Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sanji

Poznałem dziewczynę bez szkoły

Polecane posty

Gość gość
18 godzin temu, Gość Gość2r napisał:

"Inteligencja życiowa" - O mój Boże, to istnieje taka?  

Kurczę, polecam poczytać o typach inteligencji i nie rozprzestrzeniać takich głupot.  

Swoją drogą myślałam że tego typu zwroty to można usłyszec tylko od tych stereotypowych sebixów,  karyn - bez szkoły. A tu proszę "człowiek wykształcony" jak mniemam - hehe-  takim słownictwem się posługuje i głupoty pisze. 

"Bo wiesz,  ja to heh,  inteligencję życiową mam"  hehehe 

Co za głupoty. 

Chyba każdy zna persony inteligentne, mądre,  które posiadają niesamowitą wiedzę,  a np. wstydzą się wypowiedzieć w większym gronie,  nie wierzą w siebie, co za tym idzie są niezaradne i nie radzą sobie tak dobrze w zyciu, jak osoby pewne siebie, niekoniecznie inteligentne. Takie osoby demonizują problemy do tego stopnia, że hamuje je strach.  "Co z tego, że znam język, skoro rdzenni mieszkańcy z pewnością będą się śmiać z mojego akcentu? Co z tego, że wiem o astrologii niemal wszystko, skoro Kopernik wiedział więcej? Co z tego, że jestem rzemieślnikiem z pasją, skoro na świecie żyje wielu lepszych ode mnie mistrzów fachu?" Im człowiek inteligentniejszy,  tym więcej pokory, skromności posiada i więcej wątpliwości ma. "Wiem, że nic nie wiem" - znasz?  Inteligentna osoba nigdy tak łatwo człowieka nie oceni, zdaje sobie sprawę z różnorodności i nieoczywistosci zostawiając otwarty umysł nie oceniając nie znając sytuacji danej osoby,  na podstawie papierka.  A nazywanie ludzi wykształconych pracujących fizycznie "przegrywami"....  - no nie wiem jak mogę to skomentować.  Wykonywana praca nie świadczy o człowieku. To forma zarobku. Człowiek to coś więcej. 

A dlaczego twierdzisz, że ten wykształcony facet jest na niższym poziomie, a nie ta niewykształcona kobieta na wyzszym - przecież to nielogiczne, że jedną ze skrajnych stron dopuszczasz do siebie, a drugą nie- pytać już nawet nie będę.  Dyskusja jest bezcelowa. Każdy ma swoje przekonania i masz prawo je takie mieć. Twoja sprawa. 

no patrz laska, tyle sie napisałaś, tak sie naspuszczałaś we własnym przekonaniu o swojej błyskotliwości, a ... zrozumiałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracowita

Ja faceta bez wykształcenia a co za tym idzie dobrej pracy bym nie chciała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoko

o temat wręcz dla mnie.....jestem w takiej samej sytuacji. jestem wykształcona i po studiach, poznałam faceta bez wykształcenia, zależy mi na nim, ale źle się czuję z tym, że jest on niewykształcony. boje się, że jest to wynikiem presji moich rodziców i ich wpajaniem mi i mojemu rodzeństwo, że bez wykształcenia jesteś nikim, a partner odzwierciedla ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość Yoko napisał:

o temat wręcz dla mnie.....jestem w takiej samej sytuacji. jestem wykształcona i po studiach, poznałam faceta bez wykształcenia, zależy mi na nim, ale źle się czuję z tym, że jest on niewykształcony. boje się, że jest to wynikiem presji moich rodziców i ich wpajaniem mi i mojemu rodzeństwo, że bez wykształcenia jesteś nikim, a partner odzwierciedla ciebie....

bo to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjssjjs
Dnia 7.03.2019 o 00:18, Gość Yoko napisał:

o temat wręcz dla mnie.....jestem w takiej samej sytuacji. jestem wykształcona i po studiach, poznałam faceta bez wykształcenia, zależy mi na nim, ale źle się czuję z tym, że jest on niewykształcony. boje się, że jest to wynikiem presji moich rodziców i ich wpajaniem mi i mojemu rodzeństwo, że bez wykształcenia jesteś nikim, a partner odzwierciedla ciebie....

