Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość Mm 20
Loczkowane Kobitki poradzcie mi :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka199te
Ja także mam kręcone włosy - uuu, trochę nas tutaj jest :) Dawniej miałam problem z blaskiem moich włosów, szperałam w sieci i znalazłam tą stronę http://www.handsomemen.pl/Tag,Utrata%20blasku%20w%C5%82os%C3%B3w.html Znacie może jeszcze jakieś inne przydatne stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka_21
Witam! Ja też mam kręcone włosy i powoli zaczynam je lubić chociaż nie jest to proste. Podobnie jak was, mnie również denerwuje jak ktoś zachwyca się moją fryzurą. żeby jako tako wyglądać po każdym myciu nakładam na włosy duże ilości pianki, żelu a czasem nawet gumy. I nie ma mowy o suszeniu suszarką bo i bez tego są strasznie suche i puszyste. używałam już wielu szamponów i odżywek ale natury nie da się ujarzmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakręt
Hej. :D Ja także mam kręcone włosy. Przeczytałam tutaj, że po obcięciu się prostują. W moim przypadku było przeciwnie. Kiedyś miałam fale od czubka głowy, a potem zrobiło się wstrętne siano.. :( Pomyślałam, że zetne je do ramion, nic nie tracę w sumie. I cud! Zaczęły się kręcić. Niby to sprężynki niby małe korkociągki, ale je lubie :D Jedynym minusem jest to, że nie mogę zrobić grzywki, bo od razu się skręca. Stosuję Nivea do fal i skrętów - bardzo dobra rzecz :D Kiedy myję włosy to nie suszę, bo skończyłoby się to strasznie - czekam aż wyschną. Moczę je co rano, bo wtedy mogę chodzić w rozpuszczonych. Tylko z czasem zaczął się pewien problem, z tyłu robią się tylko fale, a nie sprężynki.. Jakieś pomysły? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannnaaaa .D
Masz idento jak ja .; ) Ni9e susze, czasem rano mocze ale przważnie muję. I jak wiadomo pomoczę to z tyłu sa fale, ale nie przejmuj się ja tam mam zawsze i tak nawiasem to z tym się nie da nic zrobićć ;// najgorsze co mozę być1 :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakręt
Aaa! Ścięłam włosy.. na razie są krótkie. I wygladam nieco głupawo, ale zobaczymy jak to się potoczy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokmanka
hej dziewczyny :). również posiadam kręcone włosy , tylko mam jeden problem ... jeszcze nie dawno , w styczniu włosy znakomicie mi się układały, natomiast teraz jest gorzej ... czy to może osłabienie z powodu pogody , zimy oraz noszenia czapek? czy też może potrzeba jest zmiana kosmetyku? Cóż, moja pianka i szampon raczej mi odpowiadają , także nie wiem czy zmiana jest konieczna , jednak być może to przez to osłabienie? w poniedziałek idę do fryzjera to zetnę z 1cm włosów , grzywkę i mam nadzieję , że będzie lepiej :). błagam pomóżcie mi!!! jakaś porada coś w tym stylu , historie z własnego doświadczenia itp. A jeśli to nie kwestia kosmetyku to może po prostu przeczekam zimę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokmanka
a jeszcze coś! słyszałam, że kosmetyki z Joanny do kręconych włosów są dobre , ale nie używałam , czy możecie mi coś doradzić? nie chciałabym czegoś drogiego, może coś w przystępnej cenie , lecz jeżeli jest jakiś jeden ( droższy) , porządny kosmetyk do włosów bardzo proszę polećcie coś !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youandme
ja też mam kręcone włosy...i wiem,że układają się tylko wtedy, gdy są dobrze nawilżone, ale tak fest:D nie natłuszczone, nawilżone;) dla mnie dobre sa te pomarańczowe z loreal, elseve, do zniszczonych, suchych i do łatwgo rozczesywania, odżywka i szampon, mam po tym ekstra włosy, mówię:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokmanka
