Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sanji

Poznałem dziewczynę bez szkoły

Polecane posty

Gość Rycerz

Jejku mi nigdy taka myśl by nie przeszła przez głowę, na jej miejscu gdybym coś takiego się dowiedział w życiu bym z Tobą nie był jeśli najważniejsze dla Ciebie to jest to jaką ktoś szkołę skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Ludzie malo to jest dziewczyn co pracuja jako jakas fryzjerka kasjerka w biedronce czy nawet bezrobotna ktore maja facetow i duze powowdzenie. Tylko frustraci z kafe maja z tym problem bo nie pasuje do ich zj..e..banej wizji swiata ktora ulegla sie im w glowach. Taka jest rzeczywistosc a nie to co sobie roicie w pustych lbach Znam mase bezrobotnych dziewczyn albo z badziewnymi pracami i kazda ma faceta i nawet te bardziej przecietne i nijakie tez maja facetow.  Uroda pokrywa kazdy mankament za to brak urody u kobiet (jesli nie ma super pracy lekarz, prawnik itp) to te przecietna praca nie maja zadnego powodzenia..  TAKA JEST RZECZYWISTOSC. DOTARLO DO PUSTYCH LBOW??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Adam napisał:

Ludzie malo to jest dziewczyn co pracuja jako jakas fryzjerka kasjerka w biedronce czy nawet bezrobotna ktore maja facetow i duze powowdzenie. Tylko frustraci z kafe maja z tym problem bo nie pasuje do ich zj..e..banej wizji swiata ktora ulegla sie im w glowach. Taka jest rzeczywistosc a nie to co sobie roicie w pustych lbach Znam mase bezrobotnych dziewczyn albo z badziewnymi pracami i kazda ma faceta i nawet te bardziej przecietne i nijakie tez maja facetow.  Uroda pokrywa kazdy mankament za to brak urody u kobiet (jesli nie ma super pracy lekarz, prawnik itp) to te przecietna praca nie maja zadnego powodzenia..  TAKA JEST RZECZYWISTOSC. DOTARLO DO PUSTYCH LBOW??

A czemu udajesz faceta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość Adam napisał:

Ludzie malo to jest dziewczyn co pracuja jako jakas fryzjerka kasjerka w biedronce czy nawet bezrobotna ktore maja facetow i duze powowdzenie. Tylko frustraci z kafe maja z tym problem bo nie pasuje do ich zj..e..banej wizji swiata ktora ulegla sie im w glowach. Taka jest rzeczywistosc a nie to co sobie roicie w pustych lbach Znam mase bezrobotnych dziewczyn albo z badziewnymi pracami i kazda ma faceta i nawet te bardziej przecietne i nijakie tez maja facetow.  Uroda pokrywa kazdy mankament za to brak urody u kobiet (jesli nie ma super pracy lekarz, prawnik itp) to te przecietna praca nie maja zadnego powodzenia..  TAKA JEST RZECZYWISTOSC. DOTARLO DO PUSTYCH LBOW??

Wypierdalaj młocie durny przestań pisać to pod każdym tematem zakompleksiony frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja byłam w podobnej sytuacji, byłam zmuszona przerwać naukę i też czulam się gorsza od ówczesnego faceta (czułam się gorsza, bo on tak jak ty miał z tym problem i traktował (podświadomie lub nie) mnie jak gorszą osobę) miał z tym problem) nabawiłam się strasznych kompleksów, nie rób tego tej dziewczynie. Jl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja jestem po studiach zaoczynych (dla papierka), a on skończył 2 kierunku dzienne (bo czuł potrzebę wyedukowania). Zarabiam więcej od niego, a się kochamy mimo tych różnic, ale jak raz mi powiedział, że jest ode mnie mądrzejszy, to potem przez tydzień na kolanach mnie przepraszał, taka jego mądrość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

No tak średnio zależy jaki ma stosunek do pracy ale jeśli nie ma zamiaru też pracować to raczej nie. Nie jestem jeleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 22.07.2019 o 09:36, Gość Ania napisał:

Ja jestem po studiach zaoczynych (dla papierka), a on skończył 2 kierunku dzienne (bo czuł potrzebę wyedukowania). Zarabiam więcej od niego, a się kochamy mimo tych różnic, ale jak raz mi powiedział, że jest ode mnie mądrzejszy, to potem przez tydzień na kolanach mnie przepraszał, taka jego mądrość...

