Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
chomiki

Jak rozbić małżeństwo mojego byłego kochanka?

Polecane posty

Proszę o podpowiedź jak rozbić małżeństwo byłego kochanka?
To on mnie zostawił, postanowił być z żoną ze względu na dziecko. 
Jego żona i jej rodzina bardzo utrudnia mi życie. Nienawidzę jej  i chcę żeby ją zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :DD

Pomyśl, że ta żona wzięła zużytego szmaciarza i już zawsze będzie pamiętać, że mężuś poszedł na bok i pewnie jeszcze nieraz pójdzie :D A ona go będzie trzymać tylko dlatego, że nie ma szans na innego, lepszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona jest tak głupia, że uwierzyła mu w bajki, że to ja się w nim zakochałam a on mnie biedny nie chciał. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :DD
1 minutę temu, chomiki napisał:

Ona jest tak głupia, że uwierzyła mu w bajki, że to ja się w nim zakochałam a on mnie biedny nie chciał. 

Ona nie uwierzyła, tylko co zrobi bez niego? Widać to jedna z tych, która rękami i nogami będzie się go trzymać, nawet jakby co chwilę miał nowe kochanki. Takie już są niektóre zdradzane żony - zero klasy, honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko chcialabym to rozbić. Najlepiej jakby znowu ja zdradził 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :DD
2 minuty temu, chomiki napisał:

Mimo wszystko chcialabym to rozbić. Najlepiej jakby znowu ja zdradził 

To wynajmij jakąś laskę, która go uwiedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHOMIKI radzę daj sobie spokój z zemstą. Sama to przerabiałam i nic dobrego z tego nie wynikło. Zło które wyrządzamy do nas wróci.  Sama zraniłam kobietę która niczemu nie była winna. Chciałam żeby ON przez chwilę poczuł się tak, jak ja. Teraz żyję z wyrzutami sumienia i cierpię w samotności. ON nie jest nic wart, jest dupkiem, który potrafi manipulować, kłamać i robić z siebie ofiarę. Daj sobie z spokój i żyj dalej. Wiem, że trudno, lecz z czasem ta złość ci minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merc

kobiety, które urządzają takie intrygi to mocno niedowartościowane kobiety drugiej kategorii. Komu zniszczysz życie? Jemu? Czy bogu ducha winnej kobiecie? A może pomyśl ku*wa o dziecku? Ono coś zawiniło? Uwierz, dorastanie w takiej rodzienie to nic przyjemnego.

Chociaż takie dzbany jak Ty pewnie widzą tylko czubek własnego nosa. Znajdź sobie jakieś wartościowe zajęcie, zamiast szukać facetów u innych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
6 minut temu, Gość merc napisał:

kobiety, które urządzają takie intrygi to mocno niedowartościowane kobiety drugiej kategorii. Komu zniszczysz życie? Jemu? Czy bogu ducha winnej kobiecie? A może pomyśl ku*wa o dziecku? Ono coś zawiniło? Uwierz, dorastanie w takiej rodzienie to nic przyjemnego.

Chociaż takie dzbany jak Ty pewnie widzą tylko czubek własnego nosa. Znajdź sobie jakieś wartościowe zajęcie, zamiast szukać facetów u innych kobiet.

A moim zdaniem powinna coś zrobić, skoro tamta utrudnia jej życie. To facet jest temu wszystkiemu winien, ale widzę że ty z tych co wybaczą wszystko, bo dziecko, bo coś tam, a biedny facet niechcący wkładał ch... w obcą c... albo został zgwałcony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, chomiki napisał:

To on mnie zostawił, postanowił być z żoną ze względu na dziecko. 
 Nienawidzę jej  i chcę żeby ją zostawił.

Jak on mógł cie zostawić skoro jest związany  z inna kobietą?  "postanowił być z żoną ze względu na dziecko" - a co ci miał powiedzieć? Powiedział co chciałaś usłyszeć. Czemu ją nienawidzisz? Bo była przed tobą i postanowiła założyć z nim rodzinę? Cierpisz przez niego, nie przez nią. Zostaw to i żyj dalej. Gdyby mu na tobie zależało, najpierw załatwił by sprawę z żoną, a chciał się jedynie zabawić na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Ona jest tak głupia, że uwierzyła mu w bajki, że to ja się w nim zakochałam a on mnie biedny nie chciał.

