Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

a jakie masz te loki? ja mam takie bardziej fale, dość ładny skręt, podoba mi się, na jakieś większe okazje zazwyczaj upinam się w taki luźny kok albo po prostu zostawiam rozpuszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulekkKkkk
no nie rozczesujcie sobie i nie wycierajcie tak mocno ręcznikiem . ja jak ja bym przeczesała po kąpieli to potem jak wyschną to bedzie siano a nie kręcone ;) A tak nawiasem macie jakieś pomysł na spinanie włosów do szkoły zawsze muje rano mam kręcone i grzywka wyprostowana. juz mi sie ta fryzura znudziła jakieś pomysły na spinanie ?:( ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_sloneczko
jakich używacie szamponów do włosów bo ja używałam i Nivea i niezbyt jestem zadowolona i chciałabym spróbować jakiś inny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez używam nivea, ale na moich włosach sie sprawdza całkiem nieźle, a do tego bardzo ładnie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollapunk
Ja mam duże loki i na codzień raczej nie mam problemu z fryzurą. Zawsze zostawiam grzywkę kręconą na boczek musi być dobrze wycieniowana a te z tyłu upinam:) Rozpuszczać nie rozpuszczam bo mi nieładnie,pogrubiaja mi twarz. Idę za tydzień na wesele i nie wiem kompletnie co mam z nimi zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jakis luźny kok? takie niedbałe, a jednak przemyślane ułożenie włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8762439
to i ja się przyłączam z moimi kędziorkami :) najczęściej noszę rozpuszczone, bo szkoda mi je wiązać, ewentualnie upinam, a kilka kosmyków wypuszczam, tak, żeby wyglądało ładnie i dziewczęco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewcia
jeśli chodzi o szampon to ja używam dove bo świetnie nwilżają, a co do fryzury to albo nosze rozpuszczone albo kitkę lub wysoki koczek albo spinam wsuwkami przód albo podpinam całe włosy żabkami na kształt takiego koczka jakby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domcia_15
ja używam szamponu loreal elseve taki miodowy dla suchych włosów potem nakładam jedwab później troszeczkę balsamu z nivea i daję włosom do wyschnięcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domcia_15
a co do fryzury to noszę czasem rozpuszczone ( mam trochę takich grubszych loczków jak zakręce je na palec na mokro) albo biore trochę wlosów z każdej strony (z 2 boków głowy) i wiąże je gumką z tyłu głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka007
Musiałam zabrać głos w dyskusji choc dawno mnie nie było. Jak słucham o tych koczkach i spuszczonych loczkach bo tak wygląda bardziej kobieco krew mnie zalewa....cóż za wieś!!! sorry ale musiałam..... Pamietajcie kręcone dobra pielgnacja i dobre cięćie a wlosy będą ozdoba zawsze.... Jeśli chodzi o wesele,poczytaj troche o stylizacji uzwnetrzniałam sie kiedy pod tym samym nickiem na koniec jak już będzie sliczna błyszcząca burza loków zbierz z boku troche włosów i upnij je jakimś odjechanym kwiatem w kolorze kreacji albo dodatków....nic wiecej nie trzeba,myślę ze koczki zostawmy dla 70 letnich babek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiUleKkI
do Ollapunk : Mozesz zrobic jakieś photo tej grzywce ? była bym bardzo wdzieczna jak tak wygladasz bez prostowania ;) jak sie zgadzasz to dam ci lkonka ;) dzikeuje bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia0702
wiem, ze piszecie jakiego szamponu uzywacie, ale moze zbierzemy to wszystko razem, tzn. kazda napisze nazwe, bo nie wiem jaki sobie kupic, by wlosy sie ladnie krecily :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tataszka
