Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Rena
17 godzin temu, Gość Olkafiolat napisał:

Oglądać życie przez telefon gdzie pójdzie to nagrywa i jeszcze zdziwiona ze ona od razu wrzuca na instagram i ze tak inni nie robią śmieszna przecież ludzie ze sobą rozmawiają przebywają spotykają się A nie randkuja z telefonem i przez telefon ogkadsjs co się dzieje. Naprawdę dziwna jest

No to chyba nie zrozumiałaś. Wszyscy nagrywają, tylko na rolkę, a dodają później. Bo zapewne sprawdzają czy wyszły dobrze na nagraniach.  Zresztą całe to spotkanie to jak w jakimś barze. Nie dziwię się, jeśli Nicole źle się tam czuła, też bym się tam nie odnalazła mimo, że jestem 10 lat od niej młodsza. A j. Mercedes nie przekonuje mnie, działa mi trochę na nerwy. Obserwowałam ją po tym jak Nicole ją polecała ale nie wytrzymałam za długo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rena
17 godzin temu, Gość Olkafiolat napisał:

Oglądać życie przez telefon gdzie pójdzie to nagrywa i jeszcze zdziwiona ze ona od razu wrzuca na instagram i ze tak inni nie robią śmieszna przecież ludzie ze sobą rozmawiają przebywają spotykają się A nie randkuja z telefonem i przez telefon ogkadsjs co się dzieje. Naprawdę dziwna jest

No to chyba nie zrozumiałaś. Wszyscy nagrywają, tylko na rolkę, a dodają później. Bo zapewne sprawdzają czy wyszły dobrze na nagraniach.  Zresztą całe to spotkanie to jak w jakimś barze. Nie dziwię się, jeśli Nicole źle się tam czuła, też bym się tam nie odnalazła mimo, że jestem 10 lat od niej młodsza. A j. Mercedes nie przekonuje mnie, działa mi trochę na nerwy. Obserwowałam ją po tym jak Nicole ją polecała ale nie wytrzymałam za długo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkafiola
10 minut temu, Gość Rena napisał:

No to chyba nie zrozumiałaś. Wszyscy nagrywają, tylko na rolkę, a dodają później. Bo zapewne sprawdzają czy wyszły dobrze na nagraniach.  Zresztą całe to spotkanie to jak w jakimś barze. Nie dziwię się, jeśli Nicole źle się tam czuła, też bym się tam nie odnalazła mimo, że jestem 10 lat od niej młodsza. A j. Mercedes nie przekonuje mnie, działa mi trochę na nerwy. Obserwowałam ją po tym jak Nicole ją polecała ale nie wytrzymałam za długo 

Bo w takim razie cały ten instagram to dno!!+ J spotykam się dla ludzi towarzysko A nie żeby nagrywać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nopa
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Masakra to zdjecie z Jessica, wyglada to tak jakby ktos dla beki dokleil tam Nicole. W ogole tam nie pasuje, po prostu jej wyglad to jak "faszyn from Raszyn". 

Nie wyszło jej 

Też tak odebrałam ze tamtą taką ładna A P.Nikola okrągła ruska doklejona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rena
11 minut temu, Gość Olkafiola napisał:

Bo w takim razie cały ten instagram to dno!!+ J spotykam się dla ludzi towarzysko A nie żeby nagrywać!!!

To jest też ich praca, jak by nie było... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca
24 minuty temu, Gość Rena napisał:

To jest też ich praca, jak by nie było... 

No oczywiscie że liczy się zawsze i wszędzie tylko kasa!!! A niby to taki balkon z koleżanką hahahaha nawet prywatność dzieci sprzedana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rty

Padłam...ale trik z resztką kapusty. To chyba kuchnia dla 1 klasy podstawówki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tor
3 minuty temu, Gość Rty napisał:

Padłam...ale trik z resztką kapusty. To chyba kuchnia dla 1 klasy podstawówki. 

Jaki jaki????ja właśnie zrobiłam kupę i włączyłam więc żyje w niewiedzy  do kolejnego posiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rty
5 minut temu, Gość Tor napisał:

Jaki jaki????ja właśnie zrobiłam kupę i włączyłam więc żyje w niewiedzy  do kolejnego posiedzenia

Wiesz,to takie odkrycie na miarę Kolumba,ze resztkę niestartego warzywa mozna wrzucić do zupy by sie wygotowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rena
2 godziny temu, Gość Tor napisał:

Jaki jaki????ja właśnie zrobiłam kupę i włączyłam więc żyje w niewiedzy  do kolejnego posiedzenia

Lubisz coś o tej kupię pisać... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc.
3 godziny temu, Gość Rty napisał:

Padłam...ale trik z resztką kapusty. To chyba kuchnia dla 1 klasy podstawówki. 

No tak , nikolka i jej odkrycia, opatentować musi to koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abrus
43 minuty temu, Gość Rena napisał:

Lubisz coś o tej kupię pisać... 

