Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Gość

Tamten duzy watek usunieto? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tamten duzy watek usunieto? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda
1 godzinę temu, Gość Aga napisał:

Ona powiedziała że firma funkcjonuje dzięki jej Instagramowi więc to sprzedawanie prywatności jest wkalkulowane w jej sukces. 

Podejrzewam że wszyscy z jej rodziny się przyzwyczaili do tego, pewnie sami dają jej ,, przestrzeń " żeby mogła urabiać klientki prywatnymi instastory. W firmie pracuje mąż, brat i niewiadomo czy też instadziadek nie ma powiązań - zajmował czy zajmuje się szyciem ubrań.  To już duży biznes rodzinny i żyje z niego cała rodzina. 

A to czy ktoś na jej podstawie  cierpi, nie moja sprawa, bo  odczuje to Nicola ale to będzie jej problem nie mój. 

 

 

Lubiłam poprzedni wątek i dużo udzielałam się  w nim,  jak kafeteria go skasowała bez powodu informuje że  ograniczam moje wejścia na kafeterię- KAFETERIA TO DO WAS nie dam wam zarobić na moich komentarzach i robieniem ruchu na forum. Innym proponuje to samo, niech odczują konsekwencje skasowania wątku. Ja swoją aktywność ograniczam.

 

Potwierdzam wszystko.

DROGA KAFETERIO, JA TEŻ NIE DAM WAM ZAROBIĆ. JAK MOŻNA KASOWAĆ WĄTKI, BO JAKAŚ MG TAK SOBIE ŻYCZY !

TO ZRESZTĄ NIE PIERWSZY RAZ.

Jesteście do niczego. Ograniczam swój ruch na forum kafeteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tamten duzy watek usunieto? 

tak, zresztą poprzednie też, wiele ich było; to skandal jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Grażka napisał:

Jaką trzeba być psychofanką, żeby kochać MG a mimo to przychodzić tu i czytać hejty na jej temat...

Nie jestem niczyja fanka, slyszalam o tej kobiecie, to tyle. Na watek weszłam z ciekawości, na ostatnia strone bo nie ogarniam jak mozna nabic tyle watkow o osobie, która sie zna z netu.  Tu nie chodzi o nia, moze to byc ktokolwiek. To jest hejt i brzydze sie takimi ludzmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hahaha jaki bulwers że wątki sa usuwane 😄 i powtarzam pytanie czy jest coś pośrodku między hejterem a psychofanka?? Można być kimś jeszcze wg was czy nie? Kimś neutralnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie jestem niczyja fanka, slyszalam o tej kobiecie, to tyle. Na watek weszłam z ciekawości, na ostatnia strone bo nie ogarniam jak mozna nabic tyle watkow o osobie, która sie zna z netu.  Tu nie chodzi o nia, moze to byc ktokolwiek. To jest hejt i brzydze sie takimi ludzmi. 

kazda psychofanka tak pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romes

Współczuję hejterom jacy to plytcy ludzie.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość gosc napisał:

Ledwo wróciła do pracy i już urlop? Święta bez mamy? Dziadek na urlop do pilnowania dziecka, a mama co robi? Nie rozumiem ich relacji rodzinnych. I jak zwykle hotel,żadnego zwiedzania. Jaka to mentalna bieda. A nigdy w Polskę nie pojadą, jest przecież tyle pięknych miejsc, nawet wokół Warszawy. Hotele wszędzie są takie same, nie jest to atrakcja sama w sobie, nawet jeśli hotel znajduje się w egzotycznym miejscu. Ale dla takich płytkich ludzi jest w sam raz.

A mama bzdury nagrywa na story. Dla niej hitem jest, ze blender na stołówce  jest dostępny . Zamiast się skupić na tym , żeby ten czas spędzić z rodzina , to ta jakieś bzdety nagrywa. To tak , ale co można robić siedząc cały czas w hotelu. Może uda jej się wydębić jedna dobę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Hahaha jaki bulwers że wątki sa usuwane 😄 i powtarzam pytanie czy jest coś pośrodku między hejterem a psychofanka?? Można być kimś jeszcze wg was czy nie? Kimś neutralnym

Nie ma. Albo ją lubisz albo nienawidzisz  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dudda
16 godzin temu, Gość magda napisał:

tak, zresztą poprzednie też, wiele ich było; to skandal jest.