dzięki youandme :). ale jaki masz skręt ? taki bardzo czy taki mhmm jakby to ująć w sam raz? mi włosy kręcą się 2 lata dopiero i nie wiem w jak i dlaczego zaczęły to robić , w każdym razie mój tata ma kręcone , więc to po nim :). ja mam dość grube loki na całą długość i zauważyłam , że kręcą się coraz bardziej (nie zapeszając :D). zobacze kosmetyki , które mi poleciłaś ;). mam jeszcze jedno pytanie , używasz pianek , żelów czy coś w tym stylu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanadrat
czeeesc dziewczyny! kurde, mam problem heh od malego mam falowane wlosy i je zapuszczalam ale ze bylam glupia mialam je codziennie dokladnie rozczesywane i w podstawowce mialam juz 'szope' strasznie wygladaly, nie daly sie ukladac (mialam je do ramion). teraz jestem w lo wlosy mam dlugie, mniej wiecej na cala dlugosc plecow, od jakiegos roku staram sie je prostowac suszarka prostujaca i kosmetykami i owszem, nawet sie prostuja ale nie moge nic z nimi zrobic bo strasznie sie PUSZA... kazdy fryzjer mowil mi ze po scieciu bede miala jeszcze gorzej spuszone, ale ostatnio fryzjerka powiedziala mi ze moglabym je lekko wycieniowac i uzywac kosmetykow na loki i beda sie ladnie krecic... jak myslicie co mam robic? juz mam ich dosyc, nie moge ich ani rozpuscic ani normalnie w kucyk wziasc bo sa caly czas spuszone... boje sie ze jak je scieniuje to beda jeszcze gorzej wygladac... pojutrze ide do fryzjerki niech mi to zrobi juz jestem zbyt zdesperowana, tylko jakie kosmetyki byscie mi radzili uzywac potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręcioł
Witam.Ja też mam kręcone włosy takie loki i sprężynki mój problem polega na tym, że dla facetów nie ma odpowiednich szamponów do włosów kręconych ( moje są do ramion ) w związku z tym proszę o pomoc jakiego szamponu używacie i ewentualnie odżywki aby łatwiej je rozczesać bo po umyciu to wyrywam ich z milion:-D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja Wam bardzo zazdroszczę
Od zawsze mam proste włosy i marzę o lokach. Kręcone włosy są moim zdaniem najpiękniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezs1
Odpowiedź dla kręcioł. To prawda nie ma szamponu do włosów kręconych dla mężczyzn. Mam dla ciebie radę kup szampon dla kobiet.Szampon nie odróżnia czy włosy które myje są włosami kobiety czy mężczyzny:) Ja od paru lat jestem wierna temu samemu szamponowi do włosów kręconych firmy NIvea. http://www.nivea.pl/products/show/9229 Niestety szampon z niższej półki cenowej istnieje tylko tej firmy,ale zaznaczam ,że cena nie ma nic do rzeczy.Myłam włosy szamponami droższymi i mogę śmiało powiedzieć ,że cena nie jest wyznacznikiem jakości.Zatem polecam raz nie zawsze dwa razy nie często . Mężczyzna z kręconymi włosami też może myć tym samym szamponem co kobitki:) Ja jeszcze używam odżywki z tej samej serii tylko że nie nakładam go na 5 minut tylko na 15 minut spłukuje i włala są pięknie nawilżone. Włosy kręcone potrzebuja nawilżania i nie od czasu do czasu tylko za każdym razem kiedy są myte.Pozdrawiam wszystkie kręcioły.Kobitki i mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczek_07
