Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Jestem

Przyjaciółki

Polecane posty

Gość gość

Hania  jest  głupia,  nie  wie  co  to  jest  okres😀,  jest  duża  , wstyd  i  żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Hania  jest  głupia,  nie  wie  co  to  jest  okres😀,  jest  duża  , wstyd  i  żenada

Ona chyba nie wiedziała, co to jest owulacja, nie okres ;). Co nie zmienia faktu, że faktycznie trochę wstyd, że taka wielka kobyła, która się już maluje i za chłopakami ogląda nie zna podstawowych rzeczy na temat swojej fizjologii. Ale tu kop w dupę należy się Indze - co to za tekst, że ona myślała, że Hania sobie w Internecie poczyta?!No bez jaj. A jakby tak nie było Internetu?Z niej taka matka, jak z koziej doopy rakietnica. Wiecznie myśli tylko o facetach i plotach z koleżankami, a nie o córkach. Żeby nie było - absolutnie nie twierdzę, że kobieta będąca matką nie ma prawa mieć swojego życia, wręcz przeciwnie!Chodzi mi tylko o to, żeby interesowała się życiem swoich dzieci, a Inga praktycznie w ogóle tego nie robi, a potem wielkie zdziwienie. A z tym fellatio to już pozamiatała totalnie 🤣🤣🤣. Dorosła baba, która chłopów miała chyba z sześciu (jeśli nie więcej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksksksk

Ta Inga to w tym serialu jest wlasnie pokazana jako taka glupia matka; Kazdy dzieciak z innym facetem i fiu bzdziu w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Inga to przechodzi samą siebie... nie mogę oglądać jej wątku. 

Ubiera się modnie, jeszcze młoda z niej kobieta A zachowuje się gorzej jak Hania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kolejne szczyty ...izmu Ingi- szkoła powinna Hanię uswiadomic- no masakra jakaś. Najgorsze, ze sa całe rzesze takich głupich rodziców, a potem zdziwienie, że dziecko z brzuchem chodzi. Inga ma wykształcenie pedagogiczne, więc powinna jednak być nieco madrzejsza, przynajmniej w kwestii wychowywania dzieci. 

Patrycja następna de/bilka roku. Już dawno powinna spakować Mikołaja i wrócić do siebie, ale jak widac- lubi, jak się z niej wycieraczkę do butów robi. 

Ze złamanej nogi Doroty się uśmiałam, choć może powinna pomyśleć, ze to opatrzność nad nią czuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

😀😀Aktorka  grająca   Dorotę  była  w ciąży,  urodziła  córkę,  na  wózku   zasłaniała brzuch  torebką,  w  szpitalu  przedłużyli  jej  pobyt

Były  mąż  taki  kochający  zrobił  ,  opiekuje  się  Mirandą,  myślę  ,że  będą  razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
49 minut temu, Gość gość napisał:

😀😀Aktorka  grająca   Dorotę  była  w ciąży,  urodziła  córkę,  na  wózku   zasłaniała brzuch  torebką,  w  szpitalu  przedłużyli  jej  pobyt

Były  mąż  taki  kochający  zrobił  ,  opiekuje  się  Mirandą,  myślę  ,że  będą  razem

Wszyscy to doskonale wiedzą, ze cała akcja z Dorotą spowodowana  jest ciążą aktorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamWamSpojleryHahaah

Oglądałam juz ostatni odcinek. 

Inga będzie z tym doktorkiem. Ale hanka będzie go podrywac. 

Zuza rozstanie sie z jaskiem. 

Ta gruba z prawnikiem sie tez rozstanie. W ogóle nie będzie wiadomo kto jest ojcem klary. Bo ani prawnik ani maz tej zmarłej wariatki. 

Anki corka wyjdzie za maz. Ogólnie brak depresji u nich w rodzinie. 

Na końcu odcinka wrozka przepowie im przyszłość na tym ślubie. 

Anka będzie w ciąży. 

Inga będzie z eks mężem tym ojcem Hani 

Liszowska będzie z nowym facetem

A zuza juz nie pamiętam 

Odcinek zakonczy sie gra w krzesla taka gra na slubach.ktora pierwsza odpadnie będzie miec problemy w życiu. 

Obstawiam zuze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamWamSpojleryHahaah

Aaaa dorotka wyjdzie ze szpitala a jej byly maz ma nowa kobietę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość DamWamSpojleryHahaah napisał:

Oglądałam juz ostatni odcinek. 

Inga będzie z tym doktorkiem. Ale hanka będzie go podrywac. 

Zuza rozstanie sie z jaskiem. 

Ta gruba z prawnikiem sie tez rozstanie. W ogóle nie będzie wiadomo kto jest ojcem klary. Bo ani prawnik ani maz tej zmarłej wariatki. 

Anki corka wyjdzie za maz. Ogólnie brak depresji u nich w rodzinie. 

Na końcu odcinka wrozka przepowie im przyszłość na tym ślubie. 

Anka będzie w ciąży. 

