Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość dzikus

ah ale on jest tak dobry 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Ale się uczepiłyście tej rezydentury. Rezydent jest po 6 latach studiów i roku stażu, zdany wysoko LEK plus to ile ma lat rezydentury. Ginekologia dobra specka, nie jest łatwo się dostać . Poza tym można być lekarzem a lekarzem a po mg widać ze interesuje ją to bardzo i to najlepsza rekomendacja, wszystkie jej artykuły itd- no sorry ale trzeba w tym siedzieć żeby pisać . Ma przerwę bo urodziła dziecko, jak pewnie większość z was, wy na macierzyńskim zapomnialyscie wszystko co umiecie ? No chyba nie, i ona tez nie . Powinna wyrzec się kariery bo zrobiła sb przerwę na dziecko czy jak? Poza tym nawet nie wiecie do ilu rezydentów chodzicie, a możecie sb gdakać ale rezydent nie jest głąbem jak wam się wydaje tylko ma ok. 10 lat edukacji tylko medycznej, gdy o ile macie studia to pewnie trwały raptem 5 i pewnie wy miałyście prawo zajść w ciąże itd a jej to wypominacie . Rezydent ma pełne prawo wykonywania zawodu. Najlepiej się wypowiadać o medycynie jak się nie ma pojęcia jak wyglada droga do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

Jak mogę dostać się do grupy na FB? Wiem ze jest tajna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mamaginekolog objaśnia na IG jak wygląda kształcenie lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A to mało jest ogólnodostępnych informacji o tym jak wyglądają studia na kierunku lekarskim, ze trzeba czekać na livea o nich u mamyginekolog...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Mamaginekolog objaśnia na IG jak wygląda kształcenie lekarzy.

Tłumaczy się baba dlaczego jeszcze specjalizacji nie zrobiła. Zamiast siedzieć z przyspawanymi telefonem, wzięłaby się za coś bardziej ambitnego. Nie , no ona ma już specjalizacje , z krawiectwa. 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak na pewno jak nie nagrywa pół dnia to ma skrzynkę na ig zawalona pytaniami czy żyje.. bajkopisarka jakich mało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Bo ludzie nie wiedzą jak wygląda kształcenie lekarzy. Jestem studentką 4 roku i od pierwszego słyszę tylko a na jakiego lekarza się uczysz? A załatwiłabyś mi receptę/wizytę itd?  Facepalm za każdym razem 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakby nie patrzeć uczysz się na „jakiegoś lekarza” to tylko kwestia czasu z jaka specjalizacja skończysz. A jeżeli już ktoś zadaje ci takie pytanie no to trzeba mu to wytłumaczyć po prostu jak wyglada obecne kształcenie lekarzy. Myśle ze to dotrze do niego szybciej i bardziej zrozumie niż gdy poogląda insagrama mg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kupiłam sobie te jej ebooki na WOŚP jak były i powiem wam że pozostał mi straszny niesmak zwłaszcza po przeczytaniu drugiego. Chodzi mi o sposób w jaki Nicole opisała rodzinę swojego męża... nie wiem oczywiście jak to wyglądało w rzeczywistości, ale tak czy inaczej pisanie takich rzeczy publicznie o rodzinie ukochanego, osobach które ciągle żyją i prawdopodobnie to przeczytają, jest wg mnie bardzo nie na miejscu. Co innego opowiedzieć to przyjaciółkom, a co innego opisać w książce którą sprzedajesz obcym ludziom. Pozatym uważam że sam fakt, że napisała te książki, swoją autobiografię, w wieku trzydziestu kilku lat oznacza że jest narcyzem, ma poczucie wyjątkowości i niesamowity tupet ta kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja sie zastanawiam jakie ma stosunki z teściami po tym jak opisała ich w książce? Trochę kiepsko wyszło... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola
2 godziny temu, Gość Ania napisał:

Ja sie zastanawiam jakie ma stosunki z teściami po tym jak opisała ich w książce? Trochę kiepsko wyszło... 

Napiszcie w skrócie co o nich jest w tej książce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak

No bedzie odwyk od instastories , ciekawe jak dlugo wytrzyma bez nagrwania 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość ola napisał:

Napiszcie w skrócie co o nich jest w tej książce?

Tez jestem ciekawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czytając te komentarze od razu widać że ta Kafeteria to portal dla ludzi nieprawdopodobnie prostych i raczej kiepsko radzących sobie w życiu... Weszłam tu pierwszy i ostatni raz.

Szczęśliwa i pod każdym względem spełniona 26latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
12 godzin temu, Gość ola napisał:

Napiszcie w skrócie co o nich jest w tej książce?

