Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Studentka

Znów Dubaj... Takim to dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni
Dnia 13.03.2019 o 17:32, Gość Studentka napisał:

Znów Dubaj... Takim to dobrze...

Bez przesady. Dubaj to nie jest jakaś niosiągalna destynacja tylko dla bogatych. Poza tym nie zagląda się innym do portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka
2 godziny temu, Gość Moni napisał:

Bez przesady. Dubaj to nie jest jakaś niosiągalna destynacja tylko dla bogatych. Poza tym nie zagląda się innym do portfela.

Nie zaglądam do portfela - przecież widać wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni
11 godzin temu, Gość Studentka napisał:

Nie zaglądam do portfela - przecież widać 

Ale po co to komentować. Chcą niech jadą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka
2 godziny temu, Gość Moni napisał:

Ale po co to komentować. Chcą niech jadą. 

Bo mam takie "widzi mi się" 😜, zresztą po to jest ten wątek, żeby komentować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni
2 godziny temu, Gość Studentka napisał:

Bo mam takie "widzi mi się" 😜, zresztą po to jest ten wątek, żeby komentować...

No tak typowe w internecie... nie mam nic do powiedzenia to się wypowiem. Nie lepiej w tym czasie pouczyć się albo, nie wiem, zapolować na tani bilet lotniczy i tez gdzieś polecieć? Może mniej Cię będą bolały wyjazdy do Dubaju innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka
1 godzinę temu, Gość Moni napisał:

No tak typowe w internecie... nie mam nic do powiedzenia to się wypowiem. Nie lepiej w tym czasie pouczyć się albo, nie wiem, zapolować na tani bilet lotniczy i tez gdzieś polecieć? Może mniej Cię będą bolały wyjazdy do Dubaju innych ludzi.

Nie organizuj mi czasu , wiem co z nim zrobić, zresztą mam 9 miesięczne dziecko i nie poleciała bym z nim do Dubaju ani nigdzie indziej, bo to nie wypoczynek tylko strata pieniędzy. Wszędzie trzeba z tym małym dzieckiem albo na rękach, albo w  wózku. Więc wolę poczekać aż mały podrośnie. Takie Jest zdanie też mojego męża. Ale jeśli kogoś stać żeby kupić od razu kolejny wózek na podróż za około 3000 , albo fotel do karmienia co kosztuje podobnie, "bo pasuje do wystroju"... To jednak widać że ktoś ma dużo kasy, bez zaglądania do portfela.

Ja jestem pielęgniarką i nie zarabiam tyle I raczej nie będę co Nicole, więc rozważnie wydaje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni
56 minut temu, Gość Studentka napisał:

Nie organizuj mi czasu , wiem co z nim zrobić, zresztą mam 9 miesięczne dziecko i nie poleciała bym z nim do Dubaju ani nigdzie indziej, bo to nie wypoczynek tylko strata pieniędzy. Wszędzie trzeba z tym małym dzieckiem albo na rękach, albo w  wózku. Więc wolę poczekać aż mały podrośnie. Takie Jest zdanie też mojego męża. Ale jeśli kogoś stać żeby kupić od razu kolejny wózek na podróż za około 3000 , albo fotel do karmienia co kosztuje podobnie, "bo pasuje do wystroju"... To jednak widać że ktoś ma dużo kasy, bez zaglądania do portfela.

Ja jestem pielęgniarką i nie zarabiam tyle I raczej nie będę co Nicole, więc rozważnie wydaje pieniądze.

