Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Aga

"mama Kuby czyta isog" jak jej zawiozla i pokazała to ogląda. Kurfa co za teoria 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćGośćga

 

 Ty najwięcej przeżywasz i jedno masz w głowie ,aby wchodzić i klikać w głupoty na zdjęciach i jeszcze chcesz milion teorii do pisania ,to dopiero zasięg sobie wydumałaś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zakopano topór wojenny 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uuu, ale Kuby mama to jest babka z klasą po samych wypowiedziach można poznać, że to dama 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Uuu, ale Kuby mama to jest babka z klasą po samych wypowiedziach można poznać, że to dama 😍

Chodzi mi o to w jaki sposób się wypowiada, ton głosu i wgl 

nic dziwnego, że nie chce być nagrywana w necie, ma klasę - nie będzie pajacowała gdzieś na story 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bum

Ona sprawdza czy tam Nicola znowu jej nie obsmarowała 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pak

Oni raczej pojechali tam do tej babci niż do mamy. A że pewnie babcia mieszka z mamą no to się spotkali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka
Dnia 6.07.2019 o 19:19, Gość Gosc napisał:

Książkowy spam czas start...🤮

No właśnie, jaka podnieta,  że może teraz gotować ze swojej książki kucharskiej ojej o mało się nie posika 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.07.2019 o 21:56, Gość Gość napisał:

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ 

Bo przyjmuje hormony i zostawiono jej jajniki 

Zadnych hormonow nie przyjmuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakoś hejterzy siedzą cicho Xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnn

A co ona miala spine z rodzina Kuby czy co ? Wgl to jego rodzice chyba nie są tak dziani jak rodzina mg, opowiedzcie coś o nim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajja

Najkolka na pewno czyta kafeterie, bo dzis od rana bylo o jej chorobach i dlaczego ma okrągłą twarz. Taki off topic ni z gruchy ni z pietruchy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajja

Najkolka na pewno czyta kafeterie, bo dzis od rana bylo o jej chorobach i dlaczego ma okrągłą twarz. Taki off topic ni z gruchy ni z pietruchy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajja

I ostatni snap z taka jej złośćia  zgłosie i oczach, jak to zwykle kiedy ja cos oburza :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

trochę mnie dziwi to co ona powiedziała o astmie. Ja tez mam astmę, ale od wielu lat nie mam objawów. Rok temu zapytałam się swojego lekarza rodzinnego czy w takim razie nie mam już astmy ona odpowiedziała tak „astma to choroba przewlekła. Masz ją zdiagnozowaną na całe życie. Teraz nie daje objawów, ale masz ją i będziesz miała do końca życia”. Wiec czemu Nicole jako lekarz mówi, ze miała astmę i już nie ma skoro to choroba przewlekła? Nie czaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ask
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Chodzi mi o to w jaki sposób się wypowiada, ton głosu i wgl 

nic dziwnego, że nie chce być nagrywana w necie, ma klasę - nie będzie pajacowała gdzieś na story 

Kandydowała na burmistrza Działdowa więc to kobieta wykształcona i na poziomie...

 

1 godzinę temu, Gość Nnnnn napisał:

A co ona miala spine z rodzina Kuby czy co ? Wgl to jego rodzice chyba nie są tak dziani jak rodzina mg, opowiedzcie coś o nim 

...co nie zmienia faktu, że ma Kubę pod pantoflem i moim zdaniem słusznie się Nicola wściekała bo wtrącała się do wszystkiego i buntowała Kubę przeciwko niej i jej rodzicom (Kuba oczywiście słuchał matki). Podziwiam tylko, że miała odwagę to opisać i przedstawić Panią Wojcicką w złym świetle.

A tak na marginesie to nie dziwię się matce Kuby, że nie lubi synowej - zainwestowała w edukację syna mnóstwo kasy a Nicola się go uczepiła i tak go męczyła aż wrócił z nią do kraju i się ożenił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka
4 godziny temu, Gość jajja napisał:

Najkolka na pewno czyta kafeterie, bo dzis od rana bylo o jej chorobach i dlaczego ma okrągłą twarz. Taki off topic ni z gruchy ni z pietruchy 😄

No właśnie i ten tekst "wyjaśnię bo piszecie do mnie o tym" jasne jasne 😂😂😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
1 godzinę temu, Gość Grażka napisał:

No właśnie i ten tekst "wyjaśnię bo piszecie do mnie o tym" jasne jasne 😂😂😂 

Myślę, że mama g czyta Kafeterię zawzięcie. I wyjaśnia, choć " pewnie i tak nie zrozumiecie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość madzia napisał:

Myślę, że mama g czyta Kafeterię zawzięcie. I wyjaśnia, choć " pewnie i tak nie zrozumiecie".

