Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Norie12

Codziennie słyszę bicie dzieci u sąsiadów

Polecane posty

Witam. Nie wiem już co zrobić z sąsiadami 😕 nowy blok, nowi sąsiedzi, większości jeszcze nie znam i nie widziałam. Już kilka miesięcy zamieszkujemy blok. W kuchni i w łazience jest przy suficie wentylacja, od tych paru miesięcy ciągle słyszę kłótnie między facetem i kobietą,nie wykluczam bicia przez tego faceta, już od 6 rano zaczynają się afery i trwają do 22,z domownikami słyszymy też cały czas płacz dziewczynki, czasem jak jest spokojniej słyszę jak w łazience sobie coś śpiewa. Teraz od jakiegoś tygodnia, dwóch ciągle słyszę piski krzyki i płacz tego dziecka, w sumie nie tylko ja tylko wszyscy domownicy u mnie, już nie mogę normalnie funkcjonować, wieczorem nie mogę się położyć normalnie spać bo jest tak głośno i ciągły płacz. Parę dni temu awantura była już późno w nocy, usłyszałam huk roztrzaskanego szkła i okropny pisk tego dziecka i okropne krzyki tego faceta i kobieta która krzyczy żeby nie bił jej dziecka, oczywiście od razu zadzwonilam na policję, cała się trzeslam ze strachu. Przed przyjazdem policji wszystko ucichlo, później przylechali i już nie wiem co się działo, ale poszłam spać. A drugi dzien zadzwonil do mnie dzielnicowy się wypytac o te rodzine, powiedziałam tylko tyle co słyszę bo jeszcze ich nie zdążyłam zobaczyć. Później wieczorem do moich drzwi zapukala policja się dopytać o wczorajsze zgłoszenie, że byli i tam nie ma żadnego dziecka, i się wypytywali jakby mnie mieli za wariatrke 😞 wszyscy w domu potwierdzili, że też to ciągle słyszą i na pewno jest tam mała dziewczynka, ale sąsiedzi z góry się wyparli, że nie mają dziecka małego tylko 13 letniego syna i, że nic się nie dzieje. Już nie wiem co myśleć, czy to możliwe, że ta wentylacja która jest przy suficie tak roznosi dźwięk, że niby słuchać z góry, a to może być z dołu? Już nie wiem co robić, a się bardzo martwię 😞 każdy w domu też w szoku bo też potwierdzają, że słychać jakby to było piętro wyżej. Od czasu tej kłótni już nie słyszę tego dziecka, a policja nic więcej nie zrobi bo nikt taki tam nie mieszka 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×