Ja mam dwumiesięczne dziecko i juz ogarniam gdzie z nim pojadę bo podróże to moja pasja i nie uważam wyjazdów z dziećmi za stratę pieniędzy. Też nie zarabiam tyle co Nicole ale to bez znaczenia, nie razi mnie ani fotel do karmienia ani wozek za 3000 (swoją drogą juz musiałaś sprawdzić ile kosztuje). Stać ich to niech wydają. A Ty co chwila tylko o ich pieniądzach. Najpierw Dubaj, potem fotel i wózek.  Kompleksy masz jakieś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka
4 godziny temu, Gość Moni napisał:

Ja mam dwumiesięczne dziecko i juz ogarniam gdzie z nim pojadę bo podróże to moja pasja i nie uważam wyjazdów z dziećmi za stratę pieniędzy. Też nie zarabiam tyle co Nicole ale to bez znaczenia, nie razi mnie ani fotel do karmienia ani wozek za 3000 (swoją drogą juz musiałaś sprawdzić ile kosztuje). Stać ich to niech wydają. A Ty co chwila tylko o ich pieniądzach. Najpierw Dubaj, potem fotel i wózek.  Kompleksy masz jakieś czy co?

Chyba Ty. Mi chodzi tylko o to, że ja rozważniej wydaje pieniądze na różne rzeczy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nsbbdd

To wszystko sponsorują naiwne fanki wiec dlaczego ma nie wydawać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Szczepienie na grypę im nie zadziałało. Ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni
11 godzin temu, Gość Studentka napisał:

Chyba Ty. Mi chodzi tylko o to, że ja rozważniej wydaje pieniądze na różne rzeczy... 

Każdy wydaje jak chce i na co chce. Nie Tobie oceniać co jest rozważne a co nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka
58 minut temu, Gość Moni napisał:

Każdy wydaje jak chce i na co chce. Nie Tobie oceniać co jest rozważne a co nie. 

Skończyłaś już?? I tak będę wypowiadać się na ten temat co mam ochotę i pisać co myślę - już tak mam... I nie obchodzi mnie opinia innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni
55 minut temu, Gość Studentka napisał:

Skończyłaś już?? I tak będę wypowiadać się na ten temat co mam ochotę i pisać co myślę - już tak mam... I nie obchodzi mnie opinia innych. 

Pewnie ze możesz ale może się przez chwilę zastanów czy musisz i czy warto... tym kompleksów nie wyleczysz☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka
31 minut temu, Gość Moni napisał:

Pewnie ze możesz ale może się przez chwilę zastanów czy musisz i czy warto... tym kompleksów nie wyleczysz☺

Nie leczę kompleksów, przestań pełnić rolę psychologa. Ja nic nie muszę a wszystko mogę i będę komentować co mi się podoba.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni
2 minuty temu, Gość Studentka napisał:

Nie leczę kompleksów, przestań pełnić rolę psychologa. Ja nic nie muszę a wszystko mogę i będę komentować co mi się podoba.!

Już się tak nie unoś. Nikt nie dał Ci prawa do oceniania innych. Korzystasz z dobrodziejstwa anonimowego internetu gdzie jak to mówisz wszystko możesz.  Ciekawa jestem czy w realnym życiu tez jesteś taka odważna i uważasz ze możesz wszystko. A co do kompleksów to na kilometr widać ze je masz skoro w każdej wypowiedzi musisz się odnieść do tego jak inni wydają SWOJE, przez SIEBIE zarobione pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
3 godziny temu, Gość Studentka napisał:

Skończyłaś już?? I tak będę wypowiadać się na ten temat co mam ochotę i pisać co myślę - już tak mam... I nie obchodzi mnie opinia innych. 

Mamy prawo się wypowiadać i pisać, co myślimy. Ale tu wiernie bronią mg jej psychofanki, dzięki którym właśnie może jechać do Dubaju i zarabia miliony. Naiwnych nie sieją....

Pisz to, co uważasz, nikogo nie obrażasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
16 godzin temu, Gość Nsbbdd napisał:

To wszystko sponsorują naiwne fanki wiec dlaczego ma nie wydawać? 

otóż to, mg ma sponsoring w postaci naiwnych kobiet, które kupią wszystko od swojego guru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni
1 godzinę temu, Gość Anna napisał:

Mamy prawo się wypowiadać i pisać, co myślimy. Ale tu wiernie bronią mg jej psychofanki, dzięki którym właśnie może jechać do Dubaju i zarabia miliony. Naiwnych nie sieją....