Jakie kierunki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja siostra nie ma szkoły średniej i od 4 lat jest z facetem po dwóch kierunkach, z własną firma, tyle że 11 lat starszym od siebie. Chociaz wizualnie tego nie widać:p Dogaduja się mimo że na poczatku nie włożyłam im przyszłości.Więc chyba są takie związki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Moja siostra nie ma szkoły średniej i od 4 lat jest z facetem po dwóch kierunkach, z własną firma, tyle że 11 lat starszym od siebie. Chociaz wizualnie tego nie widać:p Dogaduja się mimo że na poczatku nie włożyłam im przyszłości.Więc chyba są takie związki 

To ta co pisała,  że studiuje medycynę? Mają pieska i nie mogą pochodzić się kto ma się nim opiekować,  bo się rozstali? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

To ta co pisała,  że studiuje medycynę? Mają pieska i nie mogą pochodzić się kto ma się nim opiekować,  bo się rozstali? 😛

Nie;p w sumie nie mam pojęcia o czym piszesz, ale sytuacja mojej siostry jest całkiem inna;p Ona nie jest studentką, nie ma pieska i nie rozstała się z tym facetem , więc to z pewnością nie ona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhh

Szkoda ze twoja dziewczyna nigdy tego nie przeczyta i nie dowie się co tak naprawdę o niej myślisz i jak nie potrafisz zaakceptować... Powinna mieć taką szanse. Prawdopodobnie marnuje swój czas. Ty jej go marnujesz. Swój zresztą takze, chyba że nastawiasz się na ciupcianie i tylko na tym ci zależy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisk
15 godzin temu, Gość Ehhh napisał:

Szkoda ze twoja dziewczyna nigdy tego nie przeczyta i nie dowie się co tak naprawdę o niej myślisz i jak nie potrafisz zaakceptować... Powinna mieć taką szanse. Prawdopodobnie marnuje swój czas. Ty jej go marnujesz. Swój zresztą takze, chyba że nastawiasz się na ciupcianie i tylko na tym ci zależy. 

A to ci zaskoczenie... tak naprawdę w większości związków tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 2.08.2019 o 05:31, Gość Ehhh napisał:

Szkoda ze twoja dziewczyna nigdy tego nie przeczyta i nie dowie się co tak naprawdę o niej myślisz. 

Jeżeli jest normalna to powinna zdawać sobie z tego sprawe sama, bo takie myśli są naturalne , nie wiem co niektóre tak dziwi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 25.01.2019 o 23:35, Gość Ja ci powiem napisał:

w tym ze jest niedouczona,  z czasem zaczną sie różnic

🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
Dnia 26.01.2019 o 19:40, Gość Henry napisał:

Znam trochę ludzi bez szkół tz. tylko po liceum, lub nawet z niedokonczonym liceum. I to w większości ludzie inteligentni, głównie cierpiący na fobie społeczne, jakieś zaburzenia osobowości czy inne zaburzenia, która bardzo im utrudniły skończenie szkoły. Różnie się życie układa. 

Dla mnie najważniejsze, aby kobieta była w miarę inteligentna, miała podobne poglądy do moich i gdziekolwiek pracowała. Na wykształcenie nie zwracam uwagi.

A gdzie taka panna pracować może? W burdelu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhh
Dnia 25.01.2019 o 23:35, Gość Ja ci powiem napisał:

w tym ze jest niedouczona,  z czasem zaczną sie różnic

Ja czuję różnicę rozmawiając z osobą po studiach, a z osobą bez studiów - to niby się wydaje, że to tylko wkuj-wykuj, ale wiele wiedzy w nas pozostaje. To samo z poglądami. Otoczenie. Znajomości. To wszystko składa się na nas i nas kształtuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Ale przecież w dzisiejszych czasach to nie problem. Jest tyle szkół. Na dodatek bezpłatnych. Można się zapisać i skończyć. I będzie po temacie. Są różne powody rezygnacji z edukacji. Jednak ważne jest to czy ma chęć zmienić coś w swoim życiu. Czy ma, mimo to, ambicje. Po tym poznasz co sobą reprezentuje. Można zapisać się do liceum, do policealnej. Szkoły tego typu są niemal w każdym mieście (np. Cosinus).  Także to ona ma wpływ na swoją drogę życiową. Może jedynie trzeba ją nakierować. Nie skreślaj jej tak od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

I jak tam sytuacja autorze?rzuciłeś już ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 29.08.2019 o 12:25, Gość Zosia napisał:

Ale przecież w dzisiejszych czasach to nie problem. Jest tyle szkół. Na dodatek bezpłatnych. Można się zapisać i skończyć. 

