Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

no więc u mnie nie sprawdza się żadna z tych tez: po pierwsze mam 24 lata więc okres dojrzewania już mi się skończył :) a po drugie nie byłam jeszcze w ciąży. Ale kto wie, może po ciąży mi się znów skręcą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja zawsze mialam kręcone włosy, aż do zeszłego tygodnia. Miałam juz dość szopy i u frzyjera zrobilam trwałą prostujacą.teraz o wiele mniej problemow, dla poprawy efektu wygladze szybko prostownica i trzymją sie prościutkie idealnie. Polecam kobitkom, które sie męcza z kędziorkami. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jest ten salon w Lublinie , bo byłam w Laurencie i nic mi nie zrobili ciekawego z moja szopą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zshizowana
witam was moje kochane Panie z kreconymi włoskami :)!! jestem poraz pierwszy na takim forum i mushe przyznać ze forum fajna sprawa...:) hihi ja tesh mam kręczone włosy...:/ tnz nie wiem czy mozna je nazwac krecone ;/ No ale niech bedzie wszycy mi mówia ze mam kecone :) do 14 lat zawsze wydziwiałam z moimi włosami Prostowałam, i cuda escze wyprawiałam zawsze miałam ściete na króciutko... eh dziecinne lata :D a od 15 latek zapusciłam na dłużesz i dłuzesz i wkonczu zaczeły sie krecic jakos po ludzku (w mniare wyglądały ) z poczatku uzywałam żelu i suszarki po umyciu ale to masakra była tak je co 2 dzień układac długasno suszyc;/ a z wkońcu zostwiałam je po umyciu a niech sie dzieje z nimi co chce;/ oczywiście jes rozczesałam..:) i tak robie do tej pory ale teraz uzywałam szamponu do włosów krecony razem z odzywka z Avonu!! hmm.. i dośc długo tak stosowałam .. ale wkończu dopadła mnie śtrasna załamka... MOJE WŁOSY zaczeły mi okropnie wypadać:( to Była masakra.. po umyciu w wannie zawsze leżało pełno włosów...:( shizowałam strasznie... mama kupiła mi jakies witaminy na wypadanie włosów ale nic mi nie dawały. Wkońcu przestałam uzywac Tej odzywki z avony i teraz mniej mi wypadaja ... ale i tak mi wypadaj..:( eh zawze miałam chora obsesje na punkcie moich włosów;/ Teraz To ja bym Tylko strasznie kciała zebym miała ładnei kreczone loczki a nie nijaki.. hehe ostatnio zrobiłam sobie nawet papiloty..:D ooo i Wynik : masakta wyglądałam normalnie jak Bambucza :D:D hehe(włosy skruciły mi sie maksymalnie ile sie dało hehe) nie uzywam żelu ani pianki... bo sie boeje ze mi zacznom znowu wypadać...;/ RATUJCie mnie !!!!!!!!Moje WŁosy... :D:D ale sie rozpisałam musze nadtym popracowac zeby napisac krótko i sensownie :) hihi Bede teraz Tu czestym gościem :P POZDROFFFIONKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam To ja zapoczatkowałam ten temacik:) Włosy kręcone potrzebują ciągłego nawilżania (niestety).Bez tego wyglądają do bani i oczywiście ciągłego dbania o nie.Na dodatek jak są farbowane to trzeba zapodać im co jakić czas kompres na 15 minut (pod folie i jeszcze okręcić je recznikiem).W obecnym czasie na rynku jest mnóstwo kosmetyków do włosów kreconych.Ja z biegiem lat nauczyłam się że nie wszystkie kosmetyki drogie są dobre,dotyczy to też tanich kosmetyków.Każde włosy są inne i ich struktura.Więc trzeba je dobierac indywidualnie ,czyli metodą prób i błedów.Ja natomiast kupiłam odżywke Nivea do kreconych włosów i jestem z niego zadowolona.Robie to tak myje włosy i nakładam ta odżywke na włosy i po paru minutach spłukuje ,rozczesuje włosy i wygniatam rękami na koniec wgniatam w nie mała ilość żelu np:Taft-silk-flex (różowy).Pozostawiam do wyschniecia.I jeszcze coś włosy kręcone nie lubia czesania bo robi sie siano.Rano jak wstaje ,a ze względu na moje upierzenie wstaje zawsze wcześniej.Doprowadzam rękoma do formy i mam przygotowaną buteleczke a wodą i pryskam w te miejsca co sie spierzyy i ugniatam jak potrzeba to wgniatam troszeczke żelu.Moje kłaki są wtedy piekniusie.Kobitki włosy kręcone kręcą facetów.Pamiętjcie o tym!!! Wspaniałego nowego roku dla wszystkich zakręconych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zshizowana