Pisz to, co uważasz, nikogo nie obrażasz.

A kto dał wam to prawo? Nie wy same przypadkiem? Przyjmij do wiadomości ze świat nie dzieli się tylko na psychofanki MG i jej hejterki. Ja mam do niej stosunek doskonale obojętny. Chociaż podziwiam za smykałkę do biznesu. Nie lubię jednak takiego bezsensownego komentowania życia i wydatków innych ludzi. Tych którzy nic mi personalnie nie zrobili bo nawet ich nie znam. A jak boli Cię ze zarabia miliony to rozkręć firmę i też zarabiaj miliony na naiwnych. Kto Ci broni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka
9 godzin temu, Gość Moni napisał:

Już się tak nie unoś. Nikt nie dał Ci prawa do oceniania innych. Korzystasz z dobrodziejstwa anonimowego internetu gdzie jak to mówisz wszystko możesz.  Ciekawa jestem czy w realnym życiu tez jesteś taka odważna i uważasz ze możesz wszystko. A co do kompleksów to na kilometr widać ze je masz skoro w każdej wypowiedzi musisz się odnieść do tego jak inni wydają SWOJE, przez SIEBIE zarobione pieniądze. 

" Z dobrodziejstw anonimowego internetu" - takie czasy, więc nie wiem co się czepiasz. I owszem jestem w życiu też odważna i mówię co myślę, nie patrząc na innych opinię- bo każdy ma prawo do swojego zdania. I albo się to komuś podoba albo nie - ale to już jego problem. Ja też zarabiam pieniądze, Nikt mi nie daje za nic, albo cokolwiek innego za darmo. Wszystko muszę kupić- a nie jak niektórzy od firm różne gratisy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka
8 godzin temu, Gość Anna napisał:

Mamy prawo się wypowiadać i pisać, co myślimy. Ale tu wiernie bronią mg jej psychofanki, dzięki którym właśnie może jechać do Dubaju i zarabia miliony. Naiwnych nie sieją....

Pisz to, co uważasz, nikogo nie obrażasz.

Otóż to  Anna- nikogo nie obrażam, złego słowa na Nikolę nie powiedziałam, tylko swoje zdanie wyraziłam odnośnie, że kupuje  drogi fotel do karmienia, który pierwszy raz widzę na oczy albo kolejny wózek... ale przecież to są fakty które każdy widzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
21 godzin temu, Gość Studentka napisał:

Otóż to  Anna- nikogo nie obrażam, złego słowa na Nikolę nie powiedziałam, tylko swoje zdanie wyraziłam odnośnie, że kupuje  drogi fotel do karmienia, który pierwszy raz widzę na oczy albo kolejny wózek... ale przecież to są fakty które każdy widzi..

Przecież ona to publicznie pokazuje, więc każdy może się wypowiedzieć. Tak to jest z osobami publicznymi, które sprzedają życie swoje i swoich dzieci.

Ale ta pani i jej fanki zachowują się jak święte krowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 15.03.2019 o 17:31, Gość Moni napisał:

Ja mam dwumiesięczne dziecko i juz ogarniam gdzie z nim pojadę bo podróże to moja pasja i nie uważam wyjazdów z dziećmi za stratę pieniędzy. Też nie zarabiam tyle co Nicole ale to bez znaczenia, nie razi mnie ani fotel do karmienia ani wozek za 3000 (swoją drogą juz musiałaś sprawdzić ile kosztuje). Stać ich to niech wydają. A Ty co chwila tylko o ich pieniądzach. Najpierw Dubaj, potem fotel i wózek.  Kompleksy masz jakieś czy co?