dobrze ci mama mówiła.  Masz mądrych rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 7.03.2019 o 08:34, Gość gość napisał:

bo to prawda

Idź już stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosckdkid
Dnia 9.03.2019 o 08:13, Gość hsjssjjs napisał:

dobrze ci mama mówiła.  Masz mądrych rodziców

gdy byłam mała moja mama zawsze,  gdy byliśmy w sklepie wskazywała na kasjerki mówiąc że jak nie będę się uczyć to tak skończę, nazywając ich ograniczonymi ludzmi i teraz gardzę sprzedawcami mimo że dorosłam, jest to uczucie nie do wyzbycia, mam tych ludzi za gorszych. wcale nie ma mądrych rodzicow,  ma ograniczonych rodzicow!  ludzi się szanuje,  a ludzie, jak moja mama i rodzice autorki tego wpisu nie powinni mieć w ogóle dzieci, przez nich rośnie odsetek ludzi nienawistnych, gardzących innymi ...ów!!!!!! nie oceniajcie ludzi po zawodzie czy wykształceniu i nie uczcie tak dzieci!!!!! niestety w tej kwestii jest coraz gorzej i bedzie gorzej.... ludzie są coraz gorsi 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 10.03.2019 o 13:01, Gość Gosckdkid napisał:

gdy byłam mała moja mama zawsze,  gdy byliśmy w sklepie wskazywała na kasjerki mówiąc że jak nie będę się uczyć to tak skończę, nazywając ich ograniczonymi ludzmi i teraz gardzę sprzedawcami mimo że dorosłam, jest to uczucie nie do wyzbycia, mam tych ludzi za gorszych. wcale nie ma mądrych rodzicow,  ma ograniczonych rodzicow!  ludzi się szanuje,  a ludzie, jak moja mama i rodzice autorki tego wpisu nie powinni mieć w ogóle dzieci, przez nich rośnie odsetek ludzi nienawistnych, gardzących innymi ...ów!!!!!! nie oceniajcie ludzi po zawodzie czy wykształceniu i nie uczcie tak dzieci!!!!! niestety w tej kwestii jest coraz gorzej i bedzie gorzej.... ludzie są coraz gorsi 

 

Ty też jesteś ograniczona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara.
Dnia 10.03.2019 o 13:01, Gość Gosckdkid napisał:

gdy byłam mała moja mama zawsze,  gdy byliśmy w sklepie wskazywała na kasjerki mówiąc że jak nie będę się uczyć to tak skończę, nazywając ich ograniczonymi ludzmi i teraz gardzę sprzedawcami mimo że dorosłam, jest to uczucie nie do wyzbycia, mam tych ludzi za gorszych. wcale nie ma mądrych rodzicow,  ma ograniczonych rodzicow!  ludzi się szanuje,  a ludzie, jak moja mama i rodzice autorki tego wpisu nie powinni mieć w ogóle dzieci, przez nich rośnie odsetek ludzi nienawistnych, gardzących innymi ...ów!!!!!! nie oceniajcie ludzi po zawodzie czy wykształceniu i nie uczcie tak dzieci!!!!! niestety w tej kwestii jest coraz gorzej i bedzie gorzej.... ludzie są coraz gorsi 

 

Pracuję jako sprzedawca, a jestem po studiach. I wiele razy spotkała mnie sytuacja taka jaką opisujesz - matka pouczająca dzieciaka, że skończy na takim stanowisku co ja, jeśli nie będzie się uczyć. To bardzo krzywdzące. Wszystkie moje koleżanki również są po studiach lub w ich trakcie. Sprzedawczynie nie są niewykształcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosckdkid
Dnia 12.03.2019 o 13:48, Gość Gość napisał:

Ty też jesteś ograniczona 

????Dlaczego tak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evik
Dnia ‎25‎.‎01‎.‎2019 o 08:54, Gość Sanji napisał:

Poznałem pewną kobietę(23l), piękna, inteligentna, świetnie się dogadujemy, lecz jak się okazało nie ma ona nawet średniego wykształcenia. Chodziła do profilowanego liceum medycznego, ale musiała zrezygnować ze szkoły z powodu problemów rodzinnych. Nie wiem co robić. Przeszkadzałby Wam taki fakt?

prosty test....brzmi doc przedmiotowo, ale tak zobaczysz..nie zmuszaj do ukończenia szkoły..ale dawaj jakies male czynności do wykonania..naprawdę male..potem troszkę więcej..( nie, nie zaczynaj od mycia naczyń a koncz na wymianie dachu:) ale w ten sposób zobaczysz czy były to sytuacje zyciowe czy jest po prostu leniwa. aczkolwiek czasem ludzie nie robia nic bo maja depreche, ale raczej osoby z depresja bys nie poznal bo one się nawet uczesać i umyc nie daja rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikat
11 minut temu, Gość Evik napisał:

prosty test....brzmi doc przedmiotowo, ale tak zobaczysz..nie zmuszaj do ukończenia szkoły..ale dawaj jakies male czynności do wykonania..naprawdę male..potem troszkę więcej..( nie, nie zaczynaj od mycia naczyń a koncz na wymianie dachu:) ale w ten sposób zobaczysz czy były to sytuacje zyciowe czy jest po prostu leniwa. aczkolwiek czasem ludzie nie robia nic bo maja depreche, ale raczej osoby z depresja bys nie poznal bo one się nawet uczesać i umyc nie daja rady.

