Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Jolyne
1 godzinę temu, Gość Aga napisał:

Prowadzę badania na temat hejtu w internecie ze szczególnym uwzględnieniem aspektu językowego wypowiedzi 

To świetnie trafiłaś 😂😂😂 pozdro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Proste napisał:

Poszła nutka współczucie mi

A ja będę nagrywać 1000 snspow na dzień oby tylko business się krecil A dzieci to za dużą jak na mnie  więc nie będę nigdy się dwójka zajmowac

Teraz nikolka próbuje współczucie wzbudzić w nas. Każdy ma za sobą jakaś traumę .Ja straciłam mamę , kiedy miałam siedem lat. Teraz mam trąbić o tym dookoła , żeby każdy się nade mną sie litował .No tak może sprzedaż pójdzie jej w górę. Ona mi tu powie, ze miała trudne dzieciństwo. Nie wie o czym mówi, rozwydrzona panienka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gość

Sprzedaż popychać zagrywkami i leceniem tonem typu ;

Ołowiany wróciłeś? 😍😍😍

śmierdzi z dala  , żałosne wyśmiewanie jak i te kto ile zamówił.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOR

Współczucie mi miałam tak ciężko więc muszę żyć z telefonemnm w ręce dzieci nie mogę pilnować na raz przecież tak mi ciezko

Takie rozumowanie tej Pani ona na prawdę nie wie w jakim świecie żyje bo żyje w telefonie Pani z telefonem w ręce cały dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość DOR napisał:

Współczucie mi miałam tak ciężko więc muszę żyć z telefonemnm w ręce dzieci nie mogę pilnować na raz przecież tak mi ciezko

Takie rozumowanie tej Pani ona na prawdę nie wie w jakim świecie żyje bo żyje w telefonie Pani z telefonem w ręce cały dzień!

Ciężkie życie. Ona jest oderwana od rzeczywistości i nie wie co to jest ciężkie życie. Jakby musiała pójść do pracy na osiem godzin , albo jeszcze zostać po godzinach, ugotować obiad, pranie, prasowanie i jeszcze w tym wszystkim zająć się dziećmi. Zawieźć na zajęcia dodatkowe itp. Uderza w jazdy ton, teraz będzie brać na litość. Każdy miał jakieś traumy, to co teraz na tym bazować?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjj

Ktoś kto nie ogarnia swoich dzieci jest mega słaby a wszelkie inne dzialania to tylko ucieczka żeby tymi dziecmi sie nie zajmować. Jak mozna tak narzekać? Takie życie bez obowiązków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ołowiany!!!

Dawaj ołowiany 😂

w szminkach jest ołów i trzeba je badać w laboratorium? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onez
14 godzin temu, Gość Ola napisał:

Naprawdę nigdy nie zajęła się dwójka swoich dzieci nie została z nimi???? Nie wierzę to chyba jakiś kosmos!!!to matka tak może ?tele fon w ręce cały czas A swoimi dziećmi.się nie zajmie?????

Zrozumiała, że przesadziła przyznając się, że opieka nad dziećmi ją przerasta, to wymyśliła, że jak pojedzie po uczuciach i walnie historyjkę o śmierci Ernesta i wielkim cierpieniu, które ją wzmocniło, to ociepli wizerunek. Cała Najlolka. Najpierw coś palnie, a potem myśli. Oczywiście ratlerki łyknęły przynętę. Ale tutaj ludzie nieco więcej dostrzegają. Zresztą w realu nie znam ani jednej osoby, która nie miałaby beki z Najkolki. Półmilionowa społeczność to nie jest referencja społeczeństwa Na nieszczęście dla Nicole 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja myślałam że Kuba jest trochę mądrzejszy ale po jego instastories to myślę że oni po jednych pieniadzach są. Zero ogłady, kultury czy taktu

A co zrobil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 godziny temu, Gość Aga napisał:

Pokazali pakowanie paczek , są dwie pracownice i dwóch właścicieli nie dziwne że zrezygnowali z wyjazdu , powiedziała że ma zaległe 2500 zamówień a dziennie 600-1000 dochodzi. Dwie dziewczyny to chyba za.malo.