dziewczynki nie jestem pewna czy te pytanie juz nie padlo ale po kilku przejzanych stronach zrezygnowalam;p chodzi mi o to czy jesli zetnę na krótko mocno kręcone włosy to nie zrobi się taki baranek jak u starej babci po trwałej? moje włosy sa baardzo zniszczone i wypadają, po prostu nie mogę na nie patrzec i ściecie wydaje mi się najlepszym wyjsciem..Probowala ktoras? proszę doradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Znalazlam bardzo ciekawa stronke. Wystarczy wchodzic na strony i czytac artykuly (niektore naprawde bardzo ciekawe). Za wejscie na artykul otrzymujemy punkty, ktore mozemy pozniej wymienic na nagrody. Nagrody naprawde ekstra! Punkty uzyskujemy rowniez przez odpowiadanie na pytania konkursowe. Polecam wszystkim goraco. Oto link owej stronki: http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=9715bf3a-57c1-4f3f-a978-bb9cf8b20cd0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiekk
to coz tym zdjeciem ? zalezy mi na tym zeby to zpoabczyć );* po co wam jakieś durne szampony na kręcone włosy ? ;/ tak wam to nic nie da . ja mam takie krecone normalne swoje naturalne i uzywam z NIVEA - dla kreconych ale jak bedziecie normalnych uzywac to tez wam, sie pokreca a ten droższy wam nic nie da ;/ Ja zeby miec krecone myje codziennie włosy i prostuje grzywke a ma ktos jakis pomysł na jakies fajne spiecie albo cos ale zeby było widąc ze mama takie fajne krecone ? bo nudza mi sie juz rozpuszczone i grzywka prosta :|:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza.
hej dziewczyny :) niestety ja też posiadam kręcone włosy... no cóż ale od pewnego czasu powoli zaczynam je lubiec ;D. Tylko chciałabym coś zmienic w swoim wyglądzie - a mianowicie fryzurę, doradzcie , co można zrobic z kręconymi włosami u fryzjera? Bo z tego co wiem, nie ma zadużo opcji ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krętek
Heej wszystkim! ja też mam kręcone włosy no tzn takie fale , loki mam włosy podatne na kręcenie A oto moje pytanie: Czy mocne wycieniowanie włosów ładnie wygląda na kręconych włosach i jak jest ich dużo? i czy dalej sie bedą włosy kręciły czy nie? ja własnie mialam wycieniowane ale nie tak bardzo i na samym dole mam takie cienkie i jest ich pare takie szczebry co zrobić? Może mi ktoś coś doradzić z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gavasha
Hej wszystkim! Wkońcu dobrnęłam do końca:) Mam dość długie loczki do połowy pleców, są obciete równo i kręcą się od uszu. Po przeczytaniu waszych postów zaczęłam zastanawiać się nad wycieniowaniem tzn. nie chcę ich bardzo cieniować tylko mniej więcej od połowy długości. Czy to jest dobry pomysł? Któras z was ma takie cięcie i może mi powiedzieć jak będą się po nim układały włosy. Zależy mi aby nie scinać ich na długości bo stasznie podobaja mi sie długiw włosy:) (jest tu może ktos z Tomaszowa Mazowieckiego i może polecic mi dobrego fryzjera z tego miasta bądż okolic? Będę bardzo wdzięczna bo stracialm zaufanie do fryzjerów) Możecie mi doradzić cos na suche wlosy. Wypróbowała juz jedwab ale włosy po nim tylko się nie puszą ale dalej są suche:( Nakładałam też krem nivea na włosy ale żadnych rezultatów nie bylo. Wyprobowałam rownież ta maseczkę z żółtka nafty kosmetycznej i olejku rycynowego to poprawiło wygląd włosów u nasady a końcówki nadal są suche a pozatym nie mogłam się potem pozbyć tego nieprzyjemnego zapachu. Nie wiem co mam robić aby je zregenerować:( I nie wiem co spowodowało ich obecny stan. Włosy kręcąmi sie od urodzenia i tylko raz w zyciu je wyprostowałam. Suszarki używałam kiedy byłam młodsza od 6 klasy przestałam. Jeżeli chodzi o pielęgnację to używam nivea ten do kręconych włosów i odżywkę bez spłukiwania z tej samej serii. Do tego pianka z garniera "sprężyste loki i fale". (wyproboawałąm też tą z nivei ale sianowata) Tylko proszę nie doradzajcie mi jakis specjalistycznych kosmetykow z salonów fryzjerskich bo mam dopiero 15 lat a budrzet moich rodziców jest ograniczony:P Proszę o pomoc i z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manaika
