Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Jestem

Przyjaciółki

Polecane posty

Gość Gosc

Obejrzalam caly 14 sezon - działo sie. Najwiekszym palantem okazal sie Jasiek, bo ze Wiktor nim jest to bylo wiadomo od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już  koniec  sezonu

Julka  wyjdzie  za  mąż,  Ania  będzie  w ciąży,  wspomina  Franka  przy  stole rodzinnym

Brat  Jaśka  będzie  próbował  zgwałcić  Zuzię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No tak, jeszcze Anka w ciąży nie była 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Gość to już koniec sezonu napisał:

Julka  wyjdzie  za  mąż,  Ania  będzie  w ciąży,  wspomina  Franka  przy  stole rodzinnym

Brat  Jaśka  będzie  próbował  zgwałcić  Zuzię!

A co z tym małym od Julki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Niezapominajka1987 napisał:

A co z tym małym od Julki?

A co ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To było kilka sezonow temu. A w tym sezonie julka bedzie brala slub i przed slubem okaze sie ze jej narzeczony nie powiedzial swoim rodzicom ze julka ma dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

To było kilka sezonow temu. A w tym sezonie julka bedzie brala slub i przed slubem okaze sie ze jej narzeczony nie powiedzial swoim rodzicom ze julka ma dziecko

Same ...yzmy w tym serialu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ten sezon skonczy sie tak ze mogliby w zasadzie zakonczyc serial bo nie ma na koniec zadnych wielkich niedopowiedzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ten sezon skonczy sie tak ze mogliby w zasadzie zakonczyc serial bo nie ma na koniec zadnych wielkich niedopowiedzen

I chyba czas najwyższy, bo od kilku sezonów pomysły na scenariusz coraz głupsze, a widzowie oglądają głównie z przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sslsll

Ja dopiero jestem przy powrikach na poslat romans; no Liszowska jest totalnie odpychajaca; te doczepy, ten wieczny sex ??

A dlaczego oni wychowuja to dziecko tej Wiki? Ta Wiki tez oczywiscie totalna pomylka.
Socha w ciazy tez wygladala  zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tess

A powiedzcie dlaczego te nastolatki daja takie oddychające? Wczesniej Julka, teraz Hania. Ja wiem, ze wiek dorastania jest trudny ale bez przesady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam nadzieje, ze Jasiek szybko sie dowie o fakcie goszczenia Igora i Zuza dostanie potezny opier..l. Takich numerow sie nie robi.

Czy Patrycja ma taki przyrząd jak lustro?Jak mozna nosic na lbie cos, co wyglada jak stary, sfilcowany, wylenialy skunks?!Te kudly sa tak zniszczone, ze nadaja sie tylko do sciecia na zapalke.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mam nadzieje, ze Jasiek szybko sie dowie o fakcie goszczenia Igora i Zuza dostanie potezny opier..l. Takich numerow sie nie robi.

Czy Patrycja ma taki przyrząd jak lustro?Jak mozna nosic na lbie cos, co wyglada jak stary, sfilcowany, wylenialy skunks?!Te kudly sa tak zniszczone, ze nadaja sie tylko do sciecia na zapalke.

 

Zuza zapewne znów będzie wielce zdziwiona, o co Jaskowi chodzi. Zero wyciągania wniosków z poprzednich problemów. I szczerze powiem, ze peezdy  z nich, nie przyjaciolki- chyba nie sądzą, ze Anka po śmierci dziecka, będzie z nimi ochoczo latała na kawki i peerdolila o bzdurach typu nowa opiekunka, klata Jaska brata, czy ślub kochasia  Ingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Patrycja  nie  ma  ładnych nóg,   po  co je  pokazała, brrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snssnsns
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Mam nadzieje, ze Jasiek szybko sie dowie o fakcie goszczenia Igora i Zuza dostanie potezny opier..l. Takich numerow sie nie robi.

Czy Patrycja ma taki przyrząd jak lustro?Jak mozna nosic na lbie cos, co wyglada jak stary, sfilcowany, wylenialy skunks?!Te kudly sa tak zniszczone, ze nadaja sie tylko do sciecia na zapalke.

 

Zgadzam sie. Odrosty ma i chyba jakies doczepy ktore sa widoczne; No to straszne. Ona nie wiem jak moze byc uznana za piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q,q,,q,q

Zadziwijace jest to ze ludzie po takich  przejaciach jak nowotwor itp sie ciagle i zachowuja jak idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tess
2 godziny temu, Gość snssnsns napisał:

Zgadzam sie. Odrosty ma i chyba jakies doczepy ktore sa widoczne; No to straszne. Ona nie wiem jak moze byc uznana za piekna.

Piękna moze nie sle może sie podobać, sa tacy co lubia takie duze kobiety.

Ale fryzjerka z takimi wlosami to antyreklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;d;d;d;d;

Socha faktycznie dziwnie wygladala pokazana w ciazy. Jednak trzeba jej rpzyznac ,ze potrafi o siebie zadbac.