Inga będzie z eks mężem tym ojcem Hani 

Liszowska będzie z nowym facetem

A zuza juz nie pamiętam 

Odcinek zakonczy sie gra w krzesla taka gra na slubach.ktora pierwsza odpadnie będzie miec problemy w życiu. 

Obstawiam zuze

To z kim w końcu będzie Inga?Z doktorem czy z eks mężem?Swoją drogą i jeden i drugi jest do dupy, więc pies ich trącał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjj

Zuza z Jaskiem sie rozstanie,? Tam nie ma zadnych swietosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiecie gdzie można obejrzeć odc za granica? Ipla nie działa :/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Wiecie gdzie można obejrzeć odc za granica? Ipla nie działa 😕

 

videopennykropkanet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dlaczego  Jaś  nie  powiedział  Zuzi,  że  jego  brat  jest zły?

Paweł   zawsze  był  gburem,  nieładnie  potraktował  nowego  znajomego  Julki🙄

Wiktor  chyba  ma  romans  z  opiekunką,  myślę,  że  ona  go  szantażowała,  pewnie  chodzi  o pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Dlaczego  Jaś  nie  powiedział  Zuzi,  że  jego  brat  jest zły?

Paweł   zawsze  był  gburem,  nieładnie  potraktował  nowego  znajomego  Julki🙄

Wiktor  chyba  ma  romans  z  opiekunką,  myślę,  że  ona  go  szantażowała,  pewnie  chodzi  o pieniądze

Uprzedzał ją wiele razy, a ona wolała byc taka zaje/bista w stosunku do Igora, za to całkowicie nielojalna w stosunku do własnego męża, to się mocno zdziwiła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A scena Julki w kawiarni mega  żenująca- facet raz zaprosił ją na lody, a ta odrazu czy on chce z nią byc- wyszła na niezłą desperatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A scena Julki w kawiarni mega  żenująca- facet raz zaprosił ją na lody, a ta odrazu czy on chce z nią byc- wyszła na niezłą desperatkę

Też miałam o tym napisać. To było tak żałosne, że aż zęby cierpły. Raz czy dwa się spotkali, w sumie bardziej na gruncie zawodowym, niż prywatnym, a ta już niemal ze łzami w oczach stawia faceta pod murem. Mogła jeszcze focha strzelić, że był taki niedomyślny i nie przyszedł na to spotkanie z pierścionkiem zaręczynowym 🤣.

Zuza faktycznie była nie fair w stosunku do Jaśka, co nie zmienia faktu, że Igor to zwykły skur..el.

Pawłowi to już chyba równo wali na dekiel. Ciekawe, jak długo jeszcze będzie terroryzował całą rodzinę. Nie czarujmy się, życie toczy się dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
Dnia 16.10.2019 o 14:28, Gość gość napisał:

videopennykropkanet

Ja ogladam na virpe i sa odcinki tydz. do przodu ale tam nie raz musze sie naklikac zeby weszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko

BArdzo mi szkoda Pawła, przeżył tragedię gdy syn mu zmarł, a teraz słyszy takie opinie że to jego wina, ale tp przeciez nieprawda żadna jego wina, przeciez nie porwał nie uprowadził tych synów, chcieli Ance zrobic niespodzianke bardzo miły gest, ci stażyści powiedzieli coś takiego----zabrał dzieci bez wiedzy żony, przeciez to dorosłe chłopaki a nie dzieci bez swojego rozumu, 

mój maz tez czesto przychodzi do mnie do pracy jak konczę o 19  z dzięcmi , raz po drodzę mieli mała nieszkodliwą sztuczkę, przestraszyłam sie ale do głowy mi nie przyszło by oskarżać o to meża,

ciekawe kto go znajdzie, mam nadzieję że nie umrze

mozna powiedzieć że to bardziej wina Anki to bo odeszła to jej fanaberie bo Paweł chciał jej pokazać jak wazna jest dla niego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basta

ZUZA jest głupia, powinna powiedzieć wszystko Jskowi, ciekawe co takiego sie wydarzyło że ten tak nie znosi brata, swoją drogą można powiedzieć że Zuza prowokowała Igora, fakt że chłopak  chciał popełnić gwałt ale no Zuza nie jest bez winy

-gdy JAsiek ją zostawił nad wisłą powinna wracać do domu, a nie przysiadac się do nieznajomego towarzystwa i udawac taka wyluzowana nastolatkę, i wcześniejszę ich spacery, teatry winka, Igor mógł pomyśleć że Zuza na niego leci co nie zmienia faktu że jest dupkiem i powinien ponieśc karę  a Jasiek nieświadomie zsie z nim pogodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość basta napisał:

ZUZA jest głupia, powinna powiedzieć wszystko Jskowi, ciekawe co takiego sie wydarzyło że ten tak nie znosi brata, swoją drogą można powiedzieć że Zuza prowokowała Igora, fakt że chłopak  chciał popełnić gwałt ale no Zuza nie jest bez winy

