Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy są tu mamy które widzą na 100% że ich partner/mąż nie jest ojcem którego z dzieci ale on o tym nie wie

Polecane posty

20 godzin temu, Gość Stary Gosc napisał:

Boze, co ja tutaj czytam. Az trudno uwierzyc ze Kobiety moga byc takie glupie, puste i pozbawione empati...

Pani 54 letnia powinnas sie ze wsydu pod ziemie zapasc. Puszczalska, stara gnida, pewnie dalej meza zdadzasz, co? Jak ty na siebie w lustrze mozesz patrzec? Na jakich ludzi wychowujesz swoich synow? Co masz im do zaoferowania? Wielkie nic, bo sama soba nic nie reprezentujesz. 

Autorko tematu,  swietnie ze sobie wymyslilas takie wytlumazenie dla swojej glupoty. Mam nadzieje ze lepiej ci sie z tym zyje. Wydaje ci sie ze stworzylas mezowi rodzine? Ty chyba nie znasz definicji rodziny ani milosci, i nie ma to uwierz mi zwiazku czyje jest dziecko. Ty do milosci nie jestes zdolna, jestes egoistka patrzaca na swoja dupe i wygode.

Kolejna Gwiazda tematu, paniusia z corka i firma, ktorej sie marzy dziecko z kochankiem... No Kuzwa, co ty kobieto masz w glowie? Jak mozna byc tak wyzbytym uczuc i empati? A twoj kochanek to jakis pozal sie Boze fiut. Planowac zrobic sobie dziecko, ktore bedzie wychowywal inny facet?

To sie w glowie nie miesci. 

No ale wedlug was to kuzwa wszystko  z milosci!! Takie poswiecenie!! Pomnik wam postawic za trzymanie tajemnicy przez lata. 

...ki do kwadratu!

Trzeba rzaczej bylo sie poswiecic i zacisnac nogi w imie milosci do meza a nie teraz wypisywac banialuki dla wlasnych usprawiedliwien. Masakra, ze kobiey sa zdolne do takich rzeczy. 

Tylko że jak urodziła dzieci to była młoda,więc daruj sobie wyzwiska bo ty też kiedyś będziesz w wieku tej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak facet jest bystry to może poznać po kolorze oczu.Jeśli oboje mają niebieskie oczy a dziecko na przykład piwne no to wiadomo że nie jest jego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary gosc
5 minut temu, Wola napisał:

Tylko że jak urodziła dzieci to była młoda,więc daruj sobie wyzwiska bo ty też kiedyś będziesz w wieku tej pani.

A gdzie ja ja wyzywam? Napisalam tylko ze ma 54 lata. Ona sama tak o sobie napisala. Nie masz sie czego czepic?

Nie zmienia to faktu ze kobieta jest dnem moralnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Rozumiem w pełni twoją sytuację. Mam tak samo - 1 dziecko z mężem, dwoje z kochankiem. On z kolei ma swoją żone i własne 2 dzieci. W imię czego mam teraz niszczyć te rodziny? Te obie rodziny?? Wszyscy sa szczesliwi. Do tego, chciałabym podkreślić że są jeszcze dziadkowkie, moje rodzeństwo, rodzeństwo męża, itd.. Czy wszystim im powinnam zniszczyć życie OT TAK bo tak właśnie uznałam? Nie sądze....

O jakaś ty wspaniałomyślna... a wcześniej jakoś o innych nie myślałaś... Teraz też, masz wymówkę, a prawda taka że się boisz o swój tyłek. Takie jak ty mają gdzieś drugiego czlowieka. I jeszcze dwoje dzieci z kochankiem..o czym ty mowisz kobieto, sama przeczytaj to co napisałaś, jaka jesteś żalosna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Gosc

W imię czego mam teraz niszczyć te rodziny? Te obie rodziny??

X

Ty obydwie rodziny zniszczylas dawno temu!! W imie popedu plciowego. Jak ci tak dobrze z Kochankiem, to dlaczego siedzisz z mezem? Rozejdz sie jak czlowiek,  i zacznij zyc z Kochankiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Wola napisał:

Tylko że jak urodziła dzieci to była młoda,więc daruj sobie wyzwiska bo ty też kiedyś będziesz w wieku tej pani.

Przecież grzecznie jej napisała, a prawda jest taka, że kiedyś była młodą ku'rwą, a teraz jest stara ku'rwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary gosc
1 godzinę temu, Wola napisał:

Tylko że jak urodziła dzieci to była młoda,więc daruj sobie wyzwiska bo ty też kiedyś będziesz w wieku tej pani.