On próbuje ratować swoje małżeństwo za wszelką cenę. Zwykły tchórz, który nadal będzie żył w kłamstwie. S...ku..rwiel

Edytowano przez Kalamines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merc
17 minut temu, Gość Anka napisał:

A moim zdaniem powinna coś zrobić, skoro tamta utrudnia jej życie. To facet jest temu wszystkiemu winien, ale widzę że ty z tych co wybaczą wszystko, bo dziecko, bo coś tam, a biedny facet niechcący wkładał ch... w obcą c... albo został zgwałcony.

Raczej zwykłam nie wybaczać takim gnojom i świat mnie trzyma z daleka od takich perypetii na szczęście. Ale dlaczego cierpieć na błędach mężczyzny ma jego rodzina? Normalni, dorośli ludzie rozmawiają, albo odpuszczają sobie takie sprawy. Zemsta jest dla dzieci. Ale jeśli ktoś myśli „co z tego? on zawinił” i pomija to, jakie może mieć skutki takie zachowanie, to gratuluje. Już byłam w sytuacji kiedy dzieci przez takie sprawy podejmowały próby samobójcze lub korzystały z pomocy psychologa. Ale co może wiedzieć ktoś, kogo jedynym celem w życiu jest zemsta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
1 minutę temu, Gość merc napisał:

Raczej zwykłam nie wybaczać takim gnojom i świat mnie trzyma z daleka od takich perypetii na szczęście. Ale dlaczego cierpieć na błędach mężczyzny ma jego rodzina? Normalni, dorośli ludzie rozmawiają, albo odpuszczają sobie takie sprawy. Zemsta jest dla dzieci. Ale jeśli ktoś myśli „co z tego? on zawinił” i pomija to, jakie może mieć skutki takie zachowanie, to gratuluje. Już byłam w sytuacji kiedy dzieci przez takie sprawy podejmowały próby samobójcze lub korzystały z pomocy psychologa. Ale co może wiedzieć ktoś, kogo jedynym celem w życiu jest zemsta. 

Sam spieprzył sprawę, więc niech teraz naprawia, nich uspokoi swoją ukochaną żonę. Skoro wybaczyła i wzięła gnoja z powrotem, to powinna zamknąć ten rozdział, a ona utrudnia życie babie, która prawdę mówiąc jest mniej winna od jej własnego chłopa.

Jednym słowem, żona sama się prosi o dalsze kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a gdyby napisać list anonim do żony jaki to on nie jest ile ma kochanek co robi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujk

"Napisano 1 godzinę temu

  1 godzinę temu, chomiki napisał:

Ona jest tak głupia, że uwierzyła mu w bajki, że to ja się w nim zakochałam a on mnie biedny nie chciał. 

Ona nie uwierzyła, tylko co zrobi bez niego? Widać to jedna z tych, która rękami i nogami będzie się go trzymać, nawet jakby co chwilę miał nowe kochanki. Takie już są niektóre zdradzane żony - zero klasy, honoru."

 

a ta co teraz chce rozbijać małżeństwo to ma klasę i honor??? żona lepsza od niej, zapewne lepiej wykształcona, majętniejsza to mąz wrócił. Gdyby kochanka była lepsza, toby został przy kochance.. Ale widać, ze to jednak mentalne dno, wodorosty... Oczywiście faxcet też dno i wodorosty, ale nawet zero wie, co lepsze. Dlatego wybiera żonę. \

oczywiśćie dziecko teskni za ojscem - widzę po dzieciach, ze jak długo nie ma, to czekają przy drzwiach, zabawy niby przypadkiem na korytarzu i piski radości jak tata wchodzi. 

Krzywdzisz dzieci, kobieto! ogarnij się,  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merc
3 godziny temu, Gość ujk napisał:

 

oczywiśćie dziecko teskni za ojscem - widzę po dzieciach, ze jak długo nie ma, to czekają przy drzwiach, zabawy niby przypadkiem na korytarzu i piski radości jak tata wchodzi. 

