Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość IzuŚka =)
Ja też nie mam łatwo.. mam włosy w sumię nijakie bo tak ani prostę ani kręcone nijakie poprostu i nie wiem co używac może tu mi ktoś coś poradzi bo tak od nasady mam dośc proste ale od połowy mi się kręcą. Nie posiadam dyfuzora i nie wiem czy to dobra sprawa ? ale gdy rano wstaje mam tz.szopę ale i jak wysuszę suszarką też a gdy używam pianki to na drugi dzień wygląda jak bym je miała nad zwyczajniej tłuste ;( proszę o pomoc .. to dla mnie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc ja mam problem z grzywką. Mam bardzo kręcone włosy, w sumie przy głowie nie kręcą się aż tak bardzo ale są sianowate i nie bardzo wiem co mi się z nimi zrobi gdy je zetnę. Czy się skręcą? Czy będą proste? Nie mam zielonego pojęcia. Boję się, że zrobi mi się z tego siano i będą stać na wszystkie strony. Ogólnie do moich włosów się już przyzwyczaiłam, używam szamponu i odżywki do spłukiwania z nivea, oraz do układania włosów pantene do loków i jestem zadowolona. Używam tego bardzo długo, chyba już rok będzie. Ktoś wcześniej wspominał, że z tyłu włosy nie są do końca pokręcone.. Ja też tak miałam, na wierzchu były takie sianowate, a dopiero pod spodem były ładne loki. Dlatego co jakiś czas je cieniuję, właśnie dzisiaj idę do fryzjera i zastanawiam się nad tą grzywką. W sumie gdyby nie wyszła, mogłaby ściąć ją bardziej i bym ją prostowała ale i tak pewnie stchórzę. ;p Co sądzicie? A więc pozdrowienia dla wszystkich loczków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaaaaaaaaaaa
hejka mam problem bo włosy kręcą mi się jakieś dwa lata....... nawet mi się to podoba tylko ze raz prostują się z tyłu,raz z boku raz są śliczne za chwile spuszone a najgorsze że kręcą się od polowy głowy... macie jakieś rady jak je ściąć i jak układać? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrula
Hej ja też jestem kręciołkiem ;] kiedy bylam mała miałam bardzo ładne spiralki ale wypadały bardzo wiec mama ściala mnie na chłopaka ;] pozniej zapuszczalam wlosy i juz ładnie sie kręciły(lat 20) ale rok tem ścielam dość mocno - do ramion i już sie tak nie kręcą ;( polećcie coś na jakieś preparaty podkreślające skręt (problemów z przesuszaniem nie mam, chodzi o sam skręt) ;] Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam się zapytać o pastę murray superiors, czy ktoś z was używal tej pasty dla murzynow? bo ja ja kupilam, ale po nalozeniu mam tluste wlosy;/ i wlasnie nie wiem jak powinnam tego uzywac ,zeby bylo dobrze;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalkunia
Szczerze powiedziawszy cieszę się, że mam kręcone włosy przynajmniej mamy oryginalne fryzury. Mi w prostych włosach nie jest ładnie dlatego ich nie prostuję, wolę zainwestować w skręt. Choć minusem jest to, że jak jest mokro i wietrznie to nie moge rozpuścić włosków to i tak je uwielbiam. A ostatnio odkryłam kosmetyk, który zrobił cud z moimi włosami jest to Tigi choć na początku chciałam go wyrzucić. Chodze spać w mokrych włoskach ugniatając je i rano wstaję zakręcona. Szkoda, że w pracy muszę je spinać, jak juz zepnę to po lokach:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuskaffka
Ja mam kręcone włosy odkąd je ścieniowałam (prawie 3 lata). Podobają mi się proste włosy, o taak <3 no ale trzeba się przyzwyczaić ; D. Rozczesuję tylko PRZED myciem włosów. Ja myję włosy szamponem zazwyczaj odżywiającym, daje odżywkę do spłukiwana z Nivea, a później maskę regenerującą z Garniera (też do spłukiwania). Później nie suszę tylko nakładam ręcznik na głowę i czekam aż wchłonie wilgoć ii.. idę spać ;D Rano mam ni to proste ni to kręcone, więc spryskuję je wodą i lekko zgniatam dłońmi, żeby się ładnie pokręciły :). I później na wilgotne troszkę pianki, do loków lub dodającej objętości i co najważniejsze NIE ROZCZESUJE! Potem loczki schną i mam piękne sprężynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synia
