Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Gość spreżynki
Ja mam sprężynki i wszystkim się one podobają , a mi zależy kiedy. Ale zawsze tak jest że ten kto ich nie ma to by chciał mieć a kto je ma to by nie chciał. Ale prostsze są łatwiejsze , bo możnaa je swobodnie czesać i wgl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZADOWOLONA !
Hejkaa ;-) Dziewczyny, znalazłam super rozwiązenie na moje włosy. Mam je do ramion, sprężynki. Sposób : 1. Umyj włosy szamponem SYOSS SMOOTH & FIX, następnie użyj odżywki SYOSS SMOOTH & FIX. szampon ok. 15 zł odżywka tyle samo. 2. Nałóż na nie lotion SYOSS SMOOTH & FIX ok. 15 zł 3. Nakręć włosy na wałki średniej grubości (jak kto woli, mogą być grube ;)). 4. Idź spać w tym ;D 5. Rano rozpuść najpierw jedno pasmo i prostownicą DELIKATNIE po nim przejedź, żeby ich całkiem nie wyprostować. I tak po jednym rozpuszczaj i DELIKATNIE prostuj . 6. Całość spryskaj lakierem SYOSS SMOOTH & FIX i gotowe ! :-) Uwierzcie mi, warto, naprawdę warto kupić prosukty SYOSS z tej serii, loki piękne się układają. Nawet nie pochłania zbyt wiele czasu :-) Ja sama na rozpuszczanie, prostowanie i układanie przeznaczam ok. 30 min i spokojnie się wyrabiam :-) Mam nadzieję, że pomogłam, Pa xoxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokrecona głowa
Słuchajcie dziewczyny ,kupcie szampon nivea do lokow , odżywke do lokow tez z nivea, jakis zel i spray , suszarka z dyfuzorem i jest git nic nie suche i nic nie spuszone!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy kręcone są bardzo delikatne i bardziej podatne na zniszczenia niż proste włosy. Należy unikać ich prostowania, suszenia suszarką (po nim niezła szopa). Używać kosmetyków nawilżająch, gdyż tego typu włosy są z natury bardziej suche. Lepiej też do stylizacji kręconych włosów sprawdzi się guma niż żel. Żel dodatkowo może wysuszyć włosy. Polecam też olejki na włosy np. kokosowy. Włosy go kochają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..;]
ja używam szamponu dove, bardzo dobrze nawilża i nie plącze włosów :) potem nakładam odżywke ze spłukiwaniem z tej samej serii. raz na tydzień funduję im maseczkę nawilżającą którą kupiłam u fryzjerki. Używam pianki wella - stylizacja na gorąco, ponieważ zawsze suszę je suszarką. inaczej robi mi się szopa. a po wysuszeniu się super trzymają i nie puszą. tylko trzeba suszyć je od góry :) czasami pryskam lakierem welli - ale tylko na jakieś wyjścia. w dodatku mam włosy farbowane na blond ale mimo to nie są przesuszone i się ślicznie układają. próbwałam różnych odżywek do kręconych włosów, ale żadna się nie sprawdzała. im dłuższe mam włosy tym ładniej się skręcają;d maseczka jest profesjonalna i nie droga firmy sleek line starcza naprawdę na długo, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokla007
precz z pseudo reklamami o prostowaniu włosów ,to post dla kobiet które kochają swoje loczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curlywine
Witam wszystkie posiadaczki kręconych włosów. Dziewczyny proszę Was nie ma gorszej broni na włosy niż PROSTOWNICA. Kiedyś byłam na tyle głupia,że prostowałam włosy przez 3 lata ; głównie dzień w dzień. Przez co moje włosy osłabiły się. Od jakiegoś roku nie sięgnęłam po prostownicę ,bo stwierdziłam,że moje loki są cudowne. Dużo osób (nawet obcych) podchodzi do mnie i się wypytuje czy to moje naturalne czy też robione u fryzjera : ). To dla mnie komplement. Oznacza ,że mało jest kobitek z precyzyjnie skręconymi włoskami. Osobiście w takiej fryzurze czuję się bardzo dobrze. Włosy myję rano , zazwyczaj używam Biosilku (szampon i odżywkę) ,a później nakładam jedwab. Suszę je suszarką z termo-protektorem,ale pomimo wszystko dzisiaj zauważyłam,że ich kondycja się nieco pogorszyła,bo zrobiły się suche. Dlatego weszłam na te forum ;) poczytać jakie macie patenty. Generalnie co do mycia to unikam wieczorem ,bo jak pójdę spać w nieco wilgotnych włosach, to rano nie ma opcji abym je ułożyła. Są to loki,ale oklapnięte i wtedy mam wrażenie (bynajmniej z mojego punktu widzenia) ,że nie wyglądają wtedy ,aż tak wspaniale. Kręcone włosy są dobre ,bo nie trzeba czegoś z nimi cudować, upinać ,etc. rozpuszczone wyglądają magicznie. LOKI TO STYL ŻYCIA! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczek90