Jak ja Wam współczuję takiego życia- siedzieć na kafe w celu pitolenia  takich farmazonow... żal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka
33 minuty temu, Gość Dudda napisał:

Jak ja Wam współczuję takiego życia- siedzieć na kafe w celu pitolenia  takich farmazonow... żal 

Sama też to robisz,więc współczuję również Tobie  🙂 pozpozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halyna

Apel do Nicole. Tak by the way to naucz się podnosić nogi jak chodzisz. Bo to "szuranie" tymi cichobiegami jak chodzisz strasznie wk......a  !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość Grażyna napisał:

Nie ma. Albo ją lubisz albo nienawidzisz  🙂

czyli jesli ktos kogos lubi to znaczy ze jest psychofanem? toz to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kik

Gdzie w takim razie można obiektywnie wypowiedzieć na temat 'sławnej ginekolożki'?  U niej na profilu? Zjedzą żywcem - fanki i sama mg. Tam są mile widziane miłe i pozytywne komentarze, jeśli ktoś ma inne zdanie dostaje bana i jest zrownany z ziemią. Na prywatne wiadomości szanowna pani nie odpowiada, więc również nie dowie się o mojej opini. A na kafe wątki są usuwane... Więc nie pozostało nic innego jak wielbić Panią  Nikole i kupować gacie. A potem na story będzie opowiadać jak to instagram oszukuje. A i owszem oszukuje i klamie i wciska scieme dokładnie tak samo jak pani rezydent. Na kafe to tez mój ostatni post. A podsumowując, życzę Wam fanom więcej rozumu. Nie dajcie sobą manipulować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kik
16 godzin temu, Gość Romes napisał:

Współczuję hejterom jacy to plytcy ludzie.... 

A ja współczuję naiwnemu ciemnogrodowi... Przykro patrzeć :( każdego szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 godziny temu, Gość Grażka napisał:

Jaką trzeba być psychofanką, żeby kochać MG a mimo to przychodzić tu i czytać hejty na jej temat...

Jaka gwiazda - tacy fani. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

OPARTY NA HEJCIE TEN BIZNES KAFETERII DAJE  IM W MILIONACH FORTUNE .

Nie muszą płaciić za napisanie czegokolwiek przez osoby  i machina się kręci kosztem ludzkim.

Wykorzystywane jest do umieszczania reklam  innych biznesów ,które płacą w milionach za reklamę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda
3 godziny temu, Gość Kik napisał:

Gdzie w takim razie można obiektywnie wypowiedzieć na temat 'sławnej ginekolożki'?  U niej na profilu? Zjedzą żywcem - fanki i sama mg. Tam są mile widziane miłe i pozytywne komentarze, jeśli ktoś ma inne zdanie dostaje bana i jest zrownany z ziemią. Na prywatne wiadomości szanowna pani nie odpowiada, więc również nie dowie się o mojej opini. A na kafe wątki są usuwane... Więc nie pozostało nic innego jak wielbić Panią  Nikole i kupować gacie. A potem na story będzie opowiadać jak to instagram oszukuje. A i owszem oszukuje i klamie i wciska scieme dokładnie tak samo jak pani rezydent. Na kafe to tez mój ostatni post. A podsumowując, życzę Wam fanom więcej rozumu. Nie dajcie sobą manipulować. 

To też mój ostatni post na kafe.

Oszukuje i IG, i pani rezydent Sochacki, a kafe usuwa wątki. Nie będę kupować gaci tej pseudoginekolog i słuchać tych bzdur, które ona opowiada. Nie dam się hejtować i banować psychofanom.

Szanujmy się.

A kochającym bez granic mg życzę więcej rozumu. Ona zarabia na Was miliony i ma Was w d....ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozcz
1 godzinę temu, Gość magda napisał:

To też mój ostatni post na kafe.

Oszukuje i IG, i pani rezydent Sochacki, a kafe usuwa wątki. Nie będę kupować gaci tej pseudoginekolog i słuchać tych bzdur, które ona opowiada. Nie dam się hejtować i banować psychofanom.

Szanujmy się.

A kochającym bez granic mg życzę więcej rozumu. Ona zarabia na Was miliony i ma Was w d....ie.

