Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Jestem

Przyjaciółki

Polecane posty

Gość gość
3 godziny temu, Gość as,s,s,s, napisał:

Nareszcie normany watek; Inga jest po 40 stce i wtedy wlasnie tacy faceci sie interesuja takimi kobietami a nie malolaty. Poza tym to dobra partia i sympatyczny ten Edward.

Inga  nie  jest  nim  zainteresowana,  chce  mieć  święty  spokój,  nie  każdy  kocha  kogo  chce,  ona  jest  młoda  jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🎅🎅🎅🎅🎅
Dnia 13.11.2019 o 14:15, Gość qqqpqp napisał:

Ja wiem, ze Socha jest z nich najmlodsza. Ale przeciez w serialu to one chyba sa w tym samym wieku? Nie znaly sie one ze szkoly?
Wiem, ze teraz kobiety macierzynstwo odkladaja, ale sama mam 46 lat i nie czulabym sie dobrze bedac w ciazy.

Mam pewną teorię. Socha (Inga) była nadludzko inteligentna i przeskoczyla parę klas, gdzie dołączyła do dziewczyn i tak się bujaja teraz razem jako przyjaciółki z jednej klasy 🙊🙈😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość 🎅🎅🎅🎅🎅 napisał:

Mam pewną teorię. Socha (Inga) była nadludzko inteligentna i przeskoczyla parę klas, gdzie dołączyła do dziewczyn i tak się bujaja teraz razem jako przyjaciółki z jednej klasy 🙊🙈😂

Pytanie brzmi: gdzie po drodze zgubiła inteligencję? Bo w serialu gra mega idi/otkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qnqnqnnqq

No wlasnie; Najpierw je zrobii ze sa pryzjaciolkami ze szkoly, a potem zapomnieli ze tak byly bo Soche odmladzaja na potege.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basta

jak mnie Zuza wkurza, Jasiek ostrzegał ja przed Igorem  , ale nie ta myślała że jest taka zabawna jak w ukryciu przed Jaskiem wpusciła do domu jego brata , myślała że jest taka trendy i młodzieżowa , zabawna, nie dziwię się Jaśkowi że  zareagował tak jak zaregował, kazdy by tak zrobił, a ta ...ka od razu kazała mu się wynosic bo nie stanął za nią murem, ale czego ona się spowdziewała że bedzie robiła co chciała winka spacery po plazy z facetem a pózniej obraza zdziwiona że Jasiek może się wkurzyć, ,a sama prowokowała Igora , szkoda mi Jaśka i może facet pozna jakąs fajna babkę, najbardziej z nich wszystkich wkurza mnie Zuza taka przemądrzała mysli że jej wszystko wolno a kazdy będzie skakał wkół niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
34 minuty temu, Gość basta napisał:

jak mnie Zuza wkurza, Jasiek ostrzegał ja przed Igorem  , ale nie ta myślała że jest taka zabawna jak w ukryciu przed Jaskiem wpusciła do domu jego brata , myślała że jest taka trendy i młodzieżowa , zabawna, nie dziwię się Jaśkowi że  zareagował tak jak zaregował, kazdy by tak zrobił, a ta ...ka od razu kazała mu się wynosic bo nie stanął za nią murem, ale czego ona się spowdziewała że bedzie robiła co chciała winka spacery po plazy z facetem a pózniej obraza zdziwiona że Jasiek może się wkurzyć, ,a sama prowokowała Igora , szkoda mi Jaśka i może facet pozna jakąs fajna babkę, najbardziej z nich wszystkich wkurza mnie Zuza taka przemądrzała mysli że jej wszystko wolno a kazdy będzie skakał wkół niej

Dokladnie. Ona zdradziła to luz błagała o wybaczenie a teraz jak szlajala się z tym Igorem za plecami jaska choć on go nienawidził to wielka obraza bo jej nie uwierzył. Zresztą myślałam że w końcu puści się z nim. Pewnie jakby nie ta próba gwaltu to prędzej czy później by się przespali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziś nowy odcinek. I mam nadzieję że i nowe komentarze się pojawia bo są nawet ciekawsze niż serial😉😉😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 18.11.2019 o 08:57, Gość as,s,s,s, napisał:

Nareszcie normany watek; Inga jest po 40 stce i wtedy wlasnie tacy faceci sie interesuja takimi kobietami a nie malolaty. Poza tym to dobra partia i sympatyczny ten Edward.