Również mam kręcone włosy. Mam z nimi wiele problemów, bo nie wiem jak je układać i pielęgnować by włosy były uniesione, a loki elastyczne i nie rozwalały się tak szybko. próbowałam już różnych sposobów. W tej chwili używam odżywki Pantene pro-v podkreślających skręt loków oraz pianki Taft do włosów kręconych lub odżywki Wella pro series (nawilżającej i zapobiegającej puszeniu), kremu Joanna podkreślającego skręt loków i pianki Taft. Piankę wgniatam w wilgotne włosy (przesuszone jedynie ręcznikiem) i pozostawiam do wyschnięcia. Gdy użyję suszarki z dyfuzorem loki mają zupełnie inny kształt, może nie są brzydsze ale na pewno nie sa tak gładkie, bardziej się puszą no i są mniej trwałe. Zaleta jest fakt, że po wysuszeniu sa bardziej uniesione u nasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curlywine
Ja nie używam pianki, bo zauważyłam,że od tego włosy jeszcze bardziej się przesuszają. Jestem osobą,która zbytnio nie wierzy reklamom także te wszystkie cud kosmetyki,które "stylizują" Twoje włosy bez przesuszania i obciążania to zazwyczaj pic na wodę : ). Wolę dołożyć pieniądze i kupić coś bardziej wydajnego. Jak już wspominałam zazwyczaj stosuję Biosilk , aktualnie nie ,bo moje włosy mi wypadają także muszę używać leczniczych szamponów. Ja na podniesienie włosów u nasady mam dosyć śmieszny ,ale za to w moim przypadku sprawdzony sposób... otóż jak je ułożę wedle mojego uznania nachylam głowę do dołu przerzucając wszystkie włosy, podsuszam je suszarką i w tym czasie zazwyczaj spryskuję je lakierem. Następnie podnoszę głowę "podsuszam" ponownie włosy i kiedy unoszą się od ciepłego powietrza spryskuję je lakierem. Wtedy są lekko uniesione i u mnie zazwyczaj taki efekt utrzymuje się na kilka godzin. Czasami czynność powtarzam jak mam okazję : ). Swego czasu też używałam szampon Pantene Pro-V . Włosy na pozór "uniesione",ale na kondycję mi nie posłużył jak i skórę głowy. Pozdrawiam : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaxo
Ja używam cały czas szamponu z dove albo nivea oczywiście do kręconych włosków. Niestety teraz od tych czapek i ogrzewania strasznie mi się przesuszyły, lekko się puszą.:( Nie chce ich ścinać, bo mam za łopatki. Koleżanka mi poleciła szampon naturalny z aleppo. Mam zamiar wejść lada dzień do mydlarni u franciszka i go kupić. wgl, znacie te aleppo,bo widzę że dużo kobitek o tej marce na forach pisze.Dają rade ich rzeczy czy nie? Ostatnia deska ratunku, oby to było takie dobre jak piszą, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollkka
dariaxo-napisz coś więcje co to za specyfik....na co wpływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokowanaa
heej,ja tez mam krecone wlosy,fale. Mam je mniej wiecej do ramion, no może za. Mam pytanie:jak spać tak zeby loki sie nie zniszczyly i byly takie same jak wieczorem? Wlosy myje wieczorem i wtedy ladnie sie ukladaja, a jak wstaje rano to mam szope.pomoocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia 1981
Ja mam rowniez krecone wlosy i chetnie wymienie sie doswiadczeniami gdyz u nas to rodzinne - ja mam krecone, moja siostra i mama. Po latach praktyki w pielegnacji doszlysmy do takich wnioskow: -zeby wlosy nie byly suche - zaraz po umyciu nie wycieramy ich w recznik tylko od razu dajemy pod suszarke z dyfuzorem. Suszymy przytrzymujac dyfuzor przy glowie - tak aby zrobily sie loki. Wazne aby ich nie wycierac w recznik tylko suszyc jak sa pelne wody dajac pianke lub zel do utrwalenia lokow. Bez dyfuzora wlosy sie robia bardzo suche.Dyfuzor to podstawa modeluje loki i wlosy wygladaja mniej wiecej tak: http://galeria.tipy.pl/5180,0,zdjecie-dlugie-krecone-wlosy.html a nie tak http://ewalucja.blogspot.com/2012/04/o-wosach-sow-kilka.html -zeby rano wygladaly wlosy tj po umyciu - trzeba je myc rano. Chyba ze sie wstanie rano zmoczy sie konce wlosow nad umywalka zeby sie ponownie same skrecily. Ten sposob dziala ale wlosy dalej nie wygladaja tak samo jak prosto po umyciu. -i kolejna rzecz wlosow kreconych nie rozczesujemy!! robimy to tylko po umyciu jak sa wilgotne. Wlosy krecone rozczesane wygladaja bezndziejnie!!! Na razie to tyle jak macie jakies uwagi to czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebrity24@o2.pl