Wybacz, ale jak to sobie wyobrażasz?:D Ja na miejscu tej dziewczyny od razu bym wiała, gdybym trafiła na pana. który testuje moją pracowitość. W życiu nie wykonywałabym czynności, które zadaje mi nowo poznany facet, typu: pozmywać naczynia, czy może posprzątać jego dom?  Co innego mieszkając razem. Ale z tego co facet pisze, to dopiero się poznają, więc nie mieszkają razem ani nie dzielą życia codziennego. A on ma dawać jej jakieś zadania? Przecież ona też go ocenia. Takie rzeczy, czy panna jest leniwa widać raczej od razu po jej zachowaniu, podejściu, zaangażowaniu, inicjatywie etc. W taki sposób to raczej ona jego kopnie, nie on ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 15.03.2019 o 04:23, Gość Gosckdkid napisał:

????Dlaczego tak uważasz?

Jesteś świadoma błędów rodziców,  a i tak je powielasz. To się nazywa ograniczenie. Jak sobie nie radzisz to do psychologa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Bo ladna wyksztalcona dziewczyna ma wymagania i facet musi byc lekarzem i wygladac jak george cloony. Kobiety mimo wszystko bardziej interesuje wyglad faceta stad wielu facetow wiarze sie nawet z przecietnymi dziewczynami ze slaba szkola.Ladna dziewczyna jesli nagle interesuje sie przecietnym facetem to znacy ze ma dziecko z wczesniejszego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Krzysztof napisał:

Bo ladna wyksztalcona dziewczyna ma wymagania i facet musi byc lekarzem i wygladac jak george cloony. Kobiety mimo wszystko bardziej interesuje wyglad faceta stad wielu facetow wiarze sie nawet z przecietnymi dziewczynami ze slaba szkola.Ladna dziewczyna jesli nagle interesuje sie przecietnym facetem to znacy ze ma dziecko z wczesniejszego zwiazku.

Nie zgadzam się. To facetów przede wszystkim wygląd kobiety interesuje i tym się kierują przy wyborze partnerki. To prawda, że kobiety wykształcone,  a jednocześnie ładne nierzadko mają wymagania ponad rzeczywistość,  ale takie kobiety często zostaje zwyczajnie same. Facet nie musi być przystojny,  aby mieć ładną i wykształconą kobietę. Musi być zaradny (jak to eufemistycznie kobiety często ujmują) ,  czyli mieć kasę i charakter oczywiście . Kobieta nie musi być ciekawa, ważne aby była wierna,  ładna i lubiła seks.  Co do ostatniej części się zgadzam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majki

I jak tam autorze?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ccc

Ale dzbany. W końcu po co miłość, ważne aby miała szkołę. Brak słów. Skoro różnica jest tylko na papierku, to nie rozumiem w czym problem. Weź ją lepiej zostaw. Lepiej dla niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ijndns
54 minuty temu, Gość Gość ccc napisał:

Ale dzbany. W końcu po co miłość, ważne aby miała szkołę. Brak słów. Skoro różnica jest tylko na papierku, to nie rozumiem w czym problem. Weź ją lepiej zostaw. Lepiej dla niej. 

Zrozumcie w końcu tępe ...ki że facet też ma prawo mieć swoje wymagania względem kobiety hipokrytki zasrane wy nie zwiążecie się z słabo zarabiającym czy słabo rokującym facetem co nazywacie "zaradnością" a na faceta jedziecie, bo również jakieś wymagania ma?????? I TO SŁUSZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

Up Up:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irokez

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor

Ale temat się rozwinął, łał, dziękuję za wszystkie odpowiedzi, zupełnie zapomniałem o tym poście. Do osób, które pytały i zainteresowanych dalszym ciągiem sytuacji, to nie odrzuciłem jej, spotykamy się, poznajemy i na razie jest dobrze. Bardzo mi z nią dobrze, jednak ciągle krąży mi gdzieś tam z tyłu głowy ten fakt, zwłaszcza jeśli chodzi o rodzinę. Moja rodzina jest wykształcona, nauka zawsze była dla nich bardzo ważna i obawiam się tego jak zareagują, do tej pory nie miałem takiej sytuacji, wszystkie moje dotychczasowe dziewczyny studiowały. Na razie nie wiedzą nic o niej, nie poznali się. Nie wstydzę się poznać ją z bliskimi, bo wiem, że wstydu swoim zachowaniem nie zrobi, ale wiem także, że pierwsze pytania jakie padną, to gdzie się uczyła, jaki ma zawód, jakie ma plany, moi rodzice jej nie zaakceptują, a takie spotkanie tylko zrani. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer
9 godzin temu, Gość Autor napisał:

Ale temat się rozwinął, łał, dziękuję za wszystkie odpowiedzi, zupełnie zapomniałem o tym poście. Do osób, które pytały i zainteresowanych dalszym ciągiem sytuacji, to nie odrzuciłem jej, spotykamy się, poznajemy i na razie jest dobrze. Bardzo mi z nią dobrze, jednak ciągle krąży mi gdzieś tam z tyłu głowy ten fakt, zwłaszcza jeśli chodzi o rodzinę. Moja rodzina jest wykształcona, nauka zawsze była dla nich bardzo ważna i obawiam się tego jak zareagują, do tej pory nie miałem takiej sytuacji, wszystkie moje dotychczasowe dziewczyny studiowały. Na razie nie wiedzą nic o niej, nie poznali się. Nie wstydzę się poznać ją z bliskimi, bo wiem, że wstydu swoim zachowaniem nie zrobi, ale wiem także, że pierwsze pytania jakie padną, to gdzie się uczyła, jaki ma zawód, jakie ma plany, moi rodzice jej nie zaakceptują, a takie spotkanie tylko zrani. 

Chłopie ale ty jesteś żałosny............................brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja Ci powiem z wlasnego zycia. Moj byly nie mial zadnego wyksztalcenia, ŻADNEGO! Poprostu jego rodzice, w latach 90' postanowili go uczyc w domu. Miał "nauczycieli", ktorzy do niego przychodzili. Nie byli to nauczyciele panstwowi, ale ludzie, ktorzy byli dobrzy w jakiejs dziedzinie- ktos uczyl matmy, ktos inny historii, ktos wykladal sztuke czy uczyl jezykow, gry na instrumentach, nie mial za to fizyki czy chemii. Niestety, nikt nie dopilnowal, by zdac egzamin panstwowy, potwierdzajacy zdobycie wyksztalcenia... Ach, na marginesie- ja mam wyksztalcenie wyższe. Brak udokumentowanego wyksztalcenia zmienia faktu, ze byl bardzo bystrym i inteligentnym mezczyzna. Mial swoja pasje, ktora byly motocykle i nauczyl sie sam podstaw mechaniki, dodatkowo zrobil sobie kurs z serwisowania motorków ;) pomimo braku szkoly pracowal, dłubał w tych motorach, naprawial je i jest swietnym fachowcem. Powiem wiecej, jest bardziej ogarniety i oczytany, niz niejeden czlowiek z wyzszym. Takze nie oceniajcie ludzi po wykształceniu, szczegolnie, ze poziom edukacji to smiech na sali. Wiekszosc ludzi i tak niewiele pamieta ze szkoly, a studia- to tylko papierek. Szkola nie uczynila z mojego ex profesjonalisty, ani ukonczone studia wyzsze nie zrobily ze mnie specjalisty, a lata pracy i samodoskonalenia sie, ciaglego rozwoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ja Ci powiem z wlasnego zycia. Moj byly nie mial zadnego wyksztalcenia, ŻADNEGO! Poprostu jego rodzice, w latach 90' postanowili go uczyc w domu. Miał "nauczycieli", ktorzy do niego przychodzili. Nie byli to nauczyciele panstwowi, ale ludzie, ktorzy byli dobrzy w jakiejs dziedzinie- ktos uczyl matmy, ktos inny historii, ktos wykladal sztuke czy uczyl jezykow, gry na instrumentach, nie mial za to fizyki czy chemii. Niestety, nikt nie dopilnowal, by zdac egzamin panstwowy, potwierdzajacy zdobycie wyksztalcenia... Ach, na marginesie- ja mam wyksztalcenie wyższe. Brak udokumentowanego wyksztalcenia zmienia faktu, ze byl bardzo bystrym i inteligentnym mezczyzna. Mial swoja pasje, ktora byly motocykle i nauczyl sie sam podstaw mechaniki, dodatkowo zrobil sobie kurs z serwisowania motorków 😉 pomimo braku szkoly pracowal, dłubał w tych motorach, naprawial je i jest swietnym fachowcem. Powiem wiecej, jest bardziej ogarniety i oczytany, niz niejeden czlowiek z wyzszym. Takze nie oceniajcie ludzi po wykształceniu, szczegolnie, ze poziom edukacji to smiech na sali. Wiekszosc ludzi i tak niewiele pamieta ze szkoly, a studia- to tylko papierek. Szkola nie uczynila z mojego ex profesjonalisty, ani ukonczone studia wyzsze nie zrobily ze mnie specjalisty, a lata pracy i samodoskonalenia sie, ciaglego rozwoju...