ja tez mam kręcone i co kolwiek stosuję to i tak zaraz robi mi się siano. Już sie zastanawiam (dzieki za podpowiedź) o zabiegu na wyprostowanie włosów.. ale sama nie wiem co lepsze. Moze faktycznie jest jakiś sposób aby siano nie było sianem :P buziaki lokate ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalkunia
a może wystarczy polubić swoje włosy?? Gdzie się nie obrócę widzę osoby z prostymi włosami natomiast kręciołów z świeczką szukać. Po co zmieniać naturę, skoro ona nam dała takie włosy to widocznie z takimi jest nam najładniej więc po co prostować?? Też przez jakiś czas prostowałam ale w końcu zaakceptowałam swoje włosy takimi jakie są, wystarczy zainwestować w dobry kosmetyk podkreślający skręt i odpowiednie nawilżenie a nasze pukle będą niesamowite i piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh moje włosy do 14 roku życia były idealnie proste, pózniej zaczeły sie zmnieniać, puszyć, nie wiadomo co... ich magiczna metamorfoza trwa już kilka ładnych lat i wciaż nie doszły do pełnego skrętu a jedynie do falowania i to z efektem napuszonego stogu:P za to ja dochodze powolutku to różnych metod panowania nad tym:P ale bez spektakularnych efektów- dużo jednak daje odpowiednie ścięcie i stąd moje pytanie: czy jakaś dziewczyna może polecić fryzjera z KRAKOWA który potrafi dobrze przystrzyc takie włoski??? Piszcie też co Wasi fryzjerzy mówią na temat cięcia włosków kręconych i puszących sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titaa
Mam do pasa krecone wlosy i chce see je pocieniowac..doradzcie mii:P boo chyba mysle ze beda sie lepiej krecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titaa
Mam do pasa krecone wlosy i chce see je pocieniowac..doradzcie mii boo chyba mysle ze beda sie lepiej krecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dlatego pytaam : co mówią Wasi fryzjerzy? bo mnie jeden mówi ze absolutnie żadnego cieniowania i "szarpania" włosów bo sobie wzajemnie przeszkadzają i się puszą więc każda warstwa włosów ma mieć swój poziom i być równiutko ścięta, inni zaś mówią jak Titaa, ze wycienoiowane są lżejsze i wobec tego maja lepszy skręt:/ no i nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msanabel
tez mam krecone włoski, zreszta jak wy wszystkie ;) ja mam z nimi taki problem ze strasznie trudno sie rozczesuja :( ale robie sobie samodzielnie taka odzywke (nafta kosmetyczna, żółtko, olejek rycunowy i sok z sytryny) nakladam ją ok 20 min przed myciem wlosow i są jedwabiste w dotyku, odzywione, maja zdrowy połysk, ładnie sie kreca i o wiele lepiej mi sie je rozczesuje po myciu bo pozniej jak mi wyschna to juz ich nie czesze wogole, tylko dla uzyskania lepszych loczkow, sciskam kosmyk wlosow w w garsci i tak jakby je zgniatam jak sa jeszcze mokre. do tego stosuje wlasnie szampon z RADICAL i jakos jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka ma kręcone włosy ;) Kiedy chce bardziej podkreślić loki to używa pianki do włosów z NIVEA :) Ale kupiła sobie ostatnio prostownicę na kalamis.pl i kiedy wyprostowała włosy prawie jej nie poznałam! :) Dziewczyny które mają kręcone włosy wyglądają naprawdę fajnie jak od czasu do czasu prostują włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też kręcona
Ja nosiłam włosy do ramion, które zawsze związywałam. Po umyciu były ok. ale na drugi dzień, siano. W końcu wycieniowałam włosy na całej długości, odrzuciłam szampony z silikonem. Myje włosy najtańszymi szamponami polskimi. I zamiast balsamów i żeli nakładam na włosy kisiel z siemienia lnianego. Nie spłukuję. Oprócz tego miele siemię i zalewam ciepła wodą i wypijam. Oprócz pięknych i lśniących włosów, mam ładną skórę i mocne paznokcie. Zero siana na głowie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i moje krecone
