Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Unfollow

Nikola oddaj komus tego bibka bo ewidentnie Ci on przeszkadza w nagrywaniu durnych snapów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy jej fanki naprawdę są tak ograniczone, że jak nie wielbisz ich bogini to wypad? 

Dziewczyna napisała grzeczny komentarz, ale nie wielbiący mg ( w sumie to nawet konstruktywna krytyka nie była, powiedziała tylko jak się zmienił profil), a fanki od razu "jak się nie podoba to wypad"... 

Jeszcze trochę to ten profil będzie wyglądał jak Korea Północna 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Straszne to
19 godzin temu, Gość gość napisał:

No jak to, MG czyta literaturę wysokich lotów, czyli harlequiny 😄

Kiedys sama mowila ze nie lubi i nie czyta ksiazek, tylko czasami na wakacjach wlasnie harlequiny...porazka. I taka osoba napisala 3 "książki"... Roger prawie 4-latek, a jego mowa dramat..na bank mu nie czytają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka

Dobrze,  że nie pokazuje jak goście u niej s.ają. No na miłość boską jak można pokazywać jak ktoś je u niej w domu. Osobiście czułabym się nieswojo. I ten tekst "zobaczcie Asia czy tam Basia (kij wie jak ma na imię)  je moją zupę tajską"...No żenada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antynikola

Masz prawo nikolka zle sie czuc,slabo,wykonczona itp...ale jesli nagrywasz o tym snapa to nikt ci nie uwierzy,bo jesli normalny czlowiek jest zmeczony to odpoczywa!!lekarka a profil o gaciach i zarciu,wstyd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Książki już na instastory 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I są na story książki !! "będziemy czytac" 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
19 godzin temu, Gość Gość napisał:

Podejrzewam, że dzisiaj, najpóźniej jutro wieczorem, zobaczymy jak czyta Rogerowi bajkę na dobranoc 😂

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala
16 minut temu, Gość Gość napisał:

I są na story książki !! "będziemy czytac" 😂😂😂😂

Istny cyrk serio 😂 wszystko co jest tu poruszane następnego dnia jest na jej story! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heheszki z mg

Nikola bo zarzadamy wynagrodzenia za to ze zgapiasz od Nas pomysly na instagram😂ale jaja z tymi ksiazkami,ona juz bardziej zalosna nie moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hit hit
38 minut temu, Gość Gość napisał:

I są na story książki !! "będziemy czytac" 😂😂😂😂

Hit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Zawsze mnie bawi jak nawiązuje do kafe, ale nie chce tego przyznać. Woli udawać, że ktoś jej napisał na priv. Przeciez ona nie czyta wiadomosci

Cieszę się, że mogłam być inspiracją i Nikola jednak jakieś książki dziecku kupiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Cieszę się, że mogłam być inspiracją i Nikola jednak jakieś książki dziecku kupiła. 

56 minut temu, Gość Gość napisał:

 

Dostała 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Cieszę się, że mogłam być inspiracją i Nikola jednak jakieś książki dziecku kupiła. 

Nie no hit! „Będziemy czytać!” 🙌🏻. Najkolka, zrobiłaś mi dziś dzień! Jeszcze tylko Kuba musi zmężnieć, Ty zrobić specjalizację i schudnąć. No i zacząć szanować język ojczysty. A no i więcej czasu spędzać z dziećmi, a mniej z telefonem. O czym jeszcze zapomniałam, czym się niebawem „zainspirujesz” z Kafe? 😂👍🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Cieszę się, że mogłam być inspiracją i Nikola jednak jakieś książki dziecku kupiła. 

Pytanie, czy w ogóle będzie je czytać dzieciom, czy będzie tylko pokazówka na instastory, po której książki wylądują na półce...

