Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Gosc
19 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Dzieci śpią a mg zamiast wykorzystać ten czas da siebie i cieszyć się wakacjami, widokiem czy poczytać książkę (na która oczywiście nie ma czasu na tych wakacjach) to kolejnego livea planuje. Ta kobieta nie ma kompletnie umiaru 

Wiesz jak nazywa się takie zjawisko? To pracoholizm albo uzależnienie od Instagrama. To się leczy. Tylko najczęściej chory nie zdaje sobie sprawy, że w tym tkwi. Tak jak alkoholicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Ten live był pośmiewiskiem na naszym ostatnim grillu. Wszyscy nie widzieli czy się śmiać czy płakać takie to żałosne. Szczególnie jeśli chodzi o to ze ten hotel który podrożał bo rzekomo go zareklamowała. Hahaha co tam ze w wielu bogatych krajach europejskich są teraz ferie i jest sezon. Przecież ona się ma za sama królowa świata gdzie niedługo będą łapać do słoików i sprzedawać powietrze którym oddychała. Ale widać trzeba być takim bezobciachowym jak ona wtedy życie jest lżejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

i znowu te same pytania w quizie na poziomie podstawowki.

Porazka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość Olo napisał:

Masakra żenada elyta wielka co po polsku nie umie się wyslowic. Ani książek nie czyta ani dziećmi się nie zajmuję tylko instagram ja interesuje żal mi tylko jej biednych dzieci. Nie dość że imiona jak dla psów mają to jeszcze całe ich życie na insta jest pokazywane.

Imiona jak dla psów? Hahahahaha nigdy nie spotkałam się z tym zeby ktoś dał psu na imię Roger albo Gilbert. Nie przesadzaj 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Jak jej nie szkoda czasu na ten telefon i instagram. Matko jedyna, dzieci, rodzina, urlop, ładna pogoda, a ona quizy robi, bo nowa opcja na insta się pojawiła... Nie potrafię wyobrazić sobie nawet 10% jej sposobu bycia, jej sposobu na życie.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko8minut

Ale ona przecież spędza "tylko 8 minut" na insta 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka

Teraz na maksa wyszło jaka to hipokrytka. Sama nie potrafi poprawnie językiem polskim się posługiwać ale się naśmiewa, że jakaś dziewczyna jej napisała ,że ma zmienić "pieluch" swojemu dziecku...taki miała ubaw ale jej zwrócić uwagi nie można...hipokryzja do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmm
3 godziny temu, Gość Grażka napisał:

Teraz na maksa wyszło jaka to hipokrytka. Sama nie potrafi poprawnie językiem polskim się posługiwać ale się naśmiewa, że jakaś dziewczyna jej napisała ,że ma zmienić "pieluch" swojemu dziecku...taki miała ubaw ale jej zwrócić uwagi nie można...hipokryzja do kwadratu.

podła hipokrytka ta mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bum

Ona jest taka żałosna.. to wyśmiewanie Kuby, że jest z Działdowa też nie jest na miejscu, mam wrażenie, że traktuje go jak chłopaka że wsi, który kibelek miał na dworze w wychodku, a on przecież pochodzi z bardzo dobrej rodziny.. oj nie dziwię się, że nie utrzymuje kontaktów z teściami. Sama na ich miejscu nie chciałabym patrzeć jak ta mała blond samolubna kobieta niszczy moje dziecko. 

A tekst " to jest hit, cytryna w woreczku".. serio? Ona myśli, że tylko tam tak podają cytrynę? Żałosne, bardzo.

I to okropne szuranie tymi cichobiegami... Wrrr na prawdę irytuje mnie kobieta coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Bum napisał:

Ona jest taka żałosna.. to wyśmiewanie Kuby, że jest z Działdowa też nie jest na miejscu, mam wrażenie, że traktuje go jak chłopaka że wsi, który kibelek miał na dworze w wychodku, a on przecież pochodzi z bardzo dobrej rodziny.. oj nie dziwię się, że nie utrzymuje kontaktów z teściami. Sama na ich miejscu nie chciałabym patrzeć jak ta mała blond samolubna kobieta niszczy moje dziecko. 

A tekst " to jest hit, cytryna w woreczku".. serio? Ona myśli, że tylko tam tak podają cytrynę? Żałosne, bardzo.