A co to ma do rzeczy ze jak urodzila to byla mloda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gość stary gosc napisał:

A co to ma do rzeczy ze jak urodzila to byla mloda? 

bo wcześniej ktoś  napisał że stara a głupia. tylko że jak rodziła dzieci kochankowi to była młoda a nie stara ,więc to się to nie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wola, ales ty malo rozgarnieta 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wola ile ty masz lat ?  co przeczytam twój wpis to pierwsze co przychodzi mi na  myśl " wydmuszka "

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wola, ales ty malo rozgarnieta 😉

Bo do tej pory ta kobieta nie zmądrzała. Ma 54 lata i jeszcze do niej nie dotarło, że skrzywdziła tak naprawdę 3 ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Ups, to Woli miało być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili
Dnia 1.02.2019 o 11:48, Gość Korpo napisał:

Moja siostra puściła się z innym, a swojemu mężowi wmowiła, że jest ojcem. I tak radośnie udawała przez 8 lat. Do momentu kiedy u jej córki wykryli niewydolność nerek. Ona nie mogła być dawcą i przebadali jej męża. Okazało się, że grupa krwi inna więc dało mu to do myślenia. Zrobił prywatnie badania genetyczne i wyszło, że nie jest ojcem. Wniósł wniosek do sądu o zaprzeczenie ojcostwa i badania genetyczne, bo prywatnych nie bierze się pod uwagę. Oj jak siostra wyła. Sąd uznał, że nie jest ojcem i nie ma obowiązku płacić na dziecko. Rozwiedli się i siostra została z niczym, bez pieniędzy, dachu nad głową, bo mieszkanie było jej męża i kupił je przed ślubem. Wiem, że ułożył sobie życia, a siostra? Nadal mieszka u rodziców, musiała iść do pracy i nie ogarnia swojego życia. I bardzo jej tak dobrze. Ja nie szanuję takich puszczalskich, kłamliwychbab

O zaprzeczenie ojcostwa mozna sie starac do 6 go miesica zycia dziecka,potem ojcem jest ten wpisany do aktu urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Lili napisał:

O zaprzeczenie ojcostwa mozna sie starac do 6 go miesica zycia dziecka,potem ojcem jest ten wpisany do aktu urodzenia.

Jesteś głupia czy tylko udajesz? Jak poszedł do prokuratury to zaprzeczenie ojcostwa można wnieść w każdej chwili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Lili napisał:

O zaprzeczenie ojcostwa mozna sie starac do 6 go miesica zycia dziecka,potem ojcem jest ten wpisany do aktu urodzenia.

Nie. Wpisany jest od razu. 6 miesięcy ma na zwykłe założenie sprawy. Potem może iść do prokuratury. Zatajenie ojcostwa jest tak naprawdę oszustwem, które jest przestępstwem. I prawda jest taka, że każda złotówka wydana na nieswoje dziecko przez nieojcs, który nie jest tego świadom jest wyłudzeniem przez matkę dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Gosc
51 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie. Wpisany jest od razu. 6 miesięcy ma na zwykłe założenie sprawy. Potem może iść do prokuratury. Zatajenie ojcostwa jest tak naprawdę oszustwem, które jest przestępstwem. I prawda jest taka, że każda złotówka wydana na nieswoje dziecko przez nieojcs, który nie jest tego świadom jest wyłudzeniem przez matkę dziecka. 

I dobrze. Niech teraz madre mam... splacaja takich "ojcow"! Przestepczynie bez grosza moralnosci. Zycze im wszytkim (z dobrego serca, co by sie bidulki niemusialy juz meczyc 😉 ) zeby sie ich sekrety jak najszybciej wydaly. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego kłamiecie? Sądy nie każą oddawać tych piniędzy bo to dziecko jest wazniejsze, wiec nie straszcie kobiet.

"Doktryna i judykatura zgodnie rozwiewają te wątpliwości. I tak, w myśl utrwalonego orzecznictwa Sądu Najwyższego wyrok stwierdzający unieważnienie ojcostwa, choć wywołuje skutki prawne z mocą wsteczną, to jednak nie odnosi się to do wszystkich konsekwencji. Osoba, w stosunku do której unieważniono uznanie ojcostwa dziecka, nie może żądać zwrotu wypłaconych świadczeń alimentacyjnych.

Jak wskazał Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 26 stycznia 2012r., sygn. III CZP 91/11 nie jest możliwa do przyjęcia konstrukcja ojcostwa podzielonego w czasie. Jednocześnie, istnieją ważne przesłanki, zarówno prawne, jak i wynikające z zasad współżycia społecznego, które przemawiają za tym, aby uznać wyjątek od zasady wstecznego działania wyroku w sprawach w zakresie skutków świadczeń na utrzymanie i wychowanie dziecka, spełnionych przez ojca w okresie przed zaprzeczeniem czy też ustaleniem bezskuteczności uznania ojcostwa."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego kłamiecie? Sądy nie każą oddawać tych piniędzy bo to dziecko jest wazniejsze, wiec nie straszcie kobiet.

 

Ale kto kłamie? To, że sądy nie każą zwracać alimentów, czy kosztów utrzymania dziecka, przy rozprawie o zaprzeczenie ojcostwa, nie oznacza, że nie można się ubiegać o kasę? Kto powiedział, że nie można wnieść sprawy cywilnej o oszustwo i nie żądać odszkodowania za poniesione straty moralne? Sąd mi zwrotu kosztów utrzymania nieswojego dziecka nie przyzna, ale odszkodowanie za odj..ebanie mi takiego świństwa jak najbardziej może.