Witam wszystkie posiadaczki loczków :) Chciałam się wypowiedzieć na tym forum, gdyż widzę, że niektóre z Was mają podobny problem z włosami co ja.. A mianowicie.. Gdy byłam mała straaaasznie kręciły mi się włosy, miałam śliczne sprężynki od samej nasady. Potem zaczęłam je palic prostownicą i dzisiaj bardzo tego żałuję.. Nie kręca się już tak, jak kiedyś od nasady, a od połowy głowy. W ogóle się nie układają. Myję włosy rano i czasem dość dobrze wyglądają, ale wystarczy, że położę się spać i na drugi dzień niedość, że z nich jedna wielka szopa, to jeszcze w połowie proste.. Gdybyście mogły mi coś na to poradzić.. Stosowałam już różne metody: pianki, gumy, odzywki i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makooszka7
a o olejach nie słyszałyście? Wiele posiadaczek suchych kręconych włosów dzięki nim ma teraz piękne, nawilżone sprężynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebrity24
jeżeli chodzi o olejki - wypróbuję :) Mogłabyś polecić mi jakiś konkretny? Jest jeszcze jedna sprawa. Mój problem polega na tym, że chciałabym mieć takie włosy jak kiedyś. Mogłybyście polecić mi coś, aby znowu kręciły się od nasady oraz aby na drugi dzień po umyciu też były jakoś przyzwoicie zakręcone? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makooszka7
polecam przejrzeć wątek na wizażu dla kręconowłosych- masa porad :) A jeśli chodzi o oleje to przeróżne, na początek może być oliwa z oliwek czy winogronowy, świetnie spisuje się oliwka (np. Babydream), olej z orzecha włoskiego, lniany, jojoba, migdałowy... Wszystko zależy od włosów. Zmocz włosy, nałóż odżywkę bez silikonów (Garnier AiK, Isana babassu, alterra), na to olej (na to może być jeszcze czepek foliowy). Zmyj po kilku godzinach dwukrotnie delikatnym szamponem. Po kilku takich zabiegach na pewno będzie lepiej. Można nałożyć olej bez odżywki, na suche lub mokre włosy. Mi osobiście pasuje z odżywką- lepszy efekt. Aaa. I dzięki regularnemu olejowaniu poprawia się skręt włosów. A do stylizacji- domowej roboty żel lniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Też mam kręcone włosy, są plusy i minusy takich wlosów, jak są dobrze krótko scięte to jest wygodnie i nie ma z nimi dużo roboty, długie to najgorsze rozczesywanie masakra, ale srednich to nie da sie nosić, nie dośc ze jest strasznie w nich gorąco, to wygladem przypomina Chopina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikaxxx
Witam , jak wiekszość z was także mam kręcone włosy , i jakoś za bardzo mi się to nie podoba . Tak , wszyscy mówią mi jakie to ja mam szczescie itp. Owszem próbowałam je prostować , ale niestety włosy bardzo się od tego niszczą , wypadają i zajmuje to około godzinki. Moje włosy baardzo się puszą , czasami nawet po umyciu mam tak zwane siano. Myje je co dwa dni , używam szamponu i odżywki glisskur , do włosów suchych i zniszczonych. Po umyciu spsikuje je odżywką z tej samej serii aby łatwiej je rozczesać. Oczywiście drewniana szczotka to podstawa. Potem nakładam drugą odzywake i to tyle. Po pewnym czasie nawet bylo widać efekty. Posiadam też w domu maseczke , która natluszcza włosy i "dziwną maz " która układa włosy na sucho. Może doradzicie mi jesccze jakieś swoje sposoby na mniej suche włosy lub jakieś dobre szampony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curlywine
Zgadzam się z Olivią 1981 . Też zaobserwowałam takie specyficzności ,jeżeli chodzi o loki. Mi niestety zima nie służy. Włosy u góry są napuszone ,a na dole jedna część się kręci,a druga jest 'sianowata'. Nie wiem co mam zrobić. Używam olejków do włosów, robię ,tzw. olejowanie. Włosy są żywsze,ale moje ostatnio bez wyrazu. Mam włoski już długie, bo w postaci kręconej do biustu ,ale marzą mi się jeszcze dłuższe, a im dłuższe to stają się lekko proste. Dziewczyny co robić? Czym nawilżyć ,żeby zobaczyć MOCNY, DŁUGOTRWAŁY efekt?! Ostatnio zamówiłam maseczki na allegro do włosów kręconych... niestety nadal się puszą. Mam nadzieję ,że z zimą to minie!!! PROSZĘ O RADY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letsgodrunk
