Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lala

Therapeutic mama

Polecane posty

Gość Lala

Od kilku dni oglądam ten kanał i jestem zafascynowana postacią Daviny. Piękna kobieta miss NY żyje w Polsce w małej wsi pod Walbrzychem. Poraza mni wręcz przepaść między nią a naszymi youtubowymi pustakami, którym tylko torebki i szmaty w głowie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ppoop

Tez ja lubie,  sympatyczna otwarta kobieta.  Jednak szokuja mnie warunki w jakich oni zyja.  Musza chodzic w kurtkach bo nie maja kady na ogrzewanie,  ich dom to rudera,  cos okropnego.  Nie sadzilam ze ludzie moga tak zyc.  Ktos z jej amerykanskich znajomych zobaczy jej vlogi i pomysli ze to typowe polskie standardy.  Ten jej maz to jakis mruk bez energii.  Ale ona fajna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Dzieci narobic i w kurtkach chodzic po domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pieniędzy im raczej nie brakuje, dziad pewnie jest mocno dziany, ale taki mają kontent, że nie dogrzewają, cóż, ludzie zrobią wszysko, żeby wkupić się w łaski jutubowo-instagramowego szamba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZEZEM PRZEZ ŚWIAT

 UWAGA!!!!  Kolejni szamani którzy mówią we vlogach,  że nie chcą pieniędzy tylko wykupcie u nich kursy😂;  terapeutycznego gotowania, rodzenia, życia,  pożycia,  życia w syfie i brudzie u 80 letnich rodziców. Nieroby: Jeden 52 lata drugi 35 i tylko daj i daj, bo ja jestem taka mądra,  że urodziłam 4 dzieci i drugi, bo jestem mądry i te dzieci zrobilem.

Nie dajcie się omamić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszane uczucia. Davina jest sympatyczna i pięknie mówi po polsku.  Na propozycje założenia patronaite odpowiedziała, że jest dobrze, że oni kasę jakoś zarobia i by pomóc ludziom bardziej potrzebującym. Z jednej strony wielki szacun a z drugiej  ten dom to serio ruina. Pokój dzieci nawet nie pomalowany porządnie. Siedzi ten facet w domu wziął by drabinę i malnął  choć te ściany i jakieś meble dzieciakom zrobił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość ZEZEM PRZEZ ŚWIAT napisał:

 UWAGA!!!!  Kolejni szamani którzy mówią we vlogach,  że nie chcą pieniędzy tylko wykupcie u nich kursy😂;  terapeutycznego gotowania, rodzenia, życia,  pożycia,  życia w syfie i brudzie u 80 letnich rodziców. Nieroby: Jeden 52 lata drugi 35 i tylko daj i daj, bo ja jestem taka mądra,  że urodziłam 4 dzieci i drugi, bo jestem mądry i te dzieci zrobilem.

Nie dajcie się omamić. 

Podsumowanie bezbledne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala

Może i szamani, ale ona sympatyczna i ciekawa. Wolę ją od Szuszy czy Karlosa, wnosi coś świeżego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiochmenka

A w jakiej wiosce mieszkają? Pytam, bo pochodzę z tamtych miejsc, mieszkałam jako dzieciak na wsi pod Wałbrzychem i jestem ciekawa czy może to ta sama wieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczylam dwa filmy, porod i ze dom zimny. Jak ktos oglada, to niech napisze mi o co kaman w ich filozofii zycia. Dzieki z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
7 godzin temu, Gość ZEZEM PRZEZ ŚWIAT napisał:

 UWAGA!!!!  Kolejni szamani którzy mówią we vlogach,  że nie chcą pieniędzy tylko wykupcie u nich kursy😂;  terapeutycznego gotowania, rodzenia, życia,  pożycia,  życia w syfie i brudzie u 80 letnich rodziców. Nieroby: Jeden 52 lata drugi 35 i tylko daj i daj, bo ja jestem taka mądra,  że urodziłam 4 dzieci i drugi, bo jestem mądry i te dzieci zrobilem.

Nie dajcie się omamić. 