No właśnie"uwielbiam" ją za to powiedzenie. Traktuje ludzi jak id/io/tów, choć dzięki nim żyje na przyzwoitym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
5 minut temu, Gość Gość napisał:

No właśnie"uwielbiam" ją za to powiedzenie. Traktuje ludzi jak id/io/tów, choć dzięki nim żyje na przyzwoitym poziomie.

W sedno. Dzięki matkom jest milionerką, a traktuje wszystkich jak id/io/tów. My nic nie wiemy, nie rozumiemy, nie jesteśmy wykształcone...

 

Tylko mama g wszystko wie... No cóż, nie ma to jak samouwielbienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

Odwiedziny u tesciowej raz na rok, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość jajja napisał:

Najkolka na pewno czyta kafeterie, bo dzis od rana bylo o jej chorobach i dlaczego ma okrągłą twarz. Taki off topic ni z gruchy ni z pietruchy 😄

Czyta i to ostro, był wątek podjęty właśnie o jej okrąglutkiej twarzy i o otyłości brzusznej. I co , no i zrobiła cały wykład. Ciekawe jakie usprawiedliwienie będzie miała na swoje permanentne nieogarnięcie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Czyta i to ostro, był wątek podjęty właśnie o jej okrąglutkiej twarzy i o otyłości brzusznej. I co , no i zrobiła cały wykład. Ciekawe jakie usprawiedliwienie będzie miała na swoje permanentne nieogarnięcie . 

A jak tam kolekcja summer podoba Wam się ? Trochę późno wystartowali już wcześniej kupiło się ubrania na lato, pogoda się zmieniła ale może chwilowo. Znowu będzie rekord ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
48 minut temu, Gość mama napisał:

Odwiedziny u tesciowej raz na rok, hehe.

Pokazówka zrobiona, na kolejny rok wystarczy. Specjalnie pokazywała, ze zdjęcia z jej ślubu stoją. Najpierw obsmarowala teściowa, a teraz w łaski chce się wkupić , strasznie z niej dwulicowa osóbka. Nie chciałabym mieć takiej koleżanki. Swoją droga, czy ona ma jakaś przyjaciółkę, taka od x czasu? Nie chodzi mi o te wszystkie insta ciotki, które ciagle się zmieniają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

No właśnie"uwielbiam" ją za to powiedzenie. Traktuje ludzi jak id/io/tów, choć dzięki nim żyje na przyzwoitym poziomie.

Tak, my plebs nie zrozumiemy. Dobrze nikolko, ze ty wszystkie rozumy pozjadałas i wszystko rozumiesz. Straszna ignorantka z niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

oczekuja wzieli nianie na wyjazd?pokazywali pokoj niani w tej calej osadzie sniezka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdjdj

Kiedy obsmarowala matkę Kuby i co jeszcze mówiła ? xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggglhfrdhj

Najkolka napisała WIERZOWIEC. serio? Oczy bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Tak, my plebs nie zrozumiemy. Dobrze nikolko, ze ty wszystkie rozumy pozjadałas i wszystko rozumiesz. Straszna ignorantka z niej. 

nikolko, ale ty jesteś ignorantką, i nie tylko- jeszcze jesteś fałszywa i bezczelna....

brakuje ci pokory i szacunku dla ludzi....

a teraz chcesz pokazać, że masz dobre stosunki z teściową?

wstyd, co za człowiek z ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka

"Możecie mnie poprawiać" hahahahah od kiedy to się zmieniło? Jeszcze niedawno ktoś ją poprawił jak się wymawia przedszkole to była wściekła jak osa 😂😂😂 Swoją drogą ta wymówka, że miała jedną lekcję polskiego w swoim życiu to staje się już nudna. Tyle czasu mieszkać w Polsce i wydawać własne książki a nie znać ortografii to lekko mówiąc żenada Nicola. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×