Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Gość PrzyszlaMama

Ja już mam skurcze brzucha i już czuje jak mnie boli w środku także obstawiam ze dostanę okres w nocy albo jutro w ciągu dnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂 ja juz super zyje po okresie nic mnie nie boli ( a byl cholernie bolesny ) , ciagle sie cos dzieje, w pracy jak narazie atmosfera super az chce sie pracowac. nie mam wyjątkowo czasu aby myslec o ciazy, planow tyle ze narazie przestaje myślec ciągle o ciazy, dniach plodnych, witaminach 😉 bede do was zaglądać i sie udzielac ale jak na ta chwile odpuszczam. 😉 co bedzie to bedzie..

 

Ps. Pare dni przed okresem i tak pewnie na chwile zeswiruje 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
12 godzin temu, Madzikkin napisał:

Hej dziewczyny 🙂 ja juz super zyje po okresie nic mnie nie boli ( a byl cholernie bolesny ) , ciagle sie cos dzieje, w pracy jak narazie atmosfera super az chce sie pracowac. nie mam wyjątkowo czasu aby myslec o ciazy, planow tyle ze narazie przestaje myślec ciągle o ciazy, dniach plodnych, witaminach 😉 bede do was zaglądać i sie udzielac ale jak na ta chwile odpuszczam. 😉 co bedzie to bedzie..

 

Ps. Pare dni przed okresem i tak pewnie na chwile zeswiruje 😂😂

Trzymamy kciuki żeby się udało :D 

 

ja nadal okresu nie mam , wczoraj” przetykalismy rury” i może coś ruszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przyszła mama testu nie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Przyszla mama- masz kobieto cierpliwość. Ja już bym dawno testowala. Trzymam kciuki👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszlamama, tez trzymam kciuki i jestem pełna podziwu dla Twojej silnej woli co do nierobienia testu. 

Mnie od wczoraj bardzo męczy wzmożony apetyt. Ten inozytol mi chyba nie pomaga za bardzo. Jestem na diecie i trochę obcięłam kalorie, ale żeby po godzinie od posiłku mnie ssało 😞 Nigdy chyba nie zrzucę tej nadwyżki 2kg  😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena93
21 minut temu, mama Natalii napisał:

Przyszlamama, tez trzymam kciuki i jestem pełna podziwu dla Twojej silnej woli co do nierobienia testu. 

Mnie od wczoraj bardzo męczy wzmożony apetyt. Ten inozytol mi chyba nie pomaga za bardzo. Jestem na diecie i trochę obcięłam kalorie, ale żeby po godzinie od posiłku mnie ssało 😞 Nigdy chyba nie zrzucę tej nadwyżki 2kg  😕 

Mam to samo!! W tym tygodniu nie mogę się opanować jeśli chodzi o jedzenie :( co chwile chodzę głodna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lena93, może to na wiosnę organizm potrzebuje więcej energii. Ja dosłownie jem i jem.

Dziś się trochę podlamałam, bo pojawił się u mnie śluz rozciągliwy, lepszy niż w terminie ew. owulacji, bo wtedy miałam tylko wodnisty. Nie wiem, jak to możliwe, bo temperatura od 9 dni wysoka 😕  Pewnie w tym cyklu też nie zaciążę. 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
Dnia 27.03.2019 o 21:33, Madzikkin napisał:

Hej dziewczyny 🙂 ja juz super zyje po okresie nic mnie nie boli ( a byl cholernie bolesny ) , ciagle sie cos dzieje, w pracy jak narazie atmosfera super az chce sie pracowac. nie mam wyjątkowo czasu aby myslec o ciazy, planow tyle ze narazie przestaje myślec ciągle o ciazy, dniach plodnych, witaminach 😉 bede do was zaglądać i sie udzielac ale jak na ta chwile odpuszczam. 😉 co bedzie to bedzie..

 

Ps. Pare dni przed okresem i tak pewnie na chwile zeswiruje 😂😂

Ja dopiero wrocilam do domu po pracy , dziś ledwo żyłam w pracy bo śpiący dzien jakiś i wpychałam w siebie paczki 😂 okresu nie mam nadal , pewnie dostanę w nocy jak zawsze . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszła mama jak tam dostałaś okres? Js mam tyle pracy ze 2 dni z zycia wyjete. 

Ja dziewczyny dostalam jakis wstręt do jedzenia. Jem tylko obiad a czasem tylko 1 kanapke.. A to takie niezdrowe i sie przybiera na wadze od takich mini głodowek.. Ale co zrobic brak czasu na sen a co dopiero na jedzenie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Mam okres pełna para także z jednej strony Mi smutno ale z drugiej ciesze się bo ten ostatni był bardzo mocno skąpy a ten jest dobry wiec może to i lepiej . Kolejny miesiąc lozkowania przed nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena93

tez tak sobie zawsze to tłumacze. Pierwsze dni jest złość a później mówię sobie ze plus jest taki ze próbować można znowu :) jedyny plus 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co jestem pod obserwacją cyklu przez ginekologa. W poniedziałek pęcherzyk miał 11mm , w czwartek 16mm, teraz idę po weekendzie w poniedziałek, mam nadzieję, że będzie z tego owulacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

ja idę do ginekologa 10 kwietnia . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedzie ktoras testowac w najblizszym czasie?