Nastawienie na naiwnych, niedouczonych z których można wydoic kasę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Davina jest sympatyczna i bardzo spokojna. Dzieciaki ma fajne,. Fajnie, że nie proszą o kasę tylko mają coś do zaoferowania. Ja mogę to kupić lub nie mój wybór. Na minus zdecydowanie jej mąż sprawia wrażenie antypatycznego i leniwego. Jakim trzeba być leniem by pokoju dzieciakom nie odmalować i nie zrobić fajnych mebli mieszając prawie w lesie? . Do tego  nie potrzeba wielkiej kasy tylko ciut chęci. Dobrze, że chociaż mały dostał wózek i fotelik. Może jak kanał się rozwinie to ktoś da starszemj kurtkę by nie wyglądał jak z patologii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan
1 minutę temu, Gość Xyz napisał:

Davina jest sympatyczna i bardzo spokojna. Dzieciaki ma fajne,. Fajnie, że nie proszą o kasę tylko mają coś do zaoferowania. Ja mogę to kupić lub nie mój wybór. Na minus zdecydowanie jej mąż sprawia wrażenie antypatycznego i leniwego. Jakim trzeba być leniem by pokoju dzieciakom nie odmalować i nie zrobić fajnych mebli mieszając prawie w lesie? . Do tego  nie potrzeba wielkiej kasy tylko ciut chęci. Dobrze, że chociaż mały dostał wózek i fotelik. Może jak kanał się rozwinie to ktoś da starszemj kurtkę by nie wyglądał jak z patologii. 

Widać,  że nie umiesz czytać między wierszami. Robisz reklamę  niebezpicznym znachorom, którzy bez żadnych licencji chcą  odbierać porody. XXI a nadal tak naiwność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do takich kanalow podchodze z rezerwa. Porod w domu ok ale z polozna, lekarzem, podstawowym sprzetem medycznym itd. Lubie sobie zerknac na nie wiem jak to nazwac naturalna suplementacje? Bez fiksacji, ot taka babcina apteczka, ze melisa dobra na nerwy. Laske lubi oko kamery, wypada super. Bardziej maz jakis szaman? Traktuje kanal, ze moze cos ciekawego podpatrze. Narazie kilka filmow zobaczylam, kursu nie kupie xd, w domu rodzic nie zamierzam ale no cos ciekawego, innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieyre
Dnia 2.02.2019 o 14:48, Gość Lala napisał:

Od kilku dni oglądam ten kanał i jestem zafascynowana postacią Daviny. Piękna kobieta miss NY żyje w Polsce w małej wsi pod Walbrzychem. Poraza mni wręcz przepaść między nią a naszymi youtubowymi pustakami, którym tylko torebki i szmaty w głowie.  

Szmaty oraz kubki z rysunkami.Paznokcie co tyłka nie można podetrzeć.Kudły doczepiane i ciągle zakupy wszystko jak k leci a najlepiej aby napisy firmy były.na cały tułów jak na słupie ogłoszeniowym.Puste głupie i ciągle mówią mega i klimatycznie oraz.dzidzia.Davina i Taina Licciardo Toviola to inny wymiar człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala

Poprzedni temat chyba poleciał, zapraszam tutaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W wakacyjnym blogu mówiła że zatrzymała ich policja w Chorwacji i szukała narkotyków. I była zestresowana bo ona wiedziała co ma w torbie bo SWOJĄ TORBĘ pakowała…a wtedy Irek mówi o ziarenku a Davina dopytuje jakie ziarenko…a on odpowiada że KONOPII! Wtedy Davina mówi że to będzie edytować czyli że tego nie wstawi a wstawiła…

Pewnie się wystraszyli nalotu policji na ich dom, być może ktoś nawet już powiadomił policję. 

Może tak być że czyta…mówiła że czyta różne rzeczy o sobie w internecie. 

