Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość Oluia
Mi wlosy krecom sie az od glowy Uzywam roznych szamponow i odzywek ........... Jak umyje wlosy to nie susze tylko same mi schna ale jak juz wyschna to mam loki a jak rozszesze je to mam wielkie falee a wlosy mam do ramion ............;/;/ Nie wiem co mam robic ;/;/;/ Pomocyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluia.........loczek xD
Mi wlosy krecom sie az od glowy Uzywam roznych szamponow i odzywek ........... Jak umyje wlosy to nie susze tylko same mi schna ale jak juz wyschna to mam loki a jak rozszesze je to mam wielkie falee a wlosy mam do ramion ............;/;/ Nie wiem co mam robic ;/;/;/ Pomocyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluia
Mi wlosy krecom sie az od glowy Uzywam roznych szamponow i odzywek ........... Jak umyje wlosy to nie susze tylko same mi schna ale jak juz wyschna to mam loki a jak rozszesze je to mam wielkie falee a wlosy mam do ramion ............;/;/ Nie wiem co mam robic ;/;/;/ Pomocyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaKraków84
witam . tez mam kręcone włosy, nawet bardzo kręcone :) od okolo 2 lat uzywam pianki do lokow l\'oreal, ale od niedawna zauwazam ze ona juz nie sluzy moim wlosom, tzn. po kilku godzinach do nalozenia produktu, pianka sie kruszy i wtedy wygladam jakbym miala pelno łupieżu !!! A na czarnych wlosach te bialy kropki sa widoczne z daleka !!! Dziewczyny pomozcie. Co robic??? Znacie jakies inne produkty, ktore dzialaja podobnie jak pianka (oprocz zelu) , ale nie kruszy sie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afromanka
No właśnie...ja nie wiem, co mam nakładać po myciu głowy ;] Pianki nie próbowałam, bo słyszałam, że wysusza :( Mimo, że fryzjerka mi polecała nałożyć i zostawić do wyschnięcia...hmm...poleciłybyście mi jakąś piankę? ;) W domu mam na stanie piankę do włosów kręconych z Tafta (z pomarańczową nakrętką)-jak najlepiej ją nakładać i kiedy? :) Do tej pory kładłam na mokre albo jedwab, albo odżywki bez spłukiwania...Niby wszystko fajnie, ale nawet moja mama zauważyła, że wyglądają te włosy pod koniec pierwszego dnia po umyciu trochę nieświeżo :( Co byście zaproponowały Panie wyrocznie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3c
po mysciu odzywka bez splukiwania obowiazkowo,ale nie w nadmiernej ilosc. zamiast pianek-ktore sa beznadziejne!!! uzyc profesjonalnych preparatow do ukladania wlosow... precz z painkami. mleczka.zele kremy ale nie z rossmania za 10 zl to zbrodnia dla sprezyne-odwiedzic fryzjera,albo allegro kadus,loreal,kerastaseitp. wlosy z preparatem niech same podeschna,nastepnie sucharka jonizujaza z dyfuzorem-wlosy piekne przez 3 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka007
po mysciu odzywka bez splukiwania obowiazkowo,ale nie w nadmiernej ilosc. zamiast pianek-ktore sa beznadziejne!!! uzyc profesjonalnych preparatow do ukladania wlosow... precz z painkami. mleczka.zele kremy ale nie z rossmania za 10 zl to zbrodnia dla sprezyne-odwiedzic fryzjera,albo allegro kadus,loreal,kerastaseitp. wlosy z preparatem niech same podeschna,nastepnie sucharka jonizujaza z dyfuzorem-wlosy piekne przez 3 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka007
po mysciu odzywka bez splukiwania obowiazkowo,ale nie w nadmiernej ilosc. zamiast pianek-ktore sa beznadziejne!!! uzyc profesjonalnych preparatow do ukladania wlosow... precz z painkami. mleczka.zele kremy ale nie z rossmania za 10 zl to zbrodnia dla sprezyne-odwiedzic fryzjera,albo allegro kadus,loreal,kerastaseitp. wlosy z preparatem niech same podeschna,nastepnie sucharka jonizujaza z dyfuzorem-wlosy piekne przez 3 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afromanka