-gdy JAsiek ją zostawił nad wisłą powinna wracać do domu, a nie przysiadac się do nieznajomego towarzystwa i udawac taka wyluzowana nastolatkę, i wcześniejszę ich spacery, teatry winka, Igor mógł pomyśleć że Zuza na niego leci co nie zmienia faktu że jest dupkiem i powinien ponieśc karę  a Jasiek nieświadomie zsie z nim pogodził

Żadna z nich rozumem nie grzeszy, Anka jako tako trzyma formę umysłową, choć i ona ma swoje odpały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Paweł  będzie  żył, pogodzi  się   ze  synem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2019 o 08:29, Gość basta napisał:

ZUZA jest głupia, powinna powiedzieć wszystko Jskowi, ciekawe co takiego sie wydarzyło że ten tak nie znosi brata, swoją drogą można powiedzieć że Zuza prowokowała Igora, fakt że chłopak  chciał popełnić gwałt ale no Zuza nie jest bez winy

-gdy JAsiek ją zostawił nad wisłą powinna wracać do domu, a nie przysiadac się do nieznajomego towarzystwa i udawac taka wyluzowana nastolatkę, i wcześniejszę ich spacery, teatry winka, Igor mógł pomyśleć że Zuza na niego leci co nie zmienia faktu że jest dupkiem i powinien ponieśc karę  a Jasiek nieświadomie zsie z nim pogodził

Bez przesady, przysiadła sie do brata własnego męża i jego towarzystwa, jedną dziewczynę znała, masażystkę. Jaka w tym jej wina, czy go prowokowała, obiecywała mu coś? Jedyny błąd jaki popełniła to, że mu zaufała, pomimo ostrzeżeń. 

Facet nie ma prawa tknąć kobiety jak ona nie chce i tyle.

Pawłowi i Ance sie jeszcze ułoży, muszą przepracować żałobę.

Natomiast Patrycja jest żałosna, ile jeszcze poniżeń musi przejść, żeby zacząć myśleć głową, a nie waginą😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnnwnwn

Ja to ogladam powtorki, ale w tv to leci calkowicie bez sensu, powtarzaja cos, potem przestaja itd. jednak lubie to ogladac; Najbardziej mnie glupota tych babek wkurza .Zero stabilizacji; jedyna Anka, ktora na poczatku taka gesia byla jest madra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie oglądałam Przyjaciółek od jakichś dwóch sezonów i postanowiłam ostatnio obejrzeć, ale od 14 co się zaczął. I powiem tak... Inga... Nic się nie zmieniła, dalej tak samo irytujaca i nie może opędzić się od facetów miss world normalnie 😄 byłam pewna, że Patrycja kopnie tego buca w tylek, zresztą powinna zrobić to już dawno, zwłaszcza że typ podniósł na nią rękę, no ale cóż... Jak była głupia tak jest nadal. Jeśli chodzi o Anke to strasznie nie podoba mi się wątek, że jej jeden z synów zginął.. Lubiłam tych chłopców, a tu nagle takie coś 😞 no i pajac Paweł, który twierdzi, że to jej wina, no cholera jasna 😠 przecież to on wziął chłopaków na tę wycieczkę.. Julka się bardzo zmieniła, pamiętam jak jeszcze była rozwydrzoną mroczną smarkulą. Chociaż śmieszna była scena jak wypaliła do nowo pozonanego typa czy z nią będzie 😄 no nic, zobaczymy co będzie dalej. Jestem ciekawa 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssjsjsj

Inga mimo szystko atrakcyjna jest.Po trzech ciazach ma super figure. Liszowska jak byla rozlazla tak zostala  . Wulgarna i tyle.
Na sile  faceta sie trzyma. A to akurat mnie nie dziwi,ze Pawel z Anka sie obwiniaja nawzajem za smierc dziecka bo to zachowanie typowe w takich sytuacjach.

Tez mi dziwnie ze nie ma tego chlopaka, to smutne . Mogli nie robi tego usmiercenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Qw ogóle zauważyłyście, że tam wszystkie oprócz Anki mają dzieci każde z innym? 😄 Inga jedno z Andrzejem, drugie z Norbertem. Zuza jedno z tym Markiem (?) w każdym razie grał go Pazura, a drugie z Jaskiem. Patrycja jedno z Michałem, a drugie nawet w ogóle nie jest jej 🤦‍♀️ jedynie Anka ma wszystkie z Pawłem. No, ale ta ciąża kolejna jakoś mi do niej nie pasuje, jeżeli to prawda... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Qw ogóle zauważyłyście, że tam wszystkie oprócz Anki mają dzieci każde z innym? 😄 Inga jedno z Andrzejem, drugie z Norbertem. Zuza jedno z tym Markiem (?) w każdym razie grał go Pazura, a drugie z Jaskiem. Patrycja jedno z Michałem, a drugie nawet w ogóle nie jest jej 🤦‍♀️ jedynie Anka ma wszystkie z Pawłem. No, ale ta ciąża kolejna jakoś mi do niej nie pasuje, jeżeli to prawda... 

Inga z Robertem*, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sskkssk

Puszczalskie, no i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ten serial schodzi na psy niektóre wątki są tak wkurzające ze zastanawiam się czy dalej jest sens oglądania go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×