Ja również mam kręcone włosy , co jest dla mnie straszne , nie mam czasu na dbanie o nie . Bardzo ładnie mi się układają po umyciu , efekt jest niesamowity ,a le co mnie to do skoro myję włosy wieczorem a gdy budzę się rano , nie ma żadnego efektu , wygląda to jakby na mojej głowie przeszło tornado . Zaczęłam je zaczesywać na noc w kucyka , dwa razy zakręcone je palcem i kładę się spać rano tylko je rozdzielam , wyglądają one ładnie , ale tylko z jednej strony zakręcają się mniej co mnie irytuje a po paru godzinach loki bliżej twarzy zaczynają się "prostować " . Nie wiem co mam począć z włosami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecona pokręcona
hej dziewczyny! może wy mi cos pomożocie ..... mam mocno kręcone włosy typu Afroamerykanki wszyscy się mnie pytają skąd pochodzę bo polką na pewno nie jestem,.... mieszkam w mieście gdzie wszyscy mnie znaja a raczej rozpoznają dzięki tej szopie na mojej głowie. Mam już 30 stke na karku więc w swoim życiu dosyć już eksperymentowałam z nimi , większość prostowałam sama efekt proste siano u fryzjera efekt cudny przez jeden dzień . przestałam je prostować zaczęłam się wyróżniać ale czy ja wiem czy chce się przez nie wyróżniać!szukam czegoś przez co moje włosy nie będą się puszeć po wyschnięciu tylko tyle i będę szczęsliwa bo jako tako do loków nic nie mam uważam że sa szalenie kobiece ale do tego puchu co się tworzy po wyschnięciu nie mam już sił przetestowałam pianki żele jedwaby wszystko i nic !!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecona Margaret
Witam. Również mam kręcone włosy z tendencją do niemiłego puszenia po myciu. Osobiście stosuję odżywkę w sprayu z Gliss Kur z płynną keratyną. Stosuję po umyciu przed suszeniem. Włosy są miękkie ale nie nazbyt puszyste. Polecam i pozdrawiam. Kręcona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze? jak masz kręcone włosy i chcesz prostowac sama grzywke, to nie rób tego błedu, to wyglada tragicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka99999999
Powiem wam laski tak- kręcone włosy to przekleństwo. Ja mam je średniej długości, ciemny blond, i skręt taki że aż mi ciężko w niego uwierzyć. Tragedia. I dopiero po 15 latach wzięłam się na sposób jak temu zaradzić.PIANKA!- o cudowny kosmetyk i nie wiem co gdyby nie ona, ja stosuję Taft z keratyną. Ale minusem tego jest to iż zajmuje to mnóstwo czasu :<< Najpierw moczę je całkowicie,rozczesuje, później pianka związuję w koka (żeby się tak na górze nie kręciły), odczekuję 15 minut (w tym czasie robię make-up i później suszenie (trochę je najpierw "pościskam" ręcznikiem żeby nadmiar wody i pianki wyciekł, ale tylko troszeczkę i suszarka w ruch. Taki mój sposób. Ale przeciez nie mogę tak do końca życia, jak pójdę do pracy moje włosy nie mogą już wyglądać jak u nastki! Słyszałyście o keratynowym prostowaniu? Podobno drogie ale skuteczne (na jakieś 3 miechy). Może kiedyś spróbuję. Rtuuuuuuuuuunku :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecona_szatynka
Hej:D mam pytanko chciałąm kupić sobie suszarkę którą polecacie? REMINGTON D3710 JONIZACJA 2200W czy o mniejszej mocy REMINGTON D5010 2000W ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczkaicza
ja mam długie kręcone włosy... ogólnie są bardzo ładne.. :) włosy myję różnymi szamponami ale po umyciu spłukuję lodowatą wodą- oczywiście nie skórę głowy ale włosy- dzięki temu włosy później się błyszczą- bo zamykają się cebulki włosów :) Ogólnie to wygląda tak: myję włosy normalnie w ciepłej wodzie, później je spłukuję zimną wodą i idę spać w mokrych włosach- wstaję rano i są loczki- po żadnym pozorem ich nie suszcie :) wiadomo, że czasem się puszą... wtedy zepnijcie je w lekki koczek i po godzinie rozpuście włosy- mi to też jakoś wygładza włosy :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×