U mnie dzis spadek temp 😕 Tak troche wczesnie, bo to 22dc, a cykle mam 27dniowe... smutno 😞 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Heeej co u was?? U mnie tez tyle roboty w pracy ze nawet nie mam czasu się martwić;)

Wpadłam, żeby wam powiedzieć, używajcie póki możecie, bo u mnie nie było seksu od... tak dawno ze nie pamietam, wieki temu! Dwa dni przed pozytywnym testem ostatnio!!! Mąż się mnie boi dotknąć teraz!!! Nawet sexy koszulki nocne nie pomagają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Hej Malinko:D ja znów dostałam okres czyli przekładamy ciąże na następny miesiąc 😂 a jak Ty się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina82

Za miesiąc też super jak się uda, byś miała prezent na nowy rok akurat jeśli dobrze liczę:) 

Ja się dobrze czuję, dużo więcej śpię i trochę mam mdłości, ale nie jest źle, bóle brzucha przeszły, od tygodnia prawie nic nie boli, zaczynam 7 tydzień:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
14 godzin temu, Gość Malina82 napisał:

Za miesiąc też super jak się uda, byś miała prezent na nowy rok akurat jeśli dobrze liczę:) 

Ja się dobrze czuję, dużo więcej śpię i trochę mam mdłości, ale nie jest źle, bóle brzucha przeszły, od tygodnia prawie nic nie boli, zaczynam 7 tydzień:)

 

Super :) cos to nasze forum upada . Ja teraz znów zmieniam prace bo dostałam propozycje lepiej płatnej i kurde chyba muszę odpuścić starania żeby popracować trochę . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Hej dziewczyny ja już po @ i szczerze nie liczę tych dni płodnych niepłodnych niech się dzieje co chcę:) chodz mam ogromną nadzieję że wkońcu nie dostanę @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, teraz jakos u mnie powinny sie pojawić dni plodne ale postanowiłam nie robie testow, nie zaglądam do aplikacji. Co bedzie to bedzie jak narazie czas super mi mija i jakos nie nakręcam sie, wiosna a co za tym idzie wiosenne porządki, zmiana garderoby kazda chwile wolna na dzialce ogarniam, sieje, plewie 😉 taki cel na ten rok 😄

 

Z jednej strony wyadaje mi sie ze sie poddalam i automatycznie nie chce myslec o tym więc wymyslam pelno zajęć aby nie przeżywać kolejnej porażki 🙂

trzymam kciuki za was 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, ostatnio się nie udzielałam. Staram się nie myśleć. Okres ma przyjść za jakiś tydzień. Jednak ja trochę straciłam nadzieję. Zaczęłam ostro ćwiczyć z Chodakowska u stosować jej dietę;) przynajmniej mam zajęcie. Wiosna idzie codziennie staram się dużo chodzić. Szykuje cialo na lato 🙂

madziakkin Natchnelas mnie trochę i chyba ustróje trochę balkon:) 

Malina82 słyszałaś już serduszko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Ja robiłam w tym miechu testy owacyjne. Wychodziły mi od 10 dnia pozytywne do 15 dnia czyli dziś.  U lekarza byłam w czwartek.  Był pecherzyk dominujący, ale lekarz oglądał endometrium i stwierdził,  ze jest za cienkie. Biore dalej ten ovarin. Owulacje miałam mieć wczoraj,  a chyba mam dopiero dzisiaj. Bo dziś test prawdziwie pozytywny. W sumie staraliśmy sie tylko 10 , 12 , 14 dnia. Mój mąż jest chory i wcale mu sie nie chciało 😂 jeśli jego poświęcenie pojdzie na marne to w przyszłym miesiącu ogłaszam wszem i wobec , ze pier'''""'' nie robie ( dzieci). Ale pewnie przy 26 dniu bede pisać tu i dostawać świra , ze piersi mnie bolą,  a nogi spuchly itp.itd. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Ja robiłam w tym miechu testy owacyjne. Wychodziły mi od 10 dnia pozytywne do 15 dnia czyli dziś.  U lekarza byłam w czwartek.  Był pecherzyk dominujący, ale lekarz oglądał endometrium i stwierdził,  ze jest za cienkie. Biore dalej ten ovarin. Owulacje miałam mieć wczoraj,  a chyba mam dopiero dzisiaj. Bo dziś test prawdziwie pozytywny. W sumie staraliśmy sie tylko 10 , 12 , 14 dnia. Mój mąż jest chory i wcale mu sie nie chciało 😂 jeśli jego poświęcenie pojdzie na marne to w przyszłym miesiącu ogłaszam wszem i wobec , ze pier'''""'' nie robie ( dzieci). Ale pewnie przy 26 dniu bede pisać tu i dostawać świra , ze piersi mnie bolą,  a nogi spuchly itp.itd. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja niby tez odpuściłam nie spinam sie, ale wiem ze pod koniec kilka dni przed okresem to bede świrowac i szukac objawów 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. Ja dziś znowu byłam u gina, podobno owulacja była z czego cieszę się najbardziej. Starania też były 😉 dostałam duphaston z racji niskiego progesteronu. I teraz tylko czekać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gusiak zaczelas juz brać duphaston? Ja właśnie biorę to 3 cykl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, dzisiaj byłam na wizycie i właśnie wzięłam pierwszą tabletkę, mam brać rano i wieczorem. Bezsil przez ile dni bierzesz duphaston i potem kiedy dostajesz okres? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też biore rano i wieczorem przez 10 dni. Zaczynam 16dc. Czy lekarz mówił ci jak możesz się czuć po przyjmowaniu leku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po odstąpieniu leku na 3 dzień mam okres. Miesiączka jak w zegarku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×