Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość FAJNY SALON W LUBLINIE
napisz proszę, gdzie to jest jeszcze mi sie nie zdarzylo, zeby ktos dobrze wycieniowal moje dlugie i krecone wlosy w Lublinie chetnie skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salon w Lublinie
Nie jestem z Lublina, byłam tylko w odwiedzinach u siostry. Nie pamiętam ulicy, ale to jest blisko Galerii Centrum z tego co pamiętam. To jest jakiś firmowy salon, nie pamiętam nazwy. Ale jakaś z tych modnych nazw:). Jest tam drogo, ale moja siostra fantastycznie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Vanilla***
Ines... jedwab kupiłam w sklepie z artykułami fryzjerskimi. Jest to taka mała buteleczka,nawet nie pisze na niej ile ma ml! Kosztował chyba 8 lub 10zł. Pisze( w pionie)BIOSILK. Z tyłu przyklejona jest informacja:" Silk Therapy ph 0.0-jedwabisty preparat regenerujący.Nie spłukiwać!Zawiera proteiny jedwabne,witaminy i składniki roślinne.Najlepiej nakładać na wilgotne włosy". Podobno jedwab fryzjerzy stosują przed prostowaniem prostownicą w celu ochrony włosa,dlatego go kupiłam. Myślę jednak, że moje włosy wyglądają teraz dobrze, nie tylko dzięki temu-chyba ogółem:podcinanie,dobre farby i odpowiednie kosmetyki. Napisz czy zastosowałaś jedwab i jaki był efekt u Ciebie. U mnie rewelacja!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilla bardzo dziękuję za napisanie mi na temat jedwabiu.Będę teraz szukać jedwabiu i przetestuje na swoich włosach tego specyfiku. Pozdrawiam ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilla bardzo dziękuję za napisanie mi na temat jedwabiu.Będę teraz szukać jedwabiu i przetestuje na swoich włosach tego specyfiku. Pozdrawiam ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, strasznie się cieszę że odkryłam ten topik :) Wloski zaczęły mi się kręcić kilka lat temu, gdy obcięłam je na króciutko, i od wtedy urosły mi takie fajniutkie loczki :) Chciałam zapytać Was, jak \"podtrzymujecie\" loczki, gdy nosicie je rozpusczone, zeby nie leciały na twarz i nie zasłaniały jej? Ja zwykle albo spinam je z obu stron takimi małymi spinkami za uszami, albo zakładam przepaskę do włosów, taką z grzebykiem, więc wtedy są bez przedziałka. Widzę że nieźle sobie podniszczyłam włoski, bo prawie zawsze suszę je suszarką z dyfuzorem :( chyba że naprawdę wiem że nie będę miała rano czasu, to myję wieczorem i chodzę spać z mokrymi, wtedy rano włosy są takie bardziej grube jakby, takie większe skręty się robią, ale też nieźle wyglądają ;) Ciekawa jestem tego obcięcia warstowego, może znacie jakąś stronę z taką fryzurą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja tez mam włosy kercone. stosowalam juz przerozne kosmetyki..tanie i drogie. ale mysl ze po umyciu wlosow gdy zaczynały schnac juz koncówki byly suche koszmar. zaczelam sie zastanawiac jakie produkty naturalnego pochodzenia moge dobroczynnie wpłynac na włosy..i wzielam jajko i oliwe..najprostrzy sposob...i naprawde widze jak schna mi włoski to w ogole nie sa suche..a zwłaszcza koncowki. sa oczywiscie troche szorstkie ale mysle ze z tym sobie tez poradze. znow cosmusze pokombinowac. jezeli chodzi o kosmetyki to jak i do włosow i do twarzy ( mam tłusta cere i troche tradziku ) stosowalam naprawde wszystko...i nic. Nie ma to jak natura...nigdy nie oszuka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loa
