Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marbor

Mamaginekolog

Polecane posty

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Okti napisał:

Widziałam i czytalam. Jak dla mnie maryska to najwiekszy rak instagrama. Zaraz po niej jest music cos tam 

Czemu ona się tak szczerzy? Te zeby to też sponsorowane? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka
Dnia ‎24‎.‎04‎.‎2019 o 19:08, Gość mama napisał:

i znowu te same pytania w quizie na poziomie podstawowki.

Porazka!

Bo poziom intelektualny pani Nicole Wójcickiej zatrzymał się na poziomie szkoły podstawowej.

Tylko łeb do interesów ma pani handlara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka
Dnia ‎24‎.‎04‎.‎2019 o 01:10, Gość Buba napisał:

Hotel podobno nagle z dnia na dzień podrożał, bo taką reklamę mg mu zrobiła... żenada!!! 

Mam wrażenie, że mg niewiele widziała na tym świecie, choć uważa się za taką światowa... wszystkie hotele trzymające standard są takie same w kwestii organizacji. Po co ten zachwyt nad zdezynfekowanym i oklejonym krzesełkiem do karmienia. W tej naszej zwykłej Polsce też tak jest 😉

No, na pewno.

Niech jeszcze zrobi soczystego pierda na story, dopełni się wszystko wtedy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okti
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Czemu ona się tak szczerzy? Te zeby to też sponsorowane? 

O tak na kazdym zdjeciu otwarta morda. Rzygac sie chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczekujac
23 godziny temu, Gość Okti napisał:

Widziałam i czytalam. Jak dla mnie maryska to najwiekszy rak instagrama. Zaraz po niej jest music cos tam 

Marysia z Oczekując to jak 6 latka . Jezu tego sie sluchac nie da. Ta jej szczęka wiecznie otwartą. I te zbliżenia twarzy starej aż zmarszczki i puder widać . Oba lepiej nuech się nie odzywa bo to koszmarek. Pampersa w nocy dziecku ani razu nie zmieni usikany po pachy ten Onelek. Co to za przezwisko.Dla dziecka ona nie boi się skojarzeń??jak dzieci podchwyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka

No to Nicole doj....ała...  "polaki" a ona to co niby k...A jest ruska?  Może i ruska bo ta jej twarz wygląda jakby ciągle piła i potem bełkocze na tym instagramie...żałosna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oh dear

Żałosna Nikolka, próbuje być zabawna I oczywiscie kosztem swojej narodowosci. Słoma z pantofelkow wychodzi. Nie potrafi się kobieta poprawnie wysłowić w żadnym języku. „Także tak...” „Hit” „Mega” Ja bym nie zaufała jej w żadnej kwestii jest tak mało wiarygodna, skąd ta fascynacja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzu
Dnia 27.04.2019 o 17:59, Gość Kinia napisał:

Mówicie cały czas o tym instaserialu, chciałabym przeczytać żeby się pośmiać ale niestety trzeba kupić gdyby to była dobra „książka” to nie miałabym oporu żeby kupić albo gdyby znowu było na WOŚP. Nie wiecie gdzie można przeczytać to online.. 😀

Podaj maila to Ci wysle pdf :) kupilam na akcji wosp obie czesci. Pierwsza przeczytalam w pociagu, drugiej juz nie dalam rady. 🤷🏼‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość Grażka napisał:

No to Nicole doj....ała...  "polaki" a ona to co niby k...A jest ruska?  Może i ruska bo ta jej twarz wygląda jakby ciągle piła i potem bełkocze na tym instagramie...żałosna. 

Ona jest już żałosna, nawet Kubą na ostatnim story minę miał już nietęgą . Widać, ze już ma dość, tej jej paplaniny. Ona to taka typowa Helga, wygląd idealny.😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziewczyna nie ma na siebie zupełnie pomysłu na insta. Coś próbuje z moda czy tam czymś innym , ale coś nie wychodzi jej. I jak ona jest s to ja jestem ksiądz. Buzia jak księżyc w pełni , raczki jak baleroniki . Ona jest niska , ale do szczupłych to ona nie należy. A za taka się uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 24.04.2019 o 09:33, Gość lala napisał:

Niech tylko ta cała mg się nie zesra z zachwytu, chyba nad swoją głupotą.

Najlepsze jest to , ze pojechali na wakacje i cały wyjazd przesiedzieli w hotelu. Nikolka zwiedzała kibelek, restauracje gdzie nam pokazywała jaki wypas jedzenie ma, nie to co my. Nic już  te jej story nie wnoszą fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość Grażka napisał:

No to Nicole doj....ała...  "polaki" a ona to co niby k...A jest ruska?  Może i ruska bo ta jej twarz wygląda jakby ciągle piła i potem bełkocze na tym instagramie...żałosna. 

Ona to Helga.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gns

A patrzac na głowę do interesu to narodowość inna mi się kojarzy 😝 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka
50 minut temu, Gość Gns napisał:

A patrzac na głowę do interesu to narodowość inna mi się kojarzy 😝 

oj tak, jak my "polaki", to może ona Żydówka.

Ale chamskie jest takie naśmiewanie się i szydzenie z własnej narodowości. W pale się nie mieści !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbcxy
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Najlepsze jest to , ze pojechali na wakacje i cały wyjazd przesiedzieli w hotelu. Nikolka zwiedzała kibelek, restauracje gdzie nam pokazywała jaki wypas jedzenie ma, nie to co my. Nic już  te jej story nie wnoszą fajnego.