I to okropne szuranie tymi cichobiegami... Wrrr na prawdę irytuje mnie kobieta coraz bardziej

to jej nie oglądaj. proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Ja sobie zamówiłam kocyk bardzo podobny jak u niej z AliExpress za  40 zł. Bliźniaczo podobny, po ile są u Mg? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gość

CI WSZYSCY HANDLARZE TO NA JEDNO KOPYTO , kupowanie  taniej w zamówieniu 10.000  sztuk , a pojedyncza sprzedaż dla klienta

w sklepiej internetowym drogo.

ALI EEXPRESS TO CHINSKI I PO CO TAKIE WYROBY,

EUROPEJSKIE TO KLASA Z CERTYFIKATAMI ,to nie ma podróbki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
2 godziny temu, Gość Werka napisał:

Ja sobie zamówiłam kocyk bardzo podobny jak u niej z AliExpress za  40 zł. Bliźniaczo podobny, po ile są u Mg? 

Nie broniąc MG - ale jej kocyk jest w 100% bawełniany. Na Ali najczęściej jest niestety akryl, który nie oddycha, człowiek jedynie się pod nim spoci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale dziś pokazała przykład konstruktywnej krytyki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ale dziś pokazała przykład konstruktywnej krytyki..

Bo krytykowac moze tylko rodzina 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znowu ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola
22 godziny temu, Gość gosc napisał:

to jej nie oglądaj. proste

Dokładnie 👍po co się męczyć a już w ogóle pisać o tym 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćGość

  Gdy nie ma certyfikatu bawełny to też jak chinskie  daje alergie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka
8 godzin temu, Gość Gość gość napisał:

Nie broniąc MG - ale jej kocyk jest w 100% bawełniany. Na Ali najczęściej jest niestety akryl, który nie oddycha, człowiek jedynie się pod nim spoci.

A No może i tak, ale z wyglądu ten który zamówiłam to mega podobny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 24.04.2019 o 01:10, Gość Buba napisał:

Hotel podobno nagle z dnia na dzień podrożał, bo taką reklamę mg mu zrobiła... żenada!!! 

Mam wrażenie, że mg niewiele widziała na tym świecie, choć uważa się za taką światowa... wszystkie hotele trzymające standard są takie same w kwestii organizacji. Po co ten zachwyt nad zdezynfekowanym i oklejonym krzesełkiem do karmienia. W tej naszej zwykłej Polsce też tak jest 😉

Dla niej to chyba coś nadzwyczajnego. Dziś w cywilizowanym świecie się tak robi, czy to w hotelu , czy w restauracji. U niej wszystko rośnie do rangi naj. Ona wyjeżdża , żeby siedzieć i pokazywać co jest w hotelu , to jak miała widzieć inne rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 25.04.2019 o 21:11, Gość Bum napisał:

Ona jest taka żałosna.. to wyśmiewanie Kuby, że jest z Działdowa też nie jest na miejscu, mam wrażenie, że traktuje go jak chłopaka że wsi, który kibelek miał na dworze w wychodku, a on przecież pochodzi z bardzo dobrej rodziny.. oj nie dziwię się, że nie utrzymuje kontaktów z teściami. Sama na ich miejscu nie chciałabym patrzeć jak ta mała blond samolubna kobieta niszczy moje dziecko. 

A tekst " to jest hit, cytryna w woreczku".. serio? Ona myśli, że tylko tam tak podają cytrynę? Żałosne, bardzo.

I to okropne szuranie tymi cichobiegami... Wrrr na prawdę irytuje mnie kobieta coraz bardziej

Dokładnie , szkoda mi Kuby , nie wiem czemu poniża własnego męża. A mamaginekolog chyba do restauracji nie chodzi, bo to nic nadzwyczajnego, ze cytryna jest tak podawana, czy krzesełka dla dzieci dezynfekowane . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 24.04.2019 o 23:16, Gość Basia napisał:

Jak jej nie szkoda czasu na ten telefon i instagram. Matko jedyna, dzieci, rodzina, urlop, ładna pogoda, a ona quizy robi, bo nowa opcja na insta się pojawiła... Nie potrafię wyobrazić sobie nawet 10% jej sposobu bycia, jej sposobu na życie.... 

Moja rodzina by się już dawno na mnie obraziła, ze telefon jest ważniejszy dla mnie niż czas spędzony z nimi. Ona jest już tak uzależniona od insta, ze jakiś odwyk jej potrzebny. Zauważyłam, ze ona nie potrafi korzystać i cieszyć się z wakacji. Jeździ w fajne miejsca a wiecznie z tym telefonem. No i żeby pokazywała na story jakieś fajne miejsca, to nie ciagle to samo. Żarcie, kibel no tak to ma jakiś związek.😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 24.04.2019 o 23:16, Gość Basia napisał:

Jak jej nie szkoda czasu na ten telefon i instagram. Matko jedyna, dzieci, rodzina, urlop, ładna pogoda, a ona quizy robi, bo nowa opcja na insta się pojawiła... Nie potrafię wyobrazić sobie nawet 10% jej sposobu bycia, jej sposobu na życie.... 