ja tez mam krecone wlosy, i ogolnie jestem zadowolona, gdyby nie to, ze sa bardzo cienkie i podatne na wilgoc. I jak pewnie niejedna z was, zauwazylam, ze dobre ciecie moze naprawde zdzialac cuda. Na moich wlosach, doslownie centymetr roznicy tu czy tam, robi ogromna zmiane. Oczywiescie ukladaja sie jak chca, maja swoje humory, i po myciu moge sie tylko modlic, zeby tym razem udalo mi sie je fajnie ulozyc. Zrezygnowalam ze wszystkiego co zawiera silikon i inne zabronione w pielegnacji wlosow kreconych srodki. Caly czas szukalam jednak jakiegos cudownego specyfiku, ktory zawsze pozwoli mi je ulozyc tak jak chce. I ostatnio zaczelam po myciu uzywac zelu do ukladania wlosow, dla mezczyzn (!!!), takiego najslabszego, z Loreala, daje im troche podeschnac, pozniej susze suszarka, i kiedy jeszcze sa troche wilgotne, nakladam odrobine kremu do stylizacji wlosow kreconych z tej samej firmy i susze suszarka ugniatajac wlosy z glowa na dol. I powiem wam, ze efekty sa super. Wczesniej uzywalam samego tylko kremu i efekt byl ok tylko tuz po umyciu. Nie bylo mowy zeby nastepnego dnia wyjsc w rozpuszczonych. Od kiedy uzywam zelu dodatkowo, mam fajnie podkreslony skret, wlosy nie sa sklejone jak po mocnym zelu do wlosow, a efekt utrzymuje sie az do nastepnego mycia, czyli przez jakies 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibee
Hej!! Ja uwielbiam swoje kręcone włosy, ale mam z nimi pewien problem. Tzn ja je od zawsze zapuszczam i one nie chcę mi urosnąć. Jak troche mi podrosną to za chwile się łamią i przy czesaniu jestem cała w kilku centymetrowych kawałkach włosów. To pewnie wynika z wyszuszenia... Czy macie jakieś ulubione kosnetyki do włosów kręconych, żeby je nawilżyć i odżywić. One muszą mi wreszcie urosnąć!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquila30
Ja o moje kręciołki dbam stosując fluid osmo - fantastycznie podkreśla skręt, włoski są lśniące, odżywione i co najważniejsze nie plączą się. W końcu nie muszę wstawać 2 godziny wczesniej żeby nie wyglądać w pracy jak szop pracz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtunia
A ja mam mocno falujące się włosy, które pod wpływem wilgoci czy deszczu natychmiast kręcą się jak szalone ;) Bardzo tego nie lubię i kiedy mogę - prostuję włosy lub kręcę prostownicą, tak aby normalnie wyglądały ;) No i oczywiście, pianka do włosów jest bardzo przydatna, albo suszarka z dyfuzorem lub gruba okrągła szczotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roma85555
ja uzywam lokówko prostownicy babyliss'a . moje wlosy nie sa ani do konca krecone ani proste - falowane ale predzej wychodza loki niz sie prostuja wiec sie zaliczam :P ta lokowko prostownica jak dla mnie jest rewelacyjna a jak na dwa w jednym moim zdaniem tania http://www.splendore.pl/ProstownicoLokowka_BA B_2071E__p7592.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfitqw_45
roma swietna jest ta prostownica :) tez ja mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukam pomocy ponieważ od urodzenia mam kręcone włosy i jest to moim utrapieniem. Marzę o prostych włosach, prostownicą trochę je wyprostuje ale zaraz potem są one kręcone. Już raz prostowałam " trwale" u fryzjera ( płyn bardzo mocno działający - coś jak trwała ondulacja na bazie chemi) ale zraz po wyjściu od fryzjera włosy mi się pokręciły. Mam czarne, bardzo, bardzo grube włosy - przypominają czarną żyłkę dlatego pomyślałam że wyprostuję je płynem firmy Soft sheen Carson Dark and lovely kupionym w AFRO SHOP w Niemczech. Jest to preparat dla włosów murzyńskich i nie bardzo wiem jak zadziała. Czy któraś z was słyszała o tym produkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestaw encanto
