Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stewka

Ola stewardessa

Polecane posty

Gość stewka

Znacie? Napisala ksiazke, pracowala w wielu liniach lotniczych.

Tylko taka wygadana mi sie wydaje no i te wlosy….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka

Obserwuje ją od dawna na fb. Fajna dziewczyna 🙂 dobrze, że są jeszcze tacy ludzie jak ona, którzy tyle robią dla drugiego obcego człowieka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womanlikem

Szczerze nie potrafie sobie wyobrazic ja jako stewardesse w Etihad czy Emirates, to zazwyczaj opanowane pewne siebie dziewczyny, usmiechniete i Ola sie zachowuje jak nastolatka na Woodstocku, ciagle rozlatana :D, chciala by ratowac swiat a lata w luksusowych liniach. Proponuje isc w innym kierunku. Fajnie, ze ratuje ta slepa dziewczyne i jej rodzine, tylko z jej pensji mogla by jesc cala wioska w Indiach. No bo to fajnie kogos ratowac a wyciagac 10 tysiakow, co nie? A moze zartuje, fajnie, ze to robi, tylko psuje mi wizerunek cabin crew z klasa. I latam w celach businessowych dosyc czesto 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womanlikem

a jSzczerze nie potrafie sobie wyobrazic ja jako stewardesse w Etihad czy Emirates, to zazwyczaj opanowane pewne siebie dziewczyny, usmiechniete i Ola sie zachowuje jak nastolatka na Woodstocku, ciagle rozlatana :D, chciala by ratowac swiat a lata w luksusowych liniach. Proponuje isc w innym kierunku. Fajnie, ze ratuje ta slepa dziewczyne i jej rodzine, tylko z jej pensji mogla by jesc cala wioska w Indiach. No bo to fajnie kogos ratowac a wyciagac 10 tysiakow, co nie? A moze zartuje, fajnie, ze to robi, tylko psuje mi wizerunek cabin crew z klasa. I latam w celach businessowych dosyc czesto 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheszki heheszkami

Ja ja widze jak uczy dzieci w afryce 😄 

I nie lubie tej fryzury, po jednej stronie prawie lysa i po drugiej jak krol Lew. W Emirates nawet poza lotami by taka aparacja nie przeszla, nie wspominajac o Quatarze.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Przecież ona latała w Emirates.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka

Nie latała w Emirates tylko w Omanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Gość heheszki heheszkami napisał:

Ja ja widze jak uczy dzieci w afryce 😄 

I nie lubie tej fryzury, po jednej stronie prawie lysa i po drugiej jak krol Lew. W Emirates nawet poza lotami by taka aparacja nie przeszla, nie wspominajac o Quatarze.

 

Tak te włosy to ma dziwnie ułożone 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stewka

Latala w Ryanie, potem w Omanie, potem podobno w Small planet ktora zbankrutowala, potem w LOT a teraz sie dostala do Emirates..chociaz nie wiem jakim cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulaoop

Tak pasuje mi do Ryana, taka szalona stewa z szalonymi wlosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leroy

Nawet ksiazke napisala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Skąd wiesz, że do Emirates się dostała? Pisała gdzieś o tym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dona

Przeciez ma na insta zdjecia w mundurze i nagrala filmik o emirates...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Gość stewka napisał:

Latala w Ryanie, potem w Omanie, potem podobno w Small planet ktora zbankrutowala, potem w LOT a teraz sie dostala do Emirates..chociaz nie wiem jakim cudem.

Wow Emirates to szacun 😲na pewno ciężko się tam dostać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stewka

No raczej tak, bo wymagania sa duze a ona to taka swojska dziewucha z okropnymi wlosami i zebami….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka
12 minut temu, Gość dona napisał:

Przeciez ma na insta zdjecia w mundurze i nagrala filmik o emirates...

A oglądałaś ten film? To jest nagranie z jej koleżanka, która latała w Emirates i w tym filmie opowiada o wspomnianej firmie. Ola  natomiast wspomina trochę jak było w jej firmach m.in w Omanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamknieta

To po co wrzuca zdjecia w pelnym mundurze Emirates? Jezeli tam nie pracuje, to moze byc karalne!! Udawac, ze jest cabin crew w emirates?? slabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda że nie udało jej się ściągnąć tej dziewczyny do Polski no ale jakby to wyglądało? Przecież to wszystko byłoby dla niej szok kulturowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka

Nie widziałam zdjęcia na którym jest w mundurze Emirates. A nawet jeśli to co z tego? Aż tak to Was boli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOT

Ale ta Pooja nie jest zwierzatko, to matka dziecka, ma meza..Moze do Anglii ja sprawadzic, bo tam duzo ludzi z tych krajow. Dziewczyna wymaga pewnej opieki..Nie wiem jak ta OLA to sobie wyobraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość LOT napisał:

Ale ta Pooja nie jest zwierzatko, to matka dziecka, ma meza..Moze do Anglii ja sprawadzic, bo tam duzo ludzi z tych krajow. Dziewczyna wymaga pewnej opieki..Nie wiem jak ta OLA to sobie wyobraza.