Mi się wydaje, ze ona nie wie jak żyć. Jest taka składanka wszystkiego gdzie coś tam podpatrzy. Zupełnie nie umie się cieszyć tym co ma. Ciagle narzeka jak jej zle jaka nieszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSS
Dnia 25.04.2019 o 21:11, Gość Bum napisał:

Ona jest taka żałosna.. to wyśmiewanie Kuby, że jest z Działdowa też nie jest na miejscu, mam wrażenie, że traktuje go jak chłopaka że wsi, który kibelek miał na dworze w wychodku, a on przecież pochodzi z bardzo dobrej rodziny.. oj nie dziwię się, że nie utrzymuje kontaktów z teściami. Sama na ich miejscu nie chciałabym patrzeć jak ta mała blond samolubna kobieta niszczy moje dziecko. 

A tekst " to jest hit, cytryna w woreczku".. serio? Ona myśli, że tylko tam tak podają cytrynę? Żałosne, bardzo.

I to okropne szuranie tymi cichobiegami... Wrrr na prawdę irytuje mnie kobieta coraz bardziej

Akurat ja tego nie odebrałam za ośmieszanie. Kuba jest z Działdowa, które lezy nad morzem, więc raczej nie raz jadł, najlepsze, świeże ryby, dlatego zapytała go o zdanie. A wy się wszystkiego czepiacie. Masakra. A i nie jestem fanką MG, kiedyś ją bardzo lubiłam, teraz mam co do niej mieszane uczucia, zwłaszcza po przeczytaniu Instaserialiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość GOSS napisał:

Akurat ja tego nie odebrałam za ośmieszanie. Kuba jest z Działdowa, które lezy nad morzem, więc raczej nie raz jadł, najlepsze, świeże ryby, dlatego zapytała go o zdanie. A wy się wszystkiego czepiacie. Masakra. A i nie jestem fanką MG, kiedyś ją bardzo lubiłam, teraz mam co do niej mieszane uczucia, zwłaszcza po przeczytaniu Instaserialiu.

Działdowo nad morzem? Chyba raczej Dziwnów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
3 godziny temu, Gość GOSS napisał:

Akurat ja tego nie odebrałam za ośmieszanie. Kuba jest z Działdowa, które lezy nad morzem, więc raczej nie raz jadł, najlepsze, świeże ryby, dlatego zapytała go o zdanie. A wy się wszystkiego czepiacie. Masakra. A i nie jestem fanką MG, kiedyś ją bardzo lubiłam, teraz mam co do niej mieszane uczucia, zwłaszcza po przeczytaniu Instaserialiu.

Do morza to z 200 km. 

Nicola mówiła że Instagram to jej hobby, relax więc to już uzależnienie.

To jej odskocznia 

 

Tak tłumaczyła się jak ktoś pisał czemu nie odpoczywa na urlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beśka

Widzieliście Oczekując? Marysia „spontanicznie” rano ważyła osiuraną pieluchę syna, po 16h od założenia, reklamując tym samym, superchłonne pampersy. Wszystko dla kasy, jak widać. Proponuje poczytać komentarze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

Mówicie cały czas o tym instaserialu, chciałabym przeczytać żeby się pośmiać ale niestety trzeba kupić gdyby to była dobra „książka” to nie miałabym oporu żeby kupić albo gdyby znowu było na WOŚP. Nie wiecie gdzie można przeczytać to online.. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okti
36 minut temu, Gość Beśka napisał:

Widzieliście Oczekując? Marysia „spontanicznie” rano ważyła osiuraną pieluchę syna, po 16h od założenia, reklamując tym samym, superchłonne pampersy. Wszystko dla kasy, jak widać. Proponuje poczytać komentarze. 

Widziałam i czytalam. Jak dla mnie maryska to najwiekszy rak instagrama. Zaraz po niej jest music cos tam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bum
2 godziny temu, Gość Kinia napisał:

Mówicie cały czas o tym instaserialu, chciałabym przeczytać żeby się pośmiać ale niestety trzeba kupić gdyby to była dobra „książka” to nie miałabym oporu żeby kupić albo gdyby znowu było na WOŚP. Nie wiecie gdzie można przeczytać to online.. 😀

Zobacz w swojej bibliotece, bo też powinny być 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×