Nie straszcie kobiet.  Bo co? Mamy im jeszcze dać błogosławieństwo na kolejne pozamałżeńskie dziecko, które skrzywdzą i wcisną mężowi? Chronię dwie rodziny, a co tam dwie. Pięć, albo i sześć! Bo jeszcze moja siostra, moi rodzice (jakby oni nie byli z dzieckiem spokrewnieni, tak jak rodzeństwo i rodzice męża) i jeszcze kilka. Żałosne.  I niech się te wstrętne ku..rwy kiedyś nie zdziwią, kiedy brat przeleci siostrę, bo nie będą wiedzieć, że są rodzeństwem, a tak dobrze się im ze sobą rozmawiać, tak dobrze się rozumieją. Głupie, bezmyślne .... Taa, bohaterki, które chronią tylu ludzi. To nie swoje rodzeństwo chronią, tylko swoje tyłki. Bo rodzeństwo by się ich wyrzekło. Zakłamane szmaty. Te z dwójką kochankowych dzieci i chroniące rodzinę kochanka, to już w ogóle wymiatają. Zakochałaś się, to się trzeba było rozwieźć tak jak ktoś tu napisał i żyć z kochankiem jak człowiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego kłamiecie? Sądy nie każą oddawać tych piniędzy bo to dziecko jest wazniejsze, wiec nie straszcie kobiet.

Nie obrażaj kobiet. To zwykłe ku(rwy, które na to miano nie zasługują, a ich "poświęcenie" to nic innego jak strach przed reakcją męża, który by im pokazał gdzie ich miejsce, jakby znał prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro to taki ciężar żyć z tym, że mąż nie wie że nie jest ojcem dziecka to dlaczego nie zrzucicie tego ciężaru i powiecie mu prawdy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 godzin temu, Wola napisał:

Tylko że jak urodziła dzieci to była młoda,więc daruj sobie wyzwiska bo ty też kiedyś będziesz w wieku tej pani.

Dziewczynie chodziło o teraz, w jaki sposób pisze ta 54latka. Ze była głupian i do tej pory taka jest, zero wyrzutow i czegokolwiek, byle ona ma dobrze. A nie myślałyście mamy co będzie jak wasze dorosłe dzieci się dowiedzą ze ich tata nie jest prawdziwym tatą? nadal bedziecie najlepszymi mamami? wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niektore kobiety to są jednak wyrachowane, bez jakiejkolwiek moralności, godności. Po trupach i do celu, byleby one miały dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asa

Nie no przecież one tylko dbają o rodziny. Nie tylko swoje ale i kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozetoja

Do sądu można wnieść o zaprzeczenie ojcostwa w przeciągu 6 miesięcy od DATY POWZIECIA ŻE NIE JEST SIĘ OJCEM - obojętnie ile dziecko ma lat. po tym czasie można wnieść sprawę przez prokuraturę. Matka nie musi oddawać alimentów wstecz chyba ze taki ojciec złoży sprawę cywilna o to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nawet sprawa cywilna nic nie da. Znam to z autopsji, przerabiałam to. Pieniądze były przeznaczone na DZIECKO wiec sąd nie nakazał tego zwrócić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Nawet sprawa cywilna nic nie da. Znam to z autopsji, przerabiałam to. Pieniądze były przeznaczone na DZIECKO wiec sąd nie nakazał tego zwrócić. 

Bo złożył pozew o zwrot, a powinien złożyć pozew o straty moralne i zadośćuczynienie. I jesteś ud/upiona po całości. Tak jak udu/piłaś wcześniej jego. Jakby się nie zorientował to byś się pewnie nigdy nie przyznała co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Mozetoja napisał:

Do sądu można wnieść o zaprzeczenie ojcostwa w przeciągu 6 miesięcy od DATY POWZIECIA ŻE NIE JEST SIĘ OJCEM - obojętnie ile dziecko ma lat. po tym czasie można wnieść sprawę przez prokuraturę. Matka nie musi oddawać alimentów wstecz chyba ze taki ojciec złoży sprawę cywilna o to. 

Nie. Od dnia, kiedy facet dowiedział się o urodzeniu dziecka. Więc jeśli urodziła żona, to właściwie od dnia narodzin. A kiedy urodziła była żona, to od dnia kiedy się dowiedział, z tym, że poród nie może chyba przekroczyć ok 9 miesięcy to d daty rozwodu. Gdyby było jak piszesz, to niepotrzebny byłby w ogóle prokurator. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Fakt jest taki że facet ma rodzinę, a jeżeli od takiej uzna że odchodzi to powinien płacić najwyższa cenę za to ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 11.02.2019 o 12:43, Gość gość napisał:

Fakt jest taki że facet ma rodzinę, a jeżeli od takiej uzna że odchodzi to powinien płacić najwyższa cenę za to ! 

Zgadzam się, taki facet to nie facet a szczeniak najgorszego lotu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie mam wyrzutów bo tak jak napisała jedna z dziewczyn. Jeden błąd nie może definiować nas na całe życiem kocham męża on kocha dzieci. Koniec temat zgadzam się z tym w 100000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×