Teraz to już jej nie ściągnie, wcześniej chciała 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd
5 godzin temu, Gość nnn napisał:

Trochę za dużo robi...

Też tak uważam, czy Ola chce kupić tej Pooji mieszkanie ?, na co Ona zbiera prawie 3 tys. $ ?, na pieluchy,  jedzenie i ubranka dla dziecka ?

W Indiach, to jest ogromna kwota (wiem, bo byłam), poza tym, to ta dziewczyna ma męża, czy on nie pracuje ?

Ktoś pod tym postem napisał, że może nauczyć czegoś Pooję, np. szyć, to było wielkie oburzenie Olgi i pozostałych komentujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość ddd napisał:

Też tak uważam, czy Ola chce kupić tej Pooji mieszkanie ?, na co Ona zbiera prawie 3 tys. $ ?, na pieluchy,  jedzenie i ubranka dla dziecka ?

W Indiach, to jest ogromna kwota (wiem, bo byłam), poza tym, to ta dziewczyna ma męża, czy on nie pracuje ?

Ktoś pod tym postem napisał, że może nauczyć czegoś Pooję, np. szyć, to było wielkie oburzenie Olgi i pozostałych komentujących

Mi się wydaje że na mieszkanie czy coś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnfjs

Ona chce kupic mieszkanie? I jak go chce splacac? To tak przeciez nie dziala.

Mimo jej dobrej checi ta dziewczyna nie za bardzo wie, jak to dziala..polubila sobie kobiete i chce je pomoc za wszelka cene i nie wie, jak sie za to zabrac.

i jak ja calowala w blizny to swiadczy o tym, ze ma raczej nie rowno pod sufitem albo jest lesbijka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd
27 minut temu, Dorisyehh napisał:

Trochę szkoda że nie udało jej się ściągnąć tej dziewczyny do Polski no ale jakby to wyglądało? Przecież to wszystko byłoby dla niej szok kulturowy

Może i byłby szok, ale była by pod opieka Olgi i dodam jeszcze, że u mnie na osiedlu, co 2 cudzoziemiec, to Hindus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiiiiiiiiiii
9 minut temu, Gość ddd napisał:

Też tak uważam, czy Ola chce kupić tej Pooji mieszkanie ?, na co Ona zbiera prawie 3 tys. $ ?, na pieluchy,  jedzenie i ubranka dla dziecka ?

W Indiach, to jest ogromna kwota (wiem, bo byłam), poza tym, to ta dziewczyna ma męża, czy on nie pracuje ?

Ktoś pod tym postem napisał, że może nauczyć czegoś Pooję, np. szyć, to było wielkie oburzenie Olgi i pozostałych komentujących

No właśnie, to zbiera też na męża Pooji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość procent

I na jej dzieci?

Na osiedlu? To Ola by latala w luksusie i placila tej rodzinie wszystko? A maz tej biednej dziewczyny co? siedzial w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość ddd napisał:

Może i byłby szok, ale była by pod opieka Olgi i dodam jeszcze, że u mnie na osiedlu, co 2 cudzoziemiec, to Hindus.

Ale Ola by musiała wszystko za nią ogarniać całe życie, dziewczyna wolała zostać ze swoim chłopakiem i tyle, To nie jest pluszak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiiiiiiiiiii
9 minut temu, Dorisyehh napisał:

Ale Ola by musiała wszystko za nią ogarniać całe życie, dziewczyna wolała zostać ze swoim chłopakiem i tyle, To nie jest pluszak. 

Ale Olga była na to gotowa, wiedziała na co się "pisze" załatwiając sprawę ze sciągnięciem jej do Polski, a o chłopaku i dziecku nie było wtedy mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska

Czytałam tą Olę już od dawna, fajna dziewczyna z pasją, ale....no właśnie, robi wiele,  a najwięcej  szumu wokół siebie - stewardessa, pilot, pisarka, matka adopcyjna, piosenkarka, podróżniczka, wolontariuszka i narzeczona, dla której jest to normalne widzieć się ze swoim "narzeczonym" dwa razy w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×