Ps. Mamuśka nie kasuj tematów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Dzieci chodzą głodne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Jejku dajcie jej spokoj. Zyje jak chce, normalna kobieta, ktora nie robi z siebie niewiadomo kogo. Wiekszosc lasek na you tube ma w glowie tylko make up, ciuchy, zakupy. Doriska zrobila z tych dzieci malpki, kazda scena wyrezyserowana perfekcyjnie. Jestem pewna, ze zanim cos wstawi to kilka razy wszystko powtarza i edytuje. Ta mama tych trojaczkow to samo, jak cos mowi to widac, ze wczesniej nauczyla sie na pamiec, tam nie zobaczysz nawet plamki na sliniaku u tych dzieci. I obowiazkowo - dlugie kolorowe tipsy przy 3 malych dzieci. Jestem pewna, ze Davina zarabia w jeden wieczor na gali wiecej niz wy w caly miesiac. Nie znacie ich planow, kredytow, zobowiazan finansowych. Wszystko i wszystkich krytykujecie, to chore!

Zajmijcie sie biednymi dziecmi z waszej okolicy. Idzcie do domu dziecka, do domu samotnej matki, bo Davina waszej troski nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość Gość napisał:

W wakacyjnym blogu mówiła że zatrzymała ich policja w Chorwacji i szukała narkotyków. I była zestresowana bo ona wiedziała co ma w torbie bo SWOJĄ TORBĘ pakowała…a wtedy Irek mówi o ziarenku a Davina dopytuje jakie ziarenko…a on odpowiada że KONOPII! Wtedy Davina mówi że to będzie edytować czyli że tego nie wstawi a wstawiła…

Pewnie się wystraszyli nalotu policji na ich dom, być może ktoś nawet już powiadomił policję. 

Może tak być że czyta…mówiła że czyta różne rzeczy o sobie w internecie. 

Ps. Mamuśka nie kasuj tematów 🙂

Zaraz przyjdzie tu ta filolog i zwróci uwagę, że Ps piszemy P.S. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Dzieci Doriski może i wycwiczone jak małpki, ale póki co widać,że szczęśliwe, wesołe, czyste, zadbane.I ojciec i matka potrafią się nimi zająć. Nie słychać tam niecenzuralnych wyrazów. Jedzą zdrowo, ale bez jakiegoś szaleństwa. Do Daviny nic nie mam, życzę jej jak najlepiej. Dziś dopiero przeczytałam co przeszła. Uważam że zasługuje na wszystko co najlepsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Zaraz przyjdzie tu ta filolog i zwróci uwagę, że Ps piszemy P.S. 

A nic mnie to nie obchodzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotek
39 minut temu, Gość Malwina napisał:

Dzieci Doriski może i wycwiczone jak małpki, ale póki co widać,że szczęśliwe, wesołe, czyste, zadbane.I ojciec i matka potrafią się nimi zająć. Nie słychać tam niecenzuralnych wyrazów. Jedzą zdrowo, ale bez jakiegoś szaleństwa. Do Daviny nic nie mam, życzę jej jak najlepiej. Dziś dopiero przeczytałam co przeszła. Uważam że zasługuje na wszystko co najlepsze. 

Co przeszla Davina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stan

Znowu reklama guru i mikstur na  marysce? A wszystko to na ładne oczy żony guru. Co za naiwność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Ktoś wie czemu poprzedni temat poleciał?

I te szmaty w oknach jakby nie można było czym innym zabezpieczyć jakaś pianka termoizolacyjna? Bo ten kuchcik to by w te szpary chyba kurkumy nawpychal...

Jedzenie terapeutyczne? Ok fajnie, ktoś zauważył że za każdym razem porcje są jak dla niemowląt? To musi być sknerus do tego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak
7 minut temu, Gość Gościu napisał:

Bo ten kuchcik to by w te szpary chyba kurkumy nawpychal...

😂❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234
7 minut temu, Gość Gościu napisał:

Ktoś wie czemu poprzedni temat poleciał?

I te szmaty w oknach jakby nie można było czym innym zabezpieczyć jakaś pianka termoizolacyjna? Bo ten kuchcik to by w te szpary chyba kurkumy nawpychal...

Jedzenie terapeutyczne? Ok fajnie, ktoś zauważył że za każdym razem porcje są jak dla niemowląt? To musi być sknerus do tego

 

Nie masz się do czego przyjepać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To tolerancji powiedziała prawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ojej, komuś wątek o TM na kafe przeszkadzał?
czyżby sprawdziło się, że prawda w oczy kole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poleciał przez nasionko marychy 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×