Namolny, męczący dziad. Dziękuję bardzo za takiego amanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qnqnqnnqq

Namolny? Przeciez ona mu sie podoba. Biedak. W zapowiedzi bylo ze Hania nie bedzie chciala by Inga byla z Maxem. Myslicie ze sie zabujala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zuzia  bała  się  Igora,  dostała  histerii,  co  z  tego  ,że  wymieniła  zamki,  tak  się  włamał,  może  inne  kobiety  też  napastował,  tacy  ludzie  maskują  się,  gwałtu  nie  usprawiedliwia  się!  Takich  trzeba  kastrować!

Ciekawe  czy  Jaś  wybaczyłby  jej  gdyby  zabiła jego brata  ,  gdzie  były  dzieci?
Hanka  zakochała  się  w  Maxie,  ten  były  mąż  dostał  erekcji  , dlatego  taki  był  nieznośny

Edward  niech  pozna  inną  starszą  kobietę,  Inga  nie  pasuje  do  niego  i  dobrze , że  uciekła,  nie  chce  takiego  dziada,  straszny  nudziarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ylllona

Ale dlaczego byly maz Ing dostal erakcji? Po tych tabletkach z jej torebki? Jakie to sa tabletki  , ona je bierze.

A mi zal tego Edwarda, mi sie on wydaje sympatyczny.

Ile Hania ma lat w tym serialu? Na marginesie zdolna z   niej aktorka , juz od dziecinstwa taka byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość ylllona napisał:

Ale dlaczego byly maz Ing dostal erakcji? Po tych tabletkach z jej torebki? Jakie to sa tabletki  , ona je bierze.

A mi zal tego Edwarda, mi sie on wydaje sympatyczny.

Ile Hania ma lat w tym serialu? Na marginesie zdolna z   niej aktorka , juz od dziecinstwa taka byla.

Z tymi tabletkami to było tak: Inga poszła na lunch z Edwardem. Gdy on poszedł do toalety, kelner niechcący zrzucił jego torbę na podłogę. Po pozbieraniu rzeczy Inga znalazła tam tabletki, jakieś "Amor" coś tam, a więc ewidentnie na to, żeby konar zapłonął :D. Nie zdążyła ich schować do torby Edwarda, bo on wrócił z toalety, więc najpierw ukryła je w rękach, a potem wrzuciła do swojej torebki. Potem w jej torebce znalazła je Hania i dała ojcu, myśląc, że to tabletki na migrenę. Ten zażył od razu dwie no i wiemy, jak się to skończyło.

Mnie Edwarda nie żal, sorry. Stary pierdoła. A Inga to też doopa wołowa - zamiast od razu powiedzieć, że nie jest zainteresowana, to uśmiecha się, coś bąka pod nosem, gałami przewraca i potem wychodzi na to, że się zgadza na spotkanie.

Też mi się wydaje, że Hania się durzy w Maksie, takie cielęce zauroczenie nastolatki dorosłym panem doktorem :). Myślę, że ona ma jakieś 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Zuzia  bała  się  Igora,  dostała  histerii,  co  z  tego  ,że  wymieniła  zamki,  tak  się  włamał,  może  inne  kobiety  też  napastował,  tacy  ludzie  maskują  się,  gwałtu  nie  usprawiedliwia  się!  Takich  trzeba  kastrować!

Ciekawe  czy  Jaś  wybaczyłby  jej  gdyby  zabiła jego brata  ,  gdzie  były  dzieci?
Hanka  zakochała  się  w  Maxie,  ten  były  mąż  dostał  erekcji  , dlatego  taki  był  nieznośny

Edward  niech  pozna  inną  starszą  kobietę,  Inga  nie  pasuje  do  niego  i  dobrze , że  uciekła,  nie  chce  takiego  dziada,  straszny  nudziarz

Igor się nie włamał po wymianie zamków. On miał klucze, które kiedyś dała mu Zuza i po prostu wlazł do domu, a potem zadekował się na poddaszu. Szkoda, że Jasiek nie zdążył wejść i mu nagrzmocić porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ylllona

Aha Dzieki. Ogladalam odcinek, ale wychodzilam z pokoju, no i tego fragmentu musialam akurat nie widziec; Biedny Edward; Zaraz impotenta z faceta po 60 tce robia. Taki stereotyp. A swoja droga ten byly Ingi zawsze glupi byl, ale zeby nie sprawdzic , ktore tabletki łyka? Ja zawsze czytam nazwe przed zazyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość ylllona napisał:

Aha Dzieki. Ogladalam odcinek, ale wychodzilam z pokoju, no i tego fragmentu musialam akurat nie widziec; Biedny Edward; Zaraz impotenta z faceta po 60 tce robia. Taki stereotyp. A swoja droga ten byly Ingi zawsze glupi byl, ale zeby nie sprawdzic , ktore tabletki łyka? Ja zawsze czytam nazwe przed zazyciem.

