Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

hay:) mam do was pytanie.. otuz mam krecone wloski pewanie jak wy wszytskie;) i zastanawiam sie co mam z nimi zrobic bo tak jak kazda kobieta lubi zmieniac fryzure;) ale nie wiem co zrobic mam wlosy do polowy plecow..dlugosci nie chce scinac tylko cos z przodu zrobic mzoe grzywke? co polecacie? kiedys mialam grzywke hmm 5 lat temu? to wlasnie mailam taka szope ze szkoda gadac.. a tez mialam krotsze wlosy gdzies doramion.. co polecacie? zostawil takie jak mam zrobic cos z przodu?? A i jeszcze jedno xD jakich szamponow bardz odzywek uzywacie? ja uzywam do kreconych z firmy nivea.. co o tym sadziscie? jest dobra czy polecacie cos lepszego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxcxcxcxcxccx
DCo polecam? Sama mam wosy tak za ramioma(krecone) ale jak wyprostuje to do poowy plecow. Zapuszczam wlosy bo chce sie dowiedziec jakie bede miec dlugie i krecone ..;) Nie wiem jak mozecie myc wieczorem i isc spac z mokrymii.. tez jak wy nie susze bo sie siano robi a jak same wyschna to sa takie zaczepiaste lokii . ;)) Jak bym umyla wieczorem to rano byy bylo sianoo a wam sie ono nie robii ?? tez mam Nivea do kreconych i go polecam bo jest ok . ;) A co do twoich wlosow too bym nie obcinala ale zgadzam sie ze czym dluzsze tym sie mniej kreca.. jak mialam do ramion to sie bardziej krecily, ale teraz nie narzekam. zrob sobie jakas fajna grzywke i bedzie ok ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaaa
Hej:) Również mam włosy kręcone:):P gdzieniegdzie pofalowane:D Zawsze miałam z nimi problem, nie dało się ich ułożyc. Przez jakiś czas prostowałam je,ale w końcu doszłam do wniosku ,że włosy kręcone to skarb:D Kupiłam sobie już kilka lat temu odzywkę pantene bez spłukiwania do włosów kręconych przez jakiś czas leżała bezużytecznie ,ale zaczęłam ja później stosowac. Jak dla mnie jest świetna nie obciąża włosów ani nie skleja. Zawsze po umyciu włosów jakimkolwiek szamponem nakładam odzywkę z elseve do włosów zniszczonych i spłukuje ją. Następnie zawijam w turban na 10 min, odwijam i nakładam odżywkę pantene o której wczesniej pisałam:) Potem jak juz są lekko wilgotne wgniata w nie trochę żelu( z joanny), żeby były bardziej trwalsze. Efekt końcowy świetny. Tylko do niedawna miałam jeden problem, jak myłam głowę wieczorem to rano włosy były okropne, ale teraz jak wstaję to spryskuje włosy wodą i je układam odzywką pantene i żelem:P i ją fajne:P Mimo wszystko potrafia byc nieznośne i czasem źle się układają co bardzo mnie denerwuje. Czasem mam ochote je wytargac, ale mimo wszystko je kocham:) A czemu temat ucichł?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt
To tak... Mam dosyć kręcone włosy. Nie wiem jak ściąć grzywkę.. Po głowie ciągle chodzi mi pytanie, czy będzie się strasznie skręcała, czy w ogóle będzie się kręciła. Mam nadzieje, że nie.. Ale jak włosy kręcą się nie od samej głowy to chyba grzywka będzie prosta. Hę.? Z góry dzięki za porady. ;] Załączam zdjęcie. ;x PS podobają mi się grzywki na ukos, ale nie wiem jak to u mnie będzie wyglądało.. i czy w ogóle będzie się dało. Jak myślicie? http://i49.tinypic.com/29mpudc.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt
To tak... Mam dosyć kręcone włosy. Nie wiem jak ściąć grzywkę.. Po głowie ciągle chodzi mi pytanie, czy będzie się strasznie skręcała, czy w ogóle będzie się kręciła. Mam nadzieje, że nie.. Ale jak włosy kręcą się nie od samej głowy to chyba grzywka będzie prosta. Hę.? Z góry dzięki za porady. ;] Załączam zdjęcie. ;x PS podobają mi się grzywki na ukos, ale nie wiem jak to u mnie będzie wyglądało.. i czy w ogóle będzie się dało. Jak myślicie? http://i49.tinypic.com/29mpudc.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaaa
Natt Ja mam grzywkę na bok tylko tyle że nie mam aż tak mocno kręconych włosów jak Ty:) Byś musiała ją prostowac. Ja prostuje ja po umyciu włosów jak mi juz wyschną i mam ją prosta aż do nastepnego umycia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt
Martynaa kurka dzieki.. xD Mam nadzieje ze nie bedzie az tak zle ;/ Nie moge sie zdecydowac... a macie moze jakas fotke na ktorej ktos ma krecone wlosy i grzywke na bok? ;x Jutro chce isc do fryzjera i nie jestem do konca zdecydowana... :D A wlasine.. co z reszta.. tylko gzywke, czy moze jeszcze cos? Jak myslicie? Wycieniowac czy cos? Chociaz wtedy cholercia bede imala strasznie duuzo loczkow. ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaaa
Jeśli chcesz to mogę wstawic swoje zdjęcie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt
ohh.. to bylo by milo ^_^ Jak mozesz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaaa
file:///C:/Documents%20and%20Settings/PC/Pulpit/VIP%20Marian/zdj%C4%99cia/Nowy%20folder/DSC08424.JPG Tylko się nie przestrasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaaa
Kurde coś nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaaa
