Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

PrzyszłaMama ewidentnie masz objawy ciąży, miałam tak sam i do tego kwiawiące dziąsła.... ✊✊🤔😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Kurde coś mam z tel chyba i mi się po 2 x wysyła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2019 o 14:58, Gość Grudniowa_mama napisał:

Hej dziewczyny;) wiem że to nie ten wątek, ale mam nadzieję że mi pomożecie:) może któraś z Was się trochę orientuje w temacie. W przyszłym tyg diabetolog dopiero, jestem w 14 tyg ciąży. 😕 robiłam test obciążenia glukozą 75g i Oto moje wyniki:

Na czczo: 5.31 mmol/l

Po 1h: 8.26 mmol/l

Po 2h: 6.36 mmol/l

Co sądzicie? Bardzo złe ?

Hej. Mam swoje wyniki. U mnie jest tak: glukoza nad czczo 80. Po godzinie 101. Po dwóch godzinach 117. Podane w mg/dl.  Pani doktor mówi, że jest wszystko dobrze. Chociaż to mam z głowy.... bo mam toxo.... 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka

Ja zaczęłam starania, za namową lekarza zaopatrzyłam się w zestaw do monitorowania dni płodnych komputer cyklu myway oraz żelu wspomagającego zapłodnienie prefert vaginal, na razie za mną jeden cykl, a kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini

Nikt mnie nie pamięta 😶😶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, PrzyszlaMama napisał:

A ja normalnie mam taki wodospad ze to kosmos 😂 tez przed okresem macie dużo mlecznego śluzu ?

Tak, szczególnie przed okresem 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze marcowa

czesc dziewczyny, moge sobie z wami popisac? :P w sumie, to ja sie jakos nie staram o dzidziusia, ale ostatnio z mezem troche poszalelismy podczas dni plodnych, no i teraz czekam.  Mamy juz dwojke dzieci, jakby sie teraz udalo to byloby 3...Pod koniec przyszlego tygodnia ma nadejsc @.

Ktoras z was bedzie niedlugo testowala?  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość moze marcowa napisał:

czesc dziewczyny, moge sobie z wami popisac? :P w sumie, to ja sie jakos nie staram o dzidziusia, ale ostatnio z mezem troche poszalelismy podczas dni plodnych, no i teraz czekam.  Mamy juz dwojke dzieci, jakby sie teraz udalo to byloby 3...Pod koniec przyszlego tygodnia ma nadejsc @.

Ktoras z was bedzie niedlugo testowala?  :)

Ja będę testować we wtorek lub środę jeśli nie dostanę okresu w poniedziałek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość moze marcowa napisał:

czesc dziewczyny, moge sobie z wami popisac? :P w sumie, to ja sie jakos nie staram o dzidziusia, ale ostatnio z mezem troche poszalelismy podczas dni plodnych, no i teraz czekam.  Mamy juz dwojke dzieci, jakby sie teraz udalo to byloby 3...Pod koniec przyszlego tygodnia ma nadejsc @.

Ktoras z was bedzie niedlugo testowala?  :)

Ja będę testować we wtorek lub środę jeśli nie dostanę okresu w poniedziałek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Mamini, witaj 😉

Może Marcowa mama ja mam do okresu jakiś tydzień to blisko mamy termin testowania 😉

 

Przyszła mama ja jestem tydzień przed i nie mam w tym cyklu śluzu po owulacji, trochę wypływa, nawet piersi mnie nie bolą, nic. Ale trzymam kciuki za Twoje testowanie 😉 znając życie ja nie wytrzymam tygodnia i szybciej sprawdzę. W 1 ciąży 4 dni przed miałam 2 kreskę już. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam mieć okres poniedziałek także też jeszcze kilka dni. Najgorsze jest to że w brzuchu czuję takie spięcie i nie wiem jaka jest przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, PrzyszlaMama napisał:

No ja mam mieć okres poniedziałek także też jeszcze kilka dni. Najgorsze jest to że w brzuchu czuję takie spięcie i nie wiem jaka jest przyczyna

Przestań się nakręcać i wymyślać co chwila nowe objawy. Zrobisz test to się dowiesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mami i ja cię nie pamiętam jestem na wątku od końca marca, a ty od kiedy? 

Moze marcowa witam i trzymam kciuki ✊🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Przyszła mama coś mi się wydaje że Wam się udało 😉👶 byłoby super. 

Ja jestem strasznie niecierpliwa, mąż kazał mi czekać z testem do piątku bo wtedy wraca z delegacji i zaczynamy urlop, byłabym już wtedy po spodziewanym terminie i nie wiem czy dam radę... Już nawet betę rozważam żeby szybciej wiedzieć a on mi każe czekać dłużej niż termin okresu 🙄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innka ja zawsze wytrwałam do pierwszego dnia@, ale w tym cyklu mogę mieć z tym mega problem, więc wiem co czujesz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Przestań się nakręcać i wymyślać co chwila nowe objawy. Zrobisz test to się dowiesz. 