A co z Karolina? Juz dawno jej nie widzialam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość Gość napisał:

A co z Karolina? Juz dawno jej nie widzialam. 

Bo tam już chyba nikt ze starej ekipy nie pracuje. Przecież z tą telefonistką operatorką kamery Najkolka nikt by długo nie wytrzymał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żałosne jest to naśmiewanie się na instastory z klientów. I w dodatku Kuba sugerował, że klientka nie wie z kim jest w ciąży. A durne mamuśki dalej będą im nabijać kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 11.05.2019 o 11:24, Gość Bbvv napisał:

Bez przesady. Ja to odebrałam tak ze ma wymagające dzieci. Roger to bardzo energiczny chłopiec, wiec wiadomo ze będzie z nim ciężej niż z takimi grzecznymi dziewczynkami jak Wandzia i Nela. A Bibek jest jeszcze mały, widać ze ma ciężkie zasypianie, śpi praktycznie wtedy jak Nicole jeździ wózkiem lub ma go na rękach. 

To po co sie decyduje na kolejne dzieci skoro nie daje sobie z nimi rady sama? Roger jest energiczny odkad pamietam, narzekala juz na jego energie nim jeszcze w druga ciaze.zaszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Bo tam już chyba nikt ze starej ekipy nie pracuje. Przecież z tą telefonistką operatorką kamery Najkolka nikt by długo nie wytrzymał 

No, ale Karolina byla nie tylko jej pracownica, ale tez przyjaciolka, to co koniec juz przyjazni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
8 minut temu, Gość Gość napisał:

No, ale Karolina byla nie tylko jej pracownica, ale tez przyjaciolka, to co koniec juz przyjazni?

A co z Ada która była od początku i potem była prawa ręka Nicoli ? Była bardzo zaangażowana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćGośćGość

Beki same wychodzą , czy te tabele z treścią co są w sprzedawanych pozycjach mają wykupione prawo do umieszczania w tych segregatorach  jak i treści zawarte ?

JAKIE ZNACIE SPOSOBY NA SZYBKIE SPRAWDZANIE i WYKRYWANIE tych  pozycji  pod kątem plagiatu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbvavs
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Żałosne jest to naśmiewanie się na instastory z klientów. I w dodatku Kuba sugerował, że klientka nie wie z kim jest w ciąży. A durne mamuśki dalej będą im nabijać kieszeń.

Kiedyś tez drwił i się śmiał ze Najkolka próbuje wciskać bawełniane gacie. Pewnie ma ładny polew z tych wszystkich ludzi którzy to kupują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalola

Zobacz strone plagiat.pl 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
30 minut temu, Gość Gość napisał:

Żałosne jest to naśmiewanie się na instastory z klientów. I w dodatku Kuba sugerował, że klientka nie wie z kim jest w ciąży. A durne mamuśki dalej będą im nabijać kieszeń.

Jest te instastory czy przegapiłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nabsna
1 godzinę temu, Gość Aga napisał:

Jest te instastory czy przegapiłam ?

O co tyle szumu? Bo chyba coś przegapiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Wiecie co kobietki pisze 1 raz tutaj. Oglądam Panią Nicole od 1.5 roku może. Koleżanka ci wysłała jakiś tam post. Na początku ja lubiłam cenilam ale naprawdę naprawdę ona się z miesiąca na miesiąc zmienia na gorsze. Ewidentnie jest uzależniona od telefonu jej życie to instagram gada takie głupoty... Ale wiecie co jest mega zapatrzona w siebie ja ja ja... Wszytskich ma w doopie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ma Panią od sprzątania prania i prasowania... Prace której poświęca mało bo inni odwalaja za nią robotę... Męża pantofla jakiegoś ślepego poprostu... I ona jak zawsze zmęczona niewyspana... Nie zajmie się 2 dzieci to znaczy że jest beznadziejna poprostu zawsze ma obok siebie kogoś do opieki nad 1 dzieckiem? Boże nie wierzę... Odrealniona. Każda z nas ma dziecko lub dzieci pracę i dom na głowie obowiązki i dajemy radę. A ta panda tylko narzeka a ma miliony. Nie umie czerpać szczęścia tylko się uzala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Ania napisał:

Ma Panią od sprzątania prania i prasowania... Prace której poświęca mało bo inni odwalaja za nią robotę... Męża pantofla jakiegoś ślepego poprostu... I ona jak zawsze zmęczona niewyspana... Nie zajmie się 2 dzieci to znaczy że jest beznadziejna poprostu zawsze ma obok siebie kogoś do opieki nad 1 dzieckiem? Boże nie wierzę... Odrealniona. Każda z nas ma dziecko lub dzieci pracę i dom na głowie obowiązki i dajemy radę. A ta panda tylko narzeka a ma miliony. Nie umie czerpać szczęścia tylko się uzala. 

Sama sobie laurkę wystawiła jeśli chodzi o dzieci. Matka mówi, ze nie zostałaby z dwójka swoich dzieci, jak dla mnie to się zupełnie pogrążyła . Przecież normalne kobiety nie maja sztabu ludzi tak jak ona do pomocy. Ona nawet nie potrafi wyjechać bez niani na wakacje. Jak nie siostra Kuby to ojciec. Ciagle narzeka , wciąż nieszczęśliwa . Ciekawe co by zrobiła, gdyby musiała żyć jak statystyczny Polak . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo

A to ktoś wierzy że oni na wczasach byli w trójkę plus dzieci? Założę się że jeszcze była dodatkowa niania której już nie pokazała na story by zachować pozory normalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama nathana

Dziewczynki mam pytanie. Czy któraś ma tu do odsprzedania pudełko po koszulach z roger publishing z autografem Nicole? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe

Lepiej zobaczcie co Hanka zborowska wstawiła na story. Jej córka wsadziła kupę do buzi lalki, teraz wszystko jest zaschnięte a ta to wydłubuje. Hannaneves 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Ewe napisał:

Lepiej zobaczcie co Hanka zborowska wstawiła na story. Jej córka wsadziła kupę do buzi lalki, teraz wszystko jest zaschnięte a ta to wydłubuje. Hannaneves 

Widzialam obrzydlistwo,zamiast wyrzucic to ta wydlubuje, już niech nie jeczy że nie sra kasą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbr
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Widzialam obrzydlistwo,zamiast wyrzucic to ta wydlubuje, już niech nie jeczy że nie sra kasą 

Obrzydliwe babsko. Niedobrze mi po tym filmie. Obleśna jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też Baba

Oj Baby, chyba nie macie ciekawego życia, że obgadujecie innych... Smutne to i straszne..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hanie od dawna oglądam i kiedyś fajniej mi się ją oglądało. Była prawdziwa, na luzie, z dużym dystansem i poczuciem humoru. Teraz coraz gorzej się na nią patrzy. Jest ordynarna i mało opowiada ciekawych rzeczy. Kiedyś non stop coś fajnego, wartościowego w miarę było. Choćby o macierzyństwie bez kolorytu zbędnego. W fajny sposób opowiadała o swoim dniu, o zmęczeniu, różnych perypetiach. Teraz mnie bolą oczy i uszy jak oglądam. Z sentymentu liczę na to, że coś się poprawi. Szkoda, że Egzosted już w ogóle nie ma. Teraz tylko hello body, jakaś kawa, albo żenujące teksty: naprawdę to polecam, nikt mi nie zapłacił. Aha czyli hello body jest do kitu, bo za reklamę tego jej zaplacili. Tak to widzę oczami odbiorcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×