Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lasunia

Kto stara się o dziecko - reaktywacja

Polecane posty

Mi okres sie właśnie skończył 🙂 jestem ogromnie szczęśliwa z tego powodu bo przez ta torbielke byl bardzo bolesny i ogólnie dokuczliwy 😉

Dziewczyny jak mi sir ten oktes spóźnił te 6 dni to owu normalnie powinna byc tak jak zawsze? Bo nie wiem czy odrazu zaczac testować owu czy czekac jeszcze kilka dni. Jak myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gugs, ja bym już nie wytrzymała z testem. Jeszcze jakby mi się temp. trzymała wysoko, to już bym dawno sikańca zrobiła 🙂  Podziwiam cierpliwość.

Madzikkin, u mnie jeśli okres się spóźnia, to owu w rozpoczętym cyklu i tak wypada około 11dc, co innego, jeśli cykl ma być krótszy, wtedy owu jest wcześniej, ale wtedy po śluzie i temperaturze poznaję, że już czas zrobić test owulacyjny. Tak samo, jeśli okres jest krótszy, wtedy owu też mam wcześniej. 

U mnie dziś już 8dpo. Brzuch lekko pobolewa, cycki też, a cera mi się strasznie świeci 😛 Oczywiście znowu się nakręcam, że to TEN cykl i tłusta skóra to wczesny objaw ciąży. 😎 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przyszla mama a jak u ciebie sytuacja sie rozwija?😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Hej dziewczyny :) a ja to czuje ze już powoli coś cmi mnie w brzuchu i pewnie okres dostanę według planu czyli jutro . Piersi mnie bola po bokach od zewnętrznej strony , suty nadal stercza jak szalone i bola 😂 słuchajcie ja już dostaje glupawki i zaczynam śmiać się sama z siebie . Zauważyłam jedynie oprócz tych dolegliwości wyżej ze moja cera wyglada tak jakbym była nastolatka . Wysypało mnie kaszka na policzkach a zawsze mam gładka jak dupcia niemowlaka . Mierzyłam wczoraj temperaturę ale nie robię tego codziennie i miałam normalna 36,6 także lipka :D czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gugs0

Ja zrobilam test teraz na szybko z moczu ale ten o niższej czułości i nic, temp 37,3, szyjki nie czuje, moze powinnam zrobic z porannego moczu bo sikalam po godzinie od ostatniego razu, albo po prostu nic z tego 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Moze zrób betę :p nie ma co płacić za testy bo nie wykryją wczesnej ciazy a beta pokaze wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gugs

Eee wydaje mi sie, ze nic z tego 😛 nie bedzie, juz testy by wychodzily pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

A który masz dzien cyklu? Ty masz chociaż wyzsza temp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gugs

30 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Dziewczyny chyba coś mi aplikacja poprzestawiała obliczenia. Wcześniej miałam obliczenia ze okres mam co 30 dni a teraz przestawiło się na co 28... wiec z moich obliczeń wychodzi ze okres powinnam mieć za 3 dni a nie jutro ... dziwne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przyszła mama do tej pory liczyła okres co 30 dni a teraz pokazuje 28 dobrze zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Tak , a w tym miesiącu obliczył na 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przyszła mama to z tego nie wychodzi że okres powinnaś mieć wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czyli jutro masz 28 dzien cylku Ok bo się pogubiłem myślałam że jutro masz 30 dzien😀😀wieczorem już nie mysle😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Nie No ostatni okres miałam 27 lutego do 29 lutego . Czyli teraz licząc 30 dni od 27 lutego to okres powinnam dostać 28 marca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Już czuje delikatne skurcze z lewej strony podbrzusza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja w ciazach  miałam normalne bole okresowe parę dni przed brzuch normalnie bolał jak w każdym miesiącu przed okresem to że boli brzuch to nie jest jeszcze znak że okres przyjdzie trzymam kciuki żeby nie😀😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