Krzywdzisz dzieci, kobieto! ogarnij się,  

DOKŁADNIE!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niech jakiś kolega zrobi ci dziecko i powiesz że to jego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale ze 3 miesiące będzie chodził zesrany :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żałosna, sfrustrowana, porzucona jak śmieć kochanka żonatego. Takie głupie i brzydkie babsko ma zero klasy i honoru. Wypnie śmierdzące dopsko każdemu żeby zaciążyć i później szantażować cudzego męża. Powinna ci ta jego żona ryja obić, a on dope skopać wywłoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Anka napisał:

A moim zdaniem powinna coś zrobić, skoro tamta utrudnia jej życie. To facet jest temu wszystkiemu winien, ale widzę że ty z tych co wybaczą wszystko, bo dziecko, bo coś tam, a biedny facet niechcący wkładał ch... w obcą c... albo został zgwałcony.

a ty z tych co wypną dopsko każdemu chętnemu żeby tylko chłopa zdobyć. Nieważne że żonaty i co noc wkłada żonie, nieważne że dzieciaty i ciebie nie chce. Przecież ty się uczepisz jego nogawki i będziesz się czołgać za nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość :DD napisał:

 

Uważam się za ładniejszą, jestem młodsza, bardziej przebojowa, niezależna. A ona to typowa kura na grzedzie. On się ode mnie nie odciął, ma ze mną kontakt cały czas. Muszę zrobić coś żeby jej dokopac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tylko się nie posraj bo będziesz już tak śmierdziała że każdy ucieknie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

a ty z tych co wypną dopsko każdemu chętnemu żeby tylko chłopa zdobyć. Nieważne że żonaty i co noc wkłada żonie, nieważne że dzieciaty i ciebie nie chce. Przecież ty się uczepisz jego nogawki i będziesz się czołgać za nim

Nikt go do niczego nie zmuszał. Latał za mną, mówił że się zakochał. Żona w ogóle nie istniała wtedy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

tylko się nie posraj bo będziesz już tak śmierdziała że każdy ucieknie 😄 

Bardzo śmieszne. 

Zastanawia mnie jedna rzecz, co ja tej głupiej babie zawiniłam? 

Niech swojego mezulka gnoi. 

Edytowano przez chomiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

a ty z tych co wypną dopsko każdemu chętnemu żeby tylko chłopa zdobyć. Nieważne że żonaty i co noc wkłada żonie, nieważne że dzieciaty i ciebie nie chce. Przecież ty się uczepisz jego nogawki i będziesz się czołgać za nim

Co? Ja jestem żoną od lat i dla mnie zdrada oznacza KONIEC. Nie ma przebaczenia dla zdrajcy. Musiałabym na głowę upaść, żeby przyjąć z powrotem do domu faceta, który by mnie upokorzył w najgorszy możliwy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Anka napisał:

Co? Ja jestem żoną od lat i dla mnie zdrada oznacza KONIEC. Nie ma przebaczenia dla zdrajcy. Musiałabym na głowę upaść, żeby przyjąć z powrotem do domu faceta, który by mnie upokorzył w najgorszy możliwy sposób.

I to jest kobieta z klasą. 

A ta... Nie dość, że gnojowi pozwoliła wrócić to jeszcze na mnie się mści 

 

Dlatego teraz z premedytacją zabrałabym jej tego skarbusia

Edytowano przez chomiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Anka napisał:

Co? Ja jestem żoną od lat i dla mnie zdrada oznacza KONIEC. Nie ma przebaczenia dla zdrajcy. Musiałabym na głowę upaść, żeby przyjąć z powrotem do domu faceta, który by mnie upokorzył w najgorszy możliwy sposób.

Już dawno upadłaś, bo ze zdrajcą siedzisz upokorzona babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Już dawno upadłaś, bo ze zdrajcą siedzisz upokorzona babo

Widzę, że to bolesny temat. No cóż, jesteś kowalem swojego losu, traktują cię tak, jak sobie na to pozwalasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
10 minut temu, Gość Anka napisał:

Co? Ja jestem żoną od lat i dla mnie zdrada oznacza KONIEC. Nie ma przebaczenia dla zdrajcy. Musiałabym na głowę upaść, żeby przyjąć z powrotem do domu faceta, który by mnie upokorzył w najgorszy możliwy sposób.

Buhaha znów psychiczna kochanka wcieliła się w postać żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×