Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszukana

JULITA LEWICKA LEWICKADIETUJE

Polecane posty

Gość Oszukana5

Dlaczego trafiłam tutaj dopiero teraz :( Zostałam przez nią niedawno oszukana tylko, że dotyczy to sprzedawanych przez nią ubrań :( Przelane pieniądze, niby wysłane a czekam już prawie 2 miesiace! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrawiam Julitko

Oszustka i naciągaczka. Pusta dziewczyna, która jedynie co potrafi, to dodawać głupie zdjęcia na insta. Kontaktu z nią nie ma, na wiadomości nie odpisuje, pieniędzy nie zwraca - na szczęście paypal tak. A ta niby stronka z dietami to niezła ściema, pewnie nie ma kompletnie pojęcia o dietetyce. Nie dajcie się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mecenas

Skoro tak oszukuje złóżcie pozew zbiorowy i po problemie. Musicie iść do mecenasa, koszty nie są duże. Jeśli jest tyle oszukanych osób to warto coś takiego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyczka

Julita  nawet nie widnieje zapisana na Google jako magister dietetyk lub coś w ten deseń , przy wyszukiwaniu dietetyków w Poznaniu:/ każdy może sobie zrobić stronę o dietetyce ,nazwać się „dietetykiem”i ciągnąć kasę.... dziwne, że przy tak dużej liczbie negatywnych komentarzy dalej to robi:/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia

kochane

 

jak ktoras by w koncu chciala zlozyc pozew zbiorowy to badzmy w kontakcie mailowym.

moj email enyaclaudiazel@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana

Prosimy o kontakt na e-mail podany wyżej^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

A mnie oszukala kiedys z telefonem. Sprzedawala wowczas swojego iphona, ja zadeklarowalam sie ze go od niej odkupie. Ustalilysmy miejsce i godzine spotkania. Gdy pojawilam sie w umowionym miejscu, jej nie bylo. Zadzwonilam do niej kilka razy, jednak nie odebrala. Pozniej mnie zablokowala. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny!

Nasza pani dietetyk zmienila swoja strone www z lewickadietuje na fitmission.pl - nie dajcie się oszukać. laska miała już tyle hejtu ze chce zatuszować wszystko nowa nazwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna jest kolejną oszukaną. Możecie iść w Poznaniu na Jeżycach do kawiarni Cukier Puder, którą prowadzi jej matka, Katarzyna Lewicka, i domagać się skradzionych pieniędzy, bo inaczej tego nie można nazwać. Im więcej osób narobi tam rabanu tym lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×