a ja mam takie homo nie wiadomo!czesc sie kreci,czesc faluje a czesc jest prosta:| czego najlpiej uzywac zeby zmusisc wloski do krecenia sie i zeby ladnie podkrecic te skrety??co sprawdzilyscie i polecacie?? :) pozdrawiam zakrecone;) ps.no i cos niedrogiego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Vanilla***
Ines... czekam na twoją relację czy coś Ci pomogło... karmellka... nie susz włosów suszarką! jak idę do fryzjera i używa suszarki to wyglądam fatalnie i zaraz wiążę w kucyk(który zresztą też wygląda fatalnie :D) Ja mam teraz obcięcie warstwowe i związane w kucyk wyglądają super. Rozpuszczone z tyłu tez fajnie,ale z przodu trochę mi nie do twarzy.To znaczy jeśli zrobi mi się przedziałek to mi niefajnie,więc podpinam spineczką albo teraz ściągam trochę okularami przeciwsłonecznymi i jest elegancko :) Nie znam żadnej strony z taką fryzurą, ale dziś oglądałam teledysk Shakiry "Tortura"(czy jakoś tak) i uważam że ma super zrobione włosy... crumbs... znam ten ból...suche końcówki to koszmar przy kręconych włosach! Choć tak jak pisałam wcześniej nie jest to w tej chwili już moim problemem odkąd regularnie je podcinam i używam jedwabiu... (wcześniej też używałam jajka,oliwy i nafty ale nie dawało to takiego efektu-dalej pozostawały szorstkie) P.S. A do cery tłustej polecam serię ogórkową z firmy ZIAJA (tonik,mleczko do demakijażu oraz krem).Niedrogie i wspaniałe kosmetyki,których używam już od dawna i tylko one mi pomogły!Zadne tam L'oreal czy Garnier-drogie i zawierające alkohol, który dodatkowo podrażnia cerę tłustą skłonną do trądziku. Uwierz mi bo batalię z cerą prowadziłam wiele lat a teraz ludzie nie mogą uwierzyć że tak mi się cera poprawiła.I nie myj buzi mydłem! Kup żel do mycia twarzy Florina lyb Soraya Beauty Creator... Zyczę powodzenia!!! loa... może byś trochę poczytała :D wcześniej dziewczyny przeciez pisały co polecają a Ty pytasz ponownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loa
wiem ze duzo pisały,ale juz sama nie wiem co wybrac:)zaznaczam ze wszystko przeczytałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loa... rozumiem,że wszystko przeczytałaś i jesteś skołowana...ale nikt za Ciebie tej decyzji nie podejmie! Mnie też by było ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkus21
turkusik21 też ma na głowie afro.Od urodzenia.Niektórzy to mnie zaczepiają na ulicy i chca dotykać.jeszcze 3 lata temu miałam loki do pasa,a potem nagle ...obcięłam i z tego powodu wszystko poszło w górę,robiąć afro.Krótsze włosy to mniejszy problem.Bo nie schną tak długo jak długie.Łatwo rozczesać po umyciu.Ja tylko czeszę się po myciu,potem to nawet ręki wsadzić nie można-gąszcz taki. Używam dużo maseczek i odżywek.szmapon Nivea do loków. Kiedyś byłam u fryzjera i babka się mnie pyta "kiedy tu trwała była robiona?"Normalnie wstałam i wyszłam,bo było przed myciem!!!! Jak można się tam nie znać??? Naturalnie kręcone włoski to skarb!ja z moimi nic nie muszę robić.Tylko pielęgnacja.Nadmiar stylizacji mi szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreciola
Ja mam niemile wspomnienia z wizyt u fryzjerów :\ 2 razy ścinałam wloski akurat w zimie, wiec przynajmniej mogłam chodizc w czapce- bez niej lepiej sie bylo nie pokazywac... Akurat miałam krótkie włosy i chcialam je odrobine przyciąć żeby sie lepiej układały i jaki efekt??? Włosy z tył były tak fatalnie wycieniowane ze wyglądął jakbym nie miała połowy głowy z tyłu, ledwo mogłam zrobic kucyka. Innym razem (w lecie) fryzjerka wypuscila mnie z wilgotną głową( cwaniara- wilgotne loki u mnie zawsze wygladają ładnie), gdy włosy się wysuszyły- makabra! ... i do fryzjerów od tej pory nie chodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze teżnie chodzę,byłam tylko 2 razy...jakoś nie potrafią se poradzić z nami..hehe;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