Czesc dziewczyny, wiem, ze ktoras z Was juz pisala o tym na forum, ale mam do Was pytanie w zwiazku z prostowaniem sie wlosow kreconych po tabletkach antykoncepcyjnych. Kiedys mialam slicznie krecone wlosy, podsuszalam je tylko suszarka z dyfuzorem, a teraz sa poprostu beznadziejne... wogole nie chca mi sie krecic i do tego sa oklapniete... wrecz sa calkiem proste! od ok. roku zazywam tabletki antykoncepcyjne. na poczatku byly to yasminelle, potem zmienilam, ale niedawno znowu wrocilam do yasminelle co pogorszylo sprawe, bo teraz sa prawie calkiem proste... czy wiecie moze czy wlosy po jakims czasie wroca do poprzedniego stanu i znowu beda sie krecic?? czy moze dopiero po odstawieniu pigulek? dziekuje za wszelkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczek_07
Czesc dziewczyny, wiem, ze ktoras z Was juz pisala o tym na forum, ale mam do Was pytanie w zwiazku z prostowaniem sie wlosow kreconych po tabletkach antykoncepcyjnych. Kiedys mialam slicznie krecone wlosy, podsuszalam je tylko suszarka z dyfuzorem, a teraz sa poprostu beznadziejne... wogole nie chca mi sie krecic i do tego sa oklapniete... wrecz sa calkiem proste! od ok. roku zazywam tabletki antykoncepcyjne. na poczatku byly to yasminelle, potem zmienilam, ale niedawno znowu wrocilam do yasminelle co pogorszylo sprawe, bo teraz sa prawie calkiem proste... czy wiecie moze czy wlosy po jakims czasie wroca do poprzedniego stanu i znowu beda sie krecic?? czy moze dopiero po odstawieniu pigulek? dziekuje za wszelkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja do niedawna miałam włosy lekko kręcone, z tendencją do puszenia się...drazniło mnie to bardzo, ale to co mam teraz na głowie to jakiś koszmar...nie wiem, czym ta zmiana jest spowodowana...myslę, że jakiś produkt którego uzywam tak zadziałał...ale do rzeczy: myję włosy codziennie wieczorem...czasem je kręcę na szczotkę, innym razem używam prostownicy...a najczęściej zostawiam do wyschnięcia...niezaleznie od tego co zrobię z nimi wieczorem, rano wyglądają jak brudne...są matowe, oklapnięte, proste. Od niedawna zaczęłam używać szamponu z rumiankiem, żeby troszkę je rozjasnić...szampon jest zwykły, z tych tańszych bo akurat robiłam zakupy w osiedlowym sklepie, po myciu odżywka Syoss do spłukania a przed czesaniem jedwab...z tym że jedwabiu używam od lat, więc to chyba nie on jest przyczyną...jak myslicie czy to wina szamponu czy odżywki? :O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakręt
Cd tabletek antykoncepcyjnych, to nie mam pojęcia. Ale cd pani z góry, to zastanawiam się nad prostownicą. Moje włosy po częstym prostowaniu maksymalnie sie wysuszały i przetłuszczały, a więc może to jej wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
bralam przez 5 lat tabletki anty,i faktycznie po jakimś czasie moje kręcone wlosy tez wyprostowały sie ale nie wiązalam tego nigdy z tabsami,myślalam że po prostu same tak sie zmienily.Odstawilam teraz tabletki to zobacze co sie będzie dzialo,czy wróca do dawnej formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrin95
Witam:) Ja też mam kręcone włoski... Oczywiście jak większość pań tutaj wcześniej codziennie je katowałam prostownicą itp ale przeszło mi:D zobaczyłam plusy, np że nie musze sie codziennie czesać;P Jeżeli chodzi o pielegnacje to używam szamponu tego dla dzieci "kaczuszka" czy coś takiego taki żółty... dzieki niemu sa mieciutkie:) później odżywka i troszke jedwabiu żeby były lśniące:D I ja rozczesuje je tylko przed umyciem. spryskuje je woda i rozczesuje później myje i ewentualnie troche pianki można użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_A