LOLKA-A powiedz mi jak suszysz dyfuzorem? ;] U mnie jest jeden problem- przód i boki wysuszę bosko...a tył to nie wiem kuźwa co to jest...zawsze muszę coś na niego nakładać dodatkowo i na stojąco jeszcze raz przed lustrem podsuszać ;P Jaką dajesz odżywkę bez spłukiwania? :) Ja mam aktualnie Pantene do kręconych a z kosmetyków profesjonalnych krem do loków Artego :D Ile Ty czekasz żeby ci podeschły? ;] Przed suszeniem dajesz drugą porcje kosmetyku czy coś innego? ;)) Sorki, że tak męczę, ale widzę, że ten sposób fajnie działa na moje włosiska, tylko jeszcze go nie dopracowałam ;] A swoja drogą potem Ci się nie puszą? ;] Bo mi tak i nie wiem co dać żeby tak nie było ;P Ale marudzę...;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka007
:) ciesze sie ze moje rady moga sie przydac:) moj elaborat o kosmetykach mozna wylookac 2-3 stronki temu.:D odzywka bez spłukiwania firma Ekinos-pomaranczowa z pompeczka,jest najlepsza choc niestety trudno dostepna ja mam tylko jedna drogerie we Wroclawiu.Wloski sa po niej super lekkie,odzywione i same sie kreca. Potem krem do loczkow,i czekamy jak sie podsusza tak obrazowo to poł na poł-nie pozwolic im wyschnac do konca!muszac byc wilgotne! Przed suszeniem jakis lekki spay-ja mam TONY&GUY lub odrobina kremu do loków i szuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuszyny głowa w dół-zaczynam od spodu suszymy najlepiej na dwa razy-poduszamy raz po chwili do suchej nitki:) drugi raz-potem troche lekkiego lakieru pryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyskamy od spodu:D naprawde jest z nimi troche roboty ale uwielbiam te zazdrosne spojrzenia,badz prosby w sklepie przepraszam moge dotknać Pani włosów:Dhehehehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka007
:) ciesze sie ze moje rady moga sie przydac:) moj elaborat o kosmetykach mozna wylookac 2-3 stronki temu.:D odzywka bez spłukiwania firma Ekinos-pomaranczowa z pompeczka,jest najlepsza choc niestety trudno dostepna ja mam tylko jedna drogerie we Wroclawiu.Wloski sa po niej super lekkie,odzywione i same sie kreca. Potem krem do loczkow,i czekamy jak sie podsusza tak obrazowo to poł na poł-nie pozwolic im wyschnac do konca!muszac byc wilgotne! Przed suszeniem jakis lekki spay-ja mam TONY&GUY lub odrobina kremu do loków i szuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuszyny głowa w dół-zaczynam od spodu suszymy najlepiej na dwa razy-poduszamy raz po chwili do suchej nitki:) drugi raz-potem troche lekkiego lakieru pryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyskamy od spodu:D naprawde jest z nimi troche roboty ale uwielbiam te zazdrosne spojrzenia,badz prosby w sklepie przepraszam moge dotknać Pani włosów:Dhehehehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka007
:) ciesze sie ze moje rady moga sie przydac:) moj elaborat o kosmetykach mozna wylookac 2-3 stronki temu.:D odzywka bez spłukiwania firma Ekinos-pomaranczowa z pompeczka,jest najlepsza choc niestety trudno dostepna ja mam tylko jedna drogerie we Wroclawiu.Wloski sa po niej super lekkie,odzywione i same sie kreca. Potem krem do loczkow,i czekamy jak sie podsusza tak obrazowo to poł na poł-nie pozwolic im wyschnac do konca!muszac byc wilgotne! Przed suszeniem jakis lekki spay-ja mam TONY&GUY lub odrobina kremu do loków i szuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuszyny głowa w dół-zaczynam od spodu suszymy najlepiej na dwa razy-poduszamy raz po chwili do suchej nitki:) drugi raz-potem troche lekkiego lakieru pryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyskamy od spodu:D naprawde jest z nimi troche roboty ale uwielbiam te zazdrosne spojrzenia,badz prosby w sklepie przepraszam moge dotknać Pani włosów:Dhehehehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLKA007