No dokładnie. Po co ona tam w ogóle pojechała? Żeby hotel zwiedzić?  Czekałam na jakieś zabytki, ciekawe krajobrazy a tam tylko hotelowy bufet i jej pseudo refleksje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia
11 godzin temu, Gość Zuzu napisał:

Podaj maila to Ci wysle pdf :) kupilam na akcji wosp obie czesci. Pierwsza przeczytalam w pociagu, drugiej juz nie dalam rady. 🤷🏼‍♀️

kinga.mazurska@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia
11 godzin temu, Gość Zuzu napisał:

Podaj maila to Ci wysle pdf :) kupilam na akcji wosp obie czesci. Pierwsza przeczytalam w pociagu, drugiej juz nie dalam rady. 🤷🏼‍♀️

Dziekuje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

czy ja też mogę prosić o wysłanie na maila ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

czy ja też mogę prosić o wysłanie na maila ? :)

weronikadec170@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 6.02.2019 o 20:49, Gość ola napisał:

Napiszcie w skrócie co o nich jest w tej książce?

Napisała że teściowa jej nie lubi bo jej czarna polewke podała. Ze maja wiesniackie poglądy i obyczaje. Ze chciała do samego końca zepsuć jej ślub i wesele. Ze Kubę próbowała przekabacic na swoją stronę, że rodziców Nicoli obrazala jakoby nic nie robili przed weselem tylko Wojciccy wszystko ogarniali. Ze ...enke ślubna skrytykowała, kwiaty źle ułożyła. No dużo by pisać, ogólnie obsmarowala trochę teściowa - ja byłam w szoku ze takie rzeczy napisała w książce, która de facto każdy może przeczytać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Jak znaleźć ta grupę na fb? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozcz
15 minut temu, Gość Monia napisał:

Jak znaleźć ta grupę na fb? 

Antyfani 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Też poproszę instaserial na pomocprac123@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nikt nie przesyła pdf :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

nikt nie przesyła pdf 😞

Każdy ma instaserial który na każdej stronie na napisany adres email który zakupił ebooka. Niech ktoś to dalej udostępni to mogą być kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaaa

Infuencerka od warzyw, och, Najkolka, Najkolka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snbbsbsv
6 minut temu, Gość Kiniaaa napisał:

Infuencerka od warzyw, och, Najkolka, Najkolka 

Bo przecież nikt nie znał wcześnie kopru i pietruchy. Nicola odkryła Amerykę. To tak jak z tym żeby solić avocado wtedy jest lepsze. Normalnie odkrycie roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

A słyszałaś Najkolka o próchnicy butelkowej? Która może się zrobić przez karmienie piersią w ciągu miesiąca? Nawet przy myciu zębów? Moje dziecko taką miało, leczenie to koszmar, przyszyjkowe borowanie u dwuletniego dziecka, niereagującego na gaz, na dormicum... każdy ząb zajęty... Najlepiej zjechać rodziców, że nie myli zębów. Może są akurat w trakcie leczenia. Długiego i trudnego. Tu właśnie wychodzi Twoja dziura w edukacji medycznej i kulturze osobistej. Zrób Ty lepiej tą ginekologię i tym się zajmij, a nie kucharzeniem i stomatologią. Ekspert od wszystkiego jak z koziej d...y. Spójrz w lustro. Posłuchaj swojej matki - otyłość trzewna, którą niewątpliwie posiadasz, a którą wypierasz jak się da ze świadomości, to też zagrożenie dla Twojego zdrowia. Braki w wychowaniu Gogera to też nie błahostka. Terrorysta mały rośnie. Grunt to wytykać błędy innym swoich nie zauważając. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nebsbs
3 minuty temu, Gość Lola napisał:

A słyszałaś Najkolka o próchnicy butelkowej? Która może się zrobić przez karmienie piersią w ciągu miesiąca? Nawet przy myciu zębów? Moje dziecko taką miało, leczenie to koszmar, przyszyjkowe borowanie u dwuletniego dziecka, niereagującego na gaz, na dormicum... każdy ząb zajęty... Najlepiej zjechać rodziców, że nie myli zębów. Może są akurat w trakcie leczenia. Długiego i trudnego. Tu właśnie wychodzi Twoja dziura w edukacji medycznej i kulturze osobistej. Zrób Ty lepiej tą ginekologię i tym się zajmij, a nie kucharzeniem i stomatologią. Ekspert od wszystkiego jak z koziej d...y. Spójrz w lustro. Posłuchaj swojej matki - otyłość trzewna, którą niewątpliwie posiadasz, a którą wypierasz jak się da ze świadomości, to też zagrożenie dla Twojego zdrowia. Braki w wychowaniu Gogera to też nie błahostka. Terrorysta mały rośnie. Grunt to wytykać błędy innym swoich nie zauważając. 

Może bezpieczniej żeby jednak lepiej pisała te książkę kucharska 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia
22 godziny temu, Gość Zuzu napisał:

Podaj maila to Ci wysle pdf 🙂 kupilam na akcji wosp obie czesci. Pierwsza przeczytalam w pociagu, drugiej juz nie dalam rady. 🤷🏼‍♀️

Ja też poproszę bardzo.

Na mgdmchlk253@gmail.com

 

Z góry dziękuję.

Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×