aa witam ponownie .. :) a ja jush myslałam ze Tylko ja ma taka opsesje na punkcie mojej czupryny :P bardzo fajnie ze sie znalazłam na takim forum mysle ze sie vczegos dowiem o Kreconych włosach :D bo ja wsumie to tak bardzo o nie nie dbam... :/(oczywiście je myje :D:D :) )nie uzywam pianki.. itp ale teraz zaczne :D jak Wy to ja tesh :D:D OoO matko a teraz sYlwek o czo ja zrobie z tymi lokami ma nadzieje ze uda mi sie jakos takos ułozyć :)) a to ze loczki krecom Panów to tesh słuszałam duzo razy hihih hihi musze sie wziąść za moja czuprynke:)) thx kochaniutke panie :D ~~~~UDANEGO SYLWKA~~~~~~~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem :) i prosze o rade moje włosy są kręcone, więgają do połowy pleców. Zawsze farbowałam je na ciemny brąz...ale ostatnio zachciało mi sie balejażu. po pierwszym razie miałam swietne jasne kosmyki...ale dla mnie to było za mało. OPoszłąm jeszcze raz do fryzjera...ale kobita zdazyła nałozyc mi tylko sreberka na połowe głowy (jakies 20 min)gdy nagle poczułam ze coz mnie parzy w głowe.... okazało sie ze włosy mam popalone. koszmar.... stopiły sie w jedną mazie i pokruszyły 4 cm od głowy. mam pare takich koszyków..:( na szczescie miałam zawsze zdrowe i grube włosy wiec nie wszystkie mi wyleciały.... wygladam okropnie i czuje sie okropnie. nie wiem co mam teraz z nimi zrobic. Sa bardzo wiotkie i łamliwe... narazie uzywam odzywki Pantine z aminokwasami....ale zamówiłam juz na allegro serie kosmetyków K-Pak...wydałam kupe kasy...ale moze cos to da...moze nie wyłysieje poradżcie mi co jeszcze mogłabym zroibic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary089
Też mam kręcone włoski. Kiedyś bardzo mi się podobały... jednak pewnego razu poszłam do fryzjera wyprostować włosy i bardzo spodobały mi się prościutkie, zresztą wszyscy mówili mi że wyglądam w prostych ładniej. Od tamtej pory ogarnął mnie szał prostowania.... ...... i niestety teraz mam je troche przesuszone ...... ale znalazłam sposób i polubiłam swoje krecone włosy!!!!!! i czytając te wszystkie posty doszłam do wniosku, że kręcone włoski są sexi i że wiele osób mi ich zazdrości. Nie musze szczególnie o nie dbać: używam szamponu Nivea do włosów kręconych i falowanych i odżywki Loreal Elseve regenerującej... i najważniejsze - pozostawiam włosy aż same wyschną, ewentualnie czasami nakładam piankę.... i ogólnie jest fajny efekt :):):) POZDRO DLA WSZYSTKICH ZAKRĘCONYCH DZIEWCZYNEK :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooo
kreciolki gdzie jestescie?? A jakiej pianki uzywanie do skrecania?? bo ja nakladam duzo odzywki i tak sie kreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curly
Witam:D! Wreszcie znalazłam topic dla siebie:]. Ja moje włosy myje szamponem, jaki akurat mam pod ręką ( ale najlepszy jest ochronny, dożywczy bądź nawilżający), potem odżywka tak samo jak szampon, i staram się nakładać maseczki na włosy, ostatnio miałam granatowy Dove, teraz wypróbuję Gliss Kur różowy (jedwabisty połysk), lub, jeszcze lepiej, mieszam żółtko z olejkiem rycynowym, nakładam to na włosy, zostawiam na ok. 15 min i myje jeszcze raz, działa podobnie jak maseczka, a jest bez chemikaliów:).Potem używam serum przeciwko puszeniu z Avonu i pianke Sunsilka. Powiedzcie mi, czy nie "pakuję" za dużo kosmetyków na włosy, bo aż sama się boję, żeby się nie zbuntowały:P. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam długie kręcone rozjasnione włosy-niby u fryzjera ale i tak sie przesuszyły. używam odżywek - niwea(choc po niej dostałam łupieżu) , fructis i loreal żółtej-dla mnie te sa najlepsze. czasem nakładam maski, po umyciu żeluje lub nakładam pianke. jednak rewelacyjna jest dla mnie nafta kosmetyczna . odpowiednio nawilża i natłuszcza włosy - lepiej sie krecą i nie są sianowate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curly
