Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natii

Czy dalibyście szansę facetowi który ma wyrok w zawieszeniu?

Polecane posty

A nie przyznał mi się wcześniej do tego? Dalibyście szansę komuś takiemu? Niestety nie mogę napisać o co chodzi dokładnie, ale w każdym razie oficjalnie jest karany, choć za niewielką rzecz, ale jednak z jego winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zależy, za co ten wyrok. Co innego za nieumyślne spowodowanie wypadku, a co innego narkotyki, napad, czy kradzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ci piszą wyżej. Zależy co przewinął. Jak jakaś kradzież, włamanie, pobicie czy coś podobnego, to odradzałbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jest z rozwodnikiem, wdowcem, panem z zawiasami, człowiekiem po przejściach i tego typu sytuacjach. Rozwodnik może okazać się przyzwoitym człowiekiem a może puścić cię z torbami, ci z policją na karku wiecznie oglądają się za siebie i spać spokojnie nie mogą, ale również bywają układni. Twoja w tym głowa jak do tego podejdziesz i jak to widzisz i czego od życia chcesz. Nie ma nic do rzeczy co jak leży i czy zależy, za ile i po czemu takie a nie inne. Bezzębne prawo polega na tym, że to ty decydujesz czego chcesz i uskuteczniasz tę chęć w sposób dla ciebie dobry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

I tak nikt go nie zna i nie pokojarzy o kogo chodzi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o przestępstwo umyślne za takie różne przekręty w jego firmie, ale nie będę pisała dokładnie o co chodzi.

Niestety on sam mi się do tego nie przyznał, dopiero wtedy kiedy dowiedziałam się o tym przypadkiem od kogoś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Zawodowo mija sie z prawdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Natii napisał:

Właśnie chodzi o przestępstwo umyślne za takie różne przekręty w jego firmie, ale nie będę pisała dokładnie o co chodzi.

Niestety on sam mi się do tego nie przyznał, dopiero wtedy kiedy dowiedziałam się o tym przypadkiem od kogoś innego...

Jak podchodzi do swojej przeszłości, jak na ten temat się wypowiada?

Jeśli wypowiada się w stylu, wpadłem i trudno, no to nie widzę sensu, ale jeśli poważnie tego żałuje i wyciągnął wnioski, to możesz rozważyć czy jest sens.

Jedni się potrafią uczyć na błędach, inni zupełnie nie - musisz oszacować, którym typem on jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Natii napisał:

Właśnie chodzi o przestępstwo umyślne za takie różne przekręty w jego firmie, ale nie będę pisała dokładnie o co chodzi.

Niestety on sam mi się do tego nie przyznał, dopiero wtedy kiedy dowiedziałam się o tym przypadkiem od kogoś innego...

Szczegóły zachowaj dla siebie.
Pierwsza flaga ostrzegawcza: nie przyznał się.

Gdybym miał analogiczny przypadek z kobietą to bym odpuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może miał potrzebę zwierzeń, szukał akceptacji i chciał zobaczyć jak zareagujesz na to że siedział w więzieniu. Moim zdaniem powinnaś dokładnie sprawdzić co on jeszcze ma na sumieniu, być może wyznał ci to co popełnił najmniej powaznego, a póżniej okaże się to wierzchołkiem góry lodowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Natii napisał:

A nie przyznał mi się wcześniej do tego? Dalibyście szansę komuś takiemu? Niestety nie mogę napisać o co chodzi dokładnie, ale w każdym razie oficjalnie jest karany, choć za niewielką rzecz, ale jednak z jego winy

Nie kumam dlaczego baby ciągnie do takich typów, może ktoś wytłumaczyć co w nich atrakcyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Natii napisał:

A nie przyznał mi się wcześniej do tego? Dalibyście szansę komuś takiemu? Niestety nie mogę napisać o co chodzi dokładnie, ale w każdym razie oficjalnie jest karany, choć za niewielką rzecz, ale jednak z jego winy

Spotykalam sie z mezczyzna ktory byl po odsiadce. Okazal sie naprawde fajnym cieplym facetem. Jesli zaczyna cos iskrzyc to nie trac tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, ślepa_kura napisał:

Nie kumam dlaczego baby ciągnie do takich typów, może ktoś wytłumaczyć co w nich atrakcyjnego?

Moze to ze sa mescy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie męscy tylko łamią reguły cywilizacji, więc są atrakcyjni choćby przez to. Pozatym zawsze troche dreszczyku emocji dają kobietom, a kobiety żyją emocjami, nie logiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest jak TY sama oceniasz to, co zrobił i jak ON to ocenia z perspektywy czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, ślepa_kura napisał:

Nie kumam dlaczego baby ciągnie do takich typów, może ktoś wytłumaczyć co w nich atrakcyjnego?

Ja kiedys spotkałam takiego faceta, w bardzo pobożnym środowisku i zaczęłam się z nim spotykać, dopóki mi nie wyznał czego "dokonał". Od tamtego momentu przestałam się z nim kontaktować, a on zaczął mnie szukać, stał w samochodzie pod moim oknem, dzwonił po nocach itd. Wcześniej na pewno go nie kochałam ale czułam do niego sympatię, w momencie wyznania o przeszłości, wszystkie moje pozytywne odczucia znikły w 1 chwili i myslałam już tylko, jak się ewakuować. To wszystko nie jest takie proste, nikt nie ma napisane na czole, że siedział. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, andrzejowa2101 napisał:

Moze to ze sa mescy

Zwłaszcza po pasywnym albo aktywnym uczestnictwie w sodomii ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28-latka

Prymitywne kobiety będą szukać w mężczyznach równie prymitywnych, zwierzęcych cech, do których należy m.in agresja, silna chęć dominacji, opór przed podporządkowaniem się komukolwiek i czemukolwiek.

Reakcją normalnej, zdrowej emocjonalnie kobiety, na takiego typa jest przykład wypowiedzi z 17.50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 16.01.2019 o 20:44, Natii napisał:

Właśnie chodzi o przestępstwo umyślne za takie różne przekręty w jego firmie, ale nie będę pisała dokładnie o co chodzi.

Niestety on sam mi się do tego nie przyznał, dopiero wtedy kiedy dowiedziałam się o tym przypadkiem od kogoś innego...

Może był karany ale za coś gorszego, a tobie powiedział tylko że za przekręty. Ja bym uciekała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Cytat

Czy dalibyście szansę facetowi który ma wyrok w zawieszeniu?

Nigdy w życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc.

Pewnie  za niepłacenie  almentów🤣🤣.

Wyrok w zawieszeniu to dobrodziejstwo w orzekaniu. Ni znaczy to że przestępstwa skazany nie popełnił. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli się nie przyznał, to znaczy że ma jakieś grubsze przestępstwo do ukrycia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×