A Roger na tym "spontanicznym" story nie przejawia żadnego zainteresowania książeczkami. Oj ciężko może być zaaranżować scenkę, w której MG czyta dzieciom. Ale nie ma się co dziwić, skoro prawie 4-latek dotychczas możliwe, że z książkami dla dzieci nie miał styczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Lala napisał:

Dostała 😂 

Aaaaaa, to przepraszam 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Pytanie, czy w ogóle będzie je czytać dzieciom, czy będzie tylko pokazówka na instastory, po której książki wylądują na półce...

A Roger na tym "spontanicznym" story nie przejawia żadnego zainteresowania książeczkami. Oj ciężko może być zaaranżować scenkę, w której MG czyta dzieciom. Ale nie ma się co dziwić, skoro prawie 4-latek dotychczas możliwe, że z książkami dla dzieci nie miał styczności.

„Mama, a cio to?” 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była fanka najkolki

No i proszę był temat książek na kafe, dziś już Goger! Dostał książki, będzie czytane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko
Dnia 31.07.2019 o 09:27, Gość Bebs napisał:

Musicologist ma syna młodszego od Rogera a chłopiec już ładnie mówi i nawet czyta. Ale ona z nim co dzien czyta książki. Maja całkiem spora biblioteczkę w domu. Nie widziałam żeby nicola chodziaz raz czytała z Rogerem książki. 

Zapewne niedługo będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignasia
46 minut temu, Gość gość napisał:

Pytanie, czy w ogóle będzie je czytać dzieciom, czy będzie tylko pokazówka na instastory, po której książki wylądują na półce...

A Roger na tym "spontanicznym" story nie przejawia żadnego zainteresowania książeczkami. Oj ciężko może być zaaranżować scenkę, w której MG czyta dzieciom. Ale nie ma się co dziwić, skoro prawie 4-latek dotychczas możliwe, że z książkami dla dzieci nie miał styczności.

Jaka mama takie dziecko. Nicola tez nie lubi książek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To istny paradoks 🙂 nie lubić czytać książek, a sama je pisze i wydaje:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migdalia
7 minut temu, Gość Gość napisał:

To istny paradoks 🙂 nie lubić czytać książek, a sama je pisze i wydaje:) 

Za czytanie nikt jej nie płaci :-D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babhs

A elajza, która jedzie tylko na roślinach, poleca „mięsna i tłusta” książkę nicoli i myśli ze jest wiarygodna Hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zażenowana

Boże... nie mogę uwierzyć, ze ona nawet w takiej chwili musi nagrywać na ten instagram... ja piernicze to już jest GRUBA przesada. 1 sierpnia, godzina 17:00, a ona zamiast dziecku przykład dać, uszanować tę rocznice to nie - telefon przyspawany do łapy. I instastory z wycia syren. Nie. Wierze. Beznadziejna. Tracę resztki szacunku. Unfollow Najkolka, niestety nikt tutaj się co do ciebie nie mylił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madka
25 minut temu, Gość Zażenowana napisał:

Boże... nie mogę uwierzyć, ze ona nawet w takiej chwili musi nagrywać na ten instagram... ja piernicze to już jest GRUBA przesada. 1 sierpnia, godzina 17:00, a ona zamiast dziecku przykład dać, uszanować tę rocznice to nie - telefon przyspawany do łapy. I instastory z wycia syren. Nie. Wierze. Beznadziejna. Tracę resztki szacunku. Unfollow Najkolka, niestety nikt tutaj się co do ciebie nie mylił. 

Spoko,za chwile bedzie sie tlumaczyc ze to nie tak ze ona nie uszanowala tego momentu itp...a najlepsze sa madki ktore chwala nikole ze przekazuje rogerowi nasza historie...gdy ten przyniosl rysunek z przedszkola,jaka w tym jej zasluga?🤦🏼‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 godzinę temu, Gość Madka napisał:

Spoko,za chwile bedzie sie tlumaczyc ze to nie tak ze ona nie uszanowala tego momentu itp...a najlepsze sa madki ktore chwala nikole ze przekazuje rogerowi nasza historie...gdy ten przyniosl rysunek z przedszkola,jaka w tym jej zasluga?🤦🏼‍♀️

Żadna 🙂 niech jedzie na kolejne wakacje do Grecji i dalej uczy miłości i szacunku do własnego kraju. Przecież Roger nawet chyba nie był nad polskim morzem i w górach  ale na szczęście załapał się na temat historii kraju w przedszkolu i na szczęście dobrze słychać syreny z balkonu to też posłuchał. 