Skoro dziewczyna nie skończyła szkoły, minęło kilka lat, to widocznie skończyć jej nie zamierza i stąd też pewnie powstały temat, bo gdyby było inaczej, to pewnie tematu by w ogóle nie było. Jak ktoś nie chce to się go nie przymusi. A autor widać zakłada, że dziewczyna szkoły jej nie skończy (czy faktycznie dziewczyna ma powody, czy nie - to nieważne. Ważne jest to, że nie ma szkoły i nie zapowiada się, żeby ją zrobiła) 

Mnie (jestem kobietą) osobiście przeszkadzałby taki fakt u faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milaja

ale mi smutno jak to czytam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

twoja dziewczyna głosowała na pis? to ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I co te szkuły daja, jak

Zyciowo malo zaradna/y.Kuzynka, piekna, 2 kierunki zrobila a zyciowo byla tak glupia. ..Pusta. Masakra. Myslala ze jest mundra -doradzala wszystkim, a sama ze soba nie dawala rady. Tyle daly jej szkoly ,ze teraz jest w piachu. Pani psycholog. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdy

A gdy jest po zawodowce? Ma prace, robi to co lubi? Ma zainteresowania np ceramika?Art?Czyta ksiazki, bez nalogow ,uprawia sport. Robila jednoczesnie zawodowke i L.O zaoczni e.Nie zrobila (tylko 1i 2rok )L.O bo oplacala sama z praktyk bez pomocy rodzicow. Zwyczajnie nie starczalo kasy i zaczelo kolidowac z praca  (godziny, dojazdy ).Potem pojawily sie dzieci i brak czasu. Czy taka osoba tez jest skreslona? Tez jest zerem? Czy osoba majac 35 lat nie zostanie wysmiana ze teraz moze i chce sie uczyc? Wszyscy ja wysmiewaja ,ze juz za stara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość I co te szkuły daja, jak napisał:

Zyciowo malo zaradna/y.Kuzynka, piekna, 2 kierunki zrobila a zyciowo byla tak glupia. ..Pusta. Masakra. Myslala ze jest mundra -doradzala wszystkim, a sama ze soba nie dawala rady. Tyle daly jej szkoly ,ze teraz jest w piachu. Pani psycholog. 

hmm, to ci bez szkół nie umierają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość A gdy napisał:

A gdy jest po zawodowce? Ma prace, robi to co lubi? Ma zainteresowania np ceramika?Art?Czyta ksiazki, bez nalogow ,uprawia sport. Robila jednoczesnie zawodowke i L.O zaoczni e.Nie zrobila (tylko 1i 2rok )L.O bo oplacala sama z praktyk bez pomocy rodzicow. Zwyczajnie nie starczalo kasy i zaczelo kolidowac z praca  (godziny, dojazdy ).Potem pojawily sie dzieci i brak czasu. Czy taka osoba tez jest skreslona? Tez jest zerem? Czy osoba majac 35 lat nie zostanie wysmiana ze teraz moze i chce sie uczyc? Wszyscy ja wysmiewaja ,ze juz za stara. 

zerem może nie , ale zawsze jest gorsza i ze stygmatem głupszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie powinno oceniac się po ukończonej szkole, ale jak jest w Polsce to wiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakby była mężczyzną to może jeszcze ktoś by się polasił, ale jako kobieta nie znajdzie nigdzie pracy, a co za tym idzie będzie pasozytowac - a to odpowiada tylko nielicznym. Teraz na kase w sklepie są wymagania. Chyba że jest bardzo zaradna, ma znajomości, daje sobie radę sama... ale i tak nieustanny lęk o przyszłość ... Odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

po Gimnazjum ? czyli po podstawówce 😄 haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie
Dnia 16.10.2019 o 05:44, Gość Gość napisał:

Jakby była mężczyzną to może jeszcze ktoś by się polasił, ale jako kobieta nie znajdzie nigdzie pracy, a co za tym idzie będzie pasozytowac - a to odpowiada tylko nielicznym. Teraz na kase w sklepie są wymagania. Chyba że jest bardzo zaradna, ma znajomości, daje sobie radę sama... ale i tak nieustanny lęk o przyszłość ... Odradzam

Kobiety polują na facetów na stanowisku z kasą, a nie sebixów. Szybciej faceta złapie bezrobotna nieambitna kobieta niż bezrobotny nieambitny facet znajdzie kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×