, cudowalam z nimi. Od razu po umyciu, chcialam je jakos ulozyc. Krecily sie i robila mi sie na glowie burza szopowatych lokow. One sa beznadziejne. Chcialabym zaczac nosic rozpuszczone wlosy, ale to chyba nie mozliwe. Sa nijakie. Doradzcie mi cos, prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreciołek
do kazdego, kto ma włosy lekko krecone, chciałby miec bardziej albo jak sie nie układaja - wycieniujcie je, własnie wróciłam od fryzjerki i efekt jest niesamowity... wczesniej miałam tez wycieniowane, ale tylko koncówki, teraz poprosiłam o wycieniowanie na cała długosć, facetka wysuszyła mi jeszcze dyfuzorem i efekt jest genialny!! sa wspaniałe!! Spróbujcie!! Co myslicie o suszeniu dyfuzorem? niszczy to włosy bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viicki
hehe-mialam podobny problem do 19 roku zycia-nigdy nie nosilam rozpuszczonych wlosow-zawsze wiazalam-bo wydawaly mi sie ze sa nijakie. ale pewnego pieknego razu: moj chlopak zapragnal zobaczyc mnie w rozpuszczonych wloskach-i ot-postanowialam wlozyc troche serducha w nie-i ulozyc je-umylam-nalozylam na nie odzywke-nastepnie troche pianki, podsuszylam-wtarlam krem do wlosow krecacych sie -i ponownie wysuszylam-i zrobily mi sie piekne loczki. Moj chlopak oszalal jak mnie zobaczyl:)!!!teraz codziennie nosze rozpuszczoen wloski-a gdy nadmiernie mi sie pusza-wcieram w nie wyzej wspomniany krem do wlosow kreconych:P i jest suuuuper!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×