Nie jestem jakimś narodowcem ale chyba chłopaczek jest na tyle duży że można mu pewne rzeczy opowiedzieć w kilku zdaniach i pokazać co to minuta ciszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyszunia
1 godzinę temu, Gość Madka napisał:

Spoko,za chwile bedzie sie tlumaczyc ze to nie tak ze ona nie uszanowala tego momentu itp...a najlepsze sa madki ktore chwala nikole ze przekazuje rogerowi nasza historie...gdy ten przyniosl rysunek z przedszkola,jaka w tym jej zasluga?🤦🏼‍♀️

Jak to dziecko nawet nie ma pojęcia co narysował. Od tych komentarzy już mdli. Wszyscy piszą brawo, że dziecko uczone od najmłodszych lat haha a on nie ma pojęcia o co chodzi bo gdyby miał to wiedziałby od Nicoli jak się w tej chwili zachować.  🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigi
8 minut temu, Gość Aga napisał:

Żadna 🙂 niech jedzie na kolejne wakacje do Grecji i dalej uczy miłości i szacunku do własnego kraju. Przecież Roger nawet chyba nie był nad polskim morzem i w górach  ale na szczęście załapał się na temat historii kraju w przedszkolu i na szczęście dobrze słychać syreny z balkonu to też posłuchał. 

Nie jestem jakimś narodowcem ale chyba chłopaczek jest na tyle duży że można mu pewne rzeczy opowiedzieć w kilku zdaniach i pokazać co to minuta ciszy. 

No właśnie nie można. Jak się jest chorobliwie uzależnionym od telefonu, instagrama i atencji to pewne rzeczy stają się nie lada wyczynem. Dla Najkolki jak widać nieosiągalnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gigi napisał:

No właśnie nie można. Jak się jest chorobliwie uzależnionym od telefonu, instagrama i atencji to pewne rzeczy stają się nie lada wyczynem. Dla Najkolki jak widać nieosiągalnym. 

Nicole, jesteś tak durrrrna, że to się w głowie nie mieści. Prymityw, prostak i wiesniak to malo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajm

Co za madka z niej! Nie potrafi tego dzieciaka nawet uspokoić ani wytłumaczyć. Kobieto naucz się te dzieci wychowywać a nie telefon w łapach i musisz nagrywać, bo Twoje tępe ratlerki pewnie nawet nie wiedzą, co to godzina W i pewnie są w szoku, że w stolycy syreny wyją o tej godzinie. Dobrze, że im to pokazałas, brawo. Ale pokazałas brak szacunku do Powstańców. To że Twój dzieciak przyniósł pracę, której nawet sam nie pomalowal, nie znaczy, że masz z czego być dumna. Najpierw je tak wychowaj, żebyś mogła być dumna z nich, bo póki co to rośnie kolejny dzieciak, którego każdy będzie miał w szkole dość. Mam nadzieję, że media wezmą Cię na tapetę, bo to szczyt PROSTACTWA co dzis pokazałas. Chociaż na chwilę schowaj ten telefon a nie relacjonujesz tak ważna chwilę, dla nas - Polaków! Którzy na chwilę podnieśli tyłek z ciepłego fotela, odłożyli telefon i pomyśleli o tych co za nasz kraj walczyli. W ciszy, skupieniu. Bez zastanawiania się, ile osób mnie będzie chwalić, bo taka dumna Warszawianka ze mnie-Stoję z telefon i nagrywam hehheheheheheh. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×