sunsilk - mleczko doo wlosow kreconych! naprawde dziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mogę
nie suszyć suszarką, inaczej są oklapłe, nie takie jakieś falowano-połamane, nic ciekawego. Ale używam dobrym kosmetyków do włosów, masek, szamponów, sprayów itp. Spróbuję tego jedwabiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rober nie z tej ziemi
Też mam kręcone włosy. Myję codziennie rano suszę suszarką z dyfuzorem, tylko w wakacje mogę sobie pozwolić na to, żeby łazić z mokrymi. Tym bardziej, że trochę ich dużo i długo schnie takie futro. Ale moim zdaniem dyfuzor aż tak włosów nie niszczy. W ogóle całe życie używam suszarki, kiedyś nawet latem jej używałam, bo starałam się "unicestwiać" moją szopę, a i tak włosy mam błyszczące, gęste i zdrowe. Fryzjera mam bardzo dobrego- tak cieniuje mi włosy, że się fajnie kręcą i wyglądają po ludzku, zawsze chodzę z rozpuszczonymi i nie mam żadnych problemów. Wycieniowane są od wysokości karku do łopatek, na całej głowie. Kiedyś miałam raczej szopę, bo chyba do końca nie uświadamiałam sobie, że mam kręcone włosy:) Używała produktów elseve do suchych włosów i miałam straszną słomianą strzechę zamiast włosów. Ale kiedyś stwierdziłam, że nie ma co się oszukiwać. Nawet jak parę pasm z przodu dało się wyprostować, z tyłu nadal wyglądałam jak karakuł. Kupiłam sobie szampon Timotei miodowy (ze względu na fajny zapach) i odżywkę sunsilk do włosów kręconych. Pomogło. Tzn. szampon szybko zmieniłam, używałam różnych, ale odżywka i mleczko sunsilk po kilku miesiącach regularnego i codziennego stosowania zamieniły moją szpoę w piękne loczki. Mówię poważnie:) Teraz jak chodzę do fryzjera (w centrum Warszawy), a robię to dość rzadko, wszystkie panie poznają mnie tam po włosach. Ostatnio poszłam na pasemka, moja fryzjerka odstwaiła mnie na farbowanie do jakiejś kobitki, której nigdy nie widziałam, a ona mi mówi: oj, tak, tak- ja znam panią, po włosach poznaje:) I wszyscy mnie przychdzą poczesać i pomacać po łepetynie:D Czasami to się czuję jak cyrkowa atrakcja:) Teraz kupiłam sobie odżywkę Matrixa do włosów kręconych. Trochę mniej obciąża włosy niż Sunsilk, ale efektu pielęgnacji specjalnie nie widać... Tzn. są ładne loki, włosy są błyszczące i takie jak zwykle, ale po Sunsilku są bardziej miękki i końcówki gładsze. Jak na odżywkę za 35 zł Matrix kiepsko się spisuje. I ma wqrzające opakowanie, bo nic się z nigo nie da wycisnąć... Trzeba postawić na zamknięciu, które z racji kształtu się do tego nie nadaje. Poszukuję teraz naprawdę dobrej odżywki do włosów kręconych. Myślę o L'orealu tym profesjonalnym. Tyulko trochę mi szkoda wydać 50 zł na jedną odżywkę... Tym bardziej, że może się okazać takim samym niewypałem jak ten Matrix. I chciałabym znaleźć jakąś maskę do włosów kręconych, która by je nawilżyła dobrze. Czy któraś z Was używała może masek z Cosmetici di Dora? Podobno jakś bambusowa super nawilża włosy... A w ogóle to ostatnio używałam szamponu Neril, bo stwierdziłąm, że możnaby jeszcze włosy wspomódz w ich wzroście;) Koleżanka mi go poleciła. Ale to totalna porażka! Po 7 tygodniach wypadało mi ich duuużo więcej, po prostu sypały się z mojego łebka. Szampon strasznie śmierdział (mój chłopak nie miał ze mną wtedy łatwo... ;) ), plątał włosy, wysuszał, tak że mimo odżywki strasznie wypadały. Teraz używam od kilku dni Sunsilka do wrażliwej skóry głowy i.... wielka ulga. I od pierwszego mycia o połowę włosów mniej z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rober nie z tej ziemi