Hah, dokładnie. Jak można łyknąć tabletki, nawet nie upewniwszy się, co to takiego?Domyślam się, że na blisterze nie było napisu "Amor" coś tam, ale kto mądry bierze tabletki, nie widząc ich nazwy?

My tu mówimy o facecie po 60-tce, a w TV lecą reklamy na męskie kłopoty, w których występują faceci około 40-tki. Skoro już teraz muszą zażywać takie rzeczy, to co będzie za 20-30 lat?Całe opakowanie na jeden raz nie pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wannndeczka

Takie tabletki na potencje wcale nie sa bezpieczne i nie mozna ich laczyc  innymi lekami a  w reklamach to wszystko przedstawione lajtowo. Mam 47 lat, moj maz 52 i nie potrzebuje takich tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakak

No widzicie. Wszyscy sie starzeja, tylko laski z Przyjaciolek ciagle mlode

1. Zuza to juz nie wiem czego sama chce, romanse , zdrady to normalka

2. Inga ma dwojke dzieci , ale spotyka sie z mlodszym i pewnie kolo 50 urodzi trzecie

3. Anka, po 40 zostala prawniczka , potem stewardessa

4. Patrycja tez mlodka i bedzie kolo 50 tki adoptowac corke

takze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Glupszej postaci od Ingi to chyba w tym serialu nie widziałam. Już chętna robić kolejne dziecko, mimo że dla tych dwóch córek ledwo czas znajduje. Fajnie, może będzie trójka dzieciaków i każde z innym 🤦‍♀️irytuje mnie ona od pierwszego odcinka tego serialu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qnqnqnnqq

Niestety takich kobiet majacych kazde dziecko  z innym jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość qnqnqnnqq napisał:

Niestety takich kobiet majacych kazde dziecko  z innym jest sporo.

Brzydze się takimi kobietami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 18.11.2019 o 22:53, Gość basta napisał:

jak mnie Zuza wkurza, Jasiek ostrzegał ja przed Igorem  , ale nie ta myślała że jest taka zabawna jak w ukryciu przed Jaskiem wpusciła do domu jego brata , myślała że jest taka trendy i młodzieżowa , zabawna, nie dziwię się Jaśkowi że  zareagował tak jak zaregował, kazdy by tak zrobił, a ta ...ka od razu kazała mu się wynosic bo nie stanął za nią murem, ale czego ona się spowdziewała że bedzie robiła co chciała winka spacery po plazy z facetem a pózniej obraza zdziwiona że Jasiek może się wkurzyć, ,a sama prowokowała Igora , szkoda mi Jaśka i może facet pozna jakąs fajna babkę, najbardziej z nich wszystkich wkurza mnie Zuza taka przemądrzała mysli że jej wszystko wolno a kazdy będzie skakał wkół niej

Ale w jakim sensie prowokowała? Facet nie jest zwierzęciem i powinien kontrolować swoje popędy. Nie ma usprawiedliwienia dla tego typu zachowań,ale pewnie nieprędko się cokolwiek zmieni w naszej mentalności jeżeli winy szuka się w ofierze. I to kobieta...przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wannndeczka

Zgadzam sie ze facet nie powinien sie tak zachowywac, no i okazal se zboczencem. Jednak Zuza powinna przemyslec to i owo, bo ona jest zbyt flirtujaca osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość wannndeczka napisał:

Zgadzam sie ze facet nie powinien sie tak zachowywac, no i okazal se zboczencem. Jednak Zuza powinna przemyslec to i owo, bo ona jest zbyt flirtujaca osoba.

Flirtujacą? Chyba każdego z facetów, z którymi była, zdradziła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciężko w tym serialu z wiernościa. Zastanawiam się czasem czy w realnym zwykłym życiu też jest. Ja jestem w drugim poważnym związku (pierwszy trwał 7lat, obecny 6 póki co) i jakoś nie przyszła mi zdrada do głowy choć układało się roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basta
Dnia 24.11.2019 o 22:55, Gość Gość napisał:

Ale w jakim sensie prowokowała? Facet nie jest zwierzęciem i powinien kontrolować swoje popędy. Nie ma usprawiedliwienia dla tego typu zachowań,ale pewnie nieprędko się cokolwiek zmieni w naszej mentalności jeżeli winy szuka się w ofierze. I to kobieta...przykre.