:) ciesze sie ze moje rady moga sie przydac:) moj elaborat o kosmetykach mozna wylookac 2-3 stronki temu.:D odzywka bez spłukiwania firma Ekinos-pomaranczowa z pompeczka,jest najlepsza choc niestety trudno dostepna ja mam tylko jedna drogerie we Wroclawiu.Wloski sa po niej super lekkie,odzywione i same sie kreca. Potem krem do loczkow,i czekamy jak sie podsusza tak obrazowo to poł na poł-nie pozwolic im wyschnac do konca!muszac byc wilgotne! Przed suszeniem jakis lekki spay-ja mam TONY&GUY lub odrobina kremu do loków i szuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuszyny głowa w dół-zaczynam od spodu suszymy najlepiej na dwa razy-poduszamy raz po chwili do suchej nitki:) drugi raz-potem troche lekkiego lakieru pryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyskamy od spodu:D naprawde jest z nimi troche roboty ale uwielbiam te zazdrosne spojrzenia,badz prosby w sklepie przepraszam moge dotknać Pani włosów:Dhehehehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyo! :P Zawsze miałam proste włosy jak drut.. Od momentu gdy w 6 klasie poszłam do fryzjera to zrobiła mi się szopa , z czasem gdy urosły zaczęły nabierać kształtu,falują się i są podatne na kręcenie jak i na prostowanie .Z tej racji , że mam delikatne włosy częste prostowanie odpada więc wybrałam 2 opcję .Obecnie mój sposób na loki to:1.Myje włosy 2.Nakładam szampon ,potem różne odżywki itp ...ale nie do kręconych włosów 3.Włosy rozczesuje . 4.Schylam się i dając trochę pianki do skrętu z garniera lub balsamu do skrętu z nive-a i gniote je formując loki . 5.Czekam aż wyschną Po tym mam cudne loczki ale ten efekt nie trwa , aż do następnego mycia . Poradźcie co zrobić aby dłużej się trzymały a skręt był bardziej podkreślony ...Słyszałam coś o gumie do włosów .Próbował ktoś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyo! :P Zawsze miałam proste włosy jak drut.. Od momentu gdy w 6 klasie poszłam do fryzjera to zrobiła mi się szopa , z czasem gdy urosły zaczęły nabierać kształtu,falują się i są podatne na kręcenie jak i na prostowanie .Z tej racji , że mam delikatne włosy częste prostowanie odpada więc wybrałam 2 opcję .Obecnie mój sposób na loki to:1.Myje włosy 2.Nakładam szampon ,potem różne odżywki itp ...ale nie do kręconych włosów 3.Włosy rozczesuje . 4.Schylam się i dając trochę pianki do skrętu z garniera lub balsamu do skrętu z nive-a i gniote je formując loki . 5.Czekam aż wyschną Po tym mam cudne loczki ale ten efekt nie trwa , aż do następnego mycia . Poradźcie co zrobić aby dłużej się trzymały a skręt był bardziej podkreślony ...Słyszałam coś o gumie do włosów .Próbował ktoś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afromanka
Lolko- jesteś moją idolką :D Od dziś Cię czczę ;] Powiedz mi jeszcze jak te swoje lokisy odżywiasz na następny dzień po nocy? ;] Czy jest w ogóle taka potrzeba? ;] Ty jesteś z Wrocka w ogóle? :D Ja tam się w tym roku na studia wybieram ;P Będziesz mi koniecznie musiała powiedzieć gdzie jest ta drogeria ;] I w ogóle przydałoby mi się zagłębić w kwestie kudełków ;P ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazlam cos cudownego
moje krecone wlosy od zawsze byly dla mnie utrapieniem i naprawde ostatnia rzecza jakiej bym sie spodziewala to to ze jakikolwiek kosmetyk do wlosow moze to zmienic. A jednak. Odkrylam ostatnio maske do wlosow Oleo Curl firmy Kerastase i od tej pory pokochalam moje krecone wlosy. Nie wiem na czym to polega ale wlosy oprocz tego ze sa nawilzone, miekkie i blyszczace, a nie jak przedtem - suche, sianowate i lamliwe, to jeszcze dodatkowo nabieraja bardzo ladnego skretu i super sie ukladaja. Jest to maska intensywnie odzywiajaca, do stosowania raz na tydzien. Niestety to spory wydatek bo okolo 130 zl, ale jest bardzo bardzo wydajna i warto. Jesli mozecie sobie pozwolic to naprawde polecam. Dla mnie to bylo zbawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadzia22
Helloł ;) Mam kłopot, a mianowicie nie wiem jak spać z moimi kręconymi włosami ... Słyszałam już o spaniu na brzuchy i o takim sposobie, żeby pod głowę włozyć sobie wałek i na nim spać .. Ja już nie wiem co mam robić ... ;( Proszę o pomoc. Z góry dziękuję .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolka, gdzie we Wrocławiu kupię EKINOSa? Szukałam, szukałam i nie znalazłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLKA007
hEYKA:) drogeria w poblizu placu zielinskiego na ul.pilsudskiego chyba?:) kierunek marche,hotel dawny holiday...za hotelem 300 m. latwo ja znalesc widac z drogi. nazwa to ex-mini perfumeria albo cos podobnego. jak trafisz to daj znac o efektach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLKA007