Ja mam włosy te takie nijakie. Myję zawsze szamponem head&shoulders (bo zawsze mi się dobrze włosy pienią po nim i nie mam łupieżu dzięki niemu). I od niedawna nie używam ŻADNYCH kosmetyków typu odżywki itp., bo mam suchą skórę głowy i to tylko pogarszało sprawę. Czeszę włosy i śpię w takich wilgotnych. Rano jak się budzę to włosy mam ani proste, ani falowane, ani kręcone- takie jakieś poplątane. Robię lokówką loki (ale takie 'rozciągnięte' a nie takie małe sprężynki) dotąd dokąd dosięgnę, z tyłu mam najczęściej trochę sianowate włosy ale falowane. A na górze, mam włosy proste. No i w szkole, nie dość, że włosy u czubka głowy się puszą to jeszcze te loki robione lokówką 'zawijają' się w jeden 'lok'. Jak wysuszę suszarką to już mam takie siano, że pozostaje tylko prostować. Najlepiej wyglądam, jak wyprostuje włosy i zmoczę tak od połowy włosów na noc. Wtedy rano mam takie falowane, ale nie napuszone i bardzo ok, to nic z nimi nie robię już. Może jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaaa
Mala_A. Ja na twoim miejscu nie kładłaby się spac z mokrymi włosami tylko poczekałabym az mi wyschnął. Spróbuj może uzywac odżywki bez spłukiwania np pantene sprężyste fale i loki (polecam naprawde dobra) Wgniatasz ja na wilgotne włosy i czekasz aż wyschnął. Myśle że to pomogłoby ci. Ja natomiast mam taki problem iż z tyłu włosy nie chcą mi się kręcic może ktoś ma jakąś radę dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_A
Wczoraj pozwoliłam, żeby mi wyschły w ciągu dnia i miałam bardzo napuszone, to już wolę spać z mokrymi, wtedy rano jak się budzę to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannnaaaa .;D
ee nie ma na to metody moja droga ;) Ja mam piekne zboku i w ogóle mniej więcej takie fajne loki a z tyłu tylko takie nie wiadomo co ... :| Noo ale kręconki tak juz maja ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaaa
ehh jakos to zniosę...Chociaż wolałabym żeby całe się kręciły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannnaaaa .;D
Tez bym chciałą miec takie z tyłu ale za to z przodu nie moge narzekać. Mam takie spręzyny, że wszyscy myslą ze to lokówką robie ... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falowana
Ja natomiast stosowałam szamponu i odżywki do włosów kręconych a potem jeszcze mocną piankę też taką specjalną do utrwalenia loków i suszyłam włosy suszarką z dyfuzorem :P efekt był piorunujący :P naprawdę się podobało :) tylko dużo czasu zajmowało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakręt.
Na pewno jest na to jakaś rada. Koleżanka nakłada z tyłu więcej pianki i wtedy nakręca na palce, jednak u mnie to nie skutkuje ;| Radzę mocno wycieniować, od czasu obcięcia tył mam dużo lepszy. ^^ PS mi suszarka z dyfuzorem strasznie puszy (mimo, że używam szamponu, odżywki i pianki), więc osobiscie nie polecam. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannnaaaa .;D
do falowana : To fajnie jak CI pianka pomaga bo ja mam strasnzie geste włosy i jak dam pianki to one nie sa takie normalne maja ofekt takich wysuszonych i posklepjanych i nie wiadomo co to jest. kiedyś miałam taką jedynąfajną suszarke z dyfuzorem noo ale się zepsuła i pamiętam ż emogłam normlanie suszyć i było ok. Ale jak susze normalnie to loki mi się tracą ... ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrin95
suszarka z dyfuzorem to świeta sprawa:) mi pianka bardzo pomaga, szczególnie z rana jak wstane:D najlepiej iść do dobrego fryzjera. który dobrze je zetnie żeby sie ładnie układały... mi kiedyś fryzjerka obcieła grzywke (idiotka)... wygladałam jak...... ehh ale włoski odrastaja i już jest super:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×