Kasprzykowski tez niezly pulpet.

Duze kobiety ok, to fakt, ale wlosy jej to tragedia; ja np do fryzjerek ktore maja beznadziejne wlosy nie chodze.
Magda Stuzynska np wyglada calkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiktorowi  odechciało  się  seksu  na  widok  flaków   Patrycji:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qn  x x

Patrycja jest straszna pod kazdym wzgledem. Poczawszy od mopa na glowie, skonczywszy na grubych nogach. Ciuchy tez ma tragiczne. Ale chyba najtragiczniejszy ma charakkter. Typowa blachara , fryzjerka z przedmiescia. Az dziwne sa te ich przyjaznie; Zuza obuta w swiecie, pani dyrektor, a tu podrzedna fryzjerka, kura domowa i Socha , w sumie kim ona jest z zawodu to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Inga na początku to chyba pracowała w przedszkolu, miała swoje prywatne więc chyba pedagog. A one przyjaciółki poznały się w podstawówce czy liceum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ooo, Inga to już była właścicielką przedszkola, właścicielka muffiniarni, opiekunką, asystentka dyrektora, teraz robi paznokcie ;). W sumie Anka też trochę zawodowo szalała, przynajmniej z Patrycja i Zuzą są w tej kwestii konsekwentni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość qn x x napisał:

Patrycja jest straszna pod kazdym wzgledem. Poczawszy od mopa na glowie, skonczywszy na grubych nogach. Ciuchy tez ma tragiczne. Ale chyba najtragiczniejszy ma charakkter. Typowa blachara , fryzjerka z przedmiescia. Az dziwne sa te ich przyjaznie; Zuza obuta w swiecie, pani dyrektor, a tu podrzedna fryzjerka, kura domowa i Socha , w sumie kim ona jest z zawodu to nie wiem.

A to przyjaźń zależy od statusu społecznego? Współczuję Ci w takim razie serdecznie płytkiego  myślenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnnnnnn

Sama jestes plytka Idz sie dowartosciowac gdzie indziej ok? !W normalnym zyciu osoby raczej nadaja na tych samych falach i status spoleczny tez a znaczenie.

Ale one glownie dupy daja na lewo i prawo to faktycznie poziom maja wielki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
47 minut temu, Gość jnnnnnn napisał:

Sama jestes plytka Idz sie dowartosciowac gdzie indziej ok? !W normalnym zyciu osoby raczej nadaja na tych samych falach i status spoleczny tez a znaczenie.

Ale one glownie dupy daja na lewo i prawo to faktycznie poziom maja wielki!

Nie chce mi się wdawać w głupie dyskusje z kimś, kto gardzi ludźmi, którzy wykonują proste zawody (tak niezbędne w życiu codziennym) i uważa, że to, co robi się zawodowo, rzutuje całkowicie  na inne rzeczy w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qn  x x

Tego wyzej to nie napisalam, ale ty chyba musisz miec zwykly zawod i kompleksy z tym zwiazane. Ja akurat mieszkam za granica i wykonuje zawod ponizej swoich kwalifikacji. Wiec, nie jestem taka jak napisalas.

Chodzilo mi o to ze w realu raczej nie jest tak kolorowo jak to sie przedstawia w serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjjja
Dnia 17.09.2019 o 10:57, Gość Gosc napisał:

Ooo, Inga to już była właścicielką przedszkola, właścicielka muffiniarni, opiekunką, asystentka dyrektora, teraz robi paznokcie ;). W sumie Anka też trochę zawodowo szalała, przynajmniej z Patrycja i Zuzą są w tej kwestii konsekwentni

Z jednej strony to normalne ,ze w Polsce ludzie zmieniaja zawody itp, itd. Jednak faktycznie Inga miala przedszkole i tak sobie odpuscila - dziwne?? Anka to z kury domowej do czegos doszla, to na plus. Zuza ciagle robila kariere, to tez sie chwali. Jednak Patrycja to nic ze soba nie robila; Mogli chociaz pokazac, ze jezdzi na szkolenia itp. Dobry fryjzer to skarb, A po tej wygladzie widac, ze ona nie jest dobra fryzjerka.

Poza tym w zyciu raczej tak jest,z e znajomych czesto sie ma z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Paweł  będzie  chciał  się zabić😮,  połknie  tabletki  i  wpadnie  w  letarg

Wiktor  nie  jest  ojcem  Klary,  okaże  się  nim  były  mąż😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qhshhsshhs

Naprawde? Wiktor nie bedzie ojcem? To ta Viki jest totalnie zaburzona! Ja wszystkich odcinkow nie ogladalam, wiec niech mi ktos przypomni dlaczego wogole ta Viki nie zajmowala sie tym dzieckiem i teraz dopiero odwiedza- ogladam powtorki.

Kiedy sie wyda ze ten naciagacz manipuluje Dorota???Az sie o nia boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×