Ja jestem z Tomaszowa ;] Moim zdaniem najlepsza fryzjerka jest na Dzieci Polskich...naprzeciwko biedronki...w takiej jakby kamienicy czy cos xD ...idzie sie schodami na gore...mam tez nr telefonu do tej pani...tez mam krecone, i to bardz krecone i zaden fryzjer nigdy dobrze mi ich nie scieniowal...tylko ta pani...i teraz wyglada to wszystko o niebo lepiej...ona bedzie wiedziala co robic ;-D Co do produktow nivea to szczerze odradzam bo stosowalam cala serie i tylko wysuszylo mi to wlosy...i tak juz suche... W tej chwili uzywam gliss kura...żółty szampon do dlugich i rozdwajajacych sie koncowek potem odzywke tez z gliss kura z jedwabiem zeby to wszystko rozczesac...i wszystko glowa do dolu ;-) rozczesuje szczotka... odzywki klade duzo i po rozczsaniu sa miekkie i sliskie...kiedy juz wszystko sie rozplacze, lekko splukuje, bo za duzo by bylo tej chemii na glowie ;-)...i osuszam wlosy recznikiem...potem na sam koniec nakladam ta odzywke z pantene do lokow... niezly wynalazek z tego kosmetyku takze naprawde polecam ;-) Pianek tez kiedys uzywalam ale wychodzi po nich łupież i wlosy sie przesuszaja...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gavsha
manaika mogłabyś mi podać nr do tej pani ? mój e-mail paula_k94@poczta.onet.pl Będę bardzo wdzięczna:) Mam jeszcze dwa pytania ile zapłaciłaś za cieniowanie? W tej kamienicy jest jakiś salon fryzjerski czy ona 'prywatnie" obcina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manaika
Tzn wydaje mi sie ze to jest salon fryzjeski...tabliczka tez powinna tam stac xD ale dokladnie nie pamietam...obok jest chyba solarium...to jest dokladnie naprzeciwko biedronki, po drugiej stronie ulicy jak jest parking pod biedronka...Tylko ta pani tam obcina...bo byly kiedys we dwie, ale widoc\nie cos nie wyszlo i maja dwie oddzielne firmy...zaplacilam ok 30zl...nr tel wysylam na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nijako
Witajta ! Mam taki problem. Odkąd byłam u fryzjera -pocieniował zbyt mocno - mam krótkie włosy na czubku głowy = przestały się kręcic. Co zrobic z tym ? Z tyłu głowy tak samo jest - nie kręcą się. Proszę o odpowiedź obeznanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buka
Wydaje mi się, że to pytanie jeszcze nie zostało zadane. Otóż mam problem, ponieważ włosy myję zawsze wieczorem, czekam aż same wyschną i idę spać. Tylko nie wiem jak mam spać, aby nie zniszczyć loków, żeby rano prezentowały się tak samo dobrze jak po wyschnięciu. Znacie jakiś sposób? Jak wygodnie spać i nie zniszczyć fryzury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x.x.x.x
ja używam szamponu syoss- rewelacja!!!! nie puszą mi się już tak bardzo, kiedy rozczeszę na sucho... staram się nie używać suszarek i gdy myję włosy zostawiam do wyschnięcia śa wtedy ślniące....w ogóle to ja bardzo lubię moje włosy...moja koleżanka też ma krecone i codziennie prostuje, szczerze mówiąc wygląda po tym jak czarownica... pozdrawiam wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaa9
