Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Jestem

Przyjaciółki

Polecane posty

Gość Gośćgosc
12 minut temu, Gość gość napisał:

Pieniądze  dostała,  to  taka  miła

A skąd wiesz? Może zwyczajnie nie lubi wyciągać swoich prywatnych spraw na forum publiczne? Rozwód jest z jednym z najbardziej traumatycznych przeżyć dla człowieka i nie każdy ma ochotę opowiadać o tym w gazetach, czy sniadaniowkach. Znasz Liszowką prywatnie,że tak się wypowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Gośćgosc napisał:

A skąd wiesz? Może zwyczajnie nie lubi wyciągać swoich prywatnych spraw na forum publiczne? Rozwód jest z jednym z najbardziej traumatycznych przeżyć dla człowieka i nie każdy ma ochotę opowiadać o tym w gazetach, czy sniadaniowkach. Znasz Liszowką prywatnie,że tak się wypowiadasz?

Święta  nie  jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Święta  nie  jest

Rozumiem, że ty jestes- w takim razie opraw się w ramki i powieś na ścianie. Nie ma to, jak wpieprzac się w cudze życie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 minut temu, Gość Gośćgosc napisał:

Rozumiem, że ty jestes- w takim razie opraw się w ramki i powieś na ścianie. Nie ma to, jak wpieprzac się w cudze życie, co?

Nie  żałuj takiej  celebrytki, bo  to  śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
13 godzin temu, Gość gość napisał:

Nie  żałuj takiej  celebrytki, bo  to  śmieszne

 

13 godzin temu, Gość gość napisał:

Nie  żałuj takiej  celebrytki, bo  to  śmieszne

Tu nie chodzi o żałowanie, tylko powiedz: co cię obchodzi to, że ona się rozwinęła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 1.06.2019 o 00:18, Gość gość napisał:

Pieniądze  dostała,  to  taka  miła

nic nie wiesz to po co te kocopoły piszesz  nic nie dostała bo mieli spisaną przed ślubem intercyzę  tylko córki dostaną alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nawet jeśli dostała jakieś pieniądze, to jakby nie było, byli małżeństwem chyba z 10 lat, więc logiczne że w tym czasie ich majątek się powiekszał i normalne jest to, że rozstając  się, ludzie dzielą wspólne  pieniądze  i inne dobra  materialne. Jest to tylko i wyłącznie ich prywatna sprawa. A jak widać po Liszowskiej- można się rozstać kulturalnie i z klasą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie obchodzi  mnie  jej  życie  ,  prowadziła  po  pijanemu  auto,  ci  ludzie  z tego  świata  są  zepsuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe  odcinki

Patrycja  po  śmierci  Wiki  znowu przeżyje  koszmar,  musi  chronić  Klarę,  zatrudni  opiekunkę,  która  jest  zła  i  jeszcze  gorsza  niż  Wiki,  zagra  ją    Pawłowska,  kobieta  ukrywa mroczną  tajemnicę,  ale  fatum

Strzelecki  przeżyje  katastrofę,  niewiadomo  czy  jest  kaleką  czy   stracił  pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja pierdziele, kolejne dramaty jak brazylijskiej telenoweli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiech

Zuzia  znowu  ma  adoratora,  gra  go  adwokat  z   O  mnie  się  nie  martw

  Do  Ingi  wróci  ten  blondyn  z  randki,  zrozumie,  że ją  kocha,  ale  ona  już  nie,  może  ma  już  dość  tych  związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość śmiech napisał:

Zuzia  znowu  ma  adoratora,  gra  go  adwokat  z   O  mnie  się  nie  martw

  Do  Ingi  wróci  ten  blondyn  z  randki,  zrozumie,  że ją  kocha,  ale  ona  już  nie,  może  ma  już  dość  tych  związków

Już by naprawdę przestali robić z nich takie seksbomby, co to od facetów opędzic  się nie mogą, bo to już nudne id/iotyczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liczy  się  radość  ducha

Mogłyby  zaśpiewać  jak  aktorki  z  39 i  pół  nic  nie  trwa  wiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllaaaa

O Ile Socha nawet po porodach naprawde niezle wyglada to Liszowska jest straszna; Nie myslcie ze jestem zazdrosna; Tez mam podobne wlosy, nie jestem calkowice szczupla. Nawet kilka razy slyszalam " komplement" ze jestem podobna do Liszowskiej.
Jeednak mnie to porownaie  obraza. Jedynie chyba wlosy mamy podobne. Z ta roznic ze ja nie mam  zoltych , mega odrostu i siana.