Napisała że teściowa jej nie lubi bo jej czarna polewke podała. Ze maja wiesniackie poglądy i obyczaje. Ze chciała do samego końca zepsuć jej ślub i wesele. Ze Kubę próbowała przekabacic na swoją stronę, że rodziców Nicoli obrazala jakoby nic nie robili przed weselem tylko Wojciccy wszystko ogarniali. Ze ...enke ślubna skrytykowała, kwiaty źle ułożyła. No dużo by pisać, ogólnie obsmarowala trochę teściowa - ja byłam w szoku ze takie rzeczy napisała w książce, która de facto każdy może przeczytać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Ania napisał:

Napisała że teściowa jej nie lubi bo jej czarna polewke podała. Ze maja wiesniackie poglądy i obyczaje. Ze chciała do samego końca zepsuć jej ślub i wesele. Ze Kubę próbowała przekabacic na swoją stronę, że rodziców Nicoli obrazala jakoby nic nie robili przed weselem tylko Wojciccy wszystko ogarniali. Ze ...enke ślubna skrytykowała, kwiaty źle ułożyła. No dużo by pisać, ogólnie obsmarowala trochę teściowa - ja byłam w szoku ze takie rzeczy napisała w książce, która de facto każdy może przeczytać. 

I jeszcze że źle Kubę wychowali bo nigdy nie wyjechał po nią na lotnisko a ona była wychowana że gości się z lotniska odbiera 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona
5 godzin temu, Gość gość napisał:

I jeszcze że źle Kubę wychowali bo nigdy nie wyjechał po nią na lotnisko a ona była wychowana że gości się z lotniska odbiera 

To naprawde nieladnie, jestem w szoku 🙀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona
Przed chwilą, Gość aldona napisał:

To naprawde nieladnie, jestem w szoku 🙀

Nieladnie z jej strony, za takie obsmarowanie tesciow.

Wspolczuje rodzicom Kuby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megb
Dnia 7.02.2019 o 17:24, Gość aldona napisał:

Nieladnie z jej strony, za takie obsmarowanie tesciow.

Wspolczuje rodzicom Kuby.

 

Dziwne, że Kuba się nie wkurzył, że ona takie rzeczy napisała w książce. Mi byłoby mega przykro, gdyby mój mąż obrażał moich rodziców przez tysiącami Polaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wydaje mi się że po tej książce to relacje z treściami raczej dobrych nie ma. Nie widać żeby stosunki z nimi były jakieś zażyłe. Jeśli to prawda co napisała w książce to nic dziwnego że rodzice tak odebrali swoją przyszła synową. Chcieli również pewnie aby syn zrobił karierę za granicą skoro miał taką dużą szanse a ona ciągnęła go do polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Mg niby na urlopie, a dziwnym trafem bardzo aktywnie się zrobiło i "teammamagienkolog" i nawet u samego "meza_mamyginekolog". Trochę to słabe, że tu niby gada, ze się odcina od insta i netu, z drugiej strony gdzie tylko może wciska ludziom te swoje produkty... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNN
17 godzin temu, Gość Xyz napisał:

Mg niby na urlopie, a dziwnym trafem bardzo aktywnie się zrobiło i "teammamagienkolog" i nawet u samego "meza_mamyginekolog". Trochę to słabe, że tu niby gada, ze się odcina od insta i netu, z drugiej strony gdzie tylko może wciska ludziom te swoje produkty... 

kasa kasa kasa.... a ludzie są łatwowierni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość ANNN napisał:

kasa kasa kasa.... a ludzie są łatwowierni

Ona się odcięła , wolne zarty😂 Obserwujemy te same profile i widzę , ze like daje. Także siedzi tylko cicho, a swoje robi. To jest cisza przed burza. Wystarczy zobaczyc pod zdjęciem ze statua wolności na profilu superstylerblog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy
58 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ona się odcięła , wolne zarty😂 Obserwujemy te same profile i widzę , ze like daje. Także siedzi tylko cicho, a swoje robi. To jest cisza przed burza. Wystarczy zobaczyc pod zdjęciem ze statua wolności na profilu superstylerblog.

A co jest pod tym zdjęciem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buzia

Będzie siedzieć cicho az wrócą z walentynkowej podróży 😂 boi się, że ludzie ją będą hejtowac, ze swoje dzieci zostawiła i pojechała "odpocząć", bo przecież Bibek taki "niegrzeczny" 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy
7 godzin temu, Milkaaaa014789 napisał:

U jessiki pod tym postem ktos napisał, ze mg jest w ciazy znowu.... prawda?

Pod którym zdjęciem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.02.2019 o 18:48, Gość Ania napisał:

Serio?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×