WITAM WSZYSTKIE KOBITKI Z LOCZKAMI;) sama na głowie mam coś podobnego do tego.. Pisze tak, bo moje włosy są poddatne do kręcenia, lecz niestety baaardzo zniszczone i suche;/ co psuje ich kształt. Boje się ich obciąć, szczególnie, że nie grzeszą długością. Hmm używam szamponu fructis i od czasu do czasu również 3-minutowej maseczki z tej firmy. Po umyciu stosuje odżywke 'herbal essences" do zniszczonych i lamliwych włosów. Oczywiście nie susze ich i często chodze spać w mokrych włosach (co bardziej skręca włosy:D chociaż są niezwykle rozwalone gdy wstaje rano). I efekt jest taki, że pod spodem mam dosyc kręcone włosy, a na wierzchu nie zawsze, co okropnie wygląda;/ doradźcie prosze jakich kosmetyków używać. Oczywiście nie chce pod żadnym pozorem obciażać włosów (poprzez używanie pianek, lakierów itd.); Zgóry dziękuje;* i pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaa9
WITAM WSZYSTKIE KOBITKI Z LOCZKAMI;) sama na głowie mam coś podobnego do tego.. Pisze tak, bo moje włosy są poddatne do kręcenia, lecz niestety baaardzo zniszczone i suche;/ co psuje ich kształt. Boje się ich obciąć, szczególnie, że nie grzeszą długością. Hmm używam szamponu fructis i od czasu do czasu również 3-minutowej maseczki z tej firmy. Po umyciu stosuje odżywke 'herbal essences" do zniszczonych i lamliwych włosów. Oczywiście nie susze ich i często chodze spać w mokrych włosach (co bardziej skręca włosy:D chociaż są niezwykle rozwalone gdy wstaje rano). I efekt jest taki, że pod spodem mam dosyc kręcone włosy, a na wierzchu nie zawsze, co okropnie wygląda;/ doradźcie prosze jakich kosmetyków używać. Oczywiście nie chce pod żadnym pozorem obciażać włosów (poprzez używanie pianek, lakierów itd.); Zgóry dziękuje;* i pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaa9
WITAM WSZYSTKIE KOBITKI Z LOCZKAMI;) sama na głowie mam coś podobnego do tego.. Pisze tak, bo moje włosy są poddatne do kręcenia, lecz niestety baaardzo zniszczone i suche;/ co psuje ich kształt. Boje się ich obciąć, szczególnie, że nie grzeszą długością. Hmm używam szamponu fructis i od czasu do czasu również 3-minutowej maseczki z tej firmy. Po umyciu stosuje odżywke 'herbal essences" do zniszczonych i lamliwych włosów. Oczywiście nie susze ich i często chodze spać w mokrych włosach (co bardziej skręca włosy:D chociaż są niezwykle rozwalone gdy wstaje rano). I efekt jest taki, że pod spodem mam dosyc kręcone włosy, a na wierzchu nie zawsze, co okropnie wygląda;/ doradźcie prosze jakich kosmetyków używać. Oczywiście nie chce pod żadnym pozorem obciażać włosów (poprzez używanie pianek, lakierów itd.); Zgóry dziękuje;* i pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxcxcxcxcxccx
Ja mam identycznie . wiec mik sie nie opłaca myć włosów wieczorem bo rano wstane i sianoo na górze.. dlatego codziennie rano przed skzołą myje i nie susze i ide z mokrą głowa i przez to jestm chora.. sama nie wiem co robic zeby one nie były sianowate..!! ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabłko.
Moje włosy raz są mocno falowane, raz kręcone. To chyba zależy od wody oraz ich długości. Podobnie jak większość z Was, chodzę spać z mokrymi włosami, bo doszłam do wniosku, że one nie znoszą suszarki, są po niej po prostu okropnie sianowate. Zazwyczaj używam szamponu DOVE granatowa butelka i balsamu do włosów kręconych firmy NIVEA (ten bardzo polecam). Niedawno eksperymentowałam z NIVEA for MEN i uwierzcie mi, że efekt był rewelacyjny. Moje włosy zakochały się w tym szamponie. Włosy po umyciu rozczesuję grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami. Czasami raz jeszcze spłukuję wodą, trzymając głowę w dół, tak aby nie dzielić ich na tysiące małych kosmyków. Bardzo nie lubię odżywki Pantene do włosów kręconych. Są po niej suche, siano kompletne. Każde włosy lubią widać coś innego. Czy używałyście już kosmetyków do włosów kręconych z SUPER-PHARM ? Nie pamiętam nazw firm, ale to kosmetyki o cenach około 50zł. Ktoś coś kojarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×