Jak będę chciała to się nakręcę , nie będę chciała to nie :) pozostaw to mi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
10 minut temu, PrzyszlaMama napisał:

Jak będę chciała to się nakręcę , nie będę chciała to nie 🙂 pozostaw to mi 

Pamiętaj o trollach 😉

Ja zrobiłam test, ale negatywny. Znowu zrobiło mi się słabo, kręciło w głowie, więc zwątpiliśmy. Ale nie, nie jestem. Bardzo się cieszę, bo po tych antybiotykach które brałam na oskrzela balabym się o zdrowie dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Hej dziewczyny! Dawno się nie odzywałam ale miałam dużo na glowie. Na ostatnim USG genetycznym wyszło mi ryzyko tristomi 13 (1:604) lekarka poradziła mi zrobić test nifty jest on drogi ale nie żałuję. Dziś dostałam wynik dzidziuś zdrowy! I wiem że będzie to syn w przyszłym tygodniu zaczynam 16 tydzień. Cały czas czytam wasz wątek i cały czas trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Lasunia napisał:

Pamiętaj o trollach 😉

Ja zrobiłam test, ale negatywny. Znowu zrobiło mi się słabo, kręciło w głowie, więc zwątpiliśmy. Ale nie, nie jestem. Bardzo się cieszę, bo po tych antybiotykach które brałam na oskrzela balabym się o zdrowie dziecka...

Kochana wstrzymaj się do miesiączki:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini
2 godziny temu, Martyna84 napisał:

Mami i ja cię nie pamiętam jestem na wątku od końca marca, a ty od kiedy? 

Moze marcowa witam i trzymam kciuki ✊🙂

Nie pamiętam od kiedy. 😉 Ale nie wychodziłam już dłuższy czas.

Wczoraj mi się przypomniało więc weszłam zajrzeć. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wiem że już na pewno się nakręcam ale czy któraś z was która była już kiedyś w ciąży miała tak że czuła wszystko bardziej intensywne jeżeli chodzi o smak? Mam straszną ochotę na kwaśne po prostu czuję że mi brakuje witaminy C, chleb wydaje mi się okrutnie Słony , Sok jabłkowe które zawsze piłam duszkiem nagle jest tak bardzo słodki że muszę rozdrobnić go z Woda. jeszcze tak nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
Dnia 26.06.2019 o 11:54, Lasunia napisał:

A co mówi lekarz? Ile masz lat? 

Dobrze trafiłaś, tu kilka z nas ma problemy hormonalne, a kilka ma lat ciut więcej niż 25 😉

Ja mam 32, Hashimoto, cukrzycę i początek pcos. Nie poddaję się i walczę, chociaż cukrzycę wykryli mi prawie dwa tygodnie temu dopiero. 

Zawsze warto poradzić się lekarza, bo każda z nas jest jednak wyjątkowym przypadkiem 🙂

ps. Też jestem Ania 🙂

A to miło mi poznać, i przepraszam, że tak mało się udzielam Dziewczyny, ale strasznie jestem ostatnio zmęczona i zabiegana.

Lekarz, no cóż. Mój ginekolog powiedział mi, że późno na ciążę, ale jak się uprę, mam zrobić badania prenatalne. I tyle. Sama wygooglałam, że muszę brać kwas foliowy. Kupiłam też witaminę D. Staram się ćwiczyć i zdrowo odżywiać.

Tak więc raczej mnie olał, muszę znaleźć innego. 

A lat mam... 40 za kilka miesięcy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
5 godzin temu, PrzyszlaMama napisał:

Ja będę testować we wtorek lub środę jeśli nie dostanę okresu w poniedziałek 

Mi się okres spóźnia, ale 

- często się spóźnia

- miałam dużo stresu i wyjazd nad morze 

- czuję się wyśmienicie

... nie wiem, czy to ma sens, chyba na razie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, PrzyszlaMama napisał:

Dziewczyny wiem że już na pewno się nakręcam ale czy któraś z was która była już kiedyś w ciąży miała tak że czuła wszystko bardziej intensywne jeżeli chodzi o smak? Mam straszną ochotę na kwaśne po prostu czuję że mi brakuje witaminy C, chleb wydaje mi się okrutnie Słony , Sok jabłkowe które zawsze piłam duszkiem nagle jest tak bardzo słodki że muszę rozdrobnić go z Woda. jeszcze tak nie miałam

Ja miałam takie objawy, ale dopiero w 6,7 tygodniu  ciąży a nie przed okresem. Nie wiadomo czy już doszło do implantacji zarodka, jeżeli test w tym czasie nie wykryje hormonów, bo są w bardzo małym stężeniu to jakim cudem mogą one wpływać na poczucie smaku? Jak Ci napisałam nie nakręcaj się, bo będzie Ci przykro jezeli nie jesteś w ciąży. Jest za wcześnie. Jeżeli się niecierpliwisz zrób betę a laboratorium. 

 

Tez kiedyś się nakręciłam wydawało mi się, że mam dużo śliny, ze mi niedobrze, ze smak się zmienił a ciąży nie było, sama z siebie się śmieje bo przed miesiączka jakiekolwiek objawy nie mają racji bytu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Przyszla mama na byłam 2x w ciąży i takie zachcianki smakowe ja akurat miałam w późniejszym okresie ciąży, u mnie było to jakos od 12 tygodnia, przeczylona byłam bardzo na zapachy z lodówki i z synem jadłam wszystko słone a na, słodkie miałam odruchy wymiotne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

-jakiekolwiek objawy smakowe są przed terminem okresu niemożliwe 

objawy, które możesz mieć, które mogą ale nie musza wskazywać na ciąże to te podobne do miesiączki (ból podbrzusza oraz powiększone piersi) oraz u niektórych krwawienie implantacyjne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Anna nie poddawaj się 🙂 poszukaj lekarza z powołania, nie każda ma męża w wieku 20lat i zaraz dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×