Oczywiście , że Igor powinien ponieśc zasłuzoną karę bo jak widać jest też niezrównowazony psychicznie i niebezpieczny dla społeczeństwa, ale uważasz że Zuza jest bez winy, ze taka uczciwa, Jasiek ją ostrzegał to ta po kryjomy wpuściła Igora do ich domu i nic nie mówiła męzowi, ten wypad do teatru a pózniej mocne picie, i ta sytuacja na plaży, nie broniąc Igora  on może myślał że Zuza leci na niego bo każdy facet tak mógł by pomyśleć, INNA sprawa to to ze usiłował gwałtu to oczywiście nie ma usprawiedliwienia i tu Zuza dobrze zrobiła ze poszła na policję a policjeant tez nie zachował sie jak powinien, ale powtarzam Zuza nie jest bez winy , nie jest świeta,

---------------żal mi Jaśka jak mogła go tak potraktować, że jej nie poprał ale co on wg. niej miał zrobic powiedziec brawo Zuzka nie posłuchałąś mnie jak zawsze robisz co chcesz brawo , jestem żoną i matka  nawet nie chce sobie wyobrazić co mogła czuć gdy ja chciał zgwałcić ale ona bez winy nie jest i jest fra/cą że potraktowała tak podle męza a ona udaje wielce pokrzywdzoną

--------to jest serial i na podstawie tego wydaje swoje opinie, nigdy nie wiadomo jak człowiek będzie sie zachowywał w danych sytuacjach, i co mówił gdyby go spatkały sytuacje które dotykaja przyjaciółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjsjjsjs

Juz pisalam ze ogladam powtorki na Polsat romans, jednoczesnie tez  biezace odcinki tez

moze miktos wytlumaczyc skad Robert mial 300 tys by swojej siostrze pozycyzc? nie wydaje wam sie ze w serialach przedstawiaja jakas odrealniona Polske? Przecie zwiekszosc ludzi zyje za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość sjsjjsjs napisał:

Juz pisalam ze ogladam powtorki na Polsat romans, jednoczesnie tez  biezace odcinki tez

moze miktos wytlumaczyc skad Robert mial 300 tys by swojej siostrze pozycyzc? nie wydaje wam sie ze w serialach przedstawiaja jakas odrealniona Polske? Przecie zwiekszosc ludzi zyje za grosze.

On pracował chyba w Londynie, zanim związał się z Ingą, poza tym to były ich wspólne pieniądze na dom, który mieli kupić i do którego dorzucił się ojciec Ingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co  dalej  z  nimi

Dziwnie  skończyli  serial,   z  tą  wróżką  pojechali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

czyżby dziś był ostatni odcinek , jakoś się tak dziwie skończył, bardzo niedopowiedziane to wszystko , czyli z kim będzie Pati do kogo w tej kolejce  na placu zabaw Mikołaj wołał tato,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość BIUS napisał:

czyżby dziś był ostatni odcinek , jakoś się tak dziwie skończył, bardzo niedopowiedziane to wszystko , czyli z kim będzie Pati do kogo w tej kolejce  na placu zabaw Mikołaj wołał tato,

Tak, dziś było zakończenie sezonu. Wiadomo, cliffhanger, żeby zachęcić ludzi do oglądania kolejnych odcinków. Ciekawe, jak pociągną kwestię tych wróżb no i kto nie zdążył usiąść na krzesełku i odpadł z gry, a więc ściągnie na siebie nieszczęście. Może Zuza - na dobre rozejdzie się z Jaśkiem, nie będzie mogła znaleźć pracy, a na dodatek wróci Igor-psychostalker. Albo Patrycja - zjawi się nowy bohater (ojciec Klary) i będzie chciał jej odebrać małą. Ewentualnie wkroczy siostra bliźniaczka Wiki 😄 (ale to lepiej nie, bo zaś oglądać gębę Gąsiorowskiej - bleeee!). W przypadku Ingi - Maks będzie na boku kręcił z innymi babkami, a wciąż zazdrosna o niego Hania stoczy się i zostanie ćpającą galerianką. O Ance nie wspominamy, bo ona nie brała udziału w zabawie. Ale wątek z jej ciążą to byłoby jakieś nieporozumienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×