PS. Może któraś z Was używała/ używa fluidu Revlona fioletowego, do kręconych włosów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuup
upupuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaaaa
A ja mam wysokie czoło i krecona grzywke, jak ją wyprostowac żeby sie nie kreciła jak tylko wyjde na polko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo elo! z tymi kręconymi włosami to różnie bywa więc, drogie forumowiczki, miejcie się na baczności... Jeszcze rok temu miałam superloczki, no naprawdę sprężynki, i ni stąd ni zowąd mi się rozprostowały :((( Teraz mam tak z 20% tego co było rok temu... Loki były moją chlubą, wszyscy mi ich zazdrościli, facetom się podobały a tu KUPA :( No ale cóż... postanowiłam że żadnej trwałej ani wałków sobie nie będę robić bo to już nie to samo... uaaa uaaa :...( Ale moje włosy były naprawdę pokopane, tylko ja znałam je dobrze. Poza tym że lewa strona kręciła mi się bardziej niż prawa, to jeszcze musiałam myć głowę zawsze wieczorem bo jak mi schły w nocy to najładniej się prezentowały :D Używałam pianki do kręconych włosów Wella i takiego kremu Superskręt ;) Welli. No ale czasy te minęły :((( Nie wiecie może co mogło spowodować to że przestały mi się kręcić włosy??? Dieta? Tryb życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz rozumiem Cię
też miałam ponad rok temu jeszcze świetne włoski, a potem nagle takie się zrobiły nieciekawe. Ale moje mi się podobały tylko wtedy. Bo ja natury mam cienkie włosy, niespecjalne, zazdroszę takich loków na grubych, ładnych włosach. Bez suszenia suszarką były przylizane, takie do niczego, jak nie loki, mam tak cienkie włoski, że ich własnych ciężar powodował, że się bardziej prostowały. Zresztą ich bojętość była dobijająca... Dno, a potem to się w ogóle takie do niczego zrobiły. Zmieniłam więc fryzurę, kupiłam prostownicę i nikt nawet nie wie, że miałam kręcone, a ja sie dobrze czuje tak jak jest. Może wydaje pieniądze na nawilżające odżywki, ale na loki wydawałam więcej. Bo ja mam w ogóle beznadziejne włosy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pyrlandia
wiesz, slyszalam, ze niektorym osoba kreca sie wloski tylko gdy dojrzewaja....wiec moze Ty juz dojrzalas?:) druga ewnetualnosc: w czasie ciazy/po wlos moze zmienic strukture i rowniez sie wyprostowac:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldżi
ejo laski!:) ja ciągle chyba przez całe moje 16letnie życie chodziłam z lokami spiętymi w kuca i jush mi sie to znudziło tyle że teraz one są uklepane i na głowie mam szope co mnie strasznie wkurza nie chca sie ulozyc myslac o piance..hmmm chyba z niej skorzystam bo jeszcze nie próbowałam zapanować nad moimi kłakami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozee
może i wynaleźli, ale tu wszyscy używają prostownic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldżi
nie slyszalam... to chyba troche głupi sposób napewno są jakieś skutki uboczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×