Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amatorka

Jakie studia polecacie osobie karanej?

Polecane posty

Próbowałam już studiować pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą. Ale stwierdziłam,że nie mogę tego studiować z powodu kary. Obecnie studiuję resocjalizację z elementami kryminologii ale myślę i poważnie zastanawiam się nad studiami psychologicznymi czy coś związanego z mediacjami. Studiowałam ponad 10 lat temu politologię i mam z tego też licencjat ale niestety nie chcę mieć z tym kierunkiem nic wspólnego i nie jestem z tego tytułu dumna. Moja matka,która jest borderline szczyci się tym,że jej córka ma półwyższe wykształcenie ale do ch...ry jasnej ja nie chce zrobić ani kariery w administracji ani w polityce a na dodatek tamta uczelnia,którą kończyłam-WSZIF we Wrocławiu wytoczyła mi proces i przez to jestem karana. Kara ciągnie się za mną jak ch...ra i niestety nie jest mi w życiu łatwo. Nie mogę podjąć się studiów czy to pedagogicznych czy to z bezpieczeństwa wewnętrznego więc myslę nad tym aby zacząć jednak studiować tę psychologię ale wykluczam robić studia we Wrocławiu(jestem z okolic Wro).

Poważnie zastanawiam się co ze mną będzie jeśli nie wybiorę dobrze. Myślałam też nad doradztwem zawodowym jesli nie wypali z ta psychologią...

Co mi poradzicie??? Nie jestem już młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×