A co ile dni myjecie włosy? Ja myję co 2, i co drugą noc muszę spać na wałku zrobionym z koca, bo inaczej włosy by mi oklapły, zrobiłyby się z nich stronki, i tak musiałabym je myć codziennie, żeby jakoś wyglądały. Może macie coś lepszego do polecenia, niż spanie na zrolowanym kocu;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krecone wloski sa piekne, niewiele kobiet takie ma. Wiekszosc dziewczyn ma proste wlosy. Przez ostatni rok mialam szal prostowania, codziennie co odbilo sie na moich wloskach. Wlosy krecone potrzebuja duzo nawilzania!!! Bo kiedy sa suche robi sie siano... ja ich nie czesze wogole, myje szamponem gliss kur brazowy do wlosow zniszczonych, nakladam odzywke na kilka minut, potem wycieram delikatnie w recznik i znow odzywka, jak troche podeschna to znow odzywka, i co wazne ugniatam rekami. Sa sliczne:) a i przed myciem nakladam odzywke z ziaji dosyc duzo i na dlugo. Mam piekne zadbane loczki tyle ze przez noc sie rozwalaja:( ale rano mocze raczki i delikatnie ugniatam wloski, malutka kropelke olejku rycynowego w raczkach rozcieram i we wloski, ugniatam, poźniej znow troszke mocze. Zajmuje mi to godzinke bo czekam az podeschna i do szkoly. nie mam takich sprezynek ale takie fajne loczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham swoje loki
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia - falowane
Czesc wszystkie Pokrecone :) Ja niestety mam włosy falowane i zazdroszcze bardzo tym ktore mają takie spirale... takie wlosy są extra jesli umie sie o nie dbac co jest bardzo ciezkie. Niedawno zrobilam sobie baleyage i jestem juz blondynka. Włosy mam strasznie zniszczone bo do niedawna codziennie uzywalam prostownicy az w pewnego dnia zmoczył mi je deszcz i zauwazylam ze nie wygladam tak zle z tymi falami. Bardzo bym chciala zeby te fale jakos uwydatnic bo po tym baleyagu zrobily sie strasznie suche i matowe. Nie wiem jakich uzywac odżywek żeby ladnie wyglądały. Kompletnie nie wiem co mam z nimi robic... Juz czasami dostaje szału jak mam sie jakos uczesac :((((. Bardzo Was prosze o pomoc ! Znacie jakies dobre szampony do włosow falowanych ? Sunsilk w ogole mi nie pomógł. Włosy mam do łopatek , moze gdybym je troche scieła to bardziej by sie sfalowały lub moze nawet zrobily małe loczki ? co o tym wszystkim myslicie ? błagam o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja wiem i czytalam to jak sie wlosy ścina to sie prostuja - bo najczesciej najbardziej kreca sie koncowki, kiedy sie je ścina to czesto wlosy sa o wiele prostsze. Ale bardzo pomaga odpowiednie ciecie - wlosy wycieniowane z gory, loczki sa roznej dlugosci, ladnie sie kreca. Ja tez mam naturalne falowane wlosy, ale nakladam troche odzywki (akurat do wlosow zniszczonych) poźniej wysychaja, spsikuje mgielka RADICAL (moje wlosy akurat kreca sie pod wplywem wilgoci) i poźniej wysychaja, znów spsikuje i tak kilka razy i takim sposobem mam piekne loczki. Szkoda ze aparat mi sie zepsul - pokazalabym jak wygladaja po umyciu kiedy wysychaja a jak wygladaja kiedy kilka razy spsikam. Ale sproboj je delikatnie spsikiwac, moja kuzynka tez to wykorzystuje - poprostu pod wplywem wilgoci sie skrecaja:) bez pianek i innych dupereli. A ta mgielka dodatkowo wloski regeneruje a moim to potrzebne. Na skrecenie tez jest dobra woda brzozowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia - falowane
Dzieki Ewelka za rade , nie bede jednak scinala :) Ale mam pytanie co do tej mgiełki, gdzie ją mozna kupic i w jakiej mniej wiecej jest cenie ? Dzisiaj kupilam sobie szampon gliss kur do wlosow zniszczonych i odżywkę nivea do falowanych i kreconych. Jutro rano wyproboje , mam nadzieje ze cos z tego bedzie. OBY ! Slyszalam tez cos o jakims jedwabiu do wlosow w jakiejs malej buteleczce ... Moglby mi ktos napisac gdzie takie cos mozna dostac ? Bo moje wlosy sa matowe i przydalby sie im jakis połysk. Pozdrawiam paa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olusia - tą mgiełke kupisz w aptece - chociaz na 100 procent nie jestem pewna ale kiedys kupowałam coś takiego w aptece, tylko że nie mgiełkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia - falowane