Dzięki Gościu :D już tydzien bola mnie sutki okropnie , piersi są nabrzmiałe dopiero od chyba niedzieli i dziś zaczął mnie bolec brzuch delikatnie , czasem tylko właśnie tak zakłuje z lewej strony No i jak nigdy wysypało mi kaszkę na policzkach.  Wiem ze się nakręcam ale chyba tego nie powstrzymam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To normalne że jak sie czegoś pragnie to człowiek się nakręca ja też tak robiłam aż w końcu się udało o syna co prawda rok się starałam ale córeczka w drugim cyklu😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama

No ja staram się już nawet nie pamietam który cykl . Poprostu nie uważamy i już ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gugs

Ja dalej okresu nie mam, test rano negatyw, ale ten z nizsza czuloscia, chyba skocze na bete

 

Kurde! Zawsze mam okres regularnie, a tu taki klops!!!! Martwie sie nie brakiem ciazy a brakiem okresu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena93
3 godziny temu, Gość Gugs napisał:

Ja dalej okresu nie mam, test rano negatyw, ale ten z nizsza czuloscia, chyba skocze na bete

 

Kurde! Zawsze mam okres regularnie, a tu taki klops!!!! Martwie sie nie brakiem ciazy a brakiem okresu!!!

Beta zawsze pewniejsza :) trzymam kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
4 godziny temu, Gość Gugs napisał:

Ja dalej okresu nie mam, test rano negatyw, ale ten z nizsza czuloscia, chyba skocze na bete

 

Kurde! Zawsze mam okres regularnie, a tu taki klops!!!! Martwie sie nie brakiem ciazy a brakiem okresu!!!

Trzymam kciuki :) mi rozsadza cycki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gugs

Kochane,

Jednak poczekam do piatku z beta, kurde nie chce mi sie jechac, moze szybciej dostane okres 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
7 minut temu, Gość Gugs napisał:

Kochane,

Jednak poczekam do piatku z beta, kurde nie chce mi sie jechac, moze szybciej dostane okres 

To jak ja nie dostane jutro okresu to pojedziemy w piatek na betę rano :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gugs

Ok 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gugs

Jednak nie musze czekac do piatku, okres przyszedl

 

No nic 😛 od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Przyszła mamo- mam nadzieję, że. Piątek będzie dla Ciebie szczęśliwy.  

Gugs- ech. Szkoda , zw w ciaze jest tak trudno zajść wbrew pozorom. Ja powiem Wam ze jesli przez najblizsze 3 cykle sie nie uda to ide do gina po tabletki anty i na 3 miechy po czym odstawiam je i wtedy spróbuje. Za pierwszym razem tak zaszłam. Zaraz po odstawieniu anty. My byliśmy w Poznaniu z synem. Mieliśmy iść do poradni , zwiedzić miasto i robić dzieci jak syn zaśnie.  Skończyło sie na izbie przyjęć,  bo syn wywrócił sie i rozwalil sobie nos. Jak przejechaliśmy do hotelu to wszyscy zasnelismy od zmęczenia i stresu. Zaczynam dni płodne. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gugs

Ja zaszlam za pierwszym razem i poronilam, odczekalam i teraz bylo 1 podejscie, ale ide w tym cyklu zbadac progesteron czy jest ok (zanim zaczelismy sie starac robilam badanie i raz wyszlo super, a w ciazy tragedia) wiec chce wykluczyc niedomoge lutealna bo z tym to nigdy nie zajde, teraz po poronieniu wydluzyly mi sie cykle (zaczelam tez brac tabletki na tarczyce bo sie okazalo, ze jest ciut za wysoka) i od owu do okresu mija 12-13 dni, a wczesniej mialam owu 6 dni przed okresem - to stanowczo za malo, bo i endometrium bylo zbyt cienkie, teraz to juz wiem i jesli progesteron 7 dni po owulce wyjdzie niski ide do gin zeby mi dala luteine 😉

 

W tym cyklu raczej nie spodziewalam sie cudow bo ostatni stosunek byl 4 dni przed owu - meza nie bylo w zasiegu 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×