a smoki w tej bajce były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klik

Nie słuchaj ich autorze, wszystko z tobą ok i twoje myśli są zrozumiałe - też bym takie miała. Musisz postawić na jedną kartę, albo z nią jesteś i akceptujesz i nie obawiasz się rodziny, albo ją zostaw i szukaj takiej która bardziej do ciebie pasuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No bez przesady. Nie każda dostaje w posagu szkołę od ojca dyrektora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez wykształcenia

Gosc sanii . Jesteś jak piszesz i można się domyślać wyksztalconym mężczyzna ,jak sądzisz czy osoba bez wykształcenia może być mądrzejsza od bardzo wykształconej osoby ?  Pomyśl . Mogę podać tysiące  przykładów osoby bez matury biją na głowę nawet profesorów , nie wspomnę o magistrach . Znam kobietę która nie ma skończone szkoły podstawowej ,oczywiście starsza pani , matematykę załamuje. Profesorów . Potrafi w kilka sekund. Wyliczyć zadanie  który napisze jej matematyk i to bardzo dobry matematyk pisania uczyła się w czasie wojny sama ,jak i innych przedmiotów . Niestety rodzice jej zginęli w wojne a ona nie zależało jedna papierku . Uczyła młodsze dzieci angielskiego matematyki ,fizyki ,geografii tym zarabiała ,rodzice tych dzieci jej płacili by przygotowała ich pociechy do matury lub na studia . Nie każdy profesor lub osoba chwalący się wykształceniem jest mądra ,oj daleko im do tego . Są takich tysiące . Ja mam wykształcenie techniczne  i jakos w mojej pracy daje sobie radę ,lecz nigdy nie poniżam osoby bez wykształcenia gdyż mogę się srodze zawieść jego  wiedzą . Pozdrawiam zdrowo myślących . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekny

Laska bez wykształcenia kojarzy mi się z patologią. Alkoholizm, palenie fajek... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
Dnia 25.01.2019 o 10:31, Gość gosc napisał:

To zależy od psychiki dziewczyny i indywidualnej sytuacji.  To,  że znasz jedna dziewczynę która dała sobie radę, to nie znaczy,  iż każda sobie poradzi.  Głupoty piszesz

Racja w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko technik

Gość Anna  jestem po technikum i nie odczuwam ze jestem gorszy od osoby która ma kilka fakultetów . Zobacz i  przypatrz sie naszym politykom ,lub profesorom na uczelniach   To niby nasza elita intelektualna  . Owszem są bardzo mądrzy ludzie lecz oni  tego nie pokazują po sobie gdyż ich wiedza i rozum mówi ze każdy człowiek bez względu na wykształcenie ,pochodzenie ,wyznanie zasługuje na szacunek ,wykształcenie nie czyni człowieka dobrym a często chamem i rasista . Dałem przykład nie przypadkowy naszych polityków . Owszem wykształcenie pomaga lecz nie jest panaceum  na wszystko . Możesz być po podstawowym ,zawodowym ,technikum i być prawym i mądrym człowiekiem i takich są miliony ,gdyż pchają ten nasz kraj do przodu .Nie polityk ,profesor robił rewolucje bez krwawy w naszym kraju ,tylko Polacy z tak zwanych nizin robotnik ,po maturze ,lub technikum ,potocznie średnia klasa społeczna . W ojczyźnie ,kraju  wszyscy są potrzebni każdy obywatel  bez względu na wykształcenie . Dzisiaj po tylu latach bez wojen ,pomału wyższe lub nawet średnie wykształcenie nie stanowi problemu ,zaczyna nam doskwierać ludzi zawodu czyli zawodowego wykształcenia . Jeśli ta tendencja się nie zmieni to osoba tak zwana z wysokim wykształceniem stanie za kasa w markecie lub będzie sprzątał ulice . Robi się przesyt ludzi którym wstyd przynosi nie pracować w biurze . To śmieszne i głupie które powinno być tępione jak zaraza lecz tak dzisiaj wyglada . Wiec za chwile profesor ,magister będzie naprawiał buty ,stanie za tokarka ,upiecze chleb ,uszyje ubranie . Musi wrucic szacunek i nauka zawodu gdyż inaczej sami się wytępiły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×