Dzieki dziewczyny :) :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QudłateX
Ja tez mam kedzioreczki , myje je delikantnym szamponem dla dzieci a potm no rozczesaniu wgniatam sanslik, kręca sie wspaniale, mam afro do ramion , racja- to jest nasz atut i musimy go pielegnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curly
Wczoraj zastosowałam się do rady "nałóż krem nivea (w moim przypadku nivea soft) na wilgotne włosy, a rano je umyj", i przyznaje, że jest to świetny pomysł na nawilżenie włosów kręconych. Włoski ślicznie się kręcą i błyszczą...okaz zdrowia:D. Same wypróbujcie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
curly- chcesz powiedziec że zastosowałaś krem do twarzy na włosy?ciekawa jestem jak włosy sie zachowują po takiej terapii i czy nie są tłuste a wogóle gdzie ty to wyczutałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curly
Tak jest, krem do twarzy na włosy:). Przeczytałam to na którymś z forum Kafeterii. I dodam, iż pomimo, że nie jest to specyfik do włosów, radzi sobie z nimi świetnie. Włosy kręcone są z natury bardziej suche, niż proste, więc trzeba je bardziej nawilżać. Moje włosy nie są po nim absolutnie tłuste, za to super nawilżone, przez co jeszcze bardziej kręcone:D. Moje włosy nie mają tendencji do zbyt szybkiego przetłuszczania się, moze to dlatego. Sama wypróbuj i napisz, jak nivea soft sprawdziła się w Twoim przypadku. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kędzior SiSta
Cześć kochaniutkie ja także mam loczki, które niestety układają się jak chcą i czasami doprowadzają mnie do szału... Kiedyś myłam wieczorem, ale to sie źle kończyło bo gdy rano wstawałam do szkoły to była istna tragedia... Dodam jeszcze że mam grzywkę ... ;) Obecnie myje nivea do kręconych i stosuje odżywkę do kręconych, bez żadnych pianek i żeli. Zawsze czekam aż same wyschną. Niestety przechodzę dzień, idę spać i rano moje loczki są poczochrane, suche, siankowate i wogóle jakieś takie inne ;) Zawsze chciałam mieć proste włosy ale kiedy wszyscy zaczęli mi opowiadać jakie to ja mam piękne włosy to zaczęłam się zastanawiać czy jest sens... kiedyś jakaś starsza pani podeszła do mnie i spytała czy to naturalne ;):) Chciałabym żebyście mi powiedziały co mam zrobić żeby nadal były takie spiralne, jak o to dbać i czy znacie jakiegoś dobrego fryzjera w Lublinie który zetnie mi włosy tak, żeby te spiralki były cienkie i śliczne ;] z góry dziekuje i pozdrawiam wszystkie pokręcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaa
witajcie, odswiezam taopikk boo nie ma was mam krecone wlosy, sprezynki dlugie prawie do pasa wogole o nie nie dbam jak umyje rozsczesze nakladam najtansza piaka podepne spinkami aby krecily mi sie od dolu i czekalam do wyschnieciaa nigdy ich nie farbowalamm jak wyglada balejarz? do brazowych ciemnych wlosow ciemnej karnaci oczu brazowych jaki bedzie pasowall maciee jakies fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuunka
hej dziwczynki:)) Ja też mam kręcone włoski i po omyciu wyglądam jak baranek:)) Moje włosy są strasznie niesforne czesze je tylko 2 razy w tygodniu po umyciu...bo inaczej sie nie da;/;/Codziennie rano jak wychodzę do szkoły to nakładam troszke pianki a one same sie układają..i gotowe!!! pozdróffka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też mam kręcone włoski ( co widać w fotkach w stopce ) moje włoski traktuję odżywką z fruktisa która żekomo jest do spłukiwania ale nie spłukuję jej, Włoski nabierają miękkości, jak troszkę podeschną to - pianka, jak wyschną a susze je najszczęściej suszarką z dyfuzorem - nakładam wosk z welli i jedwabiu troszkę . Niby dużo ale chwilka roboty a włoski pieknie się kręcą, błyszczą i ogólnie jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobniutka
ja mam włosy długie i krecone i poprostu je uwielbiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobniutka
ja mam włosy kręcone i je poprostu uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×