Kupię BARDZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może z tą kapustą to żadne odkrycie, ale może ktoś tego nie wiedział i zawsze wyrzucał, zamiast wykorzystać, chociaż ja osobiście tego nie robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nooo, teraz Najlolka przestrzega przed oszustami, bo ktoś jej koło pióra narobił i opowiada pewnie wcale nie do końca  wyssaną z palca historię o Najkolce, jaką to słabą studentką była i jak to się uwiesiła na profesorze i chciała karierę przez samorząd studencki zrobić. Najlolka, wszyscy i tak już się domyślili, że największe to Ty masz parcie na szkło, a nie na bycie dobrym specjalistą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nooo, teraz Najlolka przestrzega przed oszustami, bo ktoś jej koło pióra narobił i opowiada pewnie wcale nie do końca  wyssaną z palca historię o Najkolce, jaką to słabą studentką była i jak to się uwiesiła na profesorze i chciała karierę przez samorząd studencki zrobić. Najlolka, wszyscy i tak już się domyślili, że największe to Ty masz parcie na szkło, a nie na bycie dobrym specjalistą. 

Dokładnie! Wyłazi pewnie teraz prawda o jej profesjonaliźmie, ludzie się wkurzają na jej rozkręcenie kariery medycznej na sprzedaży gaci - bo taka prawda! Lekarz ma zakaz reklamowania swoich usług. Ale nie ma zakazu szerzenia wiedzy w intrenerach. Najkolka zrobiła karierę i kasę, dzięki temu również nakręcając sobie pacjenteczki do gabinetu, co zapewne wkurzyło niejednego o wiele lepszego specjalistę! I teraz broni się żeby niby nie ufać plotkom na jej temat! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani

Ktoś wie jaki wózek ma Gilbert? Jaka to firma i model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kbiufydd

Jakim prawem ona mówi innym lekarzom co mają umieszczać na swoim profilu? To jest ich indywidualna sprawa co mają napisane w swoim własnym profilu. Powinna sama zmienić nazwę bo ginekolog z niej taki jak z koziej d... trąba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Specjalista
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nooo, teraz Najlolka przestrzega przed oszustami, bo ktoś jej koło pióra narobił i opowiada pewnie wcale nie do końca  wyssaną z palca historię o Najkolce, jaką to słabą studentką była i jak to się uwiesiła na profesorze i chciała karierę przez samorząd studencki zrobić. Najlolka, wszyscy i tak już się domyślili, że największe to Ty masz parcie na szkło, a nie na bycie dobrym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qsik
2 godziny temu, Gość Ani napisał:

Ktoś wie jaki wózek ma Gilbert? Jaka to firma i model?

Babyzen yoyo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kurczę, a dlaczego MG tak pokazuje te cycki? Siedzi przy kompie w samej koszuli nocnej i kamerka oczywiście na cycki. Niesmaczne to jest. Poza tym już jest przebrana w koszulę, a make-up nadal nie zmyty, pewnie "czasu nie ma". Ciekawe, czy zęby umyje po całym dniu (jeśli oczywiście w ogóle zdążyła zrobić to rano), bo mycia stref intymnych pewnie nie praktykuje, bo #wietrzenienarodowe 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie rozumiem jak można nie zmywać make-upu 😕 po całym dniu na twarzy mamy mnóstwo zanieczyszczeń, tusz się kruszy, wygląda nieestetycznie, rzęsy też chcą odpocząć 😕 i skoro mamy wietrzyć tam na dole to wypadałoby że nasza twarz też mogła pooddychać 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Kurczę, a dlaczego MG tak pokazuje te cycki? Siedzi przy kompie w samej koszuli nocnej i kamerka oczywiście na cycki. Niesmaczne to jest. Poza tym już jest przebrana w koszulę, a make-up nadal nie zmyty, pewnie "czasu nie ma". Ciekawe, czy zęby umyje po całym dniu (jeśli oczywiście w ogóle zdążyła zrobić to rano), bo mycia stref intymnych pewnie nie praktykuje, bo #wietrzenienarodowe 😁

No u niej to standard, ze makijaż nie zmyty a cyce na wierzchu.  Jutro rano zrobi snapa z samego rana a makijaż będzie już zrobiony, tylko , ze wczorajszy. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Kurczę, a dlaczego MG tak pokazuje te cycki? Siedzi przy kompie w samej koszuli nocnej i kamerka oczywiście na cycki. Niesmaczne to jest. Poza tym już jest przebrana w koszulę, a make-up nadal nie zmyty, pewnie "czasu nie ma". Ciekawe, czy zęby umyje po całym dniu (jeśli oczywiście w ogóle zdążyła zrobić to rano), bo mycia stref intymnych pewnie nie praktykuje, bo #wietrzenienarodowe 😁

No u niej to standard, ze makijaż nie zmyty a cyce na wierzchu.  Jutro rano zrobi snapa z samego rana a makijaż będzie już zrobiony, tylko , ze wczorajszy. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

