Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Gość
Dnia 28.03.2019 o 18:25, Gość Gosc napisał:

Serio, ona mu się narzucała? A co z tą teściową? Jak ona w ogóle żyje z teściami? 

Nie żyje 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

O, a ona  z teściami poklócona czy co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czemu usunęli tamten wątek który już miał ponad 70 stron??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna

Nie wiem,ale miałam nadzieję, że mg się zmieniła i odpoczywa na wakacjach ale się pomyliłam.  Ona się nigdy nie zmieni jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazu

Słyszeliście jak chciała „apgrejd” od hotelu w Turcji i nic z tego nie wyszło.  Buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Zazu napisał:

Słyszeliście jak chciała „apgrejd” od hotelu w Turcji i nic z tego nie wyszło.  Buuu

Ona nie ma wstydu. Byłam zażenowana słysząc co ona mówi. Jej już zupełnie odbiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Czemu usunęli tamten wątek który już miał ponad 70 stron??? 

Prawda w oczy boli, wiec mg usunęła .?To i tak jak na nią to bardzo długo trwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka
2 godziny temu, Gość Zazu napisał:

Słyszeliście jak chciała „apgrejd” od hotelu w Turcji i nic z tego nie wyszło.  Buuu

No dlatego myślałam, że może chociaż choć trochę przejrzała na oczy i te wakacje będą inne,spędzone z rodziną...A tu zonk pojechała tam po upgride 🤣🤣🤣 żałosna jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunia

Wiecie jak dostac sie do tej tajnej grupy na facebooku? Tutaj co chwile watki znikaja, strasznie to irytujace :( jak ktos z Was tam jest to prosze dajcie znac, udostepnie wtedy adres email, i zgadamy sie poza tym forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia
Dnia 18.03.2019 o 01:34, Gość ANNN napisał:

no pewnie, że tak

A ja sie nie zgodzę:) z pierwsza córka sporo podróżowaliśmy. Bylismy w Grecji, nad polskim morzem, w górach, w Białowieży, bylismy wielokrotnie na żaglach, praktycznie co weekend wyjeżdżaliśmy. Wszystko przed ukończeniem roku. Moze niewiele pamięta ale zrobiłam fotoksiazki i dzięki temu dzis mamy wspólne wspomnienia i mnóstwo radości gdy razem je oglądany. Z druga córka z powodów finansowych jeździliśmy juz niestety duzo mniej:(

Widzę różnicę niestety miedzy dziewczynami. Pierwsza jest odważniejsza, bardziej otwarta, bardziej entuzjastyczna, szybciej odnajduje się w nowych sytuacjach, nieoczekiwane zmiany planów nie są dla niej takim problemem jak u drugiej.

Jestem mega na tak jeśli chodzi o podróżowanie z dzieckiem. Jeśli tylko Was stać korzystajcie z tego jak najwiecej. Nie zasłaniające się wygodą i tym że szkoda kasy. Kto ma poszerzać horyzonty jak nie rodzice? Uważam ze warto. 

Pomimo tego ze MamaGinekolog nigdy mi nie odpisała na wiadomosc i zawsze zlewka, to w kwestii podróżowania popieram Ją w całej rozciągłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Grazka napisał:

No dlatego myślałam, że może chociaż choć trochę przejrzała na oczy i te wakacje będą inne,spędzone z rodziną...A tu zonk pojechała tam po upgride 🤣🤣🤣 żałosna jest...

Ona nigdy, a to ci robi, to już lekka żenada.  I jeszcze te jeczenie  o darmowy pokój do czasu odlotu samolotu. Ona już nie ma granic przyzwoitości. Trzeba pokazać na insta , ze wszystko dla dzieci. I co z tego jak matka lata z komórka i nagrywa a dzieci tata i dziadek bawi.Zamiast cieszyć się czasem spędzonym z rodzina ,to ta nagrywa bzdury , których nikt za chwile i tak nie będzie pamiętał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmm
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Prawda w oczy boli, wiec mg usunęła .?To i tak jak na nią to bardzo długo trwał.

niestety, prawda boli mg, i tak długo dotrwaliśmy tam, 70 stron. Ale mg nie toleruje krytyki. To baba, która się nie zmieni nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmm
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ona nie ma wstydu. Byłam zażenowana słysząc co ona mówi. Jej już zupełnie odbiło.

odbiło jej na amen, chora kobieta, opętana nienawiścią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmm
13 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Czemu usunęli tamten wątek który już miał ponad 70 stron??? 

bo za dużo tam było prawdy o mg; swoją drogą ona i jej psychofanki musiały się napracować, skoro wątek zniknął dopiero po 70 stronach; co za wredna baba, ta Nicole, aż mi się w głowie nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joj

Masakra współczuję jej.. ważniejsze od wakacji z dziećmi są obcy ludzie w internet ach.. ciągle nawija do telefonu. Smutne to. Mogła zobaczyć instastory Dody e pewnie nie miała czasu bo nagrywala swoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozcz
11 godzin temu, Gość Gunia napisał:

Wiecie jak dostac sie do tej tajnej grupy na facebooku? Tutaj co chwile watki znikaja, strasznie to irytujace 😞 jak ktos z Was tam jest to prosze dajcie znac, udostepnie wtedy adres email, i zgadamy sie poza tym forum. 

Grupa nie jest tajna. Mozna ja spokojnie wyszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Joj napisał:

Masakra współczuję jej.. ważniejsze od wakacji z dziećmi są obcy ludzie w internet ach.. ciągle nawija do telefonu. Smutne to. Mogła zobaczyć instastory Dody e pewnie nie miała czasu bo nagrywala swoje..

Właśnie, zamiast skupić się na rodzinie i wypoczynku, to ona traci czas na pokazywanie  jaki wybór na śniadanie. Jutro o tym nikt nie będzie pamiętał, a wspomnienia zostają z nami na zawsze. Żal mi jej, ze nie potrafi czerpać przyjemności ze spędzania czasu z rodzina ,tylko lata z tym telefonem i traci czas na bzdury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ledwo wróciła do pracy i już urlop? Święta bez mamy? Dziadek na urlop do pilnowania dziecka, a mama co robi? Nie rozumiem ich relacji rodzinnych. I jak zwykle hotel,żadnego zwiedzania. Jaka to mentalna bieda. A nigdy w Polskę nie pojadą, jest przecież tyle pięknych miejsc, nawet wokół Warszawy. Hotele wszędzie są takie same, nie jest to atrakcja sama w sobie, nawet jeśli hotel znajduje się w egzotycznym miejscu. Ale dla takich płytkich ludzi jest w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
39 minut temu, Gość gosc napisał:

Ledwo wróciła do pracy i już urlop? Święta bez mamy? Dziadek na urlop do pilnowania dziecka, a mama co robi? Nie rozumiem ich relacji rodzinnych. I jak zwykle hotel,żadnego zwiedzania. Jaka to mentalna bieda. A nigdy w Polskę nie pojadą, jest przecież tyle pięknych miejsc, nawet wokół Warszawy. Hotele wszędzie są takie same, nie jest to atrakcja sama w sobie, nawet jeśli hotel znajduje się w egzotycznym miejscu. Ale dla takich płytkich ludzi jest w sam raz.

Ale z ciebie zazdrość kipi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja prdl. Jakim trzeba byc nudnym i zakompleksionym czlowiekiem zeby sledzic w necie co robi MG i komentować na kafe. Ktos tu nawet pisał o tajnej grupie na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ale z ciebie zazdrość kipi

czego tu zazdrościć? bycia płytkim człowiekiem na sprzedaż? no rzeczywiście, usmiałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ja prdl. Jakim trzeba byc nudnym i zakompleksionym czlowiekiem zeby sledzic w necie co robi MG i komentować na kafe. Ktos tu nawet pisał o tajnej grupie na FB.

a z czego niby maja wynikac te kompleksy? to raczej ona jest zakompleksiona skoro ciagle musi udowadniac cos calemu swiatu - jaka jest swiatowa, elokwentna, uzdolniona itp. ups, a jednak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ja prdl. Jakim trzeba byc nudnym i zakompleksionym czlowiekiem zeby sledzic w necie co robi MG i komentować na kafe. Ktos tu nawet pisał o tajnej grupie na FB.

Jaką trzeba być psychofanką, żeby kochać MG a mimo to przychodzić tu i czytać hejty na jej temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Właśnie, zamiast skupić się na rodzinie i wypoczynku, to ona traci czas na pokazywanie  jaki wybór na śniadanie. Jutro o tym nikt nie będzie pamiętał, a wspomnienia zostają z nami na zawsze. Żal mi jej, ze nie potrafi czerpać przyjemności ze spędzania czasu z rodzina ,tylko lata z tym telefonem i traci czas na bzdury. 

Ona powiedziała że firma funkcjonuje dzięki jej Instagramowi więc to sprzedawanie prywatności jest wkalkulowane w jej sukces. 

Podejrzewam że wszyscy z jej rodziny się przyzwyczaili do tego, pewnie sami dają jej ,, przestrzeń " żeby mogła urabiać klientki prywatnymi instastory. W firmie pracuje mąż, brat i niewiadomo czy też instadziadek nie ma powiązań - zajmował czy zajmuje się szyciem ubrań.  To już duży biznes rodzinny i żyje z niego cała rodzina. 

A to czy ktoś na jej podstawie  cierpi, nie moja sprawa, bo  odczuje to Nicola ale to będzie jej problem nie mój. 

 

 

Lubiłam poprzedni wątek i dużo udzielałam się  w nim,  jak kafeteria go skasowała bez powodu informuje że  ograniczam moje wejścia na kafeterię- KAFETERIA TO DO WAS nie dam wam zarobić na moich komentarzach i robieniem ruchu na forum. Innym proponuje to samo, niech odczują konsekwencje skasowania wątku. Ja swoją aktywność ograniczam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

 

Ktoś kto jej nie hejtuje od razu nazywany jest psychofanem. Haha. A to nie ma nic pośrodku?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

czego tu zazdrościć? bycia płytkim człowiekiem na sprzedaż? no rzeczywiście, usmiałam się

5 godzin temu, Gość gosc napisał:

Tego że wyjezdza na wakacje gdzie i kiedy chce, tego ze ma pomoc do dzieci.. nie rozumiesz ich relacji rodzinnych?trudno. Każda rodzina jest inna i nie ma przymusu rozumienia relacji innych...Skoro im tak jest dobrze.. No i takie to typowo polskie 'po co za granicę jak w Polsce tyle ladnych miejsc?' jak chce za granicę to jedzie za granicę, czy tobie ktoś mówi gdzie masz jeździć na wakacje? Mg ma głowę do robienia hajsu a ci którzy nie mają nie moga tego przezyc 😮😮

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tego że wyjezdza na wakacje gdzie i kiedy chce, tego ze ma pomoc do dzieci.. nie rozumiesz ich relacji rodzinnych?trudno. Każda rodzina jest inna i nie ma przymusu rozumienia relacji innych...Skoro im tak jest dobrze.. No i takie to typowo polskie 'po co za granicę jak w Polsce tyle ladnych miejsc?' jak chce za granicę to jedzie za granicę, czy tobie ktoś mówi gdzie masz jeździć na wakacje? Mg ma głowę do robienia hajsu a ci którzy nie mają nie moga tego przezyc 

tu nie ma nic do zazdroszczenia i nie o tym jest watek. mowimy o jej tanim sprzedawaniu prywatnosci, kiepska opieka nad dziecmi, ktorym nie poswieca czasu bo ciagle nagrywa. nie mowie ze to zle ze jezdzi na zagraniczne wakacje. tylko one niczym sie nie roznia od tych w kraju - hotel jako jedyny cel wakacji to nic szczegolnego. takie same sa w kraju. ale ty i tak nie zrozumiesz o czym sie tu pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia
2 godziny temu, Gość Grażka napisał:

Jaką trzeba być psychofanką, żeby kochać MG a mimo to przychodzić tu i czytać hejty na jej temat...

wręcz ...em trzeba być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNN
2 godziny temu, Gość Grażka napisał:

Jaką trzeba być psychofanką, żeby kochać MG a mimo to przychodzić tu i czytać hejty na jej temat...

właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tamten duzy watek usunieto? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×