hEYKA:) drogeria w poblizu placu zielinskiego na ul.pilsudskiego chyba?:) kierunek marche,hotel dawny holiday...za hotelem 300 m. latwo ja znalesc widac z drogi. nazwa to ex-mini perfumeria albo cos podobnego. jak trafisz to daj znac o efektach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczki
Dziewczyny, mam do Was pytanko. Jeszcze rok temu miała super kręcone włoski, mimo że nawet długie, bo do ramion, to wyglądały jak sprężynki :) Potrafiłam 2-3 dni chodzić bez ich mycia i nawet układania, a wyglądały, jakbym dopiero je nakręciła. No i teraz coś się przestały kręcić :( tzn końcówki są pokręcone, ale na górze są proste :( wyglądam, jakbym dopiero zdjęła kapelusz i miała przyklepane włosy :( Niby dbam o nie tak samo jak kiedyś, więc czemu tak się dzieje? Używam szamponu i odżywki Gliss Kur, odżywkę zmywam i potem do rozczesywania biorę odżywkę Gliss Kur bez spłukiwania i włoski się fajnie rozczesują. Potem wgniatam piankę i suszę dyfuzorem i mam średniej wielkości loki, no ale cała góra jest prosta i spłaszczona :( nie mówię już o tym, że po 3-5 godzinach włosy wyglądają tragicznie :( Co mi poradzicie? Już myślałam o trwałej, ale to by na pewno zabiło moje włosy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znjoma
No własnie mam problem. Mam 16 lat i mam krecone wlosy. Jestem blondynka ale zaczelam sie farbowac na rudo. Jest to świetny kolor i jest mi w nim bardzo ładnie. Ale od pewnego czasu zauwazylam ze zaczynaja sie prostowac =/ Jaa je naprawde lubie, ale czy to jest wina farbowania? Prostuja się od poczatku glowy, sa sredniej długosci do ramion. Tapiruje je codziennie. Czy to jest tego wina?? Prosze pomózcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczki
myślę, że masz przesuszone włosy (pewnie przez farbowanie), a przesuszone włosy słabo się kręcą, kup dobry nawilżający szampon i odżywkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funai
Witam! Fajnie, że trafiłam na takie forum. Moje loczki raz są piękne, a raz spuszone i okropne. Nie mam pojęcia od czego to zależy... :/ Nigdy ich nie suszę, bo wtedy nie miałabym loków tylko kompletny busz na głowie.! Teraz mam akurat zestaw z Nivea do włosów kręconych, ale chyba naprawdę wysusza on włosy. Też mi go odradzali, ale chciałam spróbować sama i żałuję, bo tylko wydałam kasę. Jutro wybiorę coś innego do moich włosków. Kiedyś miałam baaardzo suche, ale kupiłam sobie JEDWAB. Wszyscy mówili, że to wygładza i żeby nie brać do loków, bo nie będą sie kręcić. Ale to nieprawda. Loczki bardziej się po tym lśnią i są troszkę cięższe więc lepiej się układają. A ZNA KTOŚ KOSMETYK, ŻEBY OBCIĄŻAŁ WŁOSY.? BO WTEDY LOKI ŁADNIEJ SIĘ UKŁADAJĄ. A jak nic nie nałoże to są takie leciutkie i wyglądają jak siano... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiexdd
Ta a moje włosy nie wiadomo czy sie kręcą czy falują i wogóle ich nie mozna ułożyc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona....aaaa...
Ja uzywam lorelala maski,odzywki oraz szamponu do kreconych to stylizacji wella pianka pomaranczowa do kreconych.Kilka razy na miesiac nakladam majonez na 30min(jajka_olej)biosilki wysuszaja krecone wlosy:/ znacie jakies ciekawe fryzurki na krotkie krecone wlosy? czysta keratyna tez jest swietna(kupuje na mazidal.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyżeł-afrykański-0o
Witam! Czy ktoś może jest z BIAŁEGOSTOKU, bo szukam fryzjera do kręconych włosków (niedrogiego zbytnio) ? :-) . . . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasassa
Teraz jest reklama szamponu chyba na polepszenie loków! Codziennie rano myje włosy i je susze bo sie spiesze na autobus i mam takie siano1 jakbym nie suszyła to bym miała zaczepiaste loczki co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewcia
susz włosy suszarką z dyfuzorem albo myj je wieczorem i niech ci przez noc wyschną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×