Ona jest jakas niezadbana, nawet nie wiem jak to wyrazic; Byl czas ze byla niezla, ale niestety juz czas na zmiane wizreunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basta

LISZOWSKA ostatnio prowadziła program z KOTERSKIM  miskiem  -disco pod gwiazdami,  śpiewały gwiazdy , śpiewała również ona , wydaje mi się że schudła i to sporo, bardzo ładnie tam wyglądała ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 6.08.2019 o 07:30, Gość basta napisał:

LISZOWSKA ostatnio prowadziła program z KOTERSKIM  miskiem  -disco pod gwiazdami,  śpiewały gwiazdy , śpiewała również ona , wydaje mi się że schudła i to sporo, bardzo ładnie tam wyglądała ,

Wcześniej  nagrali program, to nieaktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
36 minut temu, Gość gość napisał:

Wcześniej  nagrali program, to nieaktualne

Tak, wcześniej nagrali program emitowany na żywo, nie pij już dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni zakończyć już ten serial, bo widać, że nie mają pomysłu na scenariusz i robi sie opera mydlana. Ale większość aktorów kurczowo sie trzyma sie swojej roli, więc tak ciągną sezon za sezonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Niezapominajka1987 napisał:

Moim zdaniem powinni zakończyć już ten serial, bo widać, że nie mają pomysłu na scenariusz i robi sie opera mydlana. Ale większość aktorów kurczowo sie trzyma sie swojej roli, więc tak ciągną sezon za sezonem.

Jestem tego samego zdania- telenowela brazylijska się zrobiła,  żadnego fajnego pomysłu, za to coraz bardziej odrealnione, a całe życie bohaterek kręci się wyłącznie wokół seksu i zdrad, jakby nic poza tym nie mogło widza zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Czy Franek syn Anki i Pawla umrze? Czytalam w opisie odcinkow na ipli ze po smierci franka rodzina wraca do normalnosci. Ktos cos wie? Jak do tego doszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

5  września  będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxz

SPOILER!!!!!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Tak, Franek umrze, zginie w katastrofie lotniczej

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm

Paweł  zwariuje,  stanie  się   agresywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Dlaczego franek polecial do paryza? Bo nie ogladalam poczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

wczoraj Patrycja miała fatalne włosy już nie taką sieczkę , ale wyglądała jak w zle dobranej peruce , masakra, a taka ładna kobitka

-zle mi się ogladało wczorajszy odcinek z Anka, ostatnie serie to był serial komediowy a teraz dramat, lubię Ankę ale wczoraj to było tak smutno , ze ten watek nie pasuje do serialu, Zuzka strasznie chuda co ta aktorka z sobą zrobiła wygląda brzydko staro, Inga piękna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Patrycja  ładnie  wyglądała,  trochę  schudła,  włosy  ma dobre,  zadbane, trochę  krótsze

Tosia  zakocha  się  w  pisarzu,  ciekawe  kto  go  gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Patrycja  ładnie  wyglądała,  trochę  schudła,  włosy  ma dobre,  zadbane, trochę  krótsze

Tosia  zakocha  się  w  pisarzu,  ciekawe  kto  go  gra

 

4 minuty temu, Gość gość napisał:

Patrycja  ładnie  wyglądała,  trochę  schudła,  włosy  ma dobre,  zadbane, trochę  krótsze

Tosia  zakocha  się  w  pisarzu,  ciekawe  kto  go  gra

Przepraszam  za pomyłkę,  Julka  zakocha  się   w pisarzu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co zabijali tego Franka?? Nie rozumiem wątku,zupełnie niepotrzebny moim zdaniem. I skoro to miała być niespodzianka dla Anki ten wyjazd do Paryża i romantyczne chwile z Pawłem to po co im tam chłopaki byli?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Igulka777 napisał:

I po co zabijali tego Franka?? Nie rozumiem wątku,zupełnie niepotrzebny moim zdaniem. I skoro to miała być niespodzianka dla Anki ten wyjazd do Paryża i romantyczne chwile z Pawłem to po co im tam chłopaki byli?

No ja właśnie też tego nie rozumiem, bo miał być właśnie romantyczny wypad/niespodzianka. Ale tak sobie myślę, ze scenariusze powstają na kolanie ostatniej chwili i stąd takie pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Igulka777 napisał:

I po co zabijali tego Franka?? Nie rozumiem wątku,zupełnie niepotrzebny moim zdaniem. I skoro to miała być niespodzianka dla Anki ten wyjazd do Paryża i romantyczne chwile z Pawłem to po co im tam chłopaki byli?

Było mało tragedii ostatnio, mąż Doroty, Wiki, teraz Franek (może jeden z bliźniaków zrezygnował z roli, albo za mało dram było, nieustanne zdrady i romanse już się mocno przejadły) więc pewnie jeszcze kogoś uśmiercą w tym sezonie. Anka pewnie jeszcze że 3 razy zmieni zawód, Zuza i Inga kilka razy zmienią partnerów, a Patrycja wybaczy kolejne zdrady  Wiktorowi😂 moda na sukces. Oglądam z przyzwyczajenia ale zaczyna mnie to nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×