NAJLEPSZA FORMUŁE ZAPEWNIAJACA NATYCHMIASTOWY I DŁUGOTRWAŁY EFEKT KURACJI OPARTY NA KERATYNIE.KERATYNA- NATURALNE BIAŁKO BUDULCOWE WŁOSÓW REGENERUJE JE, ODMŁADZA, ELIMINUJE PUSZENIE SIĘ I ZWIJANIE W LOKI. ENCANTO TERAPIA JEST NATURALNA (NIE CHEMICZNA-TRWALA PROSTUJACA WLOSY), ŁAGODNA, MOŻNA JĄ STOSOWAĆ DO KAŻDEGO RODZAJU WŁOSÓW Z PASEMKAMI I PO TRWAŁEJ. METODA KERATYNOWA NIE INGERUJE W WE WNĘTRZE WŁOSA (A WIĘC NIE NIE MA RYZYKA ZNISZCZENIA JEGO STRUKTURY!!!).POLEGA NA ZAPRASOWYWANIU W PASMA WŁOSÓW KERATYNY, KTÓRA SZCZELNIE OTACZA WŁOS. DZIĘKI TEMU DOCHODZI DO WYGŁADZENIA WŁOSÓW I ZREDUKOWANIA ICH NADMIERNEGO PUSZENIA SIĘ WLOSOW. . EFEKT UTRZYMUJE SIĘ OD 3 DO 5 MIESIĘCY W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU WŁOSÓW ( GRUBE, KRĘCONE), ILOŚCI ZABIEGÓW CHEMICZNYCH (KOLORYZACJE, ROZJAŚNIANIE) WYKONANYCH PO TERAPII. RÓWNIEŻ WPŁYW MA CZĘSTOŚĆ MYCIAWŁOSÓW. CENA TAKIEG ZABIEGU W SALONIE - WACHA SIĘ OD-400-1000zł DO KAZDEGO ZESTAWU DOLACZONA JEST INSTRUKCJA W POLSKIM JEZYKU!!!WLOSY WYGLADAJ ZDROW SĄ PROSTE, LSNIACE !!!. posiadam w sprzedarz zestawy encanto do brazil WRAZIE PYTAN PROSZĘO KONTAKT TEL.: 793491339 E-MAIL:MONIA-KLAUDIA@WP.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonynos
Cześć,też jestem z tych "pokręconych". Mam jedno pytanko. Kiedy myjecie włosy? Wieczorem czy rano? Dla mnie wielkim problemem jest mycie włosów rano,bo bardzo długo schną. Z tego, co tu czytałam dużo z Was używa żelu. Muszę wypróbować.Sama nie mam jakiegoś sposobu na loki, ponieważ brakuje mi czasu na zabawy z nimi. Po umyciu włosów wieczorem wiążę je w dwie kitki. Wstaję rano,rozwiązuję kitki i są gotowe. W wakacje będzie czas na eksperymenty. Bardzo proszę o szybko odpowiedź na pytanie :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napuszona
Hej Wam :) Ja też posiadam kręcone włosy, mocno się kręcą. Mam je do ramion, a gdy wyprostuję do środka pleców. Prostuję co ok. 2 tyg., bo inaczej tragedia :( Włosy myję wioczorek szamponem Timotei do włosów kręconych, odżywkę Wella Repair. Rano codzień modeluję je na piance Shockwave. I tak efekt jest tragiczny, związuję je w koka najczęściej :/ Polećcie mi jakiś szampon i odżywkę do włosów kręconnych ;) Albo prostujący, lub wygładzający ;) Pzdr ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDRADZĘ CI TAJEMNICE
powiem tak... masz dość loków? Idź na rebonding do fryzjera pożegnasz je na tyle, do póty Ci nie odrosną. Chcesz mieć loki ale nie wiesz jak o nie dbać? Powiem tak, nie mam zielonego pojęcia jaki efekt chcesz osiągnąć. Żeby wyglądać jak gwiazda z okładki co najmniej 3 godziny dziennie przed lustrem z WŁOSAMI KRĘCONYMI...WIĘC NIE OCZEKUJ ode mnie cudów!!! używaj tyle odzywek , masek, pianek, żeli , wosków ile masz i na ile cię stać - loki to najbardziej suche włosy na ŚWIECIE , koniec ich tajemnica została odkryta. BROŃ BOŻE SUSZARKĄ JE SUSZYĆ = ile byś odzywek nie dała to i tak się będą okropnie puszyć. Niestety...Bóg Cię stworzył wyjątkową, abyś o nie dbała jak masz proste - to znaczy że Bóg wiedział, że o nie będziesz dbała. CZUJ SIĘ WIĘC WYJĄTKOWA;) Pokochaj loki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lepka
hej! tez mam kręcone włosy i uważam, że każda dziewczyna która ma kręcone włosy po prostu ma je suche już taki ich urok) prostuje je czasami ale dobry efekt maja dopiero na trzeci dzień jak je wyprostuje wgl. mi się nie przetłuszczają no chyba ze jak są proste . Myje włosy różnymi szamponami a odżywki używam z syoss takiej żółtej albo pomarańczowej. Jak je chce mieć rozpuszczone to jest jakaś masakra bo wyglądają okropnie dlatego spinam je z boku w kucyka , prostuje grzywkę na bok i tego kucyka spinam byle jak wsuwkami w fajnego koka a z boku przypinam kwiatka z materiału:) bardzo ładne wygląda wszyscy pytają jak zrobiłam koka i upięłam włosy a to tylko niezdarne wpięcie wsuwek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×