Dobra to później pokombinuje:) Co do tej grzywki to moja koleżanka ma bardzo kręcone włosy i zrobiła sobie grzywke i musi ja codziennie prostowac i jak dla mnie to dziwnie w niej wyglada:/ Włosy ma kręcone od czubka głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt
No ja nie mam az tak bardzo ;p od samej glowy to nie mam.. tylko koncowki sie skrecaja.. ; D Juz w koncu nie wiem :( A ty na moim miejscu bys zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaaa
Na tym zdjęciu fajnie Ci w tej grzywce tylko że jest trochę za długa:) Wiesz ja nie chcę Ci nic sugerowac. bo później możesz żałowac i będzie na mnie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt
no a jakbym tak sciela ta "grzywke" na troszke krotsz i moze bym troszke ja wycieniowala to by blylo dobrze nie? ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaaa
No tak sądzę. Tylko raczej będziesz musiała ją prostowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt
hehe tak czy inaczej wielkie dzieki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaaa
w porządku:) A jakich kosmetyków używasz do włosów?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannnaaaa .D
Używasz ? czyli jesteś zadowolona ? musze wyprobowac ale jak długie masz włosy, że dajesz żel ?? Ja mam takie za ramiona więc jakbym dała żel to by mi to stwardło i co by z tego było a Tobue co daje że l? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaaa
Joannnaaaa .D Włosy mam tak mniej więcej do połowy pleców. Uzywam żelu żeby troche mi te włosy utrwalił że jak wyjde na dwór to nie wyglądają jak nie wiem co. nie musisz nakładac go duzo mi wystarczy tak gdzieś 1 cm. Jak dla mnie efekt jest świtny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannnaaaa .D
Aha noo to ok . ;) a to(pantin) too bardzo fajne ?? musze wypróbowaćć ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaaa
Jak dla mnie fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecone_wlosy
słuchajcie, mam problem, mam nadzieję że coś poradzicie ;)) mam włosy takie trochę kręcone, znaczy najbardziej kręcą mi się przy twarzy a mniej z tyłu, i nie wiem bardzo co mam znimi robic. Chodze spać w mokrych, ale rano jak wstaje to są okropne! Pół kręcone, pół proste i w ogóle beznadziejne, czasem prostuje, ale mam kiepsą prostownice i nie da się ich tak dokładnie wyprostować. Już nie wiem co znimi robić, teraz praktycznie cały czas czesze się w kucyka. Pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannnaaaa .D
A to dzięki, wypróbuje ;)) Hmm podstwowy bład to po co myjesz włosy wieczorem ? To najgłupsza rzecz raczej bo rano to z tego nic nie masz. Niestety dziewczyny z kręconymi mają troche problem. Najlepeij myj włosy rano. Najlepiej na tym, wyjdziesz... Ja tak muje od paru lat i jakoś nie narzekamm ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaaa
Ja też myje włosy wieczorem i mi tam to nie przeszkadza. Rano układam je tak jak pisałam juz wcześniej i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannnaaaa .D
noo to tylko pozazdrościc, że Ci się rano nie robi siano !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara8723
witam! bardzo dobrym sposobem na ładne loczki jest: po umyciu włosów nałożenie na nie zwykłej oliwki dla dzieci- nie za dużo, bo włosy będą tłuste- i rozczesać na mnie działa i są super!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mm 20
hejo :) ja tez ma akrcone wlosy tak jak i Wy ;) strasznie dlugo nie chcialy mi rosnac i przez kilka lat wciaz mialy taka sama dlugosc... bylam wsciekla bo chcialam miec dluzsze anie ciagle krociotki ;D dobre bykllow tym to ze mialam krecone prawie od goty i gdy kladam sie spac i ranioo wstawalam oczywiste ze troche sie prostowaly ale tylkoi troche i pewnego dnia.. ;D moj chlopak jakies ponad pol roku podcial mi je i urosly :)) duzo urosly lecz teraz nie sa tak krecone i prostuja sie szybciej nie mowiac juzo tym ze rano w staje i sa prawie proste ;/ nie wiem co robic... czy je podciac? bo czytalam gdzies ze podcianajc wlosy sie prosyuja.. a ja chcemiec znow tak krecone mocno, oczywiscie mam tam jakies odzywki szampon do kreconych wlosow i pianki ;) kiedys wystarczylo troche pianki i byly krecone mocno a tertaz sa krecone ale troche ;/ Prosze Was kobitki o poradee!!! Pozdrawiam cieplutko :L)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannnaaaa .D
A wiec wiadomo że jak sobie wyprostujesz to na drugi dzień ni stąi niz owąd rano będziesz miała loki . Poprostu normalnie je umyj szamponem i tak tylko trochę potrzyj ręcznikiem i nie susz suszarką i zostaw. Powinnas miec loki a jeśli nie to powtórz tą czynnośc co jakiś czas (bo nie wiem czy codziennie czy co ile tam mujesz włosy) i przede wszystkim ich nie prostuj . Tak kilka razy i powinny Ci się kecić.. Zobaczymy co z tego wyjdzie . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×