Jest grupa na fb 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dzieci śpią a mg zamiast wykorzystać ten czas da siebie i cieszyć się wakacjami, widokiem czy poczytać książkę (na która oczywiście nie ma czasu na tych wakacjach) to kolejnego livea planuje. Ta kobieta nie ma kompletnie umiaru 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocyk

https://pl.aliexpress.com/item/W-czkowy-koc-dla-dziecka-noworodka-owijka-dla-niemowl-t-mi-kkie-maluch-niemowl-t-Sofa/32924311312.html?spm=a2g17.search0104.3.52.5a3f37c8PoIGlQ&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_3_10065_10068_10890_319_10546_317_10548_10696_10084_453_454_10083_10618_10304_10307_10820_537_536_10843_10059_10884_10887_321_322_10103%2Csearchweb201603_6%2CppcSwitch_0&algo_pvid=ba9dfd1a-0a54-47f5-a0e4-36bb74e52653&algo_expid=ba9dfd1a-0a54-47f5-a0e4-36bb74e52653-7

Fajny kocyk? może sobie zamówie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dzieci śpią a mg zamiast wykorzystać ten czas da siebie i cieszyć się wakacjami, widokiem czy poczytać książkę (na która oczywiście nie ma czasu na tych wakacjach) to kolejnego livea planuje. Ta kobieta nie ma kompletnie umiaru 

No i oczywiście musiała poruszyć temat hejtu na lajwie bo nie byłaby sobą...już nie wspominając o tym ,że niby zrobiła reklamę hotelowi w którym są. Jej myślenie jest tak ograniczone, że szok. Aż się dziwię, że lekarz może mieć taką obsesję na punkcie insta...masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

Obejrzalam ten LIVE i jest zanujacy, nic nie wnoszacy, paplanina o hotelu i uprawianiu zebractwa przez mg, a najlepsze jest to, ze kazdy hotel ma ja w 4 literach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okti

MG robi sie nudna. Lepiej idzcie zobaczcie jak maryska z oczekujac szczerzy zebiska. Ta baba to jest dopiero porazka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buba

Hotel podobno nagle z dnia na dzień podrożał, bo taką reklamę mg mu zrobiła... żenada!!! 

Mam wrażenie, że mg niewiele widziała na tym świecie, choć uważa się za taką światowa... wszystkie hotele trzymające standard są takie same w kwestii organizacji. Po co ten zachwyt nad zdezynfekowanym i oklejonym krzesełkiem do karmienia. W tej naszej zwykłej Polsce też tak jest 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala
8 godzin temu, Gość Buba napisał:

Hotel podobno nagle z dnia na dzień podrożał, bo taką reklamę mg mu zrobiła... żenada!!! 

Mam wrażenie, że mg niewiele widziała na tym świecie, choć uważa się za taką światowa... wszystkie hotele trzymające standard są takie same w kwestii organizacji. Po co ten zachwyt nad zdezynfekowanym i oklejonym krzesełkiem do karmienia. W tej naszej zwykłej Polsce też tak jest 😉

Niech tylko ta cała mg się nie zesra z zachwytu, chyba nad swoją głupotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala
10 godzin temu, Gość mama napisał:

Obejrzalam ten LIVE i jest zanujacy, nic nie wnoszacy, paplanina o hotelu i uprawianiu zebractwa przez mg, a najlepsze jest to, ze kazdy hotel ma ja w 4 literach.

ona zawsze żebrze- lekarz żebrak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Dzieci śpią a mg zamiast wykorzystać ten czas da siebie i cieszyć się wakacjami, widokiem czy poczytać książkę (na która oczywiście nie ma czasu na tych wakacjach) to kolejnego livea planuje. Ta kobieta nie ma kompletnie umiaru 

Ona kiedyś powiedziała że nie czyta książek. (To zresztą wyjaśnia dlaczego nie ma w domu ani jednej ksiązki - tylko kucharką którą i tak dostała) jedynie Harlequiny.

 

Dlatego ma takie słownictwo, a sama tłumaczy się nieznajomością języka polskiego i się cieszy. Zresztą wystarczy przeczytać jej Instaserial którego wprost czytać się nie da. Takie grafomaństwo, w dodatku nie widziało korekty ani składu.  Teraz wiecie dlaczego większość tekstów na jej bloga piszą jej koleżanki lekarki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo

Masakra żenada elyta wielka co po polsku nie umie się wyslowic. Ani książek nie czyta ani dziećmi się nie zajmuję tylko instagram ja interesuje żal mi tylko jej biednych dzieci. Nie dość że imiona jak dla psów mają to jeszcze całe ich życie na insta jest pokazywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×