Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stewka

Ola stewardessa

Polecane posty

Gość KASIA
1 godzinę temu, Gość Ieo napisał:

Przestańcie tak przezywać tego chłopaka, wie co robi. Chyba siedzą tu same młodziutkie dziewczyny, że przezywają tak chłopaka, miłość. Są ze sobą wiele lat, Ola czuła się depresyjnie mieszkając z nim więc wiadomo o co chodzi. Mnie natomiast dziwi, że rezygnuje ze swoich wcześniejszych marzeń bycia pilotem, latania, chociaż to kochała. Fakt, gdyby nie Ola to ta dziewczyna żyłaby w strasznej biedzie, w slamsach wiec nie sądzę żeby nagrywanie jej przeszkadzało. Ola jednak poświęca swoje życie dla tej dziewczyny. Oby to aż tak silne zaangażowanie nie obróciło się przeciwko niej samej 

Skoro ma depresję mieszkając z nimm to po co z nim jest i mu życie marnuje? Ona się pogubila całkowicie, przez te dziewczynę straciła głowę. Kiedyś chłopak zmadrzeje i ją zostawi, wtedy kiedy będzie chciał założyć rodzinę i wziąć ślub, a ona stwierdzi, że to nie dla niej...i zostanie sama bez faceta i Pooji która będzie mieć jej dość. Chyba, że ten jej chłopak jest podobny do niej to będą całe życie tak żyć jak żyją. Poza tym Ola na live powiedziała, ze zrobi wszystko, żeby ten syn Pooji poszedł do szkoły jak skończy 5 lat...także chyba wiąże z nimi duża przyszłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DXd

https://www.instagram.com/p/BujLcm4ngqb/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=4wyvngif9tx

ktos chyba odkrył kafeterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Jak nie ten chłopak to inny a zreszta nie każda kobieta chce mieć dzieci czy męża. Uwierzcie, że są takie kobiety. Nie piszcie głupot, że zostanie sama, samotna. Wiesz, jak ktoś mieszka w małej miejscowości to drudno może kogoś poznać ale gdy podróżujesz po świecie to w kaZdym wieku dużo łatwiej znaleźć. U nas jednak sporo kobiet myśli stereotypowo, ze największym szczęściem kobiety jest mąż i macierzyństwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niektóre komentarze fanek dobijają. "Wczoraj skończyłam czytać twoją książkę. Proszę o drugą może o Pooji." Pooja jest traktowana jak jakieś zwierzątko w Zoo. Jeszcze niech pokaże seks Pooji, ja nie mogę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Ula napisał:

Jak nie ten chłopak to inny a zreszta nie każda kobieta chce mieć dzieci czy męża. Uwierzcie, że są takie kobiety. Nie piszcie głupot, że zostanie sama, samotna. Wiesz, jak ktoś mieszka w małej miejscowości to drudno może kogoś poznać ale gdy podróżujesz po świecie to w kaZdym wieku dużo łatwiej znaleźć. U nas jednak sporo kobiet myśli stereotypowo, ze największym szczęściem kobiety jest mąż i macierzyństwo 

Tak, tylko jej chłopak jej się OŚWIADCZYŁ. Chyba nie bez powodu, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA

Wcale się nie zdziwie jak znajdzie sobie jakiegoś obcokrajowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ola razem z mężem i dzieckiem poji lezy na łóżku i prosi by było tak zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ola razem z mężem i dzieckiem poji lezy na łóżku i prosi by było tak zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Piszesz głupoty, robi im zdjęcie a nie z nimi leży. Co chcislabyś aby Olę spotkało coś złego. Masz smutne życie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 godziny temu, Gość Ula napisał:

Jak nie ten chłopak to inny a zreszta nie każda kobieta chce mieć dzieci czy męża. Uwierzcie, że są takie kobiety. Nie piszcie głupot, że zostanie sama, samotna. Wiesz, jak ktoś mieszka w małej miejscowości to drudno może kogoś poznać ale gdy podróżujesz po świecie to w kaZdym wieku dużo łatwiej znaleźć. U nas jednak sporo kobiet myśli stereotypowo, ze największym szczęściem kobiety jest mąż i macierzyństwo 

Mhm, tylko, że jeśli się nie chce mieć męża to się nie przyjmuje oświadczyn. Sama nie chcę mieć raczej dzieci więc nie wiązałabym przyszłości z facetem, który chce mieć trójkę. Jeśli jej chłopakowi to odpowiada, to ok, ale skoro się oświadczył to będzie kiedyś oczekiwal od niej zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimak

Uwaga uwaga, nowy filmik na insta, Ola spiewa a raczej ryczy Orla cien w hinduskim samochodzie. Ostrzezenie - ogladac na wlasna odpowiedzalnosc. Poziom zenady 1000000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

OMG strasznie wyje i fałszuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
49 minut temu, Gość slimak napisał:

Uwaga uwaga, nowy filmik na insta, Ola spiewa a raczej ryczy Orla cien w hinduskim samochodzie. Ostrzezenie - ogladac na wlasna odpowiedzalnosc. Poziom zenady 1000000%

Nawet nie odpalam, już widziałam o słyszałam jej śpiewy.  Z tym śpiewem jest trochę jak z pomocą tej hindusce - Ola uwieeeelbia być podziwiana i chwalona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lichee

Moim zdaniem ona się rozstała z chłopakiem. Nie wierze, że napisała, że nie planuje wracać do Warszawy, a przecież narzeczony w Polsce. Pewnie załatwili to po cichu. Pomieszkali razem i nie wypaliło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Lichee napisał:

Moim zdaniem ona się rozstała z chłopakiem. Nie wierze, że napisała, że nie planuje wracać do Warszawy, a przecież narzeczony w Polsce. Pewnie załatwili to po cichu. Pomieszkali razem i nie wypaliło. 

Ale po co to ukrywać? A jeśli są razem i otwarcie pisze, że nie planuje wracać - no cóż, to okrutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lychee

Może nie chce ataku hejterow, że jednak na odległość się nie udało i tego typu bzdety. 

On tak naprawdę układa sobie życie w Polsce, ona gdzieś w świecie. Jeśli są razem to będę zdziwiona, ale kto wie może się mylę i im to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ola zablokowała komentarze pod filmem ze śpiewaniem 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikiririr

Orla juz nie ma.

Jest nowe zdjecie jak Ola caluje Pooje i zlot psychowanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurna

O jaaa, szybko lecccie na insta zobaczyc jej nowe zdjecie. No lesba, zakochala się w tej Pooji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jidjdj

I jest gghooowno burza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
58 minut temu, Gość Kikiririr napisał:

Orla juz nie ma.

Jest nowe zdjecie jak Ola caluje Pooje i zlot psychowanek.

Jaka ona jest chamska w komentarzach... Dotychczas kojarzyłam tylko jedną równie wredna vlogerkę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjd

A ja jestem w szoku ze na tym profilu tylko slodkie komentarze, zero konstruktywnej krytyki. Nawet jak ktos normalnie zapyta, to ola jest masakrycznie chamska i upierdliwa. Boze za kogo sie uwaza? Swoja popularnosc zdobyla dzieki lataniu. Nawet ksiazke napisala o lataniu. I jakas dziewczyna zapytala, czy jeszcze bedzie tematyka stewardess, to same przeczytajcie co odpisala...rzygac mi sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotuś

Dostalam bana w 3 sekundy 😛 stalam w obronie jednej dziwczyny i napisalam, ze ola odpowiada w chamski sposob 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
Dnia 22.02.2019 o 12:25, Gość kkk napisał:

A moze ty jestes chora? nikt nikomu pod koldre nie zaglada. A oprocz oli, ktora nawet w ksiazce opisywala prysznic z Pooja. Sorry, ale dla mnie to troche niesmaczne i nie, nie jest to normalne.

Co jest chorego w prysznicu? Co by w tym było takiego dziwacznego jakby Ola faktycznie się w niej zakochała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
Dnia 22.02.2019 o 20:26, Gość Gość napisał:

W Europie taka głuchoniema, niesamodzielna osoba nie mógłaby być pełnoprawnym rodzicem. Podobnie jak osoba z zespołem Downa na przykład. Ktoś opisał, jak Pooja przystawia dziecku pięść do twarzy. Sama wychowała się w przemocy i kto wie, czy nie będzie podążać za tymi wzorcami, bo może nie rozumieć, że tak nie powinno się robić. Dla niej to może być po prostu część życia. Nie wiadomo, co będzie robić, jak będzie z dzieckiem sama.

Zastanów się przez chwile co piszesz. Głuchoniema osoba nie byłaby pełnoprawnym rodzicem w Europie? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfa

Olusia jest coraz bardziej chamska w komentarzach. Mysli ze pozjadala rozumy. Siedzi w tych slumsach i marnuje czas, trwoni pieniadze. Dziwna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie piszą w komentarzach, że Olga mówiła, że to jej ostatnie 2 tygodnie w Indiach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Mnie dziwi tylko, ze nie boi sie o swoje bezpieczenstwo. Ktos jej o to spytal i powiedziala ze nie. A mozliwe ze jakies lokalne sebixy juz ja sobie upatrzyly do zabawy. Blondynka, z Europy, na ich standardy nieprzyzwoicie bogata. Z duzych miast kobiety byly uprowadzane i gwalcone a co dopiero z podmiejskich slumsow. Ona z gory zaklada ze kazdy jeet dobry. Ze jesli wsiadzie w taxi to nic jej nie grozi. Naiwna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajebe

Teraz juz chyna nikt nie ma wątpliwosci, ze Olusia jest lesbą i zakochała się w Pooji. Pewnie ten dokument o ktorym pisze na insta bedzie coming outem. Tylko co Olusia zamierza zeobic z mezem Pooji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×