No cóż,

ja sie zgadzam ze wyjazdy z takim maluchem sa bez sensu - zamiast wypocząć, robisz to samo, co w domu, tylko, ze jestes nad morzem, czy w innych górach. 

Nie wysypiasz sie, nie cieszysz z wyjazdu, zajmujesz sie tylko dzieciakiem. 

Strata pieniędzy jak tam ktos wczesniej napisal  

lepiej dziecko zostawic u dziadków, a wyjechać tylko z mężem 

dziecku sie krzywda nie stanie, dziadkowie beda zadowoleni, a i rodzice troche odetchną od codziennych obowiązkow👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNN
42 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No cóż,

ja sie zgadzam ze wyjazdy z takim maluchem sa bez sensu - zamiast wypocząć, robisz to samo, co w domu, tylko, ze jestes nad morzem, czy w innych górach. 

Nie wysypiasz sie, nie cieszysz z wyjazdu, zajmujesz sie tylko dzieciakiem. 

Strata pieniędzy jak tam ktos wczesniej napisal  

lepiej dziecko zostawic u dziadków, a wyjechać tylko z mężem 

dziecku sie krzywda nie stanie, dziadkowie beda zadowoleni, a i rodzice troche odetchną od codziennych obowiązkow👍

no pewnie, że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

No cóż,

ja sie zgadzam ze wyjazdy z takim maluchem sa bez sensu - zamiast wypocząć, robisz to samo, co w domu, tylko, ze jestes nad morzem, czy w innych górach. 

Nie wysypiasz sie, nie cieszysz z wyjazdu, zajmujesz sie tylko dzieciakiem. 

Strata pieniędzy jak tam ktos wczesniej napisal  

lepiej dziecko zostawic u dziadków, a wyjechać tylko z mężem 

dziecku sie krzywda nie stanie, dziadkowie beda zadowoleni, a i rodzice troche odetchną od codziennych obowiązkow👍

👏👏 Też tak uważamy z mężem ✌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni
16 godzin temu, Gość ANNN napisał:

no pewnie, że tak

Każdy żyję tak jak chce. Co dla jednych jest stratą pieniędzy dla innych jest szansa żeby spędzić w fajny sposób czas z własnym dzieckiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Moni napisał:

Każdy żyję tak jak chce. Co dla jednych jest stratą pieniędzy dla innych jest szansa żeby spędzić w fajny sposób czas z własnym dzieckiem. 

No jasne, przeciez maluch bedzie pamiętał wyjazd, ktory mial miejsce w 8 miesiącu jego zycia😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

No jasne, przeciez maluch bedzie pamiętał wyjazd, ktory mial miejsce w 8 miesiącu jego zycia😂

Czego nie rozumiesz w tekście "każdy żyje tak jak chce"? Czy ja Ci każę gdzieś jechać z Twoim dzieckiem? Chyba nie. A co do tego czy maluch będzie pamiętał? Nie musi. Ważne ze można inaczej spędzić wspólnie czas. Zmienić otoczenie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lololo
Dnia 27.02.2019 o 16:45, Gość Betty napisał:

Fanką MG nie jestem, chociaż ebooki wspierające WOŚP kupiłam, troche z ciekawości, w większości dlatego że cel szczytny.Pierwsza część książki jest o tym jak ona biega za Kubą, i mimo że on nie chce się wiązać, i randkuje z innymi dziewczynami, ale MG w końcu stawia na swoim. Druga część jest o ślubie, ale po koleji najpierw są długie błagania, wręcz wymuszenie zareczyn, później przygotowania do ślubu, z konfliktem z teściowa w tle. Ogolnie książka nudnawa, polecić jej nie moge bo w skali 1-10 daje jej 2, za odwage że opisała to publicznie.

Czy mogłabyś udostępnić książki na maila? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Serio, ona mu się narzucała? A co z tą teściową? Jak ona w ogóle żyje z teściami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×