No u niej to standard, ze makijaż nie zmyty a cyce na wierzchu.  Jutro rano zrobi snapa z samego rana a makijaż będzie już zrobiony, tylko , ze wczorajszy. 😁

Rano będzie snap taki rozmemłany, w pomiętej koszulinie, spierzchniętych ustach... 🤢, jak to jest niewyspana bo Bibek itd. Że trzeba mówić o tym, że matki są zmęczone 😂, a potem przyjdzie sprzątaczka, prasowaczka, niania, i Najkolka będzie mogła spokojnie śledzić kafeterie co te wredne baby zazdrośnice niedouczone, co nie wiedzą co to karczoch i bakłażan, napisały o niej 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
32 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Rano będzie snap taki rozmemłany, w pomiętej koszulinie, spierzchniętych ustach... 🤢, jak to jest niewyspana bo Bibek itd. Że trzeba mówić o tym, że matki są zmęczone 😂, a potem przyjdzie sprzątaczka, prasowaczka, niania, i Najkolka będzie mogła spokojnie śledzić kafeterie co te wredne baby zazdrośnice niedouczone, co nie wiedzą co to karczoch i bakłażan, napisały o niej 😂

no tak, bo my ...ki i byle jakie pacjenteczki jesteśmy przecież....nic nie wiemy... i żadna z nas Akademii Medycznej np. nigdy nie skończyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kgigud
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Rano będzie snap taki rozmemłany, w pomiętej koszulinie, spierzchniętych ustach... 🤢, jak to jest niewyspana bo Bibek itd. Że trzeba mówić o tym, że matki są zmęczone 😂, a potem przyjdzie sprzątaczka, prasowaczka, niania, i Najkolka będzie mogła spokojnie śledzić kafeterie co te wredne baby zazdrośnice niedouczone, co nie wiedzą co to karczoch i bakłażan, napisały o niej 😂

Haha w punkt! 👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Rano będzie snap taki rozmemłany, w pomiętej koszulinie, spierzchniętych ustach... 🤢, jak to jest niewyspana bo Bibek itd. Że trzeba mówić o tym, że matki są zmęczone 😂, a potem przyjdzie sprzątaczka, prasowaczka, niania, i Najkolka będzie mogła spokojnie śledzić kafeterie co te wredne baby zazdrośnice niedouczone, co nie wiedzą co to karczoch i bakłażan, napisały o niej 😂

Ona naprawdę żyje w "swiecie gdzie nie liczy pieniądza" no dziwi się że ludzie ryb nie jedzą bo ona 5 rady w tyg no wybacz Pani jedzą ale raz w tygodniu mize dwa bo i nie stać!!! Dla 4 osobowej rodziny to wydatek na samą rybę !!!malutki kawałek 30zl A mąż się tym nie naje!!! Te swieze dobre z Lidla są droższe nuż schab!!! Mrożone to sama woda!!! I już to widze jak oba kiedyś robiła zamówienie Internetem i ze tylko 200zl z kawałkiem wyszło A takie wymyślone dawała i była ciekawa czy znajdą. Ta 200 to.na same ryby tam dała jak tak można nabijać ludzi!! Gdzie ona żyje idź do prawdziwej pracy księżniczko!!@! A nie za tę kłamstwa kasę trzepiesz na ludzkiej naiwności nie żadnej edukacji wstyd!!@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tą rybą to pojechała. Że niby w takiej samej cenie jak mięso? Chyba jagnięce... Dla jednej osoby, to można jeszcze kupić, ale dla 3-4 osobowej rodziny rybę za 30-40 zł za kg? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb
38 minut temu, Gość Proste napisał:

Ona naprawdę żyje w "swiecie gdzie nie liczy pieniądza" no dziwi się że ludzie ryb nie jedzą bo ona 5 rady w tyg no wybacz Pani jedzą ale raz w tygodniu mize dwa bo i nie stać!!! Dla 4 osobowej rodziny to wydatek na samą rybę !!!malutki kawałek 30zl A mąż się tym nie naje!!! Te swieze dobre z Lidla są droższe nuż schab!!! Mrożone to sama woda!!! I już to widze jak oba kiedyś robiła zamówienie Internetem i ze tylko 200zl z kawałkiem wyszło A takie wymyślone dawała i była ciekawa czy znajdą. Ta 200 to.na same ryby tam dała jak tak można nabijać ludzi!! Gdzie ona żyje idź do prawdziwej pracy księżniczko!!@! A nie za tę kłamstwa kasę trzepiesz na ludzkiej naiwności nie żadnej edukacji wstyd!!@@

Zazdro, że zarabia? Są klienci, jest produkt, krzywdy nikomu nie robi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
2 minuty temu, Gość Bbb napisał:

Zazdro, że zarabia? Są klienci, jest produkt, krzywdy nikomu nie robi 

Na kłamstwie i ...ch zarabia wstyd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×