Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość Dyśka

Chyba tez musze pomyśleć cos z ta pokrzywą. Raczej nie zaszkodzi. 😃 moja przyjaciółka rodzi dzisiaj. Jutro ide w odwiedziny. Mam stresa lekkiego isc na to położnictwo jutro do niej. 

Powiedzcie mi kobiety z doświadczenia swojego.  Ide do ginekologa w czwartek. W niedziele powinnam! Miec owulacje. Czy lekarz jest w stanie określić czy tam.sie szykuje jakas owulacja czy nie bardzo?  No bo to 3 dni wcześniej , ale w piatek lekarz ma wolne , a sobota niedziela wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Oczywiście że może zobaczyć, mi w zeszłym roku kontrola u gina wypadła po owulacji to na usg ginekolog mówiła że jest już po, coś o jakimś płynie mówiła itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżasta92

Witajcie. 

Podczytuje Was i trzymam za wszystkie mocno kciuki 🙂 u mnie to 4 CS aktualnie czekam na okres do 30 marca który mam nadzieję że nie przyjdzie... Póki co lekko mnie muli ale ostatnio jestem mistrzem wkrecania sobie objawów ... Ehh do @ znowu muszę się czymś zająć żeby nie myśleć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
13 godzin temu, Gość Dżasta92 napisał:

Witajcie. 

Podczytuje Was i trzymam za wszystkie mocno kciuki 🙂 u mnie to 4 CS aktualnie czekam na okres do 30 marca który mam nadzieję że nie przyjdzie... Póki co lekko mnie muli ale ostatnio jestem mistrzem wkrecania sobie objawów ... Ehh do @ znowu muszę się czymś zająć żeby nie myśleć 

Ja mam mieć okres za 4 dni :p ciekawe co z tego będzie . Jedyny objaw który może zwiastować okres to to ze bola mnie suty okropnie i mam wieksze piersi . Zawsze przed miałam wieksze piersi ale bez takiej bolesności sutków . Z tymi sutkami to tak jakby się podrażniły od bielizny ale nie kupowałam nowej wiec nie wiem . Co ma być to będzie . Ale te miesiące szybko lecą !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gugs

Ja dzisiaj 26 dc, jutro powinnam dostac okres, od owu boli mnie podbrzusze, mam mokro i caly czas stercza sutki (haha powaznie) test zrobie najwczesniej 28 marca bo w 1 ciazy poronionej wyszla bardzo blada kreska dopiero w 33 dc mimo, ze mam cykle 26 dniowe, aczkolwiek sie nie nastawiam jakos szczegolnie, obserwuje Was caly czas 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gugs
1 minutę temu, Gość Gugs napisał:

Ja dzisiaj 26 dc, jutro powinnam dostac okres, od owu boli mnie podbrzusze, mam mokro i caly czas stercza sutki (haha powaznie) test zrobie najwczesniej 28 marca bo w 1 ciazy poronionej wyszla bardzo blada kreska dopiero w 33 dc mimo, ze mam cykle 26 dniowe, aczkolwiek sie nie nastawiam jakos szczegolnie, obserwuje Was caly czas 🙂

Oczywiscie o ile okresu nie dostane hahahha 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do piersi i sutkow w ciazy to pamiętam ze jak najszybciej sciagalam stanik gdzie tylko moglam 😉 tak minie bolaly wrecz piekly 🙂

 

jak tam? Ja walcze z okresem dalej dosc dokuczaja mi bole ale juz da sie zyc 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena93

U mnie właśnie dni płodne, Więc trzymajcie kciuki 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prxyszla

Ja mam cały czas sutki sterczące, brązowe a zawsze są różowe i do tego jeszcze jakieś kropeczki wypukłe na brodawkach się pojawiły .piersi nabrzmiałe jak przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

To ja tam wyżej 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Hej dziewczyny dostałam dziś @ ehhhh beznadzieja... No ale cóż nie poddajemy się będziemy próbować dalej "zmajstrowac" rodzeństwo dla córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena93

To normalne przed okresem ze wygląd piersi i sutków się zmienia :) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
1 godzinę temu, Gość Lena93 napisał:

To normalne przed okresem ze wygląd piersi i sutków się zmienia :) 

 

Nie mam okresu od miesiąca , wiem jak to wyglada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2019 o 19:33, Gość Dyśka napisał:

Chyba tez musze pomyśleć cos z ta pokrzywą. Raczej nie zaszkodzi. 😃 moja przyjaciółka rodzi dzisiaj. Jutro ide w odwiedziny. Mam stresa lekkiego isc na to położnictwo jutro do niej. 

Powiedzcie mi kobiety z doświadczenia swojego.  Ide do ginekologa w czwartek. W niedziele powinnam! Miec owulacje. Czy lekarz jest w stanie określić czy tam.sie szykuje jakas owulacja czy nie bardzo?  No bo to 3 dni wcześniej , ale w piatek lekarz ma wolne , a sobota niedziela wiadomo.

Hej. Oczywiście, że Ci powie. Mi powiedziała że jest pecherzyk plodowy i za 3 dni pęknie.... albo powie że jest już po owulce.... powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena93
44 minuty temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Nie mam okresu od miesiąca , wiem jak to wyglada 

Tyle Ci się spóźnia ? 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzazuza

Heeej 🙂 dołączam do grona starających się o bobasa. Mam synka, w pierwszą ciążę zaszłam po trzech cyklach, przy wsparciu Duphastonu. Teraz lykam folik i zacznę brać luteine od przyszłego tygodnia ale postanowilismy z mężem postarać się (bez ciśnienia, na luzie) jeszcze przed luteina. Poprzednie starania nic nie dały, w tym cyklu już trochę walczyliśmy i cóż... Zobaczymy! 😋 Staram się nie nastawiac za bardzo i nie skupiać na tym bo wiadomo, nie zawsze jest to takie łatwe a poza tym skoro wcześniej przez lata nie było żadnych efektów i dopiero duphaston pomógł to teraz też nie wierzę w "cuda" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mój mąż był na badaniu i mamy już wyniki. Na moje oko wszystko jest ok, bo są obok podane prawidłowe wartości. Jutro idę do gina, niech on zerknie fachowym okiem. Mam nadzieję, że już teraz będzie mógł wprowadzić leczenie u mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzazuza
11 godzin temu, Madzikkin napisał:

Zuzanna w jaki sposób pimogl ci dupahston? 😉

Duphaston wyregulowal mi cykle co umożliwiło nam oszacowanie dni plodnych i przy trzecim cyklu się udalo. Wcześniej mialam bardzo nieregularne cykle i nawet obliczajac dni płodne, obserwując śluz i z pomocą ginekologa (sprawdzanie czy owulacja byla, czy będzie) nie wychodziło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
12 godzin temu, Gość Lena93 napisał:

Tyle Ci się spóźnia ? 😱

Nie No mam okres co miesiąc od dobrych 13 lat wiec wiem jakie są objawy  przed miesiączka:) już mam bóle podbrzusza , nadal cycki napięte i sutki bola , okres mam mieć za 3 dni także nic z tego . No coz... zobaczymy jak ten okres będzie wyglądał . Jak znowu będzie trwał 2 dni to pójdę do giną bo chyba jest coś nie tak ze mba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Zuzia za odpowiedz 😉 ja alurat mam regularne okresy i owu 😉

Gusiak daj znac co na te wyniki lekarz 😉 super ze tak szybko. Ile placilas za badania? 

Przyszla mama i co masz juz okres? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gugs

Ja jeszcze nie mam! Czekam.... 1 dzien spoznienia ale moze mi sie cos przesunelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
1 godzinę temu, Madzikkin napisał:

Dzięki Zuzia za odpowiedz 😉 ja alurat mam regularne okresy i owu 😉

Gusiak daj znac co na te wyniki lekarz 😉 super ze tak szybko. Ile placilas za badania? 

Przyszla mama i co masz juz okres? 

Ja jeszcze nie mam okresu bo powinien być dopiero w środę ale robiłam dziś porządki w łazienkowej szafce i znalazłam dwa testy owulacyjny i stwierdziłam ze zrobię sobie bo na przyszły miesiąc kupię nowe . Zrobiłam 30 min temu jeden z nich i wyszły dwie kreski takiego samego koloru 😂 także dziwne bo pokazuje owulacje . Ciekawe czy @ przyjdzie . Zrobię ten drugi wieczorem jak wrócę z pracy i ciekawe co wyjdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wizycie, która tak na prawdę nic mi nie rozjaśniła. Ginekolog nie był wstanie określić czy wyniki męża są dobre czy też nie, ponieważ takimi rzeczami zajmuje się lekarz androlog. Jeśli chodzi o mnie to dziś 10dc, gin widzi pęcherzyk dominujący, w czwartek ponownie wizyta żeby potwierdzić czy faktycznie zapowiada to owulację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Hej dziewczyny! Odebrałam wyniki badań i zgłupialam. 

Fsh 5

Prolaktyna 11,5

Estradiol 29

Podałam w zaokrągleniu, mam dzisiaj 5 dc. Prolaktyna i fsh idealnie w normie, a estradiol za niski. Nic z tego nie rozumiem, wydaje mi się, że estradiol pobudza fsh i odwrotnie, to jak to możliwe, że jedno jest super, a drugie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia

Okej, już się dowiedziałam. W mojej przychodni jest możliwość konsultacji online i pani położna powiedziała, że to są normalne wyniki. 

Odczułam ogromną ulgę, bo cały czas się bałam, że coś jest nie tak.

Pozdrawiam, ściskam i całuję. Trzymam kciuki za Was wszystkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Lasunia to super ze wszystko w normie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasunia
5 minut temu, Gość PrzyszlaMama napisał:

Lasunia to super ze wszystko w normie 😄

Trochę schizowałam dzisiaj przed wynikami, ale teraz stres opada. Będzie dobrze 🙂 5go wizyta u gina, jakby coś ciekawego było to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
1 godzinę temu, Lasunia napisał:

Trochę schizowałam dzisiaj przed wynikami, ale teraz stres opada. Będzie dobrze 🙂 5go wizyta u gina, jakby coś ciekawego było to napiszę.

Pisz pisz :D ja w środę mam dostać okres i ciekawe co to będzie . Czuje ze przyjdzie mimo ze totalnie nie boli mnie brzuch a sutki okropnie wrażliwe . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gugs

Ja jeszcze nie mam okresu, 2 dni spoznienia ale testu jeszcze nie robie bo sie boje!!!!! Moze mi sie cykl